Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
9. jan 2010

mne lekar povedal ze TP sa stanovi max do 12tt lebo vtedy su vsetky embria rovnake teda rovnako rastu a termin nemozu menit v 24ttnapr

veve23
9. jan 2010

michalag. aj ja ked sedim normalne tak to tak citim, aj ked soferujem, ale ked si lahnem je zas hore.
aj vam je baby stale teplo, ja som sa nikdy nepotila a teraz som jak v lete
a ta ciarka na bruchu to je tiez zahada, ze jak presne prechadza cez stred brucha

luca223
9. jan 2010

áj ja malu citim dole ked sedim a hlavne mam pocit ze sa jej to nepaci a preto stucha bo ked sa narovnam alebo tak nejako dam do inej polohy je v poho a teplo je aj mne i ked sa nejako moc nepotim ale vetram stale a seci su z toho na nerva a cíarka??? tie chlpy mi milacik ce stale trhat .. 🙂 a to neustale behanie na zachod ma uz nebavi...

veve23
9. jan 2010

kamilakd, aj ja mam v tych terminoch chaos, najblizsie sa opytam dr. ako to vlastne je

kamilakd
9. jan 2010

ja si myslim ze som neotehotnela v juli napr 11.7 lebo v tom pripade by uz 20.8 bolo nieco na sone vidno nie? a 1.9 som zacala krvacat a na sone mi napisali do papierov ze 5tt

blondy12
9. jan 2010

kami ja si myslim ze si otehotnela niekedy koncom jula alebo zaciatkom augusta...urcite nie v polovicke...mame podobny termin o den a u mna uz asi 28augusta uz bylo aj srdiecko a hovoril ze tak 6-7 tyzden

veve23
9. jan 2010

luca223/aj ja stale vetram, a v noci spim pri otvorenom okne, tak na vetracku a polovicka chodi rano o pol 7 zatvori aby som sa rano neprechladla, a jake chlpky mas?

cicimon
9. jan 2010

michala...ja idem na 10.00

luca223
9. jan 2010

no tie v strede brucha tmavnu a niektore su aj take pevnejse a inak milacik uz z toho chladu ochorel a mne sa to nastastie vyhyba tak dufam neochoriem po nom.... stale zakazujem kuit takze kurenie vypnute a okna stale otvorene.... radsej sa zakrijem ale nech dycham cerstvy vzduch 😀

luca223
9. jan 2010

baby de sa v bratislave chystate rodit??? a cete si aj zaplatit lekara???

cicimon
9. jan 2010

luca - ja antolska. A nejdem asi nikoho zazmluvnovat, kedze ziadneho lekara nepoznam... Ty si odkial z bA?

s tym spanim...ja sa kazdu noc budim na to, ze nemozem dychat od toho sucheho vzduchu

adasik
9. jan 2010

cicimon- tie plienky v eniki som kupovala ja a 1 vysla cca.23-24 Skk, je to firma HYBLER TEXTIL - predavaju sa po 10 ks.

😉

zuzana1971
9. jan 2010

ahojte, tak ja som pridala do albumiku to moje brusko-nebrusko 😝 , ak sa niekomu zda, ze tam nieco vidi take brucho/sunky som mala uz pred otehotnenim

luca223
9. jan 2010

no ja som zo stupava a chystam sa za mojim doktorom do ruzinova tak som zvedava a de chodis lekarovi?

veve23
9. jan 2010

luca223, ja kurim aj vetram, nemame este merace, tak teplo moze unikat 🙂
ja sa pravdepodobne chystam do ruzinovskej

michalag
9. jan 2010

cici, tak to budete mat skor 🙂 ... my ideme az na 13:00

vejula
9. jan 2010

michalag podla tých pohybov to platí len u prvotrodičiek 4,5mesiaca po prvých pohyboch... LEbo druho a viacrodičky cítíia pohyby skôr. Ale nejako moc tomu neverím. Myslím že najpresnejší termín je ten čo vám dá váš doki podla sona v 12 tt... Mne povedal že tým termínom už nebude nikto hýbať, že je smerodajný. A myslím že je to tak najlepšieč, lebo potom su už bábemńka menšie alebo väčšie aj podla genetických predispozícíí a nie len podla veku. Do 12 tt sa ešte tie genetické predispozície veľkosti neprejavuju, preto do vtedy.

Inač ja som si vypočítala že som otehotnela asi 16. júla... Ale napamatám si na to 😅

cicimon
9. jan 2010

adasik - som zabudla, kto to pisal o tych plienkach, ale vdaka za info. A su podla teba dost dobre? lebo tie co som dnes videla v rakusku boli ako cista gaza, ako sitko derave... nie ako moje 30rocne co su este u mamy ze nic cez ne nevidno...

zuzi - no nie je velke, ale ved pokial babo je ok, tak si z roho nic nerob, aspon nemas kvoli tomu problemy....ja uz si ani diole nevidim, ze sa holim.... 🙂

luca - ja chodim do petrzky

luca223
9. jan 2010

veve a mas aj lekara nejakeho??? ci len tak na nahodu...
vcera tam rodila kamoska takl som zvedava ake budu dojmy u nej a co povie na personal mala tam mat lekarku a aj naa to som zvedava

cicimon
9. jan 2010

michala - aj ja citim vacsinou pohyby tak dole, akoby v podbrusku....naposledy na sone bolo babo otocene hore hlavou, tak mozno nohami ma kope dole 🙂)

no ja celkom presne viem +- 2 dni, kedy sme sli plodit dieta 🙂) 23.7.

a hned po 3D sa chystam ist pozret kamosku, co ma 2 mesacneho maleho, tak konecne uvidim aj take male dieta nazivo 🙂)

adasik
9. jan 2010

cici- ja som tiez kupila 1 z netu a skoro ma slak trafil ked som ich otvorila, presne ako ty hovoris- gaza...tak na utieranie ustociek po odgrcnuti si 😉 , alebo na umyvanie okien...a tieto su omnoho lepsie...

ja budem rodit asi v ruzinove, este nemam nikoho zazmluvneneho, uvidim, ci budeme...

luca223
9. jan 2010

plienky obycajne latkove som kupila v ruzinove a daju sa ale nemaju na tie stare .... to je pravda a som zvedav co spravia po oprani a inak v akom prasku periete vecicky a v akej avivazi??
a brucha mam tiez uz ako taku loptu a ked sa obuvam tak fucim strasne cudujem sa silnejsim ludom ze to zvladaju ...

adasik
9. jan 2010

kami- si tu niekde pisala, co ti este chyba do vybavicky...ze ides nieco kupovat do lekarne...prosim napis aj do IP, co vsetko treba...neviem to uz najst, co si pisala ☹ nejaka vraj rektalna trubicka?

veve23
9. jan 2010

luca223, este nemam vybaveneho, ale niak cez znamych si chcem vybavit jedneho dr. odtial, znama tam rodila pred dvoma tyznami a ze bol perfekny a sa staral, nebol zazmluvneny len dostal do vrecka, tak ich to vyslo menej a boli spokojny

cicimon
9. jan 2010

luca - kde si kupila plienky?
ja este nic neperiem, este pockam aspon mesiac

luca223
9. jan 2010

v ruzinove a je to ako je zubna pohotovost na drienovej pri martinskom cintorine tuśim a tam na poschodi v takom malom detskom obchode ... maju tam hocico
a co kupujete na ritku alebo ake plienky kupite aake olejiky si myslite ze su dobre?

luca223
9. jan 2010

idem baby do hajan, bru noc

veve23
9. jan 2010

luca223, myslis Buducnost, taky sidliskovy maly obchodak, Jedota, a tak? to moze byt, ja som tam byvala a tam su aj take odevy a mavali tam vei od slovenskych vyrobcov Slovenka a tak, a bavlnene veci, skocim tam niekedy kunut, sto rokov som tam nebola

aktakk
9. jan 2010

Caute kocky....viem ze tu uz padlo vela tem na vybavicku, konkretne kociky, ale mate uz nejake vybrate????

Ja premyslam nad kocikom BEXA 4. Celkom dobra cena a vyzera byt aj kvalitny.

Tamtama- DRZIME PASTIKY NECH VSETKO DOBRE DOPADNE!!!

kamilakd
9. jan 2010

baby ja som kupila tie od hyblera a vysli ma osuska 3,30 a 80x80 2,30 nie je to gaza tak sa celkom da zdaju sa byt kvalitnejsie ale nie je to to co bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre