Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
22. mar 2010

Lubiku,super,ze mams takeho poslusneho chlapceka.....to si praju asi vsetky mamicky !

vonavakvetinka,vitaj medzi nami ! Ako sa citis v poslednych dnoch tehotenstva?

jankako
22. mar 2010

jasne a prečo nie,vonavakvetinka... 🙂

martina05
22. mar 2010

Susanit, ja plánujem látkovať...zatiaľ mám nakúpenú takú základnú výbavu /nejaké Gro Baby, BL a BG/ ale istím to aj Pamperskami, tak uvidíme ako nám to pôjde...

fruchtbar
22. mar 2010

magic,ja si myslim,ze s tym ananasom je to taka povera....ako s horucim kupelom alebo umyvanim okien ! ale zas na druhu stranu kazda zena je ina a mozno je to vsetko len nahoda.....
Ja som zasa pocula,ze skakanie na fitlopte je dobre,babo padne skor do porodnych ciest a tiez sa da eventuelne vyvolat porod.....
ale viete ako to je...jedna baba povedala.... 😀

grekyna23
22. mar 2010

kvetinka vitaj a kde si bola doteraz? 😉
lubiku, super, ze je maly taky dobrucky, dievcata ti urcite pomahaju, prajem veeela peknych chvil
my mame dnes kolozvarsku kapustu na obed 😵

fruchtbar
22. mar 2010

ahoj martinka,ja som sa ta uz dlhsie chcela spytat,preco nemas ziadny fotoalbum???
nie ze by som nebola zvedava,ved vies,ake sme my zeny zvedave a vsade musime nos strkat....len sa pytam,nemusis reagovat!

fruchtbar
22. mar 2010

Grekyna az teraz prisla jar,kvetinky zacinaju este len teraz rast..... 😀 😀 😀

vonavakvetinka
22. mar 2010

ja uz zacinam byt riadne nervozna 😝
manzel mi odisiel dnes rano na sluzobku na 2 tyzdne, tak dufam, ze drobec sa ukaze ked bude doma 🙂
mam tu toho vela zameskaneho, to veru nestihnem docitat 😝

grekyna23
22. mar 2010

frucht, ahaaaaa 😀 😀 😀

vonavakvetinka
22. mar 2010

ja som sem obcas nakukla, ale akosi som stale vahala s prispenim

na jednej strane chcem pockat na mm, ale na druhej by som to uz aj mala rada za sebou

frucht, preco si nepila malin. caj v 37tt?

fruchtbar
22. mar 2010

tak pisu,ze by sa mala urobit pauza,nepit ho v kuse,lebo mozes docielit opacny vysledok....a potom ani mi to nevadilo ho vysadit,lebo zase az tak vyborny nie je ! Mne sa viac pacia tie lanove semiacka,to vidim aj citim,ze sa nieco deje !!! 😀 si aj mm vsimol....

vonavakvetinka
22. mar 2010

takze ak zacnem s tym cajom teraz, tak ho uz asi mozem bez prestavky do konca, ci nie? a ako jes tie semiacka, samotne ci s niecim? 😅
hehe, tak babatko pojde ako po klzacke... 😀

marika1902
22. mar 2010

ahoj kvetinka a kedy mas presny termin?

marika1902
22. mar 2010

inak ten teply kupel je dobry ked uz kontrakcie mas. Da sa podla neho zistit ci su preve ak ti v kupeli pride nevolno a este sa kontrakcie zosilnia a ked su to iba poslickovia tak to kupelom prejde 😀 😀

vonavakvetinka
22. mar 2010

ahoj marika, mam to v pase, v polovici aprila, ale teda zbozne dufam, ze maly sa vypyta prvy aprilovy tyzden 😎

marika1902
22. mar 2010

vidis kvetinka som si ani nevsimla 😀 😀 som slepa xixi

jankako
22. mar 2010

baby akurat mi prišlo rozhodnutie so soc.poistovne.budem dostávať 6 mes.18eur aj dáke drodne na deň..fajn.ale aj marodku som mala taku dobru,kedže som samoplatca nem.poistenia..
ozaj,ste tu tiež niektora taka čo bola na úp evidovana a platila si sama nem.positenie???neviem čo mám isť potom vybaviť po porode na soc.poisťovňu a ešte že aj na zdravotnu musim isť niečo vybaviť poporode,ale neviem čo.asi že bude zamňa štát platiť zdravotnu...doporodu úp platil akoby a po porode,štát..nie?

vonavakvetinka
22. mar 2010

tiez vam tak stmavli dvorce ako mne? lebo mne dokonca aj prsia stmavli, je to zvlastne, tu ciaru na bruchu mam len od pupka dole, ale tie prsia vyzeraju ozaj dost zvlastne 😒

marika1902
22. mar 2010

jankako treba zavolat na pobocku zdravotnej ze si nastupila na matersku dovolenku ak si bola zamestnana povadsinou to robi zamestnavatel ak nie asi by si mala zavolat ty

marika1902
22. mar 2010

kvetinka tak mne nestmavli vobec bradavky a nemam ani tu liniu cez pupok ja som dost bleda mam malo pigmentu tak to asi preto 😀 😀

fruchtbar
22. mar 2010

kvetinka,ja jem posrotovane semiacka a davam si ich k ranajkam....bud do jogurtu alebo do pomixovaneho ovocia.....posrotovane sa rychlejsie vstrebu a telo nepootrebuje tolko energie na ich rozlozenie !

kiwinka
22. mar 2010

jankako to mas este dobru matersku,, ja mam do 16eur priznane zo SP ... tak budes mat viac 😀

vonavakvetinka vitaj medzi nami 😀

baby budeme chodit do tejto temy aj po porode s babetkami? ci zalozime novu? rozmyslali ste uz o tom??? 🙂

mne je dnes podozzrivo dobre,,, zeby ticho pred porodom? 😎

vonavakvetinka
22. mar 2010

dakujem vam inac vsetkym za mile privitanie 😉

hm, tak ja mam toho pigmentu asi nejak nadbytok 😖

a energie este dost, lebo vcera som bola na 2hod. ture 😀

marika1902
22. mar 2010

baby ja nejem ziadne semiacka ani nepijem zidne caje ani homeopatika podla mna je to zbytocne vsak nase mami nikdy nic take nepotrebovali a sme zdravi. Ja nemam ziadnu alergiu ani nic. Snazim sa iba jest vela ovocia a zeleniny, rybycky mliecne vyrobky a tak 😀 😀

marika1902
22. mar 2010

kiwinka ja by som nechala tuto povodnu uz som si nanu dost zvykla 😀 😀

fruchtbar
22. mar 2010

marika,ved oto neide,tie semiacka su na rychlejsi a lahsi porod,lebo "premastuju pochvu" takze by to malo ist ako po masle a ten caj zase pripravuje a uvolnuje pochvu a rodidla a celkovo cisti.....

fruchtbar
22. mar 2010

ja som tiez za tuto povodnu,ved april 2101 hovori za vsetko ,nie? 😎

minius
22. mar 2010

kvetinka vitaj a ked mas tolko energie neprides mi upratat ? 😉

kiwi ja myslim ze kludne mozme chodit dalej aj tu ked sa tie nase aprilovcatka dorodia.

Mne sa ten pigment zacal robit az od 36 tt ale ide mi akosi dokriva 😕

martina05
22. mar 2010

Tak som zmákla celý pohár vanilkovej zmrzky s čučoriedkami..... 😅 😅
Ešte že sa dnes chystám na cvičenie, lebo by som tu bola úplne ako vagón . Tých 11 kg navyše mi úplne stačí... Zajtra idem na kontrolu, tak som zvedavá ako dopadneme... Naša malá má už asi chúďa málo miesta, mrví sa už menej, čo ma dosť stresuje....
Kiwi aj mne je dnes nejako lepšie, včera to bolo zlé, stále mi tvrdlo bruško...

martina05
22. mar 2010

Aj ja som za pôvodnú tému...

vonavakvetinka
22. mar 2010

minius, ja musim dnes este prat a utriet prach, kupelku, pride mi svokra na ten cas, kt. tu mm nebude 😕 ale ak mi zvysi cas, tak sa zastavim, posli adresu do IP 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre