Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
26. feb 2010

alicc bruuu aj tebe a poriadne povzbudzuj 😉 🙂

dejna3
26. feb 2010

mne doki dal oficiálne (kvôli md termín na 11.4. - čiže nedeľa)... aj pri sofi som mala termín na nedeľu, ale narodila sa v sobotu

alicc, ak to žiadnu z nás nechatí nejak skôr, tak sa určite stretneme 🙂 a možno nás obe aj v ten istý deň "odrodia" 😵

moni
26. feb 2010

no vy sa uz chystate spat, tak dobru vsetkym!

michalag
26. feb 2010

veji co som pozerala tak uz minimalne 11 marcovciatok 😵

dejna3
26. feb 2010

moni - ja ee 😀

michalag
26. feb 2010

moni ja pojdem asi za chvilku len mam este cajik, dnes ma to strasne berie na spanok

moni
26. feb 2010

dejni, a potom ze si unavena 😅
inak aj ja mam niekedy dost, vstavame okolo pol7-7, a vecer sa pred 7 nedostanem domov. takze mne moc nehrozi take ze 8 hod. odrobit a padla. teraz som sice zvolnila tempo, ale veru tych 10 hodin byvam v robote 😖
samozrejme cez tyzden sa neda nic stiihnut takze vikendy su nakupy, upratovanie a varenie na dalsi tyzden. nastastie mm pomaha vo vsetkom lebo inak by som to nezvladla 😝

ja som sa narodila na velkonocnu nedelu, a zatial som zazila len 2x ze by to zas tak vyslo 😅
podla mojho snu by sa malicka mala narodit 4.4. na velkonocnu nedelu, to by bola sranda 😵

vejula
26. feb 2010

hmm teraz jedna kočka písala že 9 tak neviem ale proste je ich už dosť 🙂 No uvidíme kolko nakoniec bude marcových aprílovčatiek 😕

Inasč michalag ja práve pijem ten maliníkový už som začala, ešte lanové semeno treba kupiť... A aj ja pôjdem za chvílu haji, snad budem mať lepšie sny jak dnes... To sa mi snívalo že som začala rodiť na kolotoči 😨 Brutal

moni
26. feb 2010

veji, a kolko toho caju pijes?

michalag
26. feb 2010

veji, a ako chuti ten malinikovy caj??? naco to je dobre? normalne sa hambim ale ja taketo veci moc nemusim, takze sa ani nezaujimam

moni
26. feb 2010

miska, ten caj by mal vraj ulahcit porod lebo posobi na svaly maternice (opravte ma ak sa mylim).
ci to naozaj funguje, neviem 😒

stacynka
26. feb 2010

caute baby, som tu sto rokov nebola
dnes som slamena vdova tak som vas konecne aj docitala 😉 🙂

tarinka333
26. feb 2010

Ahojte kocky,
ja len strucne o Tantamke, lebo mi pisala sms, tak napisala, ze su stale v nemocnici, ze situacia sa velmi nezlespsuje, ale konecne zistili, co Gretke je. Prietoky su super, ale placenta nejako strajkuje, co znamena, ze babatku sa dostava krv, ale nie ziviny, takze uvidia, ako sa bude dalej pokracovat. Vsetky Vas pozdravuje a pytala sa na Minku...
Minka, ako sa nam ty mas???

Dobru nocku prajem. papa

stacynka
26. feb 2010

inak v pondelok sa mi narodila neterka mala, teda skor velka mala 3720g a 5O cm a to sestra musela 4 a pol mesiaca lezat co jej hrozil potrat, asi tri krat bola v nemocke a nakoniec sa mala narodila v 38. tt

moni
26. feb 2010

tari, to je cudne, ved predsa ziviny su v krvi, nie? 😕
no budeme im drzat palce!

stacy, no kocky isli po vcsine spat lebo sa chystaju povzbudzovat 😅
krasne miery ma neterka! to je mile ze budete mat so sestrou deticky skoro na rovnako 😵

dejna3
26. feb 2010

stacy, tak máte teraz kopec radosti v rodine 😵
tarinka, pozdravuj tantamu, to je dobre, že už aspoň zistili príčinu, prečo malinká nerastie...
moni, no ja som večer taká vyčerpaná, že už sa mi ani spať nechce 😝 skrátka prešvihnem ten čas, kedy by som sa mala uložiť a takto sa to potom nabaľuje 😒

michalag
26. feb 2010

stacynka, tak to mala mala krasnu vahu na 38tt a gratulujem 😵 🙂

tari, dakujeme za info 🙂

tantamka, myslime na vas a drzte sa!!! 😉 hlavne ze uz konecne prisli na pricinu

kika29
26. feb 2010

stacynka tak to gratulujem sestre 🙂 krásne mieri

michalag
26. feb 2010

babenky, ja sa pre dnesok lucim, idem si dat slofika a dufam ze sa mi podari o tej 3:30 vstat .... a nasim drzte palce aby to zvladli 🙂

bruuu nocku 😔

stacynka
26. feb 2010

jej baby dakujem za gratulacie,
uz aby aj my sme to mali za sebou, inak pomaly zacinam mat strach z porodu...
moj maly mal 3970 a ma nastrihavali a aj som sa roztrhla lebo sak valibuk a teraz sa bojim ako dopadnem 😒 ☹

tamtamke aj ja drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne....

kika29
26. feb 2010

stacynka aj mňa nastrihol doktor malá bola 52cm 3740g a som zvedavá kolko bude mať táto bublinka
pôrodu sa začínam aj ja kus báť 😅 a to mi každý vravý však už si rodila tak vieš čo a ako. viem ale aj tak nie každý pôrod je rovnaký 😉

kika29
26. feb 2010

zaujimavé teraz mi svietilo 34tt a už je tam 35tt hmm?

kika29
26. feb 2010

no nik tu asi nieje idem sa aj ja zvaliť k mm a podriemkať kým to vypukne ten ošiaľ 😀

dejna3
26. feb 2010

kika, aj mne to tak pred chvíľou nabehlo...

moni
26. feb 2010

ach jo, a ja furt len 32tt 😅

monva
26. feb 2010

ahojte
tantamka - drzte sa obe s Gretkou, silno na vas myslim, aby bolo stale lepsie a lepsie 😉

dejna3
26. feb 2010

moni, no ja by som už brala aj 39 😀

stacynka
26. feb 2010

moni aj ja nejsi sama v tom
si pamatam ked som timka cakala uz skoro setky baby odrodene, a potom sme tam asi tak 5 bab vykecavavali do noci 🙂

moni
26. feb 2010

stacy, no ja sa zatial neponahlam, lebo mam toho vela na plane. ale isto budem babam zavidiet ze uz maju malickych doma, a ja este fucim s kotlom 😀

dejni, no mozno o chvilu skoci 36..37... 😀

monva
26. feb 2010

dejni - dnes sa mi podarilo dovolat na SP, aj som sa dohodla s nimi, poslala som im mail s odkazom na to tlacivo, ktore potrebujem aby potvrdili, tak mi pani slubila, ze pomoze 😉 som sa celkom potesila

podarilo sa mi objednat aj postielku pre male (ked si spominate, mame 2 postielky doma, no jednu ma danko na spanie a dalsiu v kuchyni, tam ho chcem "odkladat" 😀 ked budem malu kojit, aby nebehal po dome a nerobil neplechu, teda aby nevyuzival chvilu, ked ho nebudem moct chytit. No a nasla som najjednoduchsiu postielku, Radek, bez spustacej bocnice, za 24 eur, je nova, len mala poskodenu krabicu. Uz mi z tej firmy volali, velmi mila baba, v utorok postielku dovezie kurier. Tak sa vytesujem ako mala, premiestnim tu z kuchyne do spalne, no a do kuchyne dame tuto novu pre maleho, co pride.

Baby, ktore uz mate dieta, ako chcete riesit po porode spanie??? Spolu s obomi detmi v jednej izbe? Alebo ocino so starsim v jednej a vy s babatkom v druhej ??? Poradte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre