Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
18. feb 2010

fleury,krava je to.. 😠 vytočila ma...chudiatko moje malunke.. ☹

fleury
18. feb 2010

seus no ja som tiez zvedava, lebo naposledy som tiez lezala a zhorsilo sa to 😝

fleury
18. feb 2010

no baby, tak sa mi ozvala minka

vsetky vas pozdravuje, Vaneska ma teraz komplikacie, takze sa nam ozve, ked uz bude s malickou dobre. Tak jej vsetci drzme palce, aby sa jej polepsilo co najskor.

jankako
18. feb 2010

držííííme silno.....

cheerlady
18. feb 2010

juuuuj minka,myslime na teba a drzime Vaneske silno palce 😔

moni
18. feb 2010

aj my drzime vaneske vsetko co sa da. nech sa chrobacik drzi, aby sa z nej mohla cela rodinka tesit 😵

kamilakd
18. feb 2010

baby co sa deje dnes?

civka drzkaj sa!renusko nech nevystraja...

zuzka a maxik tiez trocha komplikacie zuzka mala dned dost vlhko a pobolieva ju brusko tak caka este a ide pre istotu do nemocky ak by sa to zhorsilo...no zatial ma klud.

Fleur no drzime palceky minke a vaneske

jankako to co je tam za cuzu sestricku hlavne ze uz mas pokoj

a ja asi toho krpca dnes vykaslem hlas sa vratil a kasel je uuuzas

kamilakd
18. feb 2010

moni ahooj no ty si dufam ok 😉 uz mame fotky a su super tu som dala len jednu

fleury
18. feb 2010

kami
pekne brusko 🙂

kamilakd
18. feb 2010

fleury dakujem taky vagonik 😀 fotiek mame vela a som spokojna len zial sem ich nechcem davat 😅

jankako
18. feb 2010

kami pekne fotky,no mohla si ešte pridať niekolko..
my sme tiež chore..je riadne rozšírena chrípka a aj črevna vrozna,tá že je tiež pekne zákerná.. ☹

cheerlady
18. feb 2010

babule z akej stranky ste objednavali take veci ako manikura pre babatko,kefka na vlasky a pod.?respektive ktora stranka sa vam zda cenovo prijatelna? 😕 a este nieco-viem,ze uz som sa tu na to pytala a aj mi niekto odpovedal,len som to zase zabudla-na ktorej stranke sa daju objednat tie vecicky pre miminka s napismi?

kamilakd
18. feb 2010

no to co sme uz vydrzat nevedeli 😠 ja uz od soboty a druhe ATB a teraz kasel ako hrniec

aktakk
18. feb 2010

Minke a Vaneske vela vela zdravicka, drzime pasticky.

Vidim, ze sa nam tu "sporodnieva" som zvedava, kolko tu este vydrzime pokope.Dufajme, ze co najdlhsie aj ked na druhej strane sa tesime, ked to budeme mat za sebou.

Kami- ja som stihla este 2 foto vidiet 😀 😀 😀 .

silvia7
18. feb 2010

seuska - krásne lehátko, ešte krajšia súpravička

civi - držte sa, oddychuj a teš sa, že Renko je ok, keď budeš ležat a oddychovat, určite ešte vydrží aspon do konca februara 😉

tantama - aj vy budete ok, pevne tomu verím, hlavne, aby Gretka pribrala a narastla pekne, tiez si myslim, ako aj ostatne baby, že može mat viac gramov ako ti povedal dr.... bude v poriadku určite!!

jankako - super, že ideš domov a hlavne ale ležkaj a kludny režim dodržiavaj 😉

mne dnes pisala jedna baba odtialto z konika, sme si radili trosku v inej teme a ona bola v 36tt na kontrole v nemocke a ze jej praskla plodova voda na poradni - tak hned na čakačku, tam sa do 4tej nič nedialo, len ležala, potom začali bolesti, na monitore nebolo vidiet nič, žiadne kontrakcie vraj podla pásov, tak potom od 6tej do 8mej večera sedela na wc a tlačila - lebo len to jej šlo a pomáhalo a že keď už cítila, že malý by aj vyšiel - tak s hlavičkou pomaly trčiacou išla za sestričkou a tá že naaozaj!!rodite..rýchlo na sál a dvakrát potlačila a Davidko bol tu 😀 važil 3000g a meral 50cm - pekne na 36tt nie?? ale 2x v nemocke chytil žltačku, tak 9dní tam boli a teraz ho zaočkovali a dnes prišli domov..
musela som sa s vami "podelit" 🙂

ja som dnes bola na poradni u mojej dr. - tak tam mi v knižke zaškrtla 33tt - akože nechápem potom, prečo mi koník ukazuje dačo iné.. no fakt neviem.. ale teším sa, mám čaaasu 😀 opuchnuté nohy vraj, CS mi tam písala samé nuly - asi 6ks a potom 1ks jednotku - tak nemám ponatia, že čo a ako, vraj je všetko ok.. robila vyter, odbery krvy, pošlú výsledky poštou a potom mám íst do nemocky s tými výsledkami - začiatkom marca sa mám objednat.. zaujimavé čo? mi príde taký zvláštny tento postup, on budiž...

kamilakd
18. feb 2010

aktak no bolo ich tam viac ale dala som to dolu a nechala len tu jednu 😉

cicimon
18. feb 2010

caute
pisete ako draci....

cheer - ja som vela veci vratane manikury a pod objednala z www.kojenecke-obleceni.eu

silvia7
18. feb 2010

kami - pekná foto, škoda, že len 1 si zverejnila 😝

cheerlady
18. feb 2010

silvi coooo,to nemyslis vazne,ze tlacila na zachode 😲 to jej akoze neverili,ze ide rodit? 😕
podla mna by si mala byt v tom tt,ktory ti vychadza podla poslednej mrchy a basta,teraz je to podla velkosti miminka uz fakt skreslene 😉

silvia7
18. feb 2010

cheer - no oni neriešili, že na pásoch nie je vidno kontrakcie, tak ju nechali na izbe, no a ona mala potrebu tlačit, tak na wc sedela.. vraj v sede to bolo najlepšie pre nu.. sila čo??
no podla mrchy je termin na 23.marec...

cheerlady
18. feb 2010

silvi tak potom 23.marec 😉 to je inak pekny datum,aj taky by som prijala,kedze 23 je moje stastne cislo-ja som sa narodila 23.novembra a cely zivot sa mi aj mojej rodine mota 23 do zivota 🙂 dokonca ked som prvy krat umyvala nas novy zachod,tak zdvihnem uplne tu dosku a tam nalepene cislo od vyroby-23!!! 😀 😀 😀

cici a nespominal tu niekto,ze im velmi dlho trvalo dorucenie? 😕

cicimon
18. feb 2010

cheer - mne prisli veci za 3 dni

kamilakd
18. feb 2010

cheeer 23? tak aby si nam neporodila 23ho 😀 to by bola ina magia

silvika no suuuuper s tou tvojou znamou moja sesternica bola na tom podobne bola v 39tt dali ju na pasy a ze nic ziadna kontrakcia mala take mierne bolesti ale netusila ze bude coskoro rodit dali jej klistir pre istotu a do hodiny bola krpana na svete ona mala lahky porod teda tvrdila to

cheerlady
18. feb 2010

kami no ja by som to prijala-samozrejme v marci,nemusim to tahat az do aprila,kedze chlapci byvaju vacsi 😅 ale zase v aprili ma cela rodina narodeniny a meniny,vsetci krizom-krazom,tak to by bol dalsi aprilovy blazonko do partie 😀 a este keby bol 1.4.tak to uz by bolo ozaj 😀 😀 😀

cici a neobjednavala si nahodou aj plachty do postielky?lebo nie je tam napisane,ci su to tie na gumicku alebo take obyc. 😕

moni
18. feb 2010

ahoj kami, velmi pekna fotka 😵 super ze ste spokojni, a mate pamiatku na kotlik na cely zivot 😵
my sme ok, teda dnes mam trochu take divne bolesti, ale hadam si len mala domcek roztahuje 😅
vy sa liecte, nejaky odolny bacil ta rafol ked sa ho nie a nie zbavit 😝

moja kamoska tiez tvrdi ze radsej rodit ako ist k zubarovi 😀 tak snad budeme aj my take stastne 😅

btw, len 5% deti sa narodi presne na vypocitany TP. som zvedava ako dopadnu aprilovky 🙂

cicimon
18. feb 2010

cheer - plachty nie, objednavala som veci co su na poslednych 4roch fotkach v albume

kamilakd
18. feb 2010

moni som spokojna s fotkami a ty si uz mm nahovorila?ten bacil je riadna svinka nie a nie prec dufam ze to krpcovi moc nevadi a neuskodi

moni
18. feb 2010

kami, no mm je vysporiadany s tym ze ho chcem na fotkach, len to treba zrealizovat. to budeme mat nejaky vikendovy projekt 😅 tento vikend asi nie, buduci mame prehliadku nemocnice a znami sa stahuju tak asi az v marci 🙂
ozaj, ked pri kaslani natriasas maleho neschytas zopar dobre mierenych na oplatku? 😅

cheerlady
18. feb 2010

cici no idem na tu objedavku a pokupujem aj veci pre mna do porodky,ved ceny maju celkom prijatelne 😉

kami ty sa uz rychlo vyliec! 😉

idem ordinovat,baby,zacina ordinacia 😀

michalag
18. feb 2010

seuska, krasne vecicky si objednala 🙂

vejul netrap sa 😉

civavka snad sa Renkovi este aspon par tyzdnov bude v brusku pacit ved este ma chvilocku cas

minka, myslime na vas a drzime palce aby sa Vaneske co najskor polepsilo 😉

jankabo, to co bolo za debil.u sestricku 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre