Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
16. aug 2009

ikush ale ty to s tym svojim este nemas uplne stratene, ci ano?

zuzana1971
16. aug 2009

idem sa naobedovat, uz som hladna ako vlk 😀

malalady
16. aug 2009

no to mááááááá🙂))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj Tobko aj ked nie biologickeho,ale otec je ten kto vie vychovat a nie ten čo splodí 😉 je to smutné, ale sú tieto prípady už časté ☹

ikushik
16. aug 2009

zuzi, bola som uz na sono ale bola tam iba malinka bodečka, lekar mi k tomu dokopy ani nic nepovedal..asi bolo skoro aby bolo vidno srdiecko..bolo to min.tyzden, moze byt aj ze som mala ovu posunutu a preto niesom este v takom tyzdni...mam 21,a som z PO.

ikushik
16. aug 2009

no stratene to este nieje ale on si to predstavuje asi po svojom.. ze sa bude starat o malu co ma a ja mam ostat asi doma pri mame..,ze aj o mna aj o fazulku sa bude starat..ubohe totalne...to radsej ostanem sama ako byt s nim takto...

zuzana1971
16. aug 2009

malalady tobinko je velmi pekne meno

motylik6
16. aug 2009

ahojte aprilovky,
tak sa opat ozyvam, mala som rusny prac. tyzden, takze som sa riadne ani neozvala...
ja som bola na krv 1den po omeskanej ms a mala som hcg 440
na sono ma poslala lekarka, ale dost neskoro, tu to nerobi gynekolog 😒
inac u mna sa uz fest prejavuje unava a prsia bolia este aj dnes

zuzana1971
16. aug 2009

ikushik mozno sa to casom zlepsi, nadej tam je...u mna uz nie 😠

lucinka1104
16. aug 2009

ja si to ratam aj tak ženormálne sa počíta že je ovu na 14 deň + tie dni ked ybola naozajkedže ja som ju mala na 18 ty den tak rozdiel je 4 dni čiže som o 4 dni menej tehu ako pri pravidelnom cykle ,ale tým sa netrápte všetko upresný sono v12 tt

zuzana1971
16. aug 2009

ahoj motylik 🙂

motylik6
16. aug 2009

ahoj zuzi 🙂

ikushik
16. aug 2009

zuzi pomaly mu uz musim davat ultimatum nech sa rozhodne,lebo takto to nejde. 😖 a neboj ako pisala malalady nie je otec ten kto splodi ale ten kto vychova 😎

motylik6
16. aug 2009

a k teme vychova a otec...ako byt s chlapom, ktory ma aj inu, tak to radsej sama
my zeny sme silnejsie ako si myslime 😉

lucinka1104
16. aug 2009

veru motilik ma pravdu

zuzana1971
16. aug 2009

motylik a hlavne ked mu ta ina vyvolava 23,30 ked sme boli spolu v posteli on s nou kludne predo mnou telefonoval, ako sa na druhy den stretnu, to bola posledna kvapka a mohol byt rad, ze som ho z mojej posteli nevykopla este vtedy v noci a nemuselo spat na uluci 😠

ikushik
16. aug 2009

zuzi tak to silna kava .. 😒 ale čo! hlavu hore a ideme tehulkovat 😀 idem trosku ja na slniecko a tak sa k vam vratim..pa pa

motylik6
16. aug 2009

tak to teda ozaj mohol byt rad, lebo moj by letel hned aj s ramom od dveri, vsak nezijeme v haremoch 😕

zuzka a ikushik, drzim palce, aby ste to zvladali co najlepsie, najblizsi vam urcite pomozu 😉

zuzana1971
16. aug 2009

motylik 😀

ikushik
16. aug 2009

he he motylik mas pravdu, ja si obcas pripadam..ako v hareme 😅 hrúúúza.. no ale uz idem vonku sa prevetrat 😎

motylik6
16. aug 2009

tak som si spravila avokadovu pomazanku a teraz tu spokojne funim 😀

a mne teda zatial zle od zaludka nie je, snad ani nebude, ja mozem jest aj viac a nic, ale pravdou je, ze mi to teraz horsie travi a potom sa to aj pekne na brusku odrazi 😖

zuzana1971
16. aug 2009

motylik nedas nam recept na tu pomazanocku? my sme tu vraj skoro vsetky chlebovo-pomazankove 😀

ikush tak peknu prechadzku 😎

minka21
16. aug 2009

awojky🙂zuzka ma pozvala k vam tak sa pridavam🙂 moj termi tiez april🙂 idem vas zatial precitat o com sa tu tak klebeti🙂

malalady
16. aug 2009

minka 😉 😀 ahoj babika🙂

ikushik
16. aug 2009

ahojte 😉 prechadzka bola faaajn velmi.ale ten nabeh na chladnicku potom...uff..idem radsej lahnut k telke 🙂 no pripadam si ako v 30tt 😀 😀 😀 leňoch.

civavava
autor
16. aug 2009

ahoojte, ikushik, bolulka, vitajte medzi nami 🙂)

ja som sa sla dnes vyvalit k jazeru a asi po 3 hodinach som to vzdala, nerobi mi dobre teplo, ani slnko....normalne som trpela, aj ked som muslea ist von so psikmi, je mi na slnku na grcanie....vam nevadi slnko a teplo??? 😠

civavava
autor
16. aug 2009

..este k tym chlapom, zuzanka, ikushka, ...no su to divne kreatury, ale sustredte sa na vase malinke mimi v bruskach nech ste v pohode...zeny zvladnu vsetko..a ked porodite vase pokladiky, aj ten vas si uvedomi a olutuje o co prisiel... 😉

ikushik
16. aug 2009

civavava ahoj 🙂 dakujem za privítanie 🙂 ja mam tiez psika a nerobi mi problem slniecko,dnes som sa bola prejst 😎 skor priberam velmi.. a bolia ma prsia,unava taktiez...juuuj ale nestresujem 😎

civavava
autor
16. aug 2009

ikushik,a akeho mas havka? 🙂
aj mna bolia prsia, ale priberat nepriberam (zatial), lebo mi nie je dobre..sice nevraciam, aj jem celkom normalne,aj ked nasilu, lebo mi je stale na grc...a mam OBROVSKU chut na kysle, takze som sa zasobila citronmi, broskynami, ribezlami ....
a unavena som tiez, chodim do postele uz okolo 20:00,niekedy aj skorej....a cele dni zivam 🙂

ikushik
16. aug 2009

no mam cavaliera (king charles spaniel) neviem ci ti to nieco hovori 😅 je to totalne tvrdohlavy pojašeny havo.. 😀

v noci sa casto budim, co u mna nebolo zvykom..no som teda rada ze sme tak tehulky pokope,aspon budeme vediet ktora ako a co preziva 😉

lucinka1104
16. aug 2009

ahojte babky ako ? brušká rastu ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre