Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

petulka777
27. jan 2010

Jani,Ty pises o strede a Kamilka o utorku,nie?

kamilakd
27. jan 2010

babule 2.2.je utorok

kamilakd
27. jan 2010

ale musite sa objednat u tej novakovej janka tebe som poslala cislo do IP a prednaska je o 15:00 13:30 cvicime

civavava
autor
27. jan 2010

helo babule, dala som foto mojho bruska do albumu, teda, kam sa na vas hrabem ☹ 😒

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ale tak krpec je OK tak to je podstatne....

petulka777
27. jan 2010

Kami,ok,tak ja idem v utorok na poradnu,to je rano a poobede by som mohla ist,ved zavolam tej pani Novakovej

silvia7
27. jan 2010

čaftee 🙂 tak ja som dnes dala prať prvú várku oblečka, nechám vysušiť a zajtra doobeda požehlím a hodím prať ďalšie 🙂 a baby, prali ste teda aj tie výplne kočíkov?? lebo ja som to hovorila doma, že aj to hodím prať a na mňa kukali všetci - moja mama, drahý a aj jeho mama, že naaaačo .. ale dám to prať, však preistotu.. no nie, ktovie kde to v sklade ležalo prachom zapadnuté 🙄 aj keď všetko prišlo zabalené riadne..

jaaaj baby, ja už vyše týždňa mám chuť na kapustnicu dobrú a dnes som to leeen tak spomenula a tatinko už aj varil, už by aj mohla byť mňam.. a takú dobrú krtkovu tortu alebo smotanovú - jaaaj baby, robíte chute.. dnes padol balíček miňoniek a džemíkový chlebík.. inak sladké nič iné 🙂 ale vianočka s masielkom a džemíkom a kakavkom je tiež mojee 🙂) ejha..

kráásne brušká máte všetky babulky 🙂

majca424
27. jan 2010

silvi, ďakujem za chuť, už mám plné ústa slín na tu kapustnicu 😀 😀 😀 Aspon viem, čo sa bude zajtra variť 😀 😀 😀

jankako
27. jan 2010

tak v utorok???ja mám Peťka tiež poradnu v utorok..júj,mohlo to byť radšej v stredu...to by mi lepšie vyhovovalo..no uvidim..

silvia7
27. jan 2010

majci - nieeeeet zač 😉 rada som "pomohla" 😀 😀 idem ju omrknúť, že či už jee a tak...

jankako - to s tým autom ma mrzí, ale poviem ti, stáva sa - hlavne, že ste ok.. a mm teda v pohode? prežil to? 😝

juliap
27. jan 2010

ahojte tehulky, vcera som sa tiez nemohla dostat na net, konik isiel ako spomaleny.
tak po prvej davke injekcii som bola vcera na kontrolu, svist sa trocha umudril, dvihol sa a netlaci mi uz na krcok tak intenzivne, ale caka ma dalsich 9 injekcii ked nechcem ist do nemocky, no zadok ma uz paradne boli, tak sa v noci len otacam co neviem ako mam lezat ...
inac babatko sa moze otocit aj na poslednu chvilu v brusku, u mna bola martinka otocena este 2 dni pred porodom trochu bocne a doki mi povedala, ze sa nemam zlaknut, ale je vytocena tak, ze si pravdepodobne zlomi klucne kosticky, ale ze to nie je nic strasne, ze to novorodeniatku hned fixuju, a nakoniec sa krasne zvrtla a nic sme nemali, zato kamoska, co so mnou chodila na poradne aj sme v jeden den rodili, tak ta mala malu otocenu spravne a pri tlakoch sa jej pretocila a zlomila si klucnu kosticku ...

jankako
27. jan 2010

prežil to,nič ani nevravi na to.ale počítam že sa spýta,že čo som zas robila.. 😖 lenže to som sa Vám ešte nepriznala ked som išla dotoho mesta taka rozcítena,že som normálne vybehla mimo cesty,ale som sa zbadala včas...to som sa zlakla viacej,tak som sa radšej ukludnila..tiež hned musim ručať zavšetko...

jankako
27. jan 2010

juliap načo injkcie???nie som v obraze nejako...dik

juliap
27. jan 2010

jankako, minuly tyzden utorok, streda mi tvrdlo brusko cely den, trosku mi kleslo, a to som mala aj pri emke. vo stvrtok na poradni sa doki kukla no a je to zasa tak ako pri emke, svist sa otocil dole hlavickou, zacal mi tlacit na krcek a zacal sa mi skracovat, nastastie som sa nezacala otvarat, pri emke bolo aj to, to ma supli do nemocky hned ... teraz mi dala dr na vyber, ze ma moze dat hned do nemocky ale moze sa stat, ze tam budem az do porodu, alebo skusime najprv vypichat magneziove injekcie na odlahcenie. tak od stvrtka chodim kazdy den, este aj cez vikend mi sestricka pride pichnut, ale vcera mi to doki kontrolovala, takze maly sa umudril a dvihol sa o trosku vyssie, tak uz tak netlaci...
inac vcera ste si pisali, ze vam niektorym tvrdnu bruska, tak doki mi povedala, ze normalne je v nasom mesiaci ked stvrdne maximalne 5x za den, ked tvrdne viac krat, uz to nie je o.k.

vejula
27. jan 2010

No kočky tak som sa čosi poučila. MM prišiel domov celý nachcípaný usmrkaný, a to ked on spustí tie svoje smrkacie árie, to nemá konca kraja... Kvapky do nosa si nedá, lebo vraj bol na tom závislí či čo a tak len smrká a smrká a mna už s toho ide drbnuť... Dufam že od neho neochoriem... Ale ked poviem do postele tak ani počuť radšej bude na kraviny čumakať do netu 😠

Inač ja som si dala práve vlašsjké orechy s cesnakom a medom... Viem že to znie divne, ale chcela som niečo na imunitu, ked už ten mm tu rozdáva tie bacili a bolo vám to celkom dobré... Inač drbec dnes vyvádza jak o dušu taký je zlatučký 😵 sem bublinka tam kopanček celé bruško mám všelijaké krivolaké, aj to celkom bolí ale nevadí, to je príjemná bolesť 😉

Inač čivavka aká si opálená som kukala tie naše bruška a najprv moje taká beloba biela a hned po nom tvoje take hnedé... Si pripadám jak taká albínka.

jankako
27. jan 2010

aha,juli,tak už viem diky..snád to pomože na sto pro..držim palce..a ja dúfam že mne zabrala tá antib.liečba..

jankako
27. jan 2010

vejula namiesto drobec napísala že drbec...to je dobre... 😀 ma pobavil ten preklep/bez urážky veji/

juliap
27. jan 2010

jankako, aj mi brala vyter a mam tiez nejakeho stafilo ci strepto tak mam aj cipky na 6 dni, lebo ze aj zapaly mozu sposobovat tvrdnutie bruska ...

jankako
27. jan 2010

aha...aj ja mám tych pliag..strašne...no idem babule do sprchy,už ma zvoláva mangel..pápá dobru nocku..

grekyna23
27. jan 2010

jeeej dievcata, aj moj mm chcek zajtra varit kapustnicu, ale makoniec sme to zvrtli na paradajkovu a tak sa na nu tesim,
juliap tak drzim palce, nech tie injekcie zaberu,ked uz si tolko pri nich vytrpis, ale pre babo mi maminy urobime vsetko, no nie?

vejula
27. jan 2010

😀 😀 😀 jankako no ja som na to expert... To si pamatám že ešte na základke sme písali osnovu na tabulu a ja som mala napísať stretnutie Benka so starou mamou a ja som napísala strtnutie benka so starou mamou... A celá trieda sa bohovsky bavila na tom... A ja chuda zahanbená, lebo ja som balo také tichučké dievčatko, čo nikdy nechcelo byť stredobodom pozornosti... No až do osmičky, to mi začali kozy rásť a to som začala byť hviezda 😀 😀 😀

minius
27. jan 2010

jankako ja som si to ani nevsimla.... jaj sa tu vyrohocujem az sa maly natriasa 😀 😀 😀

minius
27. jan 2010

veji ty si ale cislo 😉 no to ma manzel o zabavu postarane 😀

vejula
27. jan 2010

no to má, my sa teda nikdy nenudíme, máme také talianské manželstvo...

Inač čo teraz chodím na temu prvý krát tehotná tak jedno dievča je teraz v nemocke, je v 22tt a už jej odišla zátka a doktori jej nasadili nejaku liečbu čo mala zabrať do 12 hod a že nezabrala. Taká som z toho smutná... Ona už totiž o jedno bábatko prišla tak čo sme tam kočky tak sme sa dohodli že budeme spolu na nu o 20.00 myslieť a príp. sa pomodlíme za nu, tak ak máte čas a chce sa vám tak sa môžete pridať, nech sa stane zázrak. Ďakujem 😔

minius
27. jan 2010

vejulka urcite na nu budem mysliet a aj modlitbicku hodime za drobceka a maminku 😔

Joj ja idem teraz z extremu na extrem, uz mi slzy idu z ocu ☹

vejula
27. jan 2010

mini ja tiež 😔 fakt dufam že sa z toho s drobčekom dostanu, ked už to dotiahla do 22tt... Musí ešte aspon mesiačik vydržať, potom je už šanca že to drobček prežije 😔

zuzana1971
27. jan 2010

ahojte, hlasim, ze som ok, mala som dnes vybavovacky, k lekarke pre papier na peniaze, potom do roboty, nastastie som sa netrepala osobne na socialku pre formular co ani neexistuje, hlavne, ze na ich stranke pisu, ze existuje, aj ho tam maju...nenasla som ho tam, tak som pisala kamoske co robi na socialke (ale v inej pobocke) a ana to pozistovala, ze formular neexistuje, ze treba napisat sama ziadost a cestne prehlasenie, ze zijem sama, aby som mala dlhsie matersku 37 tyzdnov...(no ale okrem mna tu uz tusim nikto nema taku situaciu)

idem precitat prispevky co je nove

gajana1
27. jan 2010

Ahojte
ja čakam svokra som zvedava či pride ešte dnes lebo mi bol kupiť oplatky a nejak mi ich ešte nedoniesol 😉 Počkam mm dam si pohar vinka s nim a pôjdem do postele. ja mam už opratu 4 varku detskych veci a to neratam kolko mi poperie a požehli moja mamina. ja by som to asi nezvladla tolko veľa veci.

carrie4
27. jan 2010

babulky a s akým práškom periete tie detské vecičky? neviem aký mám kupiť.

zuzi, viem, že moja kolegynka žiadala o predlženie materskej, ak chceš opýtam sa jej ako žiadosť napísala 🙂

gajana1
27. jan 2010

carrie4 ja použivam Batole použivala som ho aj pri Tomáškovi a vyhovoval nam

vejula
27. jan 2010

no akosi to tu zmlklo. Dobre kočky idem sa ja učiť tak papuš možno v noci ešte prikvitnem ak tu budu nejaké nočné sovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre