Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
6. jan 2010

jejdaa, no nechcela by som zažiť taký kotrmelec kočíka ... fuha.. 😨

michalag
6. jan 2010

silvi, este ze mamina stala hned za kocikom a zachytila ho a druhej sa to stalo nastastie ked nemala dieta v kociku, inak by to mohlo skoncit aj horsie ako len skrabancom

veve23
6. jan 2010

ahojte, ked pozerate tie kociky, nevideli ste niekde v BA alebo okoli prebalovaci pult co sa da namontovat na stenu, aby nezaberal miesto? nasla som na nete zatial len jeden, ale ten vypada jak nemocnicny.

cheerlady
6. jan 2010

ahojte babule 🙂
ja vas citam,len nestiham moc pisat,lebo kym si vsetko docitam,tak aj zabudnem,co som chcela napisat 😅
ten sneh je parada,no skoda,ze pozajtra uz ma byt zas 7stupnov,tak sa to zase roztopi 😠 takze my sme to boli vyuzit a zobrali sme s mm nasich hafanov vybehat-tu za domom mame role a vinohrady,tak sa mozu blaznit kolko chcu,oni zboznuju sneh 😀
vitam vsetky nove aprilovky 😵 a gratulujem pipimiske k chlapcekovi 🙂
inak k tomu pezinskemu obchodu-ten poznam ale vnutri som este nikdy nebola,len zvonku vzdy okukujem,ked ideme vedla do kaviarne si sadnut - a to som pezincanka,no hanba 😅

veve23
6. jan 2010

cheerlady-ked si pezincanka budes aj rodit v pezinku alebo v BA? ja teray byvam v Jure tak preto sa pytam. Zatial asi Ruzinov, lebo nepoznam nikoho v Pezinku

silvia7
6. jan 2010

veve ja som taký prebalovací videla len v ikey a hej, vyzerá ako nemocničná skrinka na stene... no inde som nič také nevidela.. 😒

cheer - noo tak to teda hej, hanba, že pezinčanka a nevieeš aké to tam je 😀 a som počula, že v pezinku otvorili další obchod ale s drahšími kočíkmi - Chicco a takými niekde v centre.. hmm 🙂

cheerlady
6. jan 2010

som vedela,ze som nieco zabudla - silvi,ja chodim na vysku externe uz od zaciatku,teraz som vo 4.rocniku ale poviem ti,ze uz sa mi do toho tak nechce,v lete som mala statnice na Bc. a na konci 5.r. budu na Ing.,tak uz to dobojujem,ale odkedy som tehu sa mi fakt nechce,zrovna teraz sa idem ucit na piatkovu skusku 😝 ale kazdy rok mam nejaku spoluziacku tehulu,tak tento rok som to ja a v novembri sa narodil chlapcek jednej spoluziacke,takze urcite sa to da zvladnut 😉 aj ked vsetko zavisi aj od babatka,ci bude pokojne alebo sinter 😀

veve v pezinku sa rodit neda,ved to spada pod bratislavu,v pezinku je len klasicka poliklinika.

veve23
6. jan 2010

dik Silvia, skocim tam pozriet, minule som bola v Ikei nevidela som a asi tam kupim aj posielku, tam maju take malicke, lebo niektore co som pozerala sa mi zdali strasne velke a ja mam len 2 izbovy byt tak nechcm veci co mi zaberu vela miesta, tak preto zhanam aj ten pult, skoda ze sa neda zohnat taky co byva v obchodnych centrach na weckach, otvoris prebalis a je to 🙂

cheerlady
6. jan 2010

silvi ten obchod chicco nie je az tak v centre,je to na kraji mesta pri hypernove 🙂 a tam som tiez este nebola 😀 ja pojdem na kociky kukat tak vazne az vo februari,ked budem uz mat klud-prestahovani,po skuskach a hlavne na materskej 🙂

silvia7
6. jan 2010

veve šak sa pozri aj na www.ikea.sk pre istotu...

cheer- no šak jasne, netreba stresovať 😉 aha, no tak u mňa je pezinok španielska dedina 😝 akurát tak začiatok poznám, grinavu - tam chodíme k rodine.. 😝

ja kukám na nete kočíky pierre cardin - čo Lucka kúpila a hovorí, že je spokojná so šporťákom, tak hľadám hľadám a celkom málo ich je na nete 😒

cheerlady
6. jan 2010

silvi no a keby si z grinavy pokracovala staaaale rovno po hlavnej,tak dojdes na druhy koniec pezinka a tam je hypernova a ten novy obchod 🙂
a este j tym kocikom-ja budem chciet 4-kolku s tymi prednymi kolieskami takymi mensimi 😉 lepsie sa ovlada ako 3-kolka aj jednou rukou.a rucku chcem urcite taku klasicku-spojenu,lebo ak su tam len tie 2rucky,tak tiez sa neda jednou rukou manevrovat 😒

grekyna23
6. jan 2010

monva, aj ja ta tu vitam
sa rozrastame... 🙂
kociky su aj u mna problem, ani na nete sa mi nechce kukat, lebo ja by som ho rada videla nazivo a nie kazdy ktory najdem na nete najdem aj u nas v obchode, ale uz sa do toho hladania musim pustit intenzivnejsie

mi mame tiez mensi byt a tak prebalovaci pult neriesim vobec, prebalim na manzelskej posteli, ktora bude vedla postielky, na ktorej by som chcela mat v takych kapsickach veci, ktore budem potrebovat na prebalovanie

grekyna23
6. jan 2010

aj ja radsej 4 ako 3kolku, hlavne koli tej stabilite, lebo nase mesto ma riadne derave cesty a chodniky 😠

lucinka1104
6. jan 2010

tak my už sme späť na prvý krát stačilo pačilo sa mu raz sa pravrátil chúda tvárou do snehu 😅

cheerlady
6. jan 2010

ja tiez neriesim prebalovaci pult-prebalim tiez na posteli a hotovo,maly z toho aj tak za chvilu vyrastie,robia ich dost kratke 😒

veve23
6. jan 2010

silvia 7, no uz som pozrela nasla som aj na jednej cz stranke, len ja radsej kupujem ked vidim jak cez net, ale aspon viem ze v Ikei to maju, jednoduchy, ale da sa, to do kupelky aby bolo kde prebalovat a rovno mu tam umyjem prdel 😎, dik

moni
6. jan 2010

ahojte kvakalky, kazde rano sa mi postarate o zabavu kym vas precitam 😵 len tolko toho je ze pozabudam 😀

nezvestna blondy aj cheer sa nasli, vcera sa vam ozaj muselo stikutat 😅

pipi, gratulacia k zbojnikovi! trosku prekvapenie, ked v 20tt schovaval vyzbroj, pravda? 😀 zatial vedu XY, takze nase babiky si budu mat z coho vyberat 😵

niekto sa pytal na Rh-, ja som tiez, o mesiac idem na kontrolu a glukozu a budu zase robit odbery na protilatky. to budem v 29tt a v pohode 🙂

prebalovaci pult som prestala riesit aj ja, lebo mame malo miesta, no ale kamaratka mi ponukla ze sa chce svojho zbavit, tak asi zoberieme a uvidime 🙂

lucinka1104
6. jan 2010

pridala som foto ,ale z klasického sona 😉
ja som malého vždy prebalovala na postely a prebalovák som nevyužívala 😝

blondy12
6. jan 2010

no moni sice sa mi neckalo..ale je pekne ked niekto na vas mysli 😀 ...

jaj cheer ja sa tiez musim ucit..este zajtra dalsia skuska dufam, ze ju dam sice s odretymi usami ako sa do toho ucenia hrniem aj medzi sviatkami nic moc ani po nich..a potom mam dalsiu az 15ho tak aspon zajtra oddychnem...

lucinka krasne fotky 😀 ..a pipi gratulujem ku chlapcekovi..tak ja dufam ze ta nasa mala sa este nezmeni nam to potvrdil doki v 23tyzdni ale ja som si to aj myslela...no keby hej tak to bude prekvapenie haha..

silvia7
6. jan 2010

ja mám aj takú pevnú prebalovaciu podložku, čo dám aj na postielku aj na práčku aj hocikam... ale komodu sme vyrobili doma vlastnoručne, najprv mala byť prebalovacia, ale je dosť vysoká a veľká, tak bude mieesta a miesta na vecičky 😉

cheerlady
6. jan 2010

blondy budem drzat palce na skusku 😉 ja som si dnes naplanovala na cely den ucenie,no zatial to bola len hodka 😅 ja mam potom dalsiu 14. a poslednu 28. a potom uz chcem mat so skolou az do leta svaty pokoj! 😀

moni
6. jan 2010

drzim palce na skusky dievcata! mna caka buduci tyzden prezentacia, v nedelu letim na konferenciu a taaaak sa mi nechce ze az 😝

blondy12
6. jan 2010

jaj cheer no ja este 15ho a 22ho a 28,29 😖 ☹ ...a potom trosku prazdniny a letny semester pred nami ...no dufam ze mala bude dobra lebo inac budeme s oteckom na seba asi zli..haha

lucinka1104
6. jan 2010

blondy díky

veve23
6. jan 2010

jasne da sa prebalit aj na postely, ale na postteli prebalis, v kupelke umyjes a vsade mas nieco, som nasla aj take na vanu, len to tiez stale skladat a tak, ja mam dost velku kupelku, tak je prakticke tam spravit vsetko a v pripade nehody je voda nablizku, radsej nech zaspini kupelku, lahsie sa umyva 🙂 a drogeria je nablizku, ale vsak kazdemu jak vyhovuje

seuska
6. jan 2010

veve ja som pozerala ten sklapaci prebalovaci pult v IKEA, mali tam biely, tiez taky nemocnicny sa mi zdal, ale hlavne sa mi zdalo 70 eur za neho velmi vela... ja som tiez uvazovala ze by som chcela taky ako maju v obch. centrach, mm hovoril ze nabuduce berieme aj srobovak asi 😀 😀

Oriel to si si ty ako vybavila cisarsky??????? Som rada ze Lilke je uz lepsie, je strasne zlata fakt.... A brusko mas teda fajne, len tebe vsetko islo do bruska, porodis a mas postavicku ale mne vcetko do bokov, zadku, stehien.. to sa bude zahdzovat! 😀

veve23
6. jan 2010

seuska/no ja som ho nasla teraz na nete v ikei stoji 59,9, je to dost, ostatne co som nasla boli jak skrinka jeden za 3800 ceskych a druhy za 200, ja asi nebudem mat na vyber a ked nic nenajdem t i kupim ten z ikei, nosnost do 25 kg, tak ked udetrosku vascie tak tam budem odkladat veci, lebo inde ho v kupelke neviem polozit, alebo aj ja zoberiam srobovak a odmotujem v niakom obchode 🙂

silvia7
6. jan 2010

aj vám zase blbne koník??

silvia7
6. jan 2010

veve no skús ešte popozerať na bazaroch - tu na koníkovi a aj na babybazar.sk alebo mimibazar.sk možno nájdeš lacnejšie... 😉

kika29
6. jan 2010

baby nemáte nejaké problémy s prsiamy? mňa akosi pobolieva ľavý prsník alebo mám taký blbý pocit tlak akoby ma niečo tlačilo ani podprdu nemám teraz ☹ . pravý je ok ale ľavý ma trocha pobolieva či ako to mám opísať. zajtra idem na kontrolu tak sa opýtam aj doktora. som zvedavá ako je na tom tá moja placenta či vyšla trocha hore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre