Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzkabar1983
19. feb 2010

Minka, mala je NADHERNA. Az mi slzy vybehli. Urcite si hrda maminka a verim, ze coskoro ju budete mat zdravucku doma.

stanusa
19. feb 2010

minka krasne fotky, ani sa mi nezda taka malicka 🙂 😵

kika baby pisali, ze zabera aj citronova voda

zuzkabar1983
19. feb 2010

Ja som akurat vystrojila mm na pifko, tak idem opat konikovat. 😉 Aj ked by som sa uz mala zacat ucit na prijimacky, ale akosi sa mi do toho nechce dokopat. 😝

Myslim, ze Zuvinka si dava tu citronovu vodu a vzdy jej pomoze a poradila to aj kamilke a tej to pomohlo tiez. Mne vzdy zabere ina mlieko.

fleury
19. feb 2010

minka
je naaaadherna, krasne dievcatko 😵 Mas byt na co pysna! 🙂

minius
19. feb 2010

minka jooooj malicka je prekrasnucka... uz aby bola silnejsia co si ju vystiiiiiiiiiiskas 😵

zuzkabar1983
19. feb 2010

Inak co sa tyka navstev po prichode z porodnice ... ja isto povolim najblizsej rodine, aby dosli (nasi, svokrovci, svagor, svagrina a bracho s manzelkou ) ... to mi nevadi. Ale co sa tyka znamych, tak to trosku oddialim, aspon nejake tyzdne. Vsak zas izolovat sa uplne nemusime, i tak odporucaju ist po tyzdni - dvoch von na prechadzku.

tarinka333
19. feb 2010

MInka, mala je prekrasna !!! Az mi tak pri srdiecku stislo od dojatia. Velmi silno drzim prsteky.

aktakk
19. feb 2010

Minka- mala je uuuuzasna. Moja sestra mala dcerky takto v inkubatore, teraz su z nich uz 9mesacne princeznicky. ň

Stanus- ani nase nebude Hugo 😀 .

Kiwi ano , videla som, len som nebola cely den pri PC, tak az teraz som sa tiez vyjadrila. 😉

minka21
19. feb 2010

som to zmensila asi az moc🙂 dakujem,ked ju odviazu a prestanu osviecovat na zltacku tak ju pofotim zasa,no cela po mamine🙂))

kamilakd
19. feb 2010

ahojte bambulky

minka malicka je krasna a drzime palceky pesticky no proste vsetko mozne

zuzka ahoooj tiez to tak obmedzim tie navsevy a cudzi az potom a ked mi bude niekto nazeraz do kocika tak ho normalne odstrcim mna to ani nenapadlo kukat na taka malinke ked bolo vidno jednym okom som nakukla ale nie tak ze by som sa strcila cela do kocika

minius a tebe sa ako dari? su tu davnejsie nebola

na zahu mi pomohla citronova voda poradila mi to tu na koniku zuvi

kamilakd
19. feb 2010

zuzka inak ja v utorok urco cvicit nepojdem iba na tu prednasku pojdem ☹ ty ako pojdes hopsat?

kamilakd
19. feb 2010

minka a ake ma Vaneska miery 🙂

dejna3
19. feb 2010

ahojte,

minka, vaneska je krásnučká 😵 😵 😵 želám veľ veľa zdravíčka, nech pekne rastie, aby ste si ju mohli čím skôr vziať domov 🙂

juliap
19. feb 2010

minka, mala je nadherna, ked bude chciet byt modelkou, tak jej ukazes fotecky a povies ze od malicka rada pozovala pred objektivom ... aj mm povedal ze aka zlata vlasana ... 😉

fleury
19. feb 2010

ahoj kami
a ty sa ako mas, uz sa polesilo?

domika9
19. feb 2010

minka mala je krasna ani sa mi nechce veriť že už mame take babätka v bruškach
prajem hlavne vela zdravíčka nech ste čím skor doma

baby dnes sme boli kupiť kočiar a všetky možne pre drobca - kočík mam v albume nemožem sa naneho vynadívať aka som rada ten kočiar sa mi pačil už vyše 3 kokov 🙂

tak už len navštiviť lekaren , všetko oparať a čakať kedy príde drobček 🙂

zuzkabar1983
19. feb 2010

Kami ja cvicit asi pojdem, ak sa nic nezmeni .... tak potom sa stretneme na prehliadke porodnice, co??? 😉

minius
19. feb 2010

kamilka ja tu sem tam ockom nakuknem, ked nePNkujem tak akosi nemam vobec cas tak sa uz neviem dockat kedy tu zasadnem na plny uvazok 😀
A dostala si nejaky darcek z dovolenky?

Co sa navstev tyka tak mne pride mamca na konci marca trosku pomoct (ale ked tak nadtym teraz rozmyslam ci to nebol omyl ju zavolat ja s tymi mojimi poporodnymi hormonmy 😀 a ona ma tiez svoje zdravtone problemy, no ale vsak uvidime, ma iba jednosmernu letenku. .. preistotu) a potom iba druhej polky rodicia a potom tak po mesiaci ked si zvykneme na ten novy rezim tak sa mozu zacat objavovat aj kamarati a ina rodina.

dejna3
19. feb 2010

domi, pekný kočík 😀 😀 aj my máme S4 😀

kami, ako? hlas si už dnes mala podstatne lepší 🙂

minka21
19. feb 2010

babule dik,uz aby bola doma a ju nepustim!! idem si dat pauzu,tak sa opatrujte kocky

mala vazila 1800 gramov a meria 42cm,

sanyk
19. feb 2010

ahojte maminy, tak si vas tu uz par dni pozeram vidim ze okrem terminu nasich drobcov mame toho viac spolocneho. ja som sa vratila pred tyzdnom z nemocky vravim ze co som si neuzila pri mojich dvoch princeznach uzivam si teraz pri drobcovi vysoky tlak cukrovka krvacanie maly sa snazil pytat na svet skor ale nastastie si dal povedat ze v brusku mu je lepsie. Minka prosim ta aka velka bola vaneska ked sa narodila a v ktorom tyzdni? baby mate aj vy take problemy s kyselinou? ja posledne dni co zjem alebo vypijem zo vsetkeho ma pali zaha. je tu niektora co bude rodit v Ruzinove?

dejna3
19. feb 2010

čo sa týka návštev, tak najbližšia rodina príde určo hneď v prvé dni a ostatní majú čas, prísť kuki mimi až po pár týždňoch 😉

minius
19. feb 2010

dominika sikovny kociarik to vyzera byt a to vajko je peknucke. 😉

kamilakd
19. feb 2010

fleury no dnes veselo som sa musela trepat po lieky mimo okres 😠 alebo by ich objednali a prisli by v pondelok.no des mame tu 14lekarni. a po inekcike mi dnes bolo celkom blbo ☹ hlas skace a kaslem ako tuberak tak neviem co mam robit som myslela ze budem mat uz pokoj...

dominika takze si pominala grose a uz mas svaty pokoj

zuzka no asi teda ja neviem este uvidim ale neboj dam vediet

kika29
19. feb 2010

nemám mandle ☹ teraz chrúmem Maces sucháre vraj aj to pomáha tak dúfam.

kamilakd
19. feb 2010

minius veru darceky boli a myslim ze aj tu anginu mi priniesol 😀

danka dakujem 😉 ono sa to poobede da ale keby som ti zavolala teraz tak sa pobavis

fleury
19. feb 2010

kami
no parada, vidim, ze to mas pestre. Tak sa skoro uzdrav, nech ma malicky zdravu maminu!

kamilakd
19. feb 2010

dominika kocik mas veru pekny to bol aj moj favorit casual palay S4 aj dejna ma taky ale u mna vyhral tentokrat konkord

kikus a skus tu citronovu vodu

domika9
19. feb 2010

dakujem za pochvalu 😉
veru pominula som všetko ale už mam fakt klud

sanyk ja som si kupila na zahu taku šumienku sa to vola že mineral a to pijem a fajne to pomaha , niekedy si dam aj 2-3 za večer a niekedy nemusím vobec asi zaleží čo zjem

kamilakd
19. feb 2010

fleury ja len dufam ze to krpcovi nerobi velke soky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre