Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
27. feb 2010

no vša ja som zvedavá ktorú to chití a roztočí to tu. ja by som mala niektorej z vás poslať číslo na mobil aby som vám vedela posielať infošky keby náhodou niečo vypuklo 😀

michalag
27. feb 2010

ani ja nemam na nikoho z tadeto cislo ☹

kika29
27. feb 2010

no ale snad skôr ako o dva týždne to nebude alebo?..... necháme sa prekvapiť. mimochodom baby už sa cítite niektorá tak ako pred pôrodom? ja zatial nie stále mám pocit že je to ešte daleko.

stanusa
27. feb 2010

som si dovolila skopirovat ich tabulku
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

...davam navrh na kocku, ktora ma posledna termin, lebo ked sa nam narodia tak ani casu na konika nebude vela
inac ja chcem zaucit manzelka, nech si s vami popise aj on

fleury
27. feb 2010

no ja neviem ako sa mam citit pred porodom 😀 ale ja ten steh citim uz aj pri cikani, keby ho tam nemam tak ta mala zo mna asi fakt vypadne 😝

stanusa
27. feb 2010

manzelika - sorry 😅

fleury
27. feb 2010

stanus ale ved uz aj my mame tabulku, civavka uz urobila 😉

stanusa
27. feb 2010

ja viem, dala som pre baby, ktore by chceli pozriet 😵

michalag
27. feb 2010

baby tak komu by som mohla napisat cislo do IP ak by nahodou???

fleury
27. feb 2010

jaj tak som nepochopila 🙂)

kika29
27. feb 2010

michalag aj mne ked chceš a ja pošlem tebe 😅

fleury
27. feb 2010

miska mozes aj mne 😉

moni
27. feb 2010

mne radsej nie 😀

fleury
27. feb 2010

moni 😀 😀

michalag
27. feb 2010

moni 😀

kika29
27. feb 2010

stanusa no neviem či manželia budú mať čas sedieť pri PC a posielať nám infošky. či nebudú sedieť s kamošmy a im podávať info 😀 a doma dospávať opicu 😀 Mne ked sa narodila malá tak mm išiel oslavovať v sobotu a v nedelu ked prišiel na návštevu boooože to bol obraz boží 😀 😀 😀 umieral mi tam čo ho gebuľa bolela.

michalag
27. feb 2010

ja som posledna takze uz tu budete mat pravdepodobne vtedy takmer vsetky deticky

moni
27. feb 2010

no my sme uz dostali pokyny od svokry ako mame informovat 😅 akurat ze v porodnici nie je dovoleny ani mobil, ani notebook. az potom po porode. tak uvidime ci to tam vobec budeme trepat, kedze nas pustia po 2 dnoch domov.

stanusa
27. feb 2010

kika tak to si viem predstavit, aj ked moj nepije...tak ale nikdy nehovor nikdy

kika29
27. feb 2010

ja som po pôrode mohla hned volať ešte som ležala na koze 2h a obvolávala rodinu. aspoň mi rýchlo ubehli tie dve hodinky 😀

moni
27. feb 2010

mm zas nema moc s kym oslavovat...aj ked ako hovorite, nikdy nehovor nikdy 😅

moni
27. feb 2010

kika, po porode hej, to uz budem na inej izbe. lenze svokra chce vediet ked budeme na ceste do porodnice, a aj pocas...tak som sa jej snazila vysvetlit ze mozno budem mat ine starosti 😀

stanusa
27. feb 2010

miska IP

moni to nechate svokrusu cakat az 2 dni 😲 😀 to nemozete mat ani pri sebe mobil a poslat zvonku 😕

michalag
27. feb 2010

kika, tak moj asi nebude dospavat opicu 🙂 , kedze velmi tvrdy alkohol nemusi, jemu staci ku stastiu pivo 1-2 0,5 a ak nahodou bude Sami u svokry tak to bude zase cely cas s nami v porodnici, ako pri Samkovi 🙂

moni
27. feb 2010

stani, no na fotky asi budu musiet cakat. ale jasne ze sa im ozveme ked bude po, to budeme pysni 😵

stanusa
27. feb 2010

kika to si teda neviem predstavit, ze kratim si cas po porode sms a volanim...ani nebudem o sebe vediet tie 2 hodiny 😅 totalne KO 😝

civavava
autor
27. feb 2010

babule, pisala zuzka...stale je na pohotovosti, uz 4 hodiny v bolestiach, caka na sanitku....jej doktorka vybavila monitor a gyn. vysetrenie, otvara sa na 1 prst, ale ze ma ist domov....kedze jej odtielko z plodovky, moze ju to hocikedy chytit..... 😒

kamilka s nou volala, asi nam napise viac....jasne, ze som ju od vas vsetkych pozdravila...

strasne mi jej je luto, placem nad nou......chudatko...
😔 😔

kika29
27. feb 2010

môj mm tiež nepije tvrdý alkohol. on si dá radšej červené vínko a sem tam ked ide na pivo s kamošmy. lenže čím je starší tak menej znesie 😀 a bolí ho hlava

civavava
autor
27. feb 2010

inak do IP mozte pisat mne, ja si beriem do nemocky notebook, je tam net..mobily su akoze zakazane, ale viem, ze baby si ich tam nosia a poslat alebo prijat sms nie je problem...takze tabulecku s nasimi pokladikmi mozem priebezne doplnat 😵 😵

fleury
27. feb 2010

civi a to ako ju mohli pustit domov s bolestami??? 😠 sak ma mat cisarsky, tak co cakaju, ze sa porod zacne spontanne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre