Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
28. feb 2010

Joj kocky, neviem, ci ste veriace, ale co tak hodit jeden Otce nas za Zuzku!!! Chudatko, nech to zvladne a nech stastie s maxikom jej vynahradi vsetko toto utrpenie.

kamilakd
28. feb 2010

tak zuzke doniesli koselu na porod!!!!tak zuzka ide asi na to este dam vediet!a tamtamka na 95% musi porodit gretku 😕

fleury
28. feb 2010

drziiiime palce 😵

dejna3
28. feb 2010

tak som akurát došla kuki, že čo sa deje 😕 takže zuzka napokon prirodzene ide rodiť? držíme silno palčeky, nech to majú už šťastne za sebou, kami ty nás poctivo informuj 😅

michalag
28. feb 2010

co to citam tak Zuzka ide rodit 😕 🙂 , hlavne nech uz ma Maxika pri sebe a konecne ju obchadzaju vsetky trapenia a nepochopenia druhych

kami, takze Tantamka ide tiez v najblizsej dobe rodit?

aktakk
28. feb 2010

Fleury- no ja som ozaj v tom, ze to bude v pohode. 50% uspechu je verit 🙂 .

No teda, tak este ani marec nemame a uz aprilovcatka budu na svete. Hlavne nech su zdravucke. Drzime pasticky.

aktakk
28. feb 2010

A co sa tyka pristupu ludi, este ani mna nikto nikde veru nepustil a pritom brucho ako svet...jedna "tetka" ma raz dokonca skoro zvalcovala s kosikom len aby bola predo mnou. CO sa tyka tesca, tak tam idem vzdy do prednostnej pokladne a nahrniem sa dopredu...az sa drahy za mna hanbi...Hehe. Ale aj tak je zvacsa ta pokladna zatvorena, tak si pekne vzdy odstojime radu.

dejna3
28. feb 2010

baby, naša sofi - výmyselník nezbedný 😠 , pred pol hoďkou tak spadla zo stolíka rovno na hlavičku 😢 ešte teraz ma trasie, som myslela, že aj prodoím z toho stresu... dlho sme ju tíšili, prikladali studené na čelo, hrčku mám cez pol čela 😝 teraz ju musíme aspoň 24 h sledovať.... momentálne vyzerá byť o.k., ale som z toho riadne na nervy 😒

cheerlady
28. feb 2010

juj,tak aj tantamka,no drzime obom palceky,tak asi ten spln na zuzku predsalen nejako posobil 🙂

kamilakd
28. feb 2010

zuzke kontroluju ozvy maxika a nie je to dobre uz jej je zas velmi do placu lebo sestricky tam pendluju...a nic nepovedali aj som pocula zhon a sere ma ze ta jej mater na nu kasle....s posvy stale krvaca a nevedia coho pravdepodobne sa odlupuje placenta,podla akutnosti zvazia ci normalne alebo cisarak 😕 ach boze nech su v poriadku

cheerlady
28. feb 2010

no podla mna zuzke spravia cisarsky,snad nebudu riskovat,ked by maly este nebol uplne dole a ona dostatocne otvorena 😖

kamilakd
28. feb 2010

dejni boze malicka mala letecky den?chudiatenko malinke musela plakat jak svet dufam ze bude ok vraj su deticky v tom veku gumenne...

cheerlady
28. feb 2010

dejni snad bude mala ok,nic sa neboj,aj ked si viem predstavit tie stresy 😖

michalag
28. feb 2010

dejni, chudatko Sofi, fuuuj az mi presli zimomriavky po tele, ale snad bude oki 😉

maxii
28. feb 2010

baby pozdravte zuzku aj tamtamku aj odomna ze im drzim silno palce !!!

Takze uz sa to zacina aj v nasej teme....deticky zacnu pribudat 😅 😅

majca424
28. feb 2010

Ahojte,
Ale sa to tu nejako spôrodnieva... 😒 A ja mám stále pocit, že budem prenášať... 😒
Aj mi držíme Zuzke s Maxíkom veľmi palčeky...

aktakk
28. feb 2010

No ta zuzka ma pribeh ako z telenovely tusim...Je to inak parada, ked ti nikto nic nepovie. Hovada!

tarinka333
28. feb 2010

Zuzka teda ide rodit, jaj moje, velmi silno jej drzim prsteky! Aj Tantamke, nech su vsetci zdravucki ...

zuvinka102
28. feb 2010

ahojte clovek tu par dni nieje a uz vas neviem ani docitat.. Zuzky mi je velmi luto skoda, ze som to necitala skor urcite by som mm nejak ukecala aby sme jej pomohli... no ale budem sa snazit ju ist pozriet zajtra a mozno vezmem aj notasek aby sme sa vam ozvali.. no skor sa jej ale ozvem ci mozem vlastne prist.. takze ak spravne chapem je teraz v nemocke sama??

alicc
28. feb 2010

bože baby ked to čítam o zuzk tak mi behajú zimomriavky po chrbte, hovorila som to aj mm a ten len krútil hlavou a nechápal. strašne jej držím palce aby tovšetko dobre dopadlo, ona by už po tom všetko mala mať cestu všade len šťastím vydláždenú, chúda, takmi jej je lúto. aj tamtamke držím palce aby bola malá grétka v poriadku. bože baby človek sa teší, opatruje sa a potom sa niečo pos... a hned je všetko inak ☹ ☹ ☹

dejna malá musela nariekať, ale fakt deti v tomto veku sú ako z gumy, moja malá raz zapikovala do rohu steny, ešte teraz je tam preliačenina a jasné že nariekala a hrču mala neskutočnú a potom aj modrinu ale našťastie nič vážnejšie sa jej nestalo 😉

fleury
28. feb 2010

kami a ako je to s tamtamkou, budu jej vyvolavat porod?hlavne, ze ju sleduju, aj na pluca uz dostala injekcie, takze o Gretku by sa uz bat nemala, ona to dobehne aj mimo bruska

no sporodnieva sa to tu riadne, to by pred mesiacom nikto nepovedal, co vsetko sa stane

vejula
28. feb 2010

jaj kočky tak držím zuke palce, moc moc nech je všetko OK... Nechápem ako tak môžu ludia zanedbávať svoju prácu, ked v nej ide o život... Fakt hanba našmu zdravotnictvu 😔

dejna3
28. feb 2010

až teraz som si všimla o tanatmke - aj jej držím palčeky, nech všetkodobre dopadne.... malinkej bude snáď lepšie, keď už bude na svete 😵

kočky, dík za povzbudenie, sofi dosť dlho plakala, ale to ani nebol plač ako také bolestivé vzlykanie 😢 ja som plakala s ňou... najhoršie je, že som bola pri nej, keď spadla, vešala som šaty na sušiak a nestihla som ju zachytiť... ten stolík je nízky, ona tam furt lozí, zakázať sa to nedá, proste teraz stratila rovnováhu 😖
hrčka je už celá modrá 😝 , ale zatiaľ sa zdá všetko o.k.,,, teraz pôjde spinkať

alicc
28. feb 2010

zajtra ideme na tú lyžovačku, tak neviem či sa dostanem k netu, o to viac budem na obidve dievčence myslieť

dejna3
28. feb 2010

alicc, peknú dovolenku 😉

fleury
28. feb 2010

alicc tak si pekne oddychni, ked sa vratis ktovie kolko prirastkov tu uz bude 🙂)

kamilakd
28. feb 2010

obe sleduju aj tamtamku aj zuzku tamtamka nemala v poriadku prietoky a ze na 95%musi rodit a zuzka stale lezi na porodnici prave sme dovolali a jedna tam tak strasne kricala jak keby ju drali 😨 bolo pocut cez telefon no nezavidim zuzke mamicky tam rodia ako na beziacom pase....dievcence pre dnesok koncim konikovanie drzim palce a budem informovat

fleury
28. feb 2010

tak som zvedava co sa docitam rano, nech to obom dopadne dobre!!

alicc
28. feb 2010

dejna neboj a nemaj výčitky , ja viem že sa to asi celkom nedá ale deti sú ako živé striebra. moja malá si takto zlomila ruku ked mala dva roky, skákala na kresle a ja som bola pri nej a dokonca pri nás stála aj moja mama. ani velmi neplakala ked spadla ani jej ta ruka neopuchla ale pre pokoj v duši sme s nou išli k doktorovi, ten jej ruku pozrel povrtel s nou a hovorí, že nevyzerá to na zlomeninu ale pre istotu ju pošle na RTG, malá ani neplakala, len sem tam zamrnkala. a tam sa ukázalo že mala zlomené obidve kosti predlaktia. sadru mala od prštekov až po rameno. našťastie to bola pravá ruka a ona je laváčka, takže to zvládala bravúrne a ani sme nepostrehli ako čas ubehol a už jej sádru dávali dole. zotavila sa fakt rýchlo a v pohode. 😉

alicc
28. feb 2010

baby dakujem , dúfam, že sa tu nič mimoriadne neudeje. nie že začnete rodiť ako nabežiacom páse 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre