Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
7. sep 2009

civavka, volal mi prave gynekolog, ze konecne mam dnes termin k endokrinologicke o 18,30 hod , ze mi to vybavil (sukromna, plati sa tam, ale u nej sa tiez caka 3 mesiace na termin) tak konecne som sa dockala v 11 tyzdni!!!! 😝

tantama
7. sep 2009

zuzi to je super že aspoň niečo ti trochu vyšlo.. a potom kašli na sestričku hlavne že ty z toho máš radosť...... 😀

kika29
7. sep 2009

klongova vypísal ma na PN gynekolog. Ja som mu nemusela nič vravieť ked ma zbadal hned ma nechal na PN. Bolo mi velmi zle počas celého dňa zvracanie a silné napínanie a k tomu silná bolesť hlavy. Doma som už 3 týždeň ale bez vychádzok. Dnes som bola na kontrole a nechal ma doma ešte do 16.9. a potom už asi pôjdem do roboty.

Od dnes mám tehotenskú knižku. Som 9tt a videla som bábu biť srdiečko na ultrazvuku. Taká som rada že je všeko v poriadku. Brali mi krv do 5 skúmaviek.
Bála som sa lebo ma bolia kríže a podbrušku ale to kôli tomu môže byť že by som mala mať mrchu.
Doky povedal že je to normálne že ta zvykne ale časom prejde.
Dnes som dostála krabicu u doktora balíček čo je v nej cumlík, prášok,avivýž,časopisi pre tehulky,letáčiky a ešte CARO aspoň spravím môjmu čertíkovi.
Ultrazvukové foto si treba pýtať?

michalag
7. sep 2009

Ahooojte 🙂
Tak ja som rano bola na krv a uz nam Dr. vypisal aj tehotensku knizku 🙂 😵 , ale mam strach, lebo na sono vraj pojdem az okolo 12tt a teraz sme srdiecko este nemali ☹ 😒 , tak dufam ze potom bude vsetko v poriadku

kika29
7. sep 2009

michalag nemaj strach ja som bola na ultrazvuku dnes a srdiečko mu pekne bilo. Ale aj ja musím ešte ísť na ultrazvuk v 12tt lebo v tom týždni sa berie krv na zistenie genetických poruch a vád a meria sa plod. Je to vraj dôležitý týždeň. Neboj všetko bude v poriadku. Ale chápem ťa ja som sa do dnes tiež obávala ale ked som videla srdiečko som kludnejšia. Hlavu hore 😉 🙂

zuzana1971
7. sep 2009

kika no ja som si musela sono fotku pytat, ta fotka stoji 4e takze sam od seba ju moj doky neurobi a aj to mi nechcel dat ani prvy krat, lebo nebolo este srdiecko, to som si vydupala a teraz druhykrat mi nedal

ked som bola raz na pohotovoasti na kRamaroch, dali mi 3 fotky automaticky a zadarmo, ani som si nepytala

miska, ja som mala tiez neskor srdiecko a aj to na pohotovosti, lebo moj doky ma nejaky divny ultrazvuk 😝 , on mal taky, ze len svetielko blika a na pohotovosti v nemocnici mali aj so zvukom, lepsi ultrazvuk a povedal ti doky aspo kolko mimi meria?

ja idem zas na sono az v 13 tyzdni a nie 12, aj prvykrat ked som mala MA ma objednal iny doki az v 13 tyzdni, dufam, ze to nie je zle znamenie 😝 😠

petulka777
7. sep 2009

Ahojte babule,som tu dnes prvy krat.Babatko cakame v aprili a rada by som s Vami pokecala o pocitoch,starostiach,radostiach apod...

ikushik
7. sep 2009

ahoojte 😉
no pekne pekne rastieme 🙂 bambulky mne vobec nieje zle..och na jednej strane som rada, no na druhej sa bojim o fazulky ci su v poriadku 😒 od rana mi blbne pocitac 😠
ja na odbery mam ist az v 16tt mi povedala sestricka 😕 a na 3D ultr. mam ist 28.9-ale do gynstar-centra..
len dufam ze vsetko je v poriadku 😒

petulka777
7. sep 2009

ikushik no bud rada,ze Ti nebyva zle,mne kazdy den,ale len ma napina,nevraciam a ja mam uz odbery za sebou,brali mi ich v 7 tyzdni

zuzana1971
7. sep 2009

vitaj petka

ikushik, ty si taka pokakana ako ja 😀 😀 😀

petulka777
7. sep 2009

dakujem pekne zuzi,Ty mas kedy termin a cakas 1 alebo 2 babatka? 🙂

cicimon
7. sep 2009

baby - ked lekar povie zivy plod, mysli tym, ze aj srdce bije?

zuzana1971
7. sep 2009

petulka, cakam 1, a termin mam 4.4.2010
zatial tu mame 2 maminy s dvojickami - ikushik a gajana

cici ano to znamena ze bije srdiecko, mne napisal vitalne tehotenstvo a tiez tym myslel srdiecko
bola tu este debata o veku, zial ta najstarsia korytnacka som tu ja, 38 rokov 😝 (ale nikto by mi nehadal)

maxii
7. sep 2009

caute baby mne je tak zle 😝 😝 😝 cez vikend som vracala 3x denne dnes este nic, ale po obede do ktoreho som sa riadne nutila, mi je aj riadne blbo 😝 kedy uz toto skonci???? 😕 😕 😕

cicimon jasne, ked je zivy plod tak je aj akcia srdiecka - aspon myslim 😵

zuzi neboj urcite bude vsetko ok 😉

zuzana1971
7. sep 2009

maxii ahooooooooooooooooooooooooj 🙂
ti zavidim grcanie 😀

co tu vsetky budete mat dievcatka ked grcate? 😀
a len ja s ikushikou chlapcov?

tantama
7. sep 2009

Ahoj petulka vítam ťa...
babulky ja dnes vôbec nie som schopná robiť.......už som sa poriadne nevyspala ani nepamätám..... ☹

cicimon
7. sep 2009

zuzi - to je este skoro na pohlavie, nie?

maxii
7. sep 2009

zuzi ty si trdlo, toto a zavidiet? ja zavidim tebe ze ti je OK 😵 😵
vies ake je to neprijemne? 😝
neda sa mi jest, ked som hladna je mi zle, aj ked sa najem je mi zle, proste vesele 😀 😀

inak moja sesternica negrcala ani pri dcerke ani pri synovi a jedna kamoska strasne vracala a mala syna takze neviem co budeme mat 😀

petulka777
7. sep 2009

to sa tak vravi,ze ked sa vracia,tak to bude dievcatko?a ked mna len napina,tak budem mat co? 😀

petulka777
7. sep 2009

tantama dakujem za privitanie,aj si na PNke ked Ti je tak zle?

tantama
7. sep 2009

nie som na pn...
mne nie je zle, nevraciam, ani nič podobné len stráááášne zle spím.. či skôr nespím skoro vôbec a potom celý deň v práci..... 😖

maxii
7. sep 2009

tantama to je zvlastne...

ja by som zas spala stale, v noci, cez den, idealne vkuse 😀

tantama
7. sep 2009

maxi aj ja som totálne unavená a hraničí to až z vyčerpanosťou ale keď ľahnem do postele tak sa len prevraciam a keď náhodou chvíľu zaspím tak po hodine som zasa hore... a takto dokola... 😒

petulka777
7. sep 2009

tiez mi to je zvlastne,lebo ja potrebujem spat poobede aspon na 2 hodky a vecer uz po 21.00 h som tvrda az do rana okolo 7.00h vstavam

maxii
7. sep 2009

tantama hm to je blbe 😖 😖 hovorila si to dokyne, neda sa s tym nieco robit? 😕

peti ja podobne...

tantama
7. sep 2009

hovorila vraj mám skúsiť také ľudové ako teplé kakao alebo mlieko z medom 😝 ale nič a vraj to prejde..... tak čakám.. ale už dosť sťažovania ved by mi mohlo byť aj horšie🙂))

maxii
7. sep 2009

tantama no ved hej, vzdy moze byt aj horsie, to si aj ja vravim ked objimam misu 😅 😅

tantama
7. sep 2009

no vidíš ja podobne ako zuzka nevraciam a ani mi nie je zle.....vymením na 2 dni 😀 😀 😀

maxii
7. sep 2009

tantama ok, na 2 dni vymena 😀 😀

tantama
7. sep 2009

supiš konečne sa vyspím 😀 ty si priamo z Ba??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre