Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alicc
15. mar 2010

cici aj ja idem presádzať kvietky, ešte si dnes idem dokúpiť nejaké črepníky a idem presádzať fialky, čo mám na okne v kuchyni,lebo sa už chúdatká tlačia aj dva korene v jednom črepníku.

fruchtbar
15. mar 2010

minius,ale ked si prezries zlozenie niektorych masticiek,tak tam velmi casto stoji, UREA...preco by som sa mala natierat cudzou zvieracou stankou,ked ta moje je moja a tehotne a male deti maju ten najzdravsi moc !!!

A uz ste poculi,ranku po nastrihu osetrovat materskym mlieckom? A tie co ho maju vela,mozu dokonca robit sedacia kupele a ze bez sitia sa ta ranka lepsie hoji a vasa "jaskynka" nadobudne rovnaku podobu ako predtym ???

to ja len pretoze sa zaujimam viac o alternativy ako zabehnutu medicinu a bezne sa vadim s doktormi....sak som zdr.sestra ! 😀

fleury
15. mar 2010

luci a ty ako, bolesti pominuli?

alicc
15. mar 2010

lucinka dakujem, normálne mi dvíhate moje v tejto dobe podsuterénové sebavedomie 😉

aktakk
15. mar 2010

Inak som ani nepozdravila. TAK AHOJTE!!! 🙂

Ja som mala noc ako vzdy, sto krat hore. A rano male tak vystrajalo tiez. Este sa mi tak von veru nedralo. Samozrejme ze nie otvorom ktorym by malo ale cez brusko 😉 .

kiwinka
15. mar 2010

ahojte baby,,

tak uz som myslela ze rodime vcera ..ako prvorodick nalakana, no viete si predstavit 😀 ten stres
viacere večere mavam pichania a bolesti ...vzdy to preslo za par minut maximalne polhodinku...
teraz to bolo ine,,, intenzivnejsie, silnejsie, dlhsie to trvalo, bolest, pichanie dole strasne.. ani sedet, ani lezat stat chodit nic,,, vsetky polohy boleli,nedalo sa mi ulavit nijak ... trosku mi pomohlo dat sa na styri ako pes a roztiahnut si nohy,,, do toho menzesove bolesti, krize boleli,, tak nárazovo to doslo,,, mm kukal ze ideme do namocky...
v noci jak som chodil na wecko curat, tak ma tiez pichalo stale, brusko tvrdlo, akoby som tam mala dvojnasobok vahy trojnasobok,,, no poviem vam desný vecer aj noc,,namahave...

cicimon
15. mar 2010

tie co pijete ten caj z maliny, nemoze to urychlit porod? teda vyvolat nejako predcasne? ja som si to tiez kupila, len zas mam strach, aby som neporodila prilis skoro...

oliinka
15. mar 2010

ahojte,chodím sem malo ale čítam vás.blahoželám tantamke aj lubiku 🙂 ako cítite teraz pohyby ja akosi pomenej. 😒 a spravili sa mi na brušku strie okolo pupku,ale to sa dalo asi čakať aj pri malom som mala.na poradnu idem v stredu už k prímarovi a každý týžden.pred dvoma týždnami som mala CS 3 vy máte kolko?no a čo sa týka spania takja chodím spať tak o desiatej predtým cikať potok okolo dvanástej a potom ešte tak rano okolo štvrtej,ale dnej som išla ked manžel šiel do roboty o piatej a potom som už nemohla spať ažokolo siedmej a to potom už malý zase vstával.tašku zbalenu nemám,ale pokupené mam zhruba všetko,akurát z lekárne niečo ešte.ja sa tak akosi obávam porodu,možno je to tým,že viem do čoho ide. 😖

fleury
15. mar 2010

kiwi kiwi ty to uz za chvilku budes mat za sebou! 😉

jankako
15. mar 2010

luci to vážne žiadne citrusy??a ja papám citrony a pomaranče každy deň...
no kiwi,to museli byť stresy..fúha 😖 no možno sa to už blíži 🙂

aktakk
15. mar 2010

Kiwi no pekne. Tak mozno ta to coskoro chyti naozaj. Ja len dufam, ze to pride vsetko hned a zaraz bez akychkolvek "natahovaciek"

zuvinka102
15. mar 2010

Ahojte nebola som tu cely vikend a uz vas neviem docitat.. no ale vecer ked si lahnem do postele tak to napravim, teraz idem zehlit lebo mam plny susiak a dalsie pradlo sa mi uz perie v pracke, som si povedala, ze nesmie mi nic ostat v pradelniku ani na susieku. a pomali chcem aj malinkeho izbu zacat robit.. a od zajtra mam aj maminku na navsteve..

fleury
15. mar 2010

hmm, ktovie kolko deticiek pribudne uz tento tyzden 😎

minius
15. mar 2010

kiwi pocuvaj ved to si mala uz poriadne kontrakcie 😕 Jaaaaj aj ja chcem 😠!
A uz ti odisla zatka?

grekyna23
15. mar 2010

ahojte,
lubiku aj ja gratulujem ku krasnemu syncekovi Lukaskovi 🙂
vcera sme boli na navsteve a kedze nikomu nevravime, co cakame, tak zas boli tipovacky, kazda zena ked ma videla tak hned presla z dievcata na chlapca, vravim mm ze som teda asi opeknela a on, ze som sa iba dobre namalovala (lebo nasa princezna mi teraz dost berie z krasy) 😀
a pocula som aj novy trik ako urcit pohlavie: teta mi vravi, ze ukaz ruky, tak som jej ukazala a ona, ze to bude chlapec
ktora si to chcete vyskusat, tak mi teraz ukazte ruky na monitor pocitaca a v dalsom mojom prispevku bude odpoved co cakate 😉

fleury
15. mar 2010

grekyna budes podvadzat, lebo to mame vsetky uvedene 🙂
Ale prezrad s cim prisla teta, kedze jej to nevyslo 😀

grekyna23
15. mar 2010

tak, ak ste ukazali chrbat ruk, tak cakate chlapca a ak dlane ruk, tak dievca 😉
ale to je taka povedacka, ako spicate a okruhle brusko a podobne, mne tie ruky teda nevysli a aj moje brusko vsetkych klame o pohlavi 😀 aspon bude pre vsetkych velke prekvapko

minius
15. mar 2010

a ukazovala som vrch ruk tak zas to vyslo na chlapa 😀

fleury
15. mar 2010

a ja som dala dlane, mne to vyslo 😀

grekyna23
15. mar 2010

tak to zeby nas oklamali 3 doktori ohladom pohlavia? ked mne nic nevychadza 😀 😀 😀
no clovek nikdy nevie 😉

aktakk
15. mar 2010

Hmm...no teda. A ak niekto ukaze z jednu tak a druhu tak, to by mali byt dvojicky. 🙂 ...

Idem si ja konecne pobalit veci do porodky...Budem dufam, ze to nase malinke je take ohladuplne a nepyta sa na svet len kvoli tomu, aby ma nestresovala, ked ta taska nie je nachystana...A ked ju nachystam, tak sa "do toho pusti uz" 😀

juliap
15. mar 2010

greky, mne zas kamoska povedala, ze ked chcem vediet pohlavie, tak mam zodvihnut zo zeme nieco a ona mi povie podla toho, ako to spravim, ze co to bude ... 😀

minius
15. mar 2010

grekyna na 100% budeme vediet az ked vydu 😉 ale aj moja kamoska mala brusko na chlapceka a potvrdili jej dievcatko a tiez to bolo dievcatko 😉

aktakk
15. mar 2010

Cici- ja ten caj pijem uz dva tyzdne a nic. Takze myslim, ze sa nic nestane.

majca424
15. mar 2010

ahojte,
čítam, že máme nové bábätko? 🙂
Jeeej, tak gratulujem lubiku 😵
No u nás máme asi druhé Vianoce, ráno som vstala a keď som videla ako tam sneží, tak si hovorím, že to snad ani nie je možné. Ale čo je najhoršie, že tam stále sneží a normálne také riadne "vloče" 😀 😀

juliap
15. mar 2010

ten cajik hlavne precistuje cievy a zlepsuje prietok krvi, takze pokazit sa nim nic neda 😉

kats
15. mar 2010

gratulujeeeem k novemu 'aprilovcatku' lubiku 😀 😀
ja mam teraz uplne ine bruseno ako pri matuskovi 😅 teraz je skor tak dopredu dospica, predtym sa skor rozlieval do bokov 😀 a podla babskych rad by to malo byt presne naopak 😅 no ale matus bol obaleny v slusnom vrstvisku tuku 😀
caj z malinika uz pijem druhy tyzden a nic 😉 minule som ho tiez pila a jedla poctivo lanove semienka a matusko sa narodil 1den pred terminom 😉 takze ked sa ma narodit tak sa babo narodi 😀

kats
15. mar 2010

jaaaj a ruky som otocila dlanami tak vyslo to dievcatko 😉

fleury
15. mar 2010

kats a aky si mala prvy porod?

kats
15. mar 2010

rychly 😀 ale kontrakcie, take slabunke boli uz od rana v sobotu 😅 tak som sa oholila, osprchovala, umyla vlasy, sli sme na chatu zasadit nase prve paradajky (lebo muz stresoval ze po porode sa tam tak skoro nedostaneme 😀 ) , k svokrovcom na obed... cela noc pred nami a maly po cca 3 hodinach tych fakt kontrakcii vystrelil von - nedela o pol deviatej 😀
tak neviem ci rychly alebo pomaly 😀 ale na chate som este s konvou behala a zalievala co som posadila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre