Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
2. jan 2010

a ešte som sa chcela spýtať, neviete o nejakom paploniku s vankušikom do postieľky aj do kočíka? niekde na nete? nemusí to byť až také drahé 😀

kamilakd
2. jan 2010

majci tvoja mamina robi na porodnici????fuuu tak o teba bude postarane

majca424
2. jan 2010

nie na pôrodnici ale na novorodeneckom 🙂 ale to je kusoček 🙂

kamilakd
2. jan 2010

no skus nieco pohladat na www.predeti.sk a tak nekupuj vela ved naco oblecenie moc nevyuzijes skor tak striedmo a postupne

minius
2. jan 2010

kamilka mi sme sa rozhodli pre bugaboo hlavne koli vahe 🙂 a vari nam aj vydrzi na druhe babo 😀

Majci ty sa mas, o teba a o malickeho fakt bude postarane 😉

kamilakd
2. jan 2010

majci skus pozriet sady do kocikov na www.pampyshop.com ale ja budem mat deku nerozmyslala som nad paplonikom ved hadam bude uz teplo

michalag
2. jan 2010

mini, ja som si akurat minule pisala co mi bude treba
pre teba:
-prezuvky
-slapky do sprchy
-zupan pyzamo (najlepsie kojenecka kosela)
-ja si asi zoberiem pre istotu aj svoju odsavacku
-mydlo, sampon,
-2x uterak
-pohar
-nabijacku 🙂
-pribor

rukavicky pre drobceka
plienky 2-5kg
rukavicky
cumlik (pre istotu, ale pokial nemusis nedavas)
a ostatne ti donesie manzel ked pre vas pride 😉

majca424
2. jan 2010

no tam toho je a toľko krááásnych, ale sa mi to zdať trošku pridrahé 😒 no veď uvidíme, ale ďakujem, zase mám čo robiť a kukať 🙂

kika29
2. jan 2010

kamilakd mne sestrička poradila po pôrode čo najčastejšie sa sprchovať zo spodu letnou vodou. celý čas kým som bola v nemocnici a vždy ako to bolo možné som utekala do sprchy sa umyť a pomohlo to. obzvlášť mne kedže ma šili dvakrát lebo ma doktor pri ktorom som rodila zle zašil a odišiel domov a ked ma mali previesť na izbu tak ma šili druhykrát a to už bez iniekcie lebo ma ten chuj v nútri nedošil a krv sa mi ukladala do maternice. bola som napuchnutá a dostávala som ľadové obklady. pôrod nebol taký hrozný ako to druhé šitie. v celku som pôrod mala ľahký.

minius
2. jan 2010

ja vas na dnes opustim, postel vola 😔, dobru nocku a nech male pokladiky pocuvaju

kamilakd
2. jan 2010

minius ty si asi nizka ze? lebo ja mam 179cm a mne bola vanicka dost nizka a rukovet sa nedala nastavit bola by som skrcena ☹ a moj mm je tiez vysoky...a nepacila sa mi ta sportova cast taka mala a dost nepohodlna pre vacsie mimi...a moj concord je lahky ma protonovu odlahcenu konstrukciu...tiez rozhodovala vaha u nas ...

minius
2. jan 2010

miska dik za zoznam!

michalag
2. jan 2010

mini, este:
-vlozky (dostatok)
-ja si beriem aj sietkovane nohavicky, lebo aspon u nas lekari nemaju radi ked chodis v klasickych koli sitiu (teda ak je) ... nieco taketo: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... , ale daju sa kupit aj v zdravotnickych potrebach a mozno aj lacnejsie a
-cicaderma mast (ja som ju pri Samkovi v porodnici nemala ale doma sa uz zisla 🙂)

majca424
2. jan 2010

kamilakd diky za tie stranky, idem pokukať ešte chvilenku a potom už asi zaľahnem 🙂

minius no dúfam, že sa o nás budú starať, ale oni sa tam rady starajú o tie babätka, myslím, že keby ich to nebavilo tak to nerobia 🙂

tak sa majte a dobrúúúú noc 🙂

kamilakd
2. jan 2010

kika to co bolo za chuja ja by som ho asi rozkopala debila

michalag aj ja mam tie siekovane nohavicky preco nemaju radi normalne? a naco je cicaderma mast?

kamilakd
2. jan 2010

majci a minius dobru nocku a sladke sny

michalag
2. jan 2010

tie sietkovane nohavicky su priedusne a lahsie umoznia vetranie "tam dole" ako klasicke ... a Cicaderma https://www.magister.sk/product_info.php?manufa...

michalag
2. jan 2010

jeeej nezobralo mi to http://actis.hlohovecko.sk/?menu=0&lng=sk&subme... je to na dobre na popraskane bradavky

cicimon
2. jan 2010

michala - a tieto veci kupujes z netu ci sa da aj v lekarni?

michalag
2. jan 2010

majci, bruuu nocku ... 🙂

kamilakd
2. jan 2010

a tie vlozky aka znacka staci v lekarni povedat ze poporodne?akurat kukam tu masticku je to dobre?

michalag
2. jan 2010

cici a ktore konkretne? ja vacsinou kupujem v lekarni a kde sa da, lebo ja som rada ked to mam doma hned a nemusim nato cakat 😝 😀

kamilakd
2. jan 2010

na bradavky mam kupeny chranic na kojenie a mast z awentu to mi poradila sestricka z porodnickeho

cicimon
2. jan 2010

a nebezi tomu uz zaruka?
ja si budem musiet spravit nejaky zoznam, co kupit....s kozmetikou este pockam nejaky ten mesiac asi

kamilakd
2. jan 2010

babulky idem ja uz driemat nejako ma klati tak zatial

dejna3
2. jan 2010

drahý mi "skonfiškoval" comp, tak som sa až teraz sem dostala 😠
kami, potom ti porozprávam, moju príhodu s dr.... som nevedela, či sa smiať alebo plakať 😝 😀 kolegyne si zo mňa ešte rok robili srandu 😀
babule, my sme si včera s drahým uvedomili, že o nejaké 3 mesiace už budeme mať ďalšieho drobčeka 😨 ešte nám to tuším úplne nedocvakáva 😀

michalag
2. jan 2010

kamila, je to homeopatikum, takze malickemu neublizi, len teraz presne si uz nepamatam ci si pred kojenim musis umyt bradavky cistou vodou alebo mozes priamo kojit, ale to ti v lekarni povedia ... a vlozky mozes kupit aj v zdravotnickych potrebach, v lekarni neviem ci ich budu mat ... ale ja som mala klasicke Lidie ...

michalag
2. jan 2010

kamilka, myslis chranice na bradavky? ja som pocula ze nie je dobre pokial ho kojis stale cez to, ale kupit ich idem aj ja, lebo pri ragadach som myslela ze ...

kika29
2. jan 2010

no to aj mne môžete poradiť krém na bradavky lebo mňa boleli príšerne. Som zvedavá či aj tento drobček bude chcieť len jeden prsník. Malá mi papala len z ľavého prsníka pravý nechcela neviem prečo. A preto ma bolela aj bradavka lebo som ju nevedela striedať.

stanusa
3. jan 2010

dobre ranko,
tak citam, ze ste sa uz k porodu dostali 😅
mne sa uz podarilo zasobit - jednorazovymi nohavickami - 5ks v baleni a poporodnymi vlozkami, kupila som ich v maderne v KE...u nas som nepozerala, ale este asi 1 balik budem zhanat
idem pokukat ten krem na nete

prajem peknu nedelu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre