Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
11. mar 2010

miška čo si kúpila?

marika1902
11. mar 2010

Aktakk tusim v trencanskej nemocnici ti nedaju klistir ked ho nechces. Ja som pocula ze doktory su v tn strasne fajn ale sestricky na sestonedeli su trochu arogantne. Neviem preco niektore baby robia sestricky ked ich to nebavi a su potom nervozne a neprijemne. A este paradny sen si mala.

Ja si inak budem davat klistir aj ked mi to nie je pochuti. Ale v pripade nastrihu a teha sitia aspon par dni nebudem potrebovat velku potrebu cize si usetrim trochu bolesti dufam.

fruchtbar
11. mar 2010

Marika,v trencianskej som praxovala,takze presne viem,o com hovoris ! 😒

stanusa
11. mar 2010

fleury kedy to ideš na poradňu?

beriem si aj vodu a asi aj nejaké jedlo by sa zišlo, aspoň piškóty a tak

michalag
11. mar 2010

stani, hamba mi ale na nic som neprisla 😅 😔

aktakk, naradie to je pre mojho naozaj super darcek, je to moj domaci kutilko 🙂 a najracsej by si vsetko porobil sam 🙂 , ale dostava to skoro zakazdym a uz neviem co by som mu kupila a co mu chyba ...

fruchtbar
11. mar 2010

ja som sa rozhodla,ze si to mäsko predsa len idem kupit....vyhral segedinsky !

ved co ine,ja gulasik rada ! 😝

zuvinka102
11. mar 2010

stanuska no ja v kupelni ani moc kupat nebudem lebo ju mame dost chladnu a nemam ju ani ako zohriat, takze sa bojim, ze by tam malemu bola zima.. tak este uvazujem ved snad este mesiac nato mam aj ked dr vcera o tom presvedceny moc nebol 😅

stanusa
11. mar 2010

my máme v kúpeľni ohrievač, skôr vyhrejem ako izbu

fleury
11. mar 2010

stanus vo stvrtok, ale idem uz zbalena, lebo je dost mozne, ze si ma tam uz nechaju

zuvinka102
11. mar 2010

no my sme ho pri prerabke zrusili a uvazujeme ze tam kupime radiator.. no inac uz je kocik v albume

stanusa
11. mar 2010

takže 18. sa to možno rozbehne... 🙂

zuvinka102
11. mar 2010

fleury vzdy ked ti pises o tom, ze si ta mozno nechaju v nemocke alebo tak, tak si uvedomim ako rychlo to ide uz len preto, ze mame spolocny termin a aj ked viem, ze ty budes rodit skor.. no ale asi aj mne to zacina hrozit

seuska
11. mar 2010

Fleu zas snezenieeeee??!!!! boze ja pojdem z tadialto do KE asi 40-tkou, to zas budu soferi nervozny 😀 no ale bezpecnost je bezprecnost! Ja som si dala ultimatum ze do nedele budem zbalena....

Civi drzkam palce na polevu.... vodny kupel je presne tak ako ti pisali... nic tazke, to zvladnes...

Stani to ja nestiham sa do zajtra pobalit, ale nebolo by na skodu mat kufor v aute...asi ho tam budem potom aj vozit ked sa mi podari sa pobalit...

fleury
11. mar 2010

stanus je to mozne 🙂 poviem ti pravdu, pre mna bude ten porod uz vykupenim, takze sa nejako nebojim, skor tesim!! 🙂

stanusa
11. mar 2010

zuvinka nech vám dobre poslúži, pokukávala som po ňom na poľskom dino sklepe

vejula
11. mar 2010

ahojte kočky....

Tak o počasí sa už ani nejdem vyjadrovať, myslím že u odznelo všetko čo som chcela povedať 😉

Vidím že viacere sa tu chystáte na pôrod už.... No ja už počítam netrpezlivo každý den, ale myslím že budem fakt pravá aprílovka a skôr sa krpec nevypýta na svet, preto ešte ani tašky nebalím, tak o dva týždne snad bude stačiť 😝

žuvi pekučý kočiarik 😵

klongova, ahoj.... Ako sa máte? Často si na teba spomeniem, že čo a ako sa asi máš.....

Fleu, no fakt dobrý sen... Inač mne sa práveže v poslednom čase prestalo tak vela snévať. PRedtým každu noc aj zo tri sny.

susanita555
11. mar 2010

idem kocky varit 😀 a nepiste vela aby som vas nemusela zasa dlho citat 😎 papa

cicimon
11. mar 2010

stanusa - no trochu sa ten opuch vratil na pravej mam viac ako na lavej, ale je to vzdy lepsie ako to bolo. A dnes neplanujem opustit byt, tak neviem, ako topanky 🙂 😀

fleury
11. mar 2010

zuvi pekny kocik, tusim tu niekto nedavno pridaval podobny. Ten porod uz hrozi pomaly kazdej z nas si myslim. Uz aby bol koniec aprila a my sme sa tu uz stretli s mimi doma 🙂

seus kaslat na nervakoch na ceste!!nech si trhnu 😀 radsej pomalsie a bezpecne!! 😎

fleury
11. mar 2010

vejul supni si magne na vecer a o zabavku mas postarane 😀

vejula
11. mar 2010

😀 fleury, no tak vravíš že máš recept... Počkaj onedlho sa nebude na párty papť extáza ale šupnu nejaké to magne a halušky maju isté 😀

fleury
11. mar 2010

vejul moja mala uz pozna tu spravnu kombinaciu, tak snad sa raz podeli aj s kamosmi o skusenosti 😀

marika1902
11. mar 2010

Baby ja do porodnice nemam este skoro nic kupene cize som este nezacala ani balit ale tento vikend mam v plane urobit nakup tak hadam to na mna este nepride lebo potom to bude mm kupovat cez telefon hehe

zuvinka102
11. mar 2010

no na magnezku slapem aj ja ale take sny nemam asi preto, ze si davam len jedno vecer.. inac babulky kde ste kupili vanicky aj s tym teplomerom a zakolko???

vejula
11. mar 2010

fleury 😀 😀 😀

inač ja ešte tiež nemám pokupené také veci ako vložky, plienky... No ale nám hovorila tetula na predpôrodnej, že to stačí ked mi dovezu na druhý den takže nestresujem. hlavne nejaké uteráky, košelu šlapky hygienické potreby, to povedala že musí byťm ostatné sa vyrieši aj potom, takže žiadne stresovačky 😝

minius
11. mar 2010

zuvi pekny kocik 😉

my sme sa akurat vratili od doktorky takze maly si to rozmyslel a namiesto dolu sa pohoh vyssie takze uz neni ani zahniezdeny 😠 asi budem musiet chodit na viac prechadzok.

alicc
11. mar 2010

Ahojte babulky,

tak som doma z poradne. Všetko je zatial OK, ešte som zatvorená, len bruško mi už začalo klesať, tak musím viac oddychovať. Bábo má teraz okolo 2,6-2,8 kg, doktorka povedala, že to je akurát, že bábo nemusí byť velké, len aby bolo zlelé.
Termín mám 31.3.2010(to kvoli tomu cisárskemu je o týžden skôr a vychádzalo to na 1. apríla, ale aj doktorka sa smiala, že to hádam nenaplánujeme na taký bláznivý deň, tak to posunula o jeden den skôr, lebo zase 2.4. je Veľký piatok a to je sviatok), teda ak sa nevypýta skôr.
Prietoky sú tiež v poriadku. Znovu mi brali krv na protilátky(sestrička netrafila na prvý krát, tak potom mi brala nie z predlaktia ale z chrbáta ruky 😝 😠, bolelo to jak fras) a výter na streptokoka-kontrolný po tých antibiotikách.
Čiže už len tri týždne, ubieha to ako voda. Ďalšiu poradňu mám o týžden.

Tak, novoty som už oznámila a teraz si vás idem prečítať.

Papa Miš

seuska
11. mar 2010

zuvi kocik je velmi pekny, taka svieza kombinacia farebna oranzova so striebornou 🙂 dobre to fakt vyzera...

Ja jak pozeram na ten moj zoznam do porodky neviem ci neberiem lodny kufor... 😀

Ja sa bojim poroduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! ma nejak dnes panika chytila..... 😖

alicc
11. mar 2010

a ešte som zabudla, dala mi brať železo a to som sa vytešovala, že ja nemusím 😒

zuvinka102
11. mar 2010

dakujeme za pochvali na kocik ved som si myslela, ze do porodu ho ani nebudem mat.. a dnes my uz volali z obchodum, ze im prisiel.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre