Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cifroska
15. nov 2009

Uz som pribrala 3 kg a ledva sa zapnem do galot 😒

lucinka1104
15. nov 2009

mne bolo dobre asi 10 dní a už 4 dni mi je zase riadne nanič ale poriadne 😝

gratulujem k pohybom mna malinká kopka už mesiac

vejula
15. nov 2009

Čavte kočky tak sa chcem pochváliť že už som pod čepcom 😀 😀 😀

civavava
autor
15. nov 2009

vejulka, este raz zo srdca gratulujeeem, nech ste spolu stastni! 😵

michalag
15. nov 2009

vejulka, blahozelaaaaaam
No rychlo pis ako bolo .....
luci ☹
aj ja uz chcem citit pohyby .... tie co som pisala bol plany poplach, asi to boli creva 😅

michalag
15. nov 2009

cifroska, gratulujem k pohybom 😵

cifroska
15. nov 2009

Vejulka blahozelam. 🙂 Prajem vela lasky. 🙂

cifroska
15. nov 2009

Dakujem.

silvia7
15. nov 2009

🙂 jeeeej gratulujem k vydaju 😉 a prebiehalo to tak, ako si si myslela??? teda predstavovala?? 😀

babule aký ste mali víkend?? ja som sa teda naprechádzala... boli sme s kamoškou so psami na takom kopci a musím povedať, že teda ťažko sa mi už chodí do kopca a po schodoch.. myslím, že som enormne pribrala za posledné 3týždne.. a už som si kúpila ten "kojací" vankúš, spinká sa s ním super 😉 len fakt je ten, že vŕzga..a zle sa mi vstáva z postele, keď ho mám v ceste.. ale inač supiiiš 😵

alicc
15. nov 2009

Ahojte babulky.
pohyby cítim aj ja. na sono idem až 24 .11. ale najradšej by som vedela už dnes čo to bude.
inak mám doma lazaret, manžel aj dcéra sú chorí, len ja fungujem - našťastie. ved tí chlapi ked ich niečo chytí hned sú na zomretie.
😠 😠 😠

aktakk
15. nov 2009

Ahojte...tak uz mame opat po vikende. Mne sa uz tak nechce do tej prace chodit...ale ved coskoro uz budem na materskej, tak to nejak vydrzim.
Vejula- Gratulujem....Nech ste spolu stastní a nech sa Vam dari.....

Civi- pozerala som albumik, ake mas mini brusko. Mne sa mi zda minuly vikend uplne nabehlo, si uz pripadam nemotorna.

Ja uz tiez citim pohyby, aj teraz sa mi drobcek mrvi v brusku. Ale zacalo to tak az tento tyzden intenzivnejsie.

Michalag- neboj, aj Teba bude coskoro kopkat malinke. Mozno to neboli creva, mna tiez zo zaciatku len asi raz za tyzden nieco stuchlo, resp. som nieco citila a zrazu sa uz mrvieva castejsie.

michalag
15. nov 2009

aktakk, no ved uvidime ... a co sa tyka bruska, tak aj mne za posledny tyzden vykuklo, na foto to az tak nevidno, ale ked sa najem, tak ...

pipimiska
15. nov 2009

ahojtee 🙂
vejulka,aj ja sa pridavam ku gratulacii 😵

kcem sa vas opytat,pocitujem take nieco v podbrusko jak na ms,ale niesu to bolesti,len uplne slabucke pocity,nieje to vkuse sem tam..mate to niektora,mam to riesit?

minius
15. nov 2009

ja tiez uz od zaciatku minuleho tyzdna citim pohyby, nie je to cely den a niekedy sa babo len prevaluje a citit to len s rukou na brusku.
Vejulka aj ja sa pripajam k gratulacii!!!

Ach babeny uz to mame takmer vsetky v polke tehotenstva 😎!

dejna3
15. nov 2009

vejula, aj ja srdečne gratulujeeeem, nech ste navždy spolu šťastní a zamilovaní 😵 😵 😵

pipimiska, ja tiež ešte občas pociťujem niečo podobné ako pred ms - ale len slabunko, ale je to zriedka a neriešim to... skôr sa musím zajtra spýtať dokiho, či je to o.k. ak občas cítim "štipkanie" v mieste jazvy 😕

ja si v noci nejak nemôžem nájsť polohu na spanie 😝 som zvyknutá spať na bruchu... ležim teda na bohu a tiež už fungujú všelijaké vankúše na podkladanie... máme doma aj vankúš na kojenie, ale tie polystyrénové guľôčky strašne šuštia 😠

ikushik
15. nov 2009

ahojte, gratulujem Vám vsetkym k dobrym vysledockom, k rastucim bruskam, k svatbe takisto 🙂
citam vas uz len zriedka, ale predsa 🙂 davam sa pomalicky dokopy, nejako to uz pojde.. s pracou velmi tazko 😔 , len brigadujem, ale chystam sa robit certifikat na gelove nechty, takze mesiac som stravila hladanim veciciek potrebnych na nechty.. na bud. tyzden to chcem uz rozbenut a aspon nieco zmysluplne robit 😀
a hlasim aj prvu menstruaciu od juna 😖 baby je to nieco hrozneee 😒 v zivote som nemala take silne krvacanie, no hadam sa to vsetko precisti a budem v poriadku.. po skonceni by som mala ist na vsetky mozne testy ..tak uvidim..
myslim na vas, drzte sa vsetky a uzivajte si rastuce babenka 😉

fruchtbar
16. nov 2009

Babenky,ja pocujem konecne aj ozvi srdiecka mojho babenka....samozrejme s fondendoskopom!!!!

Vejulka,gratulujem ku svadbe,nech cely zivot s nim plynie ako ten svadobny !
A taktiez zdravim vsetky nove aprilovky!!!

Pekny den kocky!!!!

seuska
16. nov 2009

Dobre ranko babenky. Ja som mala taky flakaci vikend, vacsinou som cumela do telky sa mi nechcelo nic v tom pocasi.... No ako Vas citam, tak som zatial pribrala najviac ☹ lenze mne fakt strasne chutiiii 😉 dajak sa utesujem, ze po porode to zhodim ked budem okolo mimi behat, inak sa citim jak veleryba fakt 😀

Civavka a na aky koncert si bola?

Samozrejme drzim palce dnes vsetkym ktore idu na utz alebo poradne.... 😎 Ja idem v stredu...

Ikushik gelove nehty su dobra robotka, ja ich nosim stale a je to fajn, som rada ze si nasla nejake spestrenie. Drzim palce.

lubkamik
16. nov 2009

Dobre rano 🙂
Seuska, nic si z toho nerob - ja sa tiez citim ako hroch a pribrala som uz 5 kg 😠 Ved hadam to zhodime...
Ja som akurat odviezla muzicka do nemocnice - ide na operaciu kolena ☹ Dufam ze kym sa maly narodi bude fit 😵

tantama
16. nov 2009

Dobré ránko
ikushik gelové nechty su pohodová robotka a spoznáš aj ludí a aspoň sa odreaguješ... aj ja ich nosím stále tak držím palčeky... seuska neboj zhodíš isto.. ja som pribrala iba 1kg ale zato mám brucho ako pred pôrodom... som ako tuleň 😀

lubkamik prajem mm skoré uzdravenie.

lubkamik
16. nov 2009

Dakujem tantama 😵

gajana1
16. nov 2009

Dobre ranko tehulky

ikushik držim palče určite bude všetko dobre

baby dnes mi je hrozne zleeeee a to ma ešte čaka cesta do B. Bystrice 😉 nechce sa mi isť ale aj sa tešiiim lebo chceme isť pozrieť kočiky 😉

klongova
16. nov 2009

Dobré ránko žienky,
- vejula - gratulujem ku sobášu nech ste šťastný a nech vám všetko v živote ide tak ako si prajete.

- adasik - ja som používala tie jednorázové plienky aj pri Samkovi a budem ich používať aj teraz. V tom DM vychádzajú tak na 4 SK čo sa mi zdá super cena. Kvalitou sú porovnateľné s pamperskami. Už som si kúpila jednu krabicu je ich tam 100 ks a stáli ma okolo 13 EUR. Keď budú peniažky tak si kúpim ďalšie. Veď budeme ich potrebovať dosť i keď sa chystám používať aj bavlnené. No predsa keď pôjdem von, ku dokine, na návtevu tak to jednorázovky istia.

- ja mám taký menší problém neviem či to máte aj vy no nečítala som že by to niektorá z vás písala. Hocikedy ma začne pichať v prsníkoch. Je to veľmi nepríjemné a môžem to definovať ako keby mi niekto pichal injekcie do prsníkov. Neviete niekto čo to môže byť ? Netrvá to dlho asi tak 1-2 sekundy no opakuje sa to asi 10-15 x. Jediné čo mi pri tom pomáha je že si riadne stalačím prsníky alebo si na ne ľahnem vtedy to tak necítim. Keďže už mám bruško je to dosť kompikované. Táto bolesť trvá asi mesiac. Dokimu som nič nevravela zabudla som na to. Niekedy ma to nebolí aj celé dni no vždy sa to vráti.

adasik
16. nov 2009

Ahojte babulky...

vejulka-vsetko naj, naj, naj....nech vam to vyjde a nech ste spolu mooooc stastni!

klongova- dakujem za odpoved na plienocky 😉 , ja som mala dost velke problemy s prsnikom a chcem ti povedat len 1, ze to bezpodmienecne neoddaluj a chod k dokimu. Sice v tom case som nebola tehulka-ty to mozes mat z tehotenstva, zmena hormonov a tak....aj mna pichalo presne akoby nozom a mala som nalez, ale u teba to moze byt fakt len tou zmenou prsnikov. Chod na sono prsnikov a uvidis, ci je vsetko ok-dufam, ze ano! Ak chces napisem ti do IP.

martina05
16. nov 2009

Ahojte, tak cez víkend sme mali nabitý program...vyberali sme kočíky, nakoniec sa výber zúžil na Gesslein F6 a Jané Slalom Pro sport a myslím si že vyhral Ten Gesslein ...
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=195
a v tejto farbe
http://www.forbaby.sk/images/products/gesslein/...
a s touto taškou ...
http://www.forbaby.sk/doplnky.php?id=8&product=233

Povedali nám, že ho stačí objednať 8 týždňov dopredu..Má prehadzovaciu rúčku, a páči sa mi aj ako šporťák..
Vybrali sme aj postieľku v takej prírodnej farbe ...
http://www.forbaby.sk/nabytok.php?id=8&product=248
a aj sadu Bebe Jou s kýblikom na kúpanie ....
Inak bábo ako keby to cítilo 😀 😀 , hmýrilo sa o 106 v obchode s kočíkmi ....

Dnes ideme vyberať kúpeľne ... ☹ ☹ ☹ . Vôbec sa mi nechce ale hlavne že je zajtra voľný deň ...

lubkamik
16. nov 2009

No Mati, ty si sa rozbehla 😀 😀
Ja som v sobotu kupila ten kocik na terasu - hlboky Peg Perego 😵 MM povedal ze sa mu celkom paci a aj von by s nim siel - ze uz ani novy nepotrebujeme 😠

vejula
16. nov 2009

Čavte kočky. No tak ja som včera zaspala asi o deviatej, fúúú som bola unavená. Svadba prebehla super 😀 Bolo mi vážne dobre, som tancovala a vôbec som necítila nejakú únavu alebo pichanie v brušku či tak ako po námahe. Som šla spať až o tretej ráno 😅 No a hned ked budem mať fotky tak tu nejaké pošlem. No aj mi je trochu ľúto, že je to zamnou. Maličké celý den ani nekoplo, čo bolo z toho asi také vyhukané, že čo sa to deje 😕 Ani sa nečudujem.

malalady
16. nov 2009

ahojte baby 🙂 tak výsledky s treeple testov v poriadku🙂)) 😀 😀 😀

vejula
16. nov 2009

Gratulujem malady

malalady
16. nov 2009

vejula dakujem 🙂 mi padol kamen zo srdiečka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre