Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
2. sep 2009

tamtanka ten tvoj pred-skolak je fesak 🙂

gajana1
2. sep 2009

Tak babulky udaje do tabulky doplnene 😉

zuzana1971
2. sep 2009

gajanka dakujeme 🙂

ja dopozeram Modre z neba, revem pri tom ostosesto a potom precitam casopis Mama a ja, ktory som si dnes kupila a pojdem spinkat

dobru nocku 😉

stanulav
2. sep 2009

Žienky, chce sa k vám pridať.
Dnes sa mi potvrdilo, že som tehotná. Prvý test mi vyšiel negatívne, tak som myslela, že to je len nejaká hormonálna porucha...ale nie je. Môj cyklus bol teda taký divný, že až. A to som si merala bazálnu teplotu...
Po 8 rokoch opäť tehotnica 🙂
Tak tu s vami pobudnem dlhšie 😅 do apríla 😉

seuska
2. sep 2009

Ahojte damy. Tak sme doma od doktorka. Mame 3 cm a srdiecko nam bije, to je cele co vieme, dnes mal dokyno blbu naladu, obrazok zo sona som zabudla vypytat, bola som trosku vystresovana kedze mi dost dlho robil sono a mlcal pri tom, to bezne nerobi, asi mal dnes len blby den. Nevadi, dolezite je to, ze je vsetko ok. V piatok idem na odbery a o 3 tyzdne na poradnu a uz dostanem vraj aj knizku. Zabudla som sa ho v tom strese opytat aj na to kupanie v mori, v piatok sa spytam sestricky ked pojdem na odbery. Snad si zajtra najdem cas v praci a precitam vsetko co ste popisali, tusim som skoncila na strane 67 😎 mam trosku frmol pred dovolenkou...

gajana1
2. sep 2009

Ahoj stanulav
´vitam ťa medzi nami. pozeram že si zo SNV aj ja pochadzam z okr. SNV. Prezraď nám niečo viac o sebe. 😉

stanulav
2. sep 2009

Ahoj gajana1, mám 28, toto bude moje tretie bábo.
Posledné 2roky mi už z toho šibalo, aj som ho veľmi chcela, potom ani nie, potom zasa....a zrazu prišlo nečakane. 😅
Vybralo si samo čas, kedy chcelo dôjsť.

gajana1
2. sep 2009

blahoželam
a ked môžeš prezradiť s kade presnejšie si

stanulav
2. sep 2009

Som priamo zo Sp. Novej Vsi, presnejšie sídl. Západ1

stanulav
2. sep 2009

a ty si odkiaľ?

gajana1
2. sep 2009

Ja pochadzam z Rudňan ale teraz žijem vo Svite

stanulav
2. sep 2009

Vo Svite je to asi lepšie, čo?

gajana1
2. sep 2009

Tak v niečom ano ale bola som zvyknuta na rod. dom a teraz byvame v byte tak kym som si zvykla

stanulav
2. sep 2009

To chápem, dom je dom 😉
Ja som od malička činžiaková, ale keby som mohla, hneď by som šla do domu.
Ty čakáš tiež bábo? Nestihla som ešte všetko prečítať...

gajana1
2. sep 2009

Tak testy mi vyšli a v piatok idem k DR. potvrdiť tak uvidim čo povie

stanulav
2. sep 2009

K doktorovi musím zájsť aj ja.
Len ešte neviem kedy.
Čítam práve na internete, že 9-11 týždeň je ideálny na ultrazvuk. ja som asi v 8tt. Tak by som si mala pohnúť 🙂

stacynka
2. sep 2009

ahojte baby no ja idem k dr zajtra tak ak bude vsetko ok, potom vam napisem udaje
cheerlady ty si z PK? ja som z okresu PK 🙂

stanulav
2. sep 2009

Žienky, idem spať. Zajtra tu ist zasa prídem.
Je super takto sa podeliť so svojimi pocitmi. Keď som bola pred rokmi tehotná, mala som maximálne tak časopis. Toto je super, jetu viac informácií...tak sa majte.

fruchtbar
3. sep 2009

🙂 Dobre ranko,tak zasa som tu prva!

Mne je zima od zaciatku tehotenstva,dokonca aj pod dekou a muz sa pri mne poti,ze co som taka horuca!!!! 🤐
Tak neviem.... 😕

Vitam nove tehulky a gratulujem vsetkym,co sa tesia z noviniek!!!
Prajem pekne radostny dnik 😉

lucinka1104
3. sep 2009

ahojte tak ja mam za sebou príšernú noc takmi bolo staršne zle, že som od 3,00 do 3,00 upratovala celý byt , aby mi toprešlo teraz som si dala torecan najedla sa, ale nevyzerá to dobre 😝
idem s malým na očkovanie ach jo

malalady
3. sep 2009

Ahojte čo porabate? 🙂 😉

tantama
3. sep 2009

Dobré ránko všetkým 🙂

Zuzi dakujem 😀

michalag
3. sep 2009

Ahooojteeee 🙂

stacynka
3. sep 2009

ahojte mne je tiez zle hned ako som vstala fuj stale tak akoby som sa cely den vozila na nejakom hroznom kolotoci

ttiffanny
3. sep 2009

ikushik - mne tú infekciu zistil z cyto. povedal, že tie lieky sú menšie zlo ako tá infekcia ☹ . ale vieš, koľko doktorov, toľko názorov. možno to nemáš až také zlé, keď ti lieky nedal. mne povedal, že výsledky sú veľmi zlé, a preto je lepšie to už teraz riešiť. dúfajme, že všetko bude ok.

lubiku
3. sep 2009

Ahojte kocky,

najskor gratulujem k srdieckam a k pozitivnym kontrolam 🙂 , tesim sa s vami.

Stanulav vitam ta, zasa jedna mamicka co ma doma uz zbojnikov, super 😉

Lucinka, Stacinka mne je tiez priserne zle, nic nejem, vcera som tri krat 😝 , cely den som bola schopna srkat len ladovu kolu. Dnes rano som uz musela ist nakupit (doma uz nicoho nieje), skoro som sa v tom obchodaku vystrela, ako mi s toho vsetkeho jedla bolo zle, musela som rychlo najst haslerky a dve si supnut, lebo by som to urcite nerozdychala 🙄 😠
Snad to uz coskoro prejde.

tantama
3. sep 2009

babulky to je des keď vám je tak zle .. hádam vám to čoskoro prejde.. ved do 12tt vám už chýba len kusok 🙂

ja idem zajtra k lekárovi na krv a moč a pod... ten môj mi už zobral toľko krvi že ho asi začnem podozrievať z upírstva 😀 ... hádam bude všetko OK....

zuzana1971
3. sep 2009

dobre ranko babulky

aj ja mam za sebou prisernu noc 😝 , nie negrcala som, ale mala som take priserne zive sny, ze som sa stale budila asi stlakom 300/150, musela som tie sny predychavat, potom som od strachu nemohla zaspat, do toho este moj kocur celu noc po mne skakal, lebo sa chcel maznat, musela som si stale chranit brucho...

vy nemate take desive zive sny? ja stale, je to hrozne 😝 , boze furt nejake stresy bud realne alebo v sne 😔

ale mile bolo, ked som si vcera vecer otvorila casopis Mama a ja a bola tam dvojstranka dvojcatiek a trojcatiek - fotky, take krasnucke, hned som si spomenula na ikushik

stacynka
3. sep 2009

tantamka ze do dvanasteho tt len kusok no ja som v siedmom tyzdni-termin mi vychadza na koniec aprila tak to neni az taky kusok
ale zas to beriem tak ze ked mi je takto zle baby sa asi riadne draplo 😉 a dufam ze teda uz sa nepusti, 3 maja som o jedno prisla ☹
dnes o pol jednej idem k dr. asi mi bude robit uzv tak som zvedava, myslite ze uz by mohla vidiet aj srdiecko?

zuzana1971
3. sep 2009

miska ako bolo vcera na sone? nenapinaj 😅
a aky bol Samkov prvy den v skolke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre