Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
17. mar 2010

alicc ja tiez zopar ludi prekvapim. Kedze lezim uz nejaky ten mesiac a vonku vychadzam len na kontroly, dost susedov nema ani sajnu, ze o chvilu rodim 😀

marika1902
17. mar 2010

alicc tym sa moc nechval leba ta vezmeme za slovo 😀 😀 😀 😀

fleury
17. mar 2010

jeeej alicc tak ty si zlata s tym zehlenim 😉

jankako
17. mar 2010

no fleury to má...hlavne ked sa začnú biť..koniec!!!take buchnáty si vedia dať po hlave a po chrbte 😀
no aj ja zatial hodnotim ten moj tak,má čo som chcela,ešte uvidim ked ho dám dochodu..
baby aj ja strašne rada žehlim...len teraz je to take komplikovanejšie.

alicc
17. mar 2010

kludne, ja fakt rada žehlím, oddýchnem si pri tom, som divná? 😲

alicc
17. mar 2010

juj práve mi moja prvorodená vyhráva do uška na flautu a niektoré zvuky sú velmi podivné 😀

fleury
17. mar 2010

alicc ja som tiez pre tehu rada zehlila, len teraz nevladzem 😝
bud rada, ze len na flaute hra, keby ste mali doma bicie .. 😀

jankako
17. mar 2010

baby čítali ste,zajtra sme bez konika...niečo upravuju tak nebude dostupny koník..

fleury
17. mar 2010

teraz som si to vsimla, ze prechod na novu verziu

alicc
17. mar 2010

tak už viem ako to je s tými peniazmi, mm mi to objasnil, takže to mám ešte PN-ku+4 dni materskej za február. 😵

seuska
17. mar 2010

Ahojte tehulky moje... konecne som sa v praci trosku uvolnila a narychlo precitala prispevky... uz nech mate deti a netarate tolko, lebo ja Vas nestiham!!!!

Tak ako Zuzka a MAxik? Mame uz daco nove?

Cici ja som dnes aj zajtra v praci, ja nezehliiiiiiiim 😀 ale vecer ak ma nebude boliet nieco tak par kuskov pozehlim....

Postrehlasom, ze ste zas varili.... 😀 Ja zo vsetkeho co uvarim odkladam uz polku do mraznicky a jak bude moja piskotka na svete len budem tahat z mraznicky pre stareho nech neumre od hladu a chudak na pastekach asi nebude chciet byt... 😉 😀

Cooooo? zajtra sme bez konika????????? Fleu co budes robit???? 😉 😀

Dnes mi po dlhej dobe striga (svokra) volala. Na neuverenie, ze ako sa citim a ako sa mam? To sa mi za poslednych 9 mesiacov este nestalo!!!!! 😀 A samzrejme mi popri tom nezabudla porozpravat svoje dva porody a asi 5 x oznamit ze moja leniva svagrinka konecne si nasla pracu.... teda ona za posledneho pol roka vystriedala asi 4 roboty, takze ma novu piatu pracu.... V rodine ideme uzatvarat stavky, ze kolko dlho vydrzi 😀

ludka140281
17. mar 2010

baby netrpne vam ....dierka, ja mam take divne pocity je to po tvrdnuti bruska

dejna3
17. mar 2010

alicc, môžeš si dojsť aj k nám oddýchnuť k žehleniu 🙂

monika0001
17. mar 2010

O.K.
citujem sms od Zuzki:
"Moja malá rybička Maxík vplávala do toho svtea 17.3.2010 o 9,20 hod s mierami 3670 g a 49 cm. "

filipka21
17. mar 2010

tak zase som tu zuzka 1971 priviedla na svet syna o 9.20hod 3670g a 49cm 🙂

marika1902
17. mar 2010

inak aj mne dnes prislo vyrovnanie za pnku ale tu som mala v januari takze si dali celkom na cas ale kedze som tie peniaze necakala tak celkom potesili 😀

marika1902
17. mar 2010

jeeeeeeeeeeee super zuzka gratulujem k maxikovi krasne miery 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fleury
17. mar 2010

seus no neuveris, ale zajtra nekonikujem, ani keby vypadok nebol, mam poradnu 😀 sak ked si ma tam nechaju este ti bude za mnou smutno 😀 😝
inak mas milu svokru 😀

dejna3
17. mar 2010

gratulujem zuzke k maxíkovi, veľa zdravíčka obom 😵 😵 😵

fleury
17. mar 2010

Zuzke gratulujeme a prajeme skore zotavenie, aby si mohla Maxika uzivat!! 😵 😵

silvia7
17. mar 2010

zuzke nesmierne gratulujem, želám jej a Maxíkovi už len všetko dobré na tomto svete, aby boli zdraví a šťastní 😵 😵 😵 Zuzka si to konečne zaslúži!!! 😵 😵

gajana1
17. mar 2010

Ahojte
Gratulujem ZUZKE a prajem veľa zdravička

Ja som dnes bola na prietoky tak o 2tt kontrola a mam si spraviť predoperačne zajta 😉

michalag
17. mar 2010

Zuzke a Maxikovi gratulujeeeeeemeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , zelame obom hlavne zdravicko Zuzke a rychle zotavenie po CS a vela mliecka pre Maxika 😵 🙂 🙂 🙂 😉

cicimon
17. mar 2010

zuzke gratulujem, maly ma pekne miery 🙂

fleu, sues - ja som uz dozehlila 😀 idem dat kavu a pernik 🙂

ja aj celkom uvitam, ak 1 den nepojde konik - konecne nieco porobim 🙂 trochu sa mi posuvaju plany 🙂)

ludka140281
17. mar 2010

zuzi....blahozelam....no riadny chlapisko
to rodila cisarakom? a v ktorom tyzdni?......
maly baculko 😀

grekyna23
17. mar 2010

aj ja zuzke gratulujem a zelam vsetko uz len to naj...

u nas vcera mm zehlil plienky a dnes aj vecicky, otvoril si k tomu pivko, kukal TV, najskor som sa nasmiala, lebo sa unadaval na same sviky a zahyby a tie male rukavceky, ale potom mu to uz islo paradne. uz sa aj susi dalsia davka....

civavava
autor
17. mar 2010

gratulujeeem zuzanka! vela sily Maxikovy aj Tebe! cmuk 😵 😵 😵

zuzka rodila CS a dnes je 37tt+3 😉

cicimon
17. mar 2010

grekyna- tvoj mm si z toho spravil spolocensku udalost? 🙂

alicc
17. mar 2010

gratulujem zuzke a maxikovi želám vela zdravíčka, nech sa rýchlo zotavia.

dejna daj adresu a ja dobehnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre