Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
26. mar 2010

minius az 2x zavidi 😀

kika, no to ako keby si mna opisovala, tvrdy bruch, tlaky dole, obcas pichanie, vytok.... ale teda ja to beriem tak ze sa len cosi chysta ale potrva to este. vy to ale mate skor, tak hadam tam mala nebude zasprajcovana.
drzim palce na ten byt!

cicimon
26. mar 2010

ja nemam ziadne tlaky ani pichanie ani nic.....

cicimon
26. mar 2010

jedine co tlacim do seba je vcerajsia pizza, mnam

jankako
26. mar 2010

martina,tak mi hádam už budeme na velku noc doma,aj ked možno by som radšej ostala v nemocke.Dovali sa sem rodina,segra s celou familiou a to ja tak potrebujem... 😠 hned malu očumovať ešte nech mi naňu niečo dopracu,chrípka je..
moni aj mne budu dávať čipky a injekcie...no jednoznačne som zvedava...a mám aj strach ☹
a možno sa to aj same rozbehne do pondelka,ked sa tak dobre vomne pošpáral..a som na jeden prst otvorena..

jankako
26. mar 2010

silvi aká si tam zlatunka...bruško máš riadne..bože ja to mám len taku futbalku 😀 čože to bude za krpca?? 😀

moni
26. mar 2010

cici, no take tlacenie mavam aj ja 😀

janka, pridu malu vysibat? 🙂 ani tak dobre, ani tak...sviatocny rezim v nemocinic nie je bohvieco :-/
ja som sa narodila na velkonocnu nedelu 🙂 tak ale snad moja vydrzi este nejaky ten tyzden tam kde ma.

jankako
26. mar 2010

no tak dakujem,neprosim..ja budem potrebovať tak akurat pokoj..
tak podaktore budu rodiť na tvoj dátum narodenia.. 🙂

moni
26. mar 2010

janka, to verim. je ine ked pride pomoct 1 clovek, ako ked sa dohrabe cela rodina.
inak velkonocna nedela padla na moj datum narodenia len 2x za 30 rokov 🙂 no ale ved to je nepodstatne!

ozaj dievcata, manzelia/buduci oteckovia si planuju zobrat nejake volno po porode aby s vami zostali doma?

cicimon
26. mar 2010

moni - tak ja som este pomoc po porode neriesila - mm si mozno zoberie nejake volno alebo homeoffice

minius
26. mar 2010

moni no to uz aj moj PC asi zavidel ze to poslal 2x 😀

moja druha polovicka si zoberia asi iba 1 tt volna kedze tu bude moja mamca. Tunak ocinovia maju narok na dva tyzdne ale platia za to almuznu tak on si to vyberie z jeho dovolenky. Aj to si asi berie ten tyzden iba na to aby sa mohol na zaciatok vyspat 😀

juliap
26. mar 2010

kika, ty sa aspon spoliehas, ze to bude ako pri 1, ale mne pri kockach neodisla ani zatka, ani plodovka neodtiekla, tak to bude sranda ... vcera sa mm smial, ze kukne na postel a tam svistik ... sak by ho ten smiech presiel,, keby som mu zahlasila, ze nech vola sanitu, ze hlavicka je uz vonku... xixi

jankako
26. mar 2010

moj dofrčal dnes a bude s nami dva týž..

juliap
26. mar 2010

mm neviem ako bude mat s dovolenkou, ale nase slecny by sa chceli uliat zo skoly, ze ved, ked prides domov to bude mimoriadna udalost a mame narok na volno ... tak som im to hned sfukla, ze pekne skola 🙂

minius
26. mar 2010

julia tie tvoje potvorky skusaju kadeco 😀 😀 😀

dejnas
26. mar 2010

tak my sme sa zobudili so sofi vyspinkané 😉
keď sa arodila sofi, mm si vzal 2 tt dovču a bol s nami... bolo to super 😵 😵 veľmi mi to pomohlo, aj sme si na seba všetci 3 dobre zvykli...
teraz si bude brať voľno, aby bol so sofinkou, keď budem v porodke... a odvtedy má inú prácu, takže neviem, či bude môcť ostať s nami aj po príchode z pôrodnice 😒 keby sa mu dalo aspoň týždeň ešte byť s nami, ach jo 😔

cicimon
26. mar 2010

julia - slecny chcu pomahat ?🙂

juliap
26. mar 2010

no su to presibanky presibane, martinka ma s opatrovanim uz skusenosti, ale vacsie deticky od pol roka, chodila v lete pomahat s dvojickami, no a emka ta je len na huncutstvo, verim, ze mu bude hned chciet skusat kopacky a prikladat loptu k nohe, ci kopne ... 😀

denisa1111
26. mar 2010

jani neboj,tie vyvolavacky sa daju,ked som bola v nem. tak boli so mnou dve kocky,tak im najprv dali vkladacku,potom dve hodky lezat a ked nic nepride tak infuzku alb.inj a to je potom celkom sranda chodit s tou inf. v ruke,ale im to tak prislo asi za 6 az 10 h.,ja som s inf behala tyzden na udrziavanie...

juliap
26. mar 2010

no a mm ma najvacsi mindrak z toho, ze ked pride cez tyzden z prace, cca o 19h00, tak uz bude svist ulozeny a on nebude moct s nim ist ani von ... tak som ho ukludnila, ze bude mat sluzby cez vikend s kocikom ... 😉

moni
26. mar 2010

mm snad tiez aspon tyzden zostane aby sme si lahsie zvykli.
dejni, veru tebe po cs bude treba pomoct.
julia, ake prespekulovane bosorky 🙂

denisa1111
26. mar 2010

aj moj mm si zobral 2 tt,len to musel dat vediet mesiac a pol dopredu,tak ja musim rychlo porodit,bo od 5.4 ma dovolenku,tak aby si nas uzil,tak som zvedava ci sa trafil,bo termin mame 20.chichi

moni
26. mar 2010

deniska, no mate co robit pocas velkej noci ;)

denisa1111
26. mar 2010

moni,ja sa toho moc nebojim,asi staci ked vymenim kludovy rezim za normalne fungovanie,bo uz teraz mam cs 7 a tlaky ze chodim 6 krat denne na velku,a to sa ozaj skoro vobec nehybem,preto vam tak zavidim,ze mozte robit vsetko,ja mam aj sex zakazany uz 2 mesiace,tak chudak moj mm

cheerlady
26. mar 2010

joj baby,ja som si chvlu zdriemla ale zobudili ma hnusne bolesti brucha,ledva som sa posadila a postavila,tak som isla na wc-ko no a dnes uz 2.krat na velku 🙄 ale ani teraz mi nie je 2x super,brucho boli ale uz nie v podbrusku ale ako ma maly nohy.

ludka140281
26. mar 2010

kikarv.........opisala si presne vsetucky moje priznaky,to tlacenie na konecnik mi fest vadi,mam aj hemoroidy....a co je zvlastne ciernu stolicu....je to normalne?

vejula
26. mar 2010

No baby tak moj mm si asi volno zobrať nebude môcť. Ale tak mne bude pomáhať maminka prvé týždne určite 🙂 No Inač mm teraz chodil v rámci roboty cez den aj na dlhšie cesty tak som mala bobky, že čo keby čosi, mna nemá kto zaviesť do nemocky 😒 Tak si od buduceho týždna dohodol, resp vydupal u šefa, že bude chodiť len do okolia žiliny...
Inač dnes sme začali vyvolávať 🙂 po skoro 2 mesiacoch sme mali sex 😅 Tak mm je total odpaleny, behom 5 minut po sexe zachrnel na posteli a teraz odfukuje 😀 😀 No čo sa mna týka tak čo ja viem, nejako extra si to už teda neviem užiť, všade ma tlači boli, takže z mojej strany ide čisto o to vyvolávanie. Inač čo z toho sexu vlastne vyvoláva ten pôrod???

jankako
26. mar 2010

vejula že vraj spermie...

moni
26. mar 2010

ludka, neberies zelezo? z toho byva cierna stolica....
deniska, no tak to uz mas ozaj na spadnutie...kedy teda nabehnes na normalny rezim?
veji, jednak ejakulat lebo su tam prostaglandiny, a jednak to ze pri orgazme sa stahuju svaly.

vejula
26. mar 2010

uhm, no tro som chcela vedieť, lebo dnes som ani nemala orgazmus ani sa mi nechcelo to potom s mm dodatočne riešiť, no akosi som sa vôbec na to necítila 😅 Neviem čím to je ale možno večer to ešte nejako poriešime s tým orgazmom 😀

ludka140281
26. mar 2010

moni uhadla si....beriem 2x denne zelezo,tak dakujem
veji orgazmus sposobuje tvrdnutie bruska:kontrakcie a spermie zmekcuju krcok...aj moj mm je stastny lebo teraz chcem 2x denne..........tiez len koli vyvolaniu babulka a on vie ze mi to nieje naj,ale popracuje a mame aj org... 😅

cicimon
26. mar 2010

ludka - u mna za ucinky zeleza prejavuju hlavne rano a to beriem len 1x denne

my mame s mm teraz prestavku - ale tak za 2 tyzdne ho zacnem asi aj ja znasilnovat, ci bude chciet ci nie, nech okolo 15teho mala vylezie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre