Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
22. mar 2010

Cinocka, tak to presne chodi ...

moni
22. mar 2010

cinocka, no tak to by ma porazilo! snad aspon vysledky boli dobre...

monva
22. mar 2010

fleury drz sa, silno na teba myslim 😉

mala som napisany prispevok este okolo obeda, no na 2hodky nam vypadla elektrina a uz neviem, co som tam mala a co som chcela ... ☹

skusim pridat este fotku bruska, uz mame fotak, tak hadam pofotim nieco castejsie 🙂

marika1902
22. mar 2010

monva krasne brusko 😀

monva
22. mar 2010

Marika - dakujem 😉 MM vcera porovnaval s fotkou, ktoru sme robili v den porodu Danka a zhodnotil, ze teraz je brusko vacsie a vraj aj nizsie, tak ma celkom vyplasil ...

marika1902
22. mar 2010

no mozno to pride skor ako pri Dankovi 😀 😀

monva
22. mar 2010

aj by som bola rada, aj sa bojim 😀 danko sa narodil 9 dni pred TP, teraz som 16 dni pred prvym TP (7.4.)

marika1902
22. mar 2010

dietatko v 38tt sa uz povazuje za donosene tak kludne mozes 😀 😀

sasikas
22. mar 2010

martinka- tak ja som akurat spraskala 2 nanuky....take jak calipo, tie zamrznute vodicky sladke...mnaaam...take mozem... 🙂 som potrebovala trochu na nervy bo som bola na socialke a to sa tam clovek akurat tak nastve... 😅
inak kraaaasne je vonku...uplne teplucko..... 🙂

cicimon
22. mar 2010

ja som prave dojedla misku zmrzliny s grankom 🙂

inac.....chystate si nejake jedlo do mraznicky na potom?

fruchtbar
22. mar 2010

ja ma uz taku chut na zmrzlinu a ziadnu nemama,baby vy mi robite len stresy a chute.....

V mrazaku mam uz zasoby aj na tretiu svetovu vojnu !!! 😀

tarinka333
22. mar 2010

joj kocky, zmrzka, mnam 🙂

tarinka333
22. mar 2010

Inak ja som si dnes vycuchala vloznu vanicku z kociarika... doniesli mi znamy a trosku dlhsie stala v skrini... Uz sa susi na slniecku a asi v tom a v perinke ponesiem malicke z porodnice. Nie je siroka, takze by sa mala dat v pohode priputat pasom v aute 🙂

alicc
22. mar 2010

aj ja už niečo dávam do mrazáku, aj preto, že viem že na velkú noc nebudem doma, tak nech tí moji netrpia hladom 😉 . dokonca som tam už dala aj kysnuté koláče čo som dnes piekla, tak budú mať aj sladké a ešte sa chystám aj nejaké zákusky napiecť, aby bolo ked prídeme domov a nemusela som hned chystať.

tarinka333
22. mar 2010

V tomto mam ja vyhodu, kedze sa budujeme a ete byvame u svokrovcov. O varenie a pecenie s postara svokricka 🙂

dejnas
22. mar 2010

ahojte,
som tu pár dní nebola, mali sme rušný víkend a nestíhala som aj koňa... pribudli aj nejaké bábätká? 😕
ja som bola dnes v poradni, zatiaľ držíme po kope, začínam sa trochen otvárať, ale myslím, že do budúceho týždňa to ešte zmákneme 😉
čo sa týka presného termínu sekcie - ešte stále neviem, lebo dr. povedala, aby som došla budúci pondelok normálka na poradňu, ale o niečo skôr, že ma vyšetrí a ak by bolo treba, šli by sme pre veci... (resp. ak by mi nejak viac tvrdlo bruško cez víkend, mám dôjsť už pobalená) inak to bude zrejme v utorok alebo stredu, budúci týždeň 😉

evil15
22. mar 2010

ahojte tak dnes som bola na kontrole a robili mi ster na streptokoka tak dúfam, že bude negatívny, budúcy týždeň idem zase a to mi budú robiť UZV a brať krv na testy dúfam, že to dobre dopadne a ozaj dr mi povedala aby som sa radšej zbalila lebo krčok mám skrátený 🙂 🙂 🙂 skoro som porodila už tam 😀 😀 😀 nejako mi to až teraz začína dochádzať že už naozaj to máme za pár a začína ma chytať panika pomooooooooooooooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀

zmrzku by som si dala aj ja veru mňááááám ale nemôžem mám zakázené také dobroty ☹

no a aj ja si robím zásoby na mrazák ale len mäsko, som nevedela že aj koláče môžem, dobrý nápad tak tento týžden nejaké porobím a dáme to na mrazák, sú tam už knedle a aj halušky kedže je s tým špinavá robota 😉

civavava
autor
22. mar 2010

babule, nova fotka malej Barborky od aktakk 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

a pise: "Takto ja rada spulim pusinku. Vasa aprilovka BARBORKA.Pozdravujem vsetky mamicky a buduce mamicky. Aktakk-kacena"

jankako
22. mar 2010

kukla som civi....mala babulka.pozdravujeme aktakk.
a kto dá tvojho maleho do apríloviek,ked ideš ako zakladatelka rodiť??hm??? 🙂

kikarv
22. mar 2010

no tu som. boli sme trocha na menšom výlete bolo celkom fajn len sedenie v aute mi už nebolo najlepšie.

fleury no konečne sa ozvala držím palce.

ja mám dnes blbý deň. všetko ma pobolieva a najhoršie je že ma bolí panva a vyráža bolesť do vnútra stehien 😝 ťažšie sa mi chodí. a páli ma zase záha 😝

aj u nás je dnes krásne.

evil15
22. mar 2010

no to je pravda my chceme vidieť aj tvojho vysnívaného Renuška 😀 držkám ti palce 😉 😉 😉

civavava
autor
22. mar 2010

jani, poviem mm, alebo poslem spravu kamilke, len neviem ci moj blby mobil odosle mms...ked nie, tak po navrate domkov to spravim ja 😉

lubiku, kukla som album, lukasko je prekrasny , juj aj ja uz xceeem 😵

inak aj ja som za zachovanie tejto temy, aj ked uz budeme vsteky mat minimka pri sebe, babule ste tu super, som rada,ze sme sa tu takto zisli takato particka 😵

kvetinka vitaj medzi aprilovkami 🙂

zmrzlinaaa, idem si dat, mame v mrazaku cokoladovu 😝 😝 😝

no a ja som ready - okupana, odchlpena, nechty ostrihane, vlasy umyte.....o 18ej ideme z domu....bojim bojim 😉

civavava
autor
22. mar 2010

idem off, tak sa mi tu drzte, a ozvem sa akonahle budem moct 😵 😵
paaaaaaaaaaaaaaaa

kikarv
22. mar 2010

tak sa ti to kráti civi. joj ale aspoň už budeš mať všetko zajtra o takomto čase za sebou. možno sa ti bude aj čkať čo tolko budeme na teba myslieť. len daj vedieť o sebe čím skôr aby sme neboli dlho v napätí. 😉 a foto Renka nezabudni nech mm dá do albumu.

susanita555
22. mar 2010

civi drzte sa urcite vsetko dobre dopadne neboj 😀
tes sa na uzlicek joj aj ja uz chcem 🙂

veve23
22. mar 2010

Civi....drzim ti palceky aj s mojim krpcom v brusku, budeme na teba mysliet...........potom len napises 23.3.2010 kukol na svet Renko 😉

aj ja som za zachovanie temy 🙂

fruchtbar
22. mar 2010

civi,drzime palceky !
Uz sa iba raz vyspis..... 😉

fruchtbar
22. mar 2010

konecne mi dosiel ten stan pre babätko s UV filtrom,je uplne super a dokonca sa tam aj ja zmestim !!! 😀 ....to mozno vyuzijeme...

kikarv
22. mar 2010

ako máte zaznačené miery krčka maternice aká skratka to je viete mi povedať?

minius
22. mar 2010

barborka je nadhernucka 😵 😵 😵

vsimli ste si ake su tie aprilovcatka baculate 😀 dufam ze aj nase bude take fajnucke na vystiiiiiiskanie 😵

civi juuuj len mysli ako budes malickeho drzat v naruci 😉 mna len ta myslienka drzi a nechcem na nic nedobre alebo bolestive ani pomysliet!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre