Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
7. mar 2010

kiwi tak palacinky ofrfle a puding pochvali?? ta to kde sme, vsak sladke jak sladke 😀

kika29
7. mar 2010

fleury ty sa kam ponáhľaš? ved ja ťa mám predbehnúť a už ty sa predbehuješ 😀

fleury
7. mar 2010

kika co z toho vyplyva? ze ty porodis uz buduci tyzden 😀

civavava
autor
7. mar 2010

ahoojte 🙂

dejni a co ti je? 😔 tyzden som tu nebola, tak nie som v obraze...dufam, ze nic vazne a zelam skore uzdravenie!

jankako, uz si v tabulecke 🙂)

ja som vcera tiez porusila dietu, jak boli u mna kolegynky, zjedla som pizzu, 4ks zakuskov a vecer jedno kinder pinguin....ale tak snad sa nic zle nestalo.... 😲

som zvedava, ci mi v nemocke povolia CS na ten datum 30.3.., kedze raz sa uz nahlasoval 26.3..... 😝

moni, peknu farbu kupte, nech sa malinkej paci 😉

civavava
autor
7. mar 2010

este som zabudla, pisala mi zuzanka, tak este nevie ci jej v utorok Maxika vyberu, lebo zase jej lekari povedali, ze ju ASI na chvilu pustia domov, nech maly este dorastie... 😲 😲
a na izbe je s nejakymi individuami,ktore fajcia, pritom su tehotne.... 😠 a ze je niekto ukradol z chladnicky plnu igelitku jedla 😠 😠

fleury
7. mar 2010

civi my mame pizzu dnes na veceru, uz sa tesiiiiiiiim 😎

fleury
7. mar 2010

ale ved zuzkin maxik mal peknu vahu uz, nie? pokial nema problemy tak nech ju pustia este, len aby tam neskoncila zase o den, dva..

kika29
7. mar 2010

fleury ani ma nestraš to bude ešte len 36tt končiť. ja sa nechcem ponáhľať ale už by som to brala keby bola bublinka s nami. 😀

civavava
autor
7. mar 2010

fleury mnaaaaaaaaaaaaaaam 🙂) zboznujem pizzu a mohla by som ju jest kazdy den 😀

ja neviem co s tou zuzkou nacvicuju ti blbci tam 😠 ...sak je to hrozne uz....ako keby nevedeli, co maju robit.... 😨

fleury
7. mar 2010

kika tak vidis 😀 ukonceny 36tt je uz pohodka predsa, ja by som to uz mala najradsej za sebou a to koncim len 34 😀
pozerala som marcovky a tam uz odrodili take, co maju TP posledne marcove dni, takze zaciatkoaprilovky sa uz mozu kazdu chvilu dockat 😅

fleury
7. mar 2010

civi aj ja by som ju jedla kazdy den nebyt tej zapchy..ale tak este ze existuju cipky, mozem obcas zhresit 😀
A nevies ako sa nakoniec Zuzka dohodla so svojou gynekologickou, ci ju odrodi a cs uz ma isty?

kika29
7. mar 2010

mojej sestre doktor v nemocnici poradil miesto včipkov na zápchu slivkový kompot.
ja sa začínam nejako báť toho pôrodu joj jojoj 😒

fleury
7. mar 2010

kika ked mne slivkovy kompot nefunguje..ani lanove semiacka..minule mi popadalo zopar na podlahu a nas hafan to pohotovo povysaval a na nom teda fungovali 😀

civavava
autor
7. mar 2010

fleury, to mi nepisala....ale skor si myslim, ze nie..uvidime co mi napise v utorok ....

inak ozaj som kukala aky mas pekny albumik a najlepsi je tvoj psik v postielke 🙂)))))

juliap
7. mar 2010

fleury a neskusis na tu zapchu arasidy solene? ja som mala tiez problem koly tomu zelezu, no a odskusala som si arasidy, staci mi 2x do tyzdna zjest tak za hrst a je to o.k., alebo si dam trochu hrusky ...

fleury
7. mar 2010

civi dik 🙂 on je, teda ona, je to fenka 🙂 je taka kusok mimo, ze co menime zrazu nabytok, dokupujeme veci a jej sa to ocividne nezda, citi, ze nieco sa deje 😅

julia dik za tip, vyskusam 🙂

tak ja sa idem napapat, pekny vecer prajem 😉

gajana1
7. mar 2010

pridala dom foteky kočika aj torty nevydarenej tak ked chcete pozrite

jankako
7. mar 2010

dik civi...a kde sa posielaju brucha???no to fakt,čo nacvičuju s tou zuzkou??to vám je fakt hrozne niekedy s tymi doktormi..baby ja som sa konečne poobede rozhýbala...uvidim ake bude zajtra ráno..
papám hedelix,cibulu s medom,citron a čaj pre tehotne...potím sa stále...fujky..
a strach z porodu začínam mať aj ja..dnes ked som si spomenula že to može prísť ma pochytila panika v hlave..ja budem inak panikáriť ked to príde,aj slze budu odstrachu,už to vidim... 😖

dejna3
7. mar 2010

babule, zuzkin maxík má síce peknú váhu, ale to nie je všetko... práve aj kvôli tomu, že zuzka má cukrovku... mne to práve diabetologička vravela, že tieto detičky sa zvyknú síce skôr rodiť, sú veľké ale nezrelé 😝 takže si myslím, že je ozaj lepšie, aby ju čo najdlhšie udržali 2v1, pokiaľ je to možné 😉

u nás v nemocke sú len 2 maminky na jednej izbe - čo je úplne super 🙂

civi, som dosť chorá, bolia ma priedušky, som zahlienená a mám silný kašeľ a nádchu 😝 😝

moni
7. mar 2010

tak sme naspat z nakupov, po ceste sme si pizzu vyzdvihli, no a uz sme na gauci a robime dozor nad tatinkom ako a trapi s prebalovakom 😀 silou mocou chce uz aj postielku skladat, ale odhovaram ho ze az po stahovani, takto je to predsa len skladnejsie. dnes mame sice krasny jarny den, ale radsej nech sa porobia tieto veci.
vcera sme boli u kamosov, pozicali nam sterilizator takze dalsia vec nad ktorou nemusim spekulovat 🙂

v porodnici kde budem rodit ja je automaticky rooming in, vlastne rodi sa priamo na izbe, nie na porodnej sale, dietatko nikam neodnasaju ak je vsetko v poriadku. ak mamicka chce, babatko ide hned na prsnik. po 1-2 hodinach sa presuvaju o poschodie vyssie na poporodnu izbu.

na zuzanku a maxika uz nemam slov 😠 kocurkovo je suviks!

jankako
7. mar 2010

aha dejni,super že si nás dala doobrazu čo sa týka zuzky...
gajana krásny kočik máte..aj ja som kupila taku farbu..

dejna3
7. mar 2010

no, ja viem len také všeobecné infošky a nepoznám zuzkin aktuálny stav... ale v podstate tiež nechápem nerozhodnosť lekárov... veď musí mať určitý nález a podľa toho majú postupovať a nie každý deň zaujať iný postoj 🤐

juliap
7. mar 2010

u nas su izby 1,2 alebo 3, ja som bola pri oboch na 3, vobec sme sa nevyrusovali, praveze je to podla mna lepsie, ako niekde sama cely den, a deticky maju priblizne rovnaky rezim, takze ani to nerusilo ...
no a obe kocky mi doniesli rano, rodila som vecer a v noci, takze celkom o.k., po porode som sa vyspala.

moni
7. mar 2010

dejni, presne to mi nejde do hlavy, kazdy lekar co ma sluzbu ma na zuzku iny nazor. no a co nechapem vobec je to, ze nevedeli v ktorom tyzdni je 😠 😖

ja budem mat moznost "odlozit" malu mimo izby, ale neviem ako sa rozhodnem. asi budem ako spravne vystrasena prvorodicka na nu kukat so zatajenym dychom 🙂

jankako
7. mar 2010

no mne chce asi mala spraviť dieru dobrucha..už druhy večer robi ako besna a ,,pekne,,to bolka..na mechuri budem mať asi aj modriny... 😖

michalag
7. mar 2010

janka a ako sa citis?

gajana1
7. mar 2010

janka a aky maš ty kočik?

jankako
7. mar 2010

michalka dik za opýtanie,poobede som sa trochu rozhýbala...ale je to tak chorobne..dúfam že to prejde rýchlo..
gajan,malinovy x-lander 4-kolesovy..

michalag
7. mar 2010

aj mne sa paci X-lander 🙂 najviac cerveny a zeleny 🙂

moni
7. mar 2010

gajanka, ty sa krasne drzis s dvojickami v 35tt to musi byt narocnejsie, nie? a este pri malom sarkanovi..klobuk dole holka!

janka, no snad to nie je choroba, takto pred koncom 😖 pekne oddychuj!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre