Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
25. feb 2010

no veve - este 1 tretina, tak musia

veve23
25. feb 2010

no dufam, vsak aj porodim 😀 , aj krpec pozera, som vedela ze to bude hokejista 😉

cicimon
25. feb 2010

jjj aj moja .. teraz si davame chlebik vo vajicku

veve23
25. feb 2010

treba sa posilnit.....mne sa nechce vstat od telky, ale mohli by sme vyhrat, uz si to po tolkych rokoch zasluzia, vsak zostvu mame velmi dobru

aktakk
25. feb 2010

Dobre ranko....

Vidim, ze je tu hokejova nalada. Mohli by to tí nasi dotiahnut do vitazneho konca, vobec by som sa nehnevala.

Kiwi- no dobre teda nakoniec, ze si tam sla!!!! TO su motaci, asi len predat a viac sa nestarat. Ved co je to 60€ proti 1000€, ze? Ale tak uz mate vsetko nastastie a netreba stresovat. ALe ja uz by som sa asi mala, zacinam 36tt a kocik stale ziadny 😀 . Ved ja sa dosmejem.

michalag
25. feb 2010

Dobre ranko 🙂
no dufam ze neporodim pocas tejto tretiny 😅 , lebo je to napinak

cicimon
25. feb 2010

no ja dufam ze vyhrame a potom sa vysmejem mojmu svedskemu kolegovi 🙂

idem pomaly pracovat

michalag
25. feb 2010

mne moji favoriti teda (okrem nasich) boli Rusi a ti vypadli task drzim uz len nasim 😉 🙂

a gooooooooooooooooooooooooooool 🙂 🙂 🙂 🙂

stanusa
25. feb 2010

dobre ranko,
tak moj maly hokejista nebude, rano sa trochu pomrvil a teraz sme dali 4. gol 😀 😀 😀 a on ziadna reakcia 🙄
musim mu dohovorit

aktakk pohoda, kamoskina segra kupovala kocik 2 t pred porodom

michalag
25. feb 2010

tak nic ☹

veve23
25. feb 2010

to jak naschval 4\3 🙄

stanusa
25. feb 2010

fiha Rusi su uz von ☹

michalag
25. feb 2010

ked nato pozeram tak mame este necelych 9 minut co sa mi zda strasne dlha doba, no som velmi zvedava

michalag
25. feb 2010

stanus ano ☹ ☹ ☹

aktakk
25. feb 2010

Slovenskoooooooooo !!!!! 😀

michalag
25. feb 2010

Slovenskooooooooooooooooooooooo!!!!!! 😵 🙂 🙂 🙂 ....

veve23
25. feb 2010

jaaaaaj, super, som sa spotila 😀

michalag
25. feb 2010

veve, keby len ty 😀 , toto je riadny adrenalin 😝 😀

seuska
25. feb 2010

dobre ranko... fu, som zas skoro porodila.... 😀 😀 toto je adrenalin.... ale vyhrali smeeeeeeeeee!!!!!!

stanusa
25. feb 2010

sme vyhrali, ale bolo to napinave ako guma v trenkach 😀

veve23
25. feb 2010

no a v sobotu Kanada 3.30 rano, to bude silna kava.....

civavava
autor
25. feb 2010

dobre raanko 😵

videli ste ten super zapas???? Slovenskooooooooooooooooooooo 😀 😀
inak, ja to pozeram na nemeckej TV a komentatori su uplne super, aj nam nadrziavali a vobec, pekne komentovali vsetko, mali aj zistene kopu veci o nasich hracoch....proste paradicka 😉

susanita555
25. feb 2010

dobre ranko 🙂
vidim,ze hokejova nalada 🙂

martina05
25. feb 2010

Ahojte, vidím že ste včera nelenili ... 😉 😉
Ja mám dnes opäť raz rušný deň, na obed idem zapekať cestoviny s brokolicou a potom ideme s maminou do mesta na posledné nákupy...
Včera na cvičení bolo fajn, dobre som sa ponaťahovala...
Keď ste tu včera písali o mastičkách na bradavky, nám včera na kurze odporúčali repíkové obklady a rovnako aj na šitie oplachovať repíkom v kvapkách..už som si to kúpila v lekárni.... A ešte nám radili na začiatok si do nemocky kúpiť nafukovacie koleso pre ľahšie "sedenie" po pôrode a šití...

cicimon
25. feb 2010

tak my robime pre svedskeho zakaznika a zo srandy sme spravili teamovu fotku a velkym napisom 4:3 🙂 som zvedava, aku to bude mat reakciu 🙂

fleury
25. feb 2010

Caute 🙂
tak ja mam po poradni, nechal ma doma 😵 ale ze u mna je to fakt otazka casu len, lebo kebyze nemam steh, uz je vonku mala..mam vydrzat do 36tt a potom asi rodiiime 😵 takze vas niektore predbehnem 😀 fuuu uz len 3 tyzdne 😅

michalag
25. feb 2010

cici, cista provokacia 😝 😀 😀

baby, aj vy mate citlive bradavky? ja neviem ale posledne 2 dni som rada ked nemusim mat ani podprsenku, ale aj tricko mi vadi 😒 , najracsej by som chodila hore hola z coho by mal urcite radost moj drahy 😀 😝 😀

maxii
25. feb 2010

caute baby, poradite mi plis??

Co a kedy nahlasit v zdravotnej poistovni (dovera) v suvislosti s nastupom na matersku?

Vdaka 😉

fleury
25. feb 2010

no a samozrejme musim len lezat - najprisnejsie ako to len pojde, ale to uz zvladnem!!!! 🙂

kiwinka
25. feb 2010

aktakk, no veru, este, ze sme tam dosli osobne,,lebo kukal na nas ako na zazrak,,jak debil s prepacenim.. ako, za tu cenu mohol byt trosku slusnejsi!!! ale co,,ludia su rôzni...

fleu, no vidis,, jaa som mala tusaka vcera, ze ta necha doma a ziadna nemocka 😀 ! super,, tak odychuj pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre