Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
30. dec 2009

aha a este vanicku budem potrebovat, pozerala som aj v ikey aj v avione, nevidela som ziadne, celkovo nikde nevidim obycajne vanicky....

cicimon
30. dec 2009

zuzi - ja som videla v tescu asi za 9e

zuzana1971
30. dec 2009

cici aj ja ale to bola taka gycova s trblietkami

a inak ste tu viacere spominali spacie vaky za 7 euro pozerala som v tescu na kamennom aj teraz aj minule, ale nemali take...

cicimon
30. dec 2009

zuzi - ja co som videla, tak boli jednofarebne, modre, zelene a neviem ake...a celkom velke...no ktovie, mozno maju vsade ine
a nevies, ci tam nemaju aj hniezda do postielky?

zuzana1971
30. dec 2009

tak to neviem v tescu, ale v ikey som dnes videla biele so zvieratkami

adasik
31. dec 2009

Dobre ranko,
zuzi- obyč.vanicky pozri na Kosickej, tam mali minule...

cicimon- pozri si stranku e-mama.sk, tam ma firma Drewex pekne supravy do postielky, najdes to pod detskou izbou-doplnky...

civi- krasnucke fotecky 😵

pekne rano zatial... 😉

stanusa
31. dec 2009

dobre silvevstrovske ranko,
civava tie fotky su perfektne, budete mat peknu pamiatku 😉

stale rozmyslam ci vanicku alebo kyblik - nasla som ze do 6 mesiacov staci, inac klasicke vanicky som videla aj v hypernove a tusim do 10 eur boli

Co planujete posledny den v roku????

seuska
31. dec 2009

dobre ranko damy 🙂
Nam sa strasne paci vanicka od Jane cisto priesvitna, len ju nikde nevieme zohnat... ☹

Ja idem robit silvestrovsku kapustnicu, pizzovniky a spenatovu roladu. jednohubky a vecer ideme na party.... no ze by sa mi chcelo... no ale co budem sama doma? Dufam ze ma nezneuziju ako taxikarku!!!!

Civi krasne fotocky....

Martina05 aj ja byvam od mlynov 5 minut 😀

kamilakd
31. dec 2009

ahojte babule prajem vsetko len to najsamlepsie 🙂

ja som kukala aj to vedierko na kupania a neviem sa rozhodnut ci vanicka alebo vedierko

civi krasne fotocky aj ja mam umelecke akty dostala to moja polovicka k vyrociu a narodkam akurat tam bruska ziadne nemam ... a to brusko ti fakt pristane...krasna rodinka a o par mesiacov uz bude uplna

zuzi z krav si nic nerob ja som bola vcera v TN v laugariciu a taka mlada pipina tam stala a ked sa otocila trafila ma laktom do bruska a ospravedlnenie nikde tak som na nu zaganila a povedala nic sa nestalo som v poriadku kukala a nechapala 286tka 😀 ale najlepsie prislo ked vychadzala z obchodu zakopla sa a zdrbala sa 😀 tak jej treba cuza nevychovana aragantna....hlavne sa nerozculuj a brusko si radsej chran ked sa ta smolka tak lepi

cicimon
31. dec 2009

caute,

adasik - dik za www

dnes som zistila, ze som doteraz pribrala 7kg..

ja som zatial stihla len nakupit a spravit poriadok s kvetmi, kedze boli 10dni bez vody. este mi treba vybalit veci co sa mi vcera nechcelo, poupratovat byt, navarit kapustnicu a spravit nejake chutovky a aj so sebou nieco spravit 🙂) asi si dam niekolko masiek na tvar a bude sa vytesovat 🙂

alicc
31. dec 2009

ahojte babulky a želám vám veselého silvestra a šťastný nový rok a hlavne v tom novom roku zdravučké vonavé uzlíčky z ktorých budeme mať radosť 🙂 🙂 🙂

kaktusik007
31. dec 2009

ahojte dievcence, mozem sa este pridat??? 😀 ono vas citam uz nejaky ten mesiac, plus minus, ale... po mojich predchadzajucich skusenostiach, ked sa clovek strasne moc tesi, a ono to nedopadne dobre, tak... sa pridavam k terminovkam az teraz, na zaciatku tretieho trimestra.... uz som optimistickejsia a verim, ze to dobojujeme do stastneho konca 😵
v brusku mam chlapceka, Ondrejka... tak snad princezne uz nie su v presile 😀 😀 😀

zuzi, kamila - ufff... tak toto je presne dovod, preco sedim domka... a ked niekam idem, tak ludi minam na pol kilometra radsej... ale je to o nervy, hold, musime si na seba davat pozor, vela je v sazke...

sasikas
31. dec 2009

🙂 kaktusik- tak vitaj medzi aprilovkami...verim ze vsetko dobre dopadne...musime si navzajom drzat palce... 🙂
pozeram ze si z NMnV, ja tiez, a aj termin mame skoro rovnaky... 🙂

baby citala som ze planujete kupat babetka v tych vedierkach...mate s tym niektora uz skusenost....co mate doma male deti?....lebo mne to pride dost nepohodlne....no neviem si to predstavit...asi by som sa bala ze sa mi to male vysmykne a nebudem ho vediet vytiahnut....neviem.... ☹

ja som neska v robote a zajtra zase od pol osmej, takze silvestra neako neriesime.....mozno na skok ku kamaratovi ale len tak na chvilu, nech sa rano aj zobudim....a tiez to vidim tak ze asi skoncim ako sofer.... 😉

ale vsetkym Vam prajem vesele ukoncenie stareho roka a do toho noveho len to naj...... 🙂 🙂

kamilakd
31. dec 2009

vitaj katusik v aprilovkach 🙂

sasika uz to tu bolo spominane a myslim ze niekto z BA to uz ma a nevie si vynachvalit vedierko len teraz na rychlo neviem ktora mamina 😅 ja nad tym uvazujem a neviem sa rozhodnut ale akurat som pisala s kamoskou co ma 2mimi A ma vedierko a povedala ze je to lepsie ako vanicka ale ze to zalezi od sikovnosti a zrucnosti 😅 a ja som bojko ani neviem ako budem kupat to svoje....

kamilakd
31. dec 2009

katus este si sem do albumceka hod brusko a civavka ho da do nasho spolocneho albumiku 🙂

sasikas
31. dec 2009

kami sak aj ja si to neviem predstavit ani chytit take male ...nie tak este to kupat 🙂 ....sa budem bat nech tomu neako neublizim...idem to pohladat ze kto to uz ma odskusane..... 🙂

kaktusik007
31. dec 2009

sasikas, parada, takze sa stretneme v trencianskej porodnici??? 😀 tesim sa 🙂

ja nastastie vedierko verzus vanicka riesit nemusim, ked sme kupovali kocik tak sme anatomicky tvarovanu vanicku na stojane dostali ako bonus, takze... poriesene 🙂 akurat hodne riesim teraz v poslednej dobe plienky, budeme pouzivat tie nove latkove, tak som cele dni na nete a porovnavam eshopy.... prave analyzujem ponuku v anglicku, aj s postovnym nieco vychadza daleko lacnejsie ako na svk... no ved uvidime, este mam taky mesiac cas na objednanie vybavicky 🙂

zuzana1971
31. dec 2009

babule ja som nevidela obycajnu vanicku ani minule na Kosickej, ani vcera v hypernove, do hypernovy som nakukla prave kvoli vanicke 😝 tak neviem ci som slepa 😅 , ale inak vcera boli v hypernove poloprazdne regale, neviem ci robia nejake zmeny, lebo nejako sa tam natiska albert, uz aj tovar aj igelitky mali albert, alebo stahuju tovar kvoliinventure...

kaktusik007 vitaj a drzim palceky 🙂

hadajte cim nam sprijemnuje sused silvestra? 😝 bucha kladivom ako divy 😝 ale ja uz mam stuple do usi 😀 😅

ja som chcela naisto vanicku, ale teraz ste ma trochu navnadili tym vedierkom 😀 len neviem ci som dost sikovna, aby som v tom vedela maleho kupat 😝 kolko stoji taka sranda?

minius
31. dec 2009

kaktusik vitaj a uvidis vsetko dobre dopadne uz sa nam to krati 😉 , my sme tiez rozmyslali nad latkovymi plienkami ja som v UK a tu maju vyber ze som z toho uz popletena, tak asi zacneme s jednorazovkami a latkove kupime az ked sa babeno narodi lebo to tu robia aj podla velkosti a neviem ci nase babo bude taky valibuk ako ja a druha polka. 😀

Zuzi, Maxik bude najlepsie odety chlapcurik v Bratislave, super vecicky. My sme kupili tiez zopar iba to co mam v albume ale poradiili mi aby som vela malickych veci nekupovala ze to babo z toho rychlo vyrastie a tiez vela ludi podaruje ked sa malicke narodi.

Ohladom vedierok ja by som sa to tiez asi bala pouzivat, my planujeme kupit obyc vanicku a do toho tu podlozku kde si babo lahne a tak sa umyva. 😕 😕 😕 .

zuzana1971
31. dec 2009

minius tie veiciky v albume su na rozne velkosti, nieco aj na 12-18 mes 😀 tie najmensie som moc nekupovala, ak mali vacsie...ale nemali vzdy

ja nad latkovymi plienkami ani neuvazujem, som zazila pri bratovi a segre, bolo s tym dost roboty, a tiez sa minie vela vody, elektriny, atd pri prani, zehleni...a casu...

kamilakd
31. dec 2009

vedierko neviem aj ano aj nie sa bojim ze to male utopim ale mata ma to 😀

ja tiez nebudem pouzivat tie nove latkove plienky ja som to videla teraz u kamosky,tie vonkajsie gatky su krasne daju sa pokupit vseliake ale ta vnutorna vlozka no neviem ked mala presrala tak to nezislo moc dole aj ked je tam taka vrstvicka ktoru na to vlozku este davas a sda sa mi to take dake velke a tazke...ja budem za jednorazovky a na jednorazovku dam tu latkovu normalnu koli nozickam...

a zas ved budemem mat letnaskou tak nech sa im nezaparia prdelky lebo mne sa fakt nebude chceiet prat zehlit atd

minius
31. dec 2009

no zuzi ty si uz riande pripravena s tymi vecickami 😀 a coze robkas dnes vecer?

vejula
31. dec 2009

čavte kočky.
No tak včera ten film bola riadna haluška, nmožno to je aj tým že som bola prvý krát na 3D ale tento film bol pre to ako stvorený. Normálne nie som nejaký fanúšik dákych extremnych efektov ale toto stálo za to. Až na to že niekedy to tam riadne hučalo, až som si bruško zakrývala kabátom nech bábatko nemá v brušku šoky 😉

Inač rada by som vedela ako to 3D funguje 😕 😕 😕 😕 čo už dnes nevymyslia......

cicimon
31. dec 2009

vanicka vs. vedierko - ja som za klasiku, ziadne experimenty a tiez si myslim, ze to vedierko asi dlho nevydrzi, ze male z toho rychlo vyrastie a potom aj tak bude treba vanicku...

zuzana1971
31. dec 2009

minius aj ty mas nadherne veciciky v albume, uz minule som obdivovala a hned mi bolo jasne, ze to nie je kupovane na sk 🙂
no ja sa tu tak povalujem v posteli, vsak uz od augusta 😀 , hladkam kocurika a Maxika v brusku, kukam telku, papam, vytlacam si pomarance tie milujem, citam casopisy Mama a ja a Dieta ktore som si vcera kupila, proste pohodicka, nestazujem sa, este pozriem tie kupacie kyble na nete 😀
o polnoci sa s kocurom asi schovam do kupelne, nech nema stresy z bratislavskych delobuchov ani on, ani Maxik
teraz mi volala byvala kolegyna tak sme pokecali...
a najlepsia bola kamoska z Italy, co je tam vydata uz 20 rokov a obcas jej slovencina uz pokrivkava, napisala mi, ze nech ma pri porode nepodrezu 😀 ked som precitala cely mail som pochopila, ze mysli nech ma nenastrihnu 😀 tak som sa na tom nasmiala 😀

michalag
31. dec 2009

Ahojte 🙂

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti 🙂 😵 .

... a prajem vam aby sa nam v roku (aprili) 2010 narodili krasne zdrave babatka a v termine 🙂 😵

zuzana1971
31. dec 2009

kamilka myslis, ze v tom vedierku sa daju kupat uz aj niekolkodnovi novorodenci?

zuzana1971
31. dec 2009

michalag dakujeme, a moj maly vylezie z bruska uz v marci 😀
vejulka a to kde davaju ten 3d film?

michalag
31. dec 2009

co sa tyka kupania, tak my sme mali a aj budeme mat vanicku, mne sa tie kybliky nejako nezdaju ked malicke je tam pokrcene, ale je to kazdeho vec ... len co dokupime je podlozka do vanicky

kaktusik, vitaj 🙂

civi, fotky suuu naaadherneeee 🙂 😵 , aspon budete mat krasnu spomienku 🙂

michalag
31. dec 2009

zuzi, preco myslis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre