Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
26. nov 2009

babule a to brusko si ako merate? v pase ci podbrusku, alebo jednoducho v bode kde mate brusko najvacsie? asi aj ja zacnem merat, bo sa mi zda, ze ho nemam ani o milimeter vacsie, takto budem vediet presne...a kde kupim krajcirsky meter? existuju este take obchody, ze galanteria ako volakedy?

minius
26. nov 2009

zuzi neboj ja si myslim keby to bolo nieco vaznejsie tak by ta domov asi nepustila a s tymi ludmi je to teraz v zime najhorsie.... aj bruska sa pod kabatmi skovavaju ale ked este zene povies ze si tehotna a hentak sa sprava... to bola isto nejaka stara babizna 😝

minius
26. nov 2009

miska nekazala ti dat paste pod zadok koli tomu aby mohla male lepsie skontrolovat? Ja som musela zadkom triast 😀 aby sa otocilo tak aby mohla cosi skontrolovat

blondy12
26. nov 2009

minius no mna nastastie to male nechava spat..sice sa prebudim aj citim ale iba tak jemne robi to iba vecer ze ma pichne alebo cez den...no ale dnes je aktivne, vcera som ho asi znicila lebo od rana od pol 7 do pol 9vecer som bola aktivna skola praca a nakupy po obchodnom centre 😀 a o pol 10 som uz spala ako babatko...a ani som ho pomaly necitila, tak dnes som sa setrila a tak teraz ono si robi asi party u mna 😀

mne doktor este nevolal ohladom tripple testov, povedal, ze zavola ked bude nieco zle 😀 , bola som na ne minuly pondelok, tak zajtra v podstate uz budu 2 tyzdne, myslite, ze by tie vysledky uz mal???a mozem to povazovat za dobre znamenie? lebo mi nepovedali, ze za aku dobu tak pridu, kazdy den skontrolujem mobil a ziadne volanie, no ale asi skusim zajtra zavolat sa uistit...

dejna3
26. nov 2009

veru potvrdzujem, sú často arogantní aj ku kočíkom 😝 to, že málokto pomôže s kočíkom - na to sm zvyknutá... ale keď si napr. jednou rukou otvorím dvere do obchodu a druhou sa snažím dostať tam kočík a do toho sa mi tam niekto na drzovku vtrepe 😠 😠 na to si proste nezvyknem a vždy ma to riadne vytočí 😝

zuzana1971
26. nov 2009

miniusi ja nemam ziadne brucho, tak asi mi neverila 😕 ta babizna hnusna, ale som si ista, ze aj keby som bola v 9 mes tak sa tlaci ako diva aby mala miesto na sedenie

asi si budem davat pod vetrovku vankus, babo ochranim a konecne budem vyzerat ako tehotna
😀 😀

minius
26. nov 2009

ono je dobre ked ten lekar nevola ... ale ja by som to tiez chcela vediet naisto tak aj ja by som asi zavolala

dejna3
26. nov 2009

zuzana, ty máš mačičku?

zuzana1971
26. nov 2009

moj maly dnes vobec nekope 😖 dufam, ze je ok 😖

zuzana1971
26. nov 2009

dejna, ano kocurika
preco?

minka21
26. nov 2009

minius nam uz dr povedal ze to vyzera na dievca,ale upresni v stredu🙂a planovali sme dievcatko,ale ked ma clovek cakat na vselijake vysledky testov a co vsetko sa moze stat,postihnutia a podobne tak ze je to fakt pravda ze je jedno ake je to pohlavie len nech to je zdrave 😵 ale tak tesim tesim na malu babiku🙂 hned sa tie vecicky lepsie pozeraju ked viete na co sa sustredit

zuzana1971
26. nov 2009

blondy ja by som nevydrzala 2 tyzdne nezavolat za vysledky 😅

minius
26. nov 2009

no zuzi s tym vankusom to nie je zly napad 😀 , aspon bude babo trosku chranene od tych smutnych ludi

zuzana1971
26. nov 2009

minius este kupit vhodny vankus 😀

dejna3
26. nov 2009

my s mm milujeme mačky 😉 aj my sme mali kocúrika, ešte pred tým ako som otehotnela prvý krát 😉
aj máme v pláne, keď drobčekovia trošku podrastú, zaklincovať to nejakým mačikom 🙂
u babky (býva v rod. dome) ich je niekedy aj 7 - 8 naraz 😉

stanusa
26. nov 2009

jej vy toho popisete 😀
merala som tam kde je najvacsie, okolo pupka
miska mne robila vaginalne len uplne prve, aby lepsie videla v 12tt uz nie
zuzi musis byt opatrna v mhd a necestovat v spickach, pozerala som, ze to vysetrenie na endokrin. stoji okolo 14 e...

minius
26. nov 2009

minka no vsak najsamozrejnostou je aby bolo malicke zdravucke ale my sme tiez najprv chceli dievcatko 😀 ale teraz sme prestasnucky ze to bude maly chlapcurik a hovorime ze ak sa na druhy krat podari dievcatko tak sa starsi brasko o nu postara 😀 😀 😀 a druha polka sa tesi ze ma s kym chodit na futbal a budu v domacnosti vacsina 😉

dejna3
26. nov 2009

no ja som na pupku práve namerala 95cm 😝 keď si spomeniem, že kedysi pred 2 rokmi bolo 65 😀 😀

minius
26. nov 2009

zuzi moj maly nekopal vcera asi som ho az tak velmi necitila ale dneska uz trosku ano ale mal aj aktivnejsie dni. Neboj urcite je v pohode ale po zubarke asi oddychuje 😉

stanusa
26. nov 2009

aj moj Gabko kope ked sme v klude, v noci ani nie pekne spinka a ked ho zobudim a pretrasiem tak potom zacne 😀

minius
26. nov 2009

oj joj dejna neboj, ked sa male narodi a budes behat okolo 2 drobcov tak budes mat aj 60 😀

dejna3
26. nov 2009

minius, aj ja si myslím 😀 😀 😀

manžel teraz došiel a priniesol hotové kalendáre, čo sme urobili pre rodinu na vianoce z fotografií malej... sú také krásne, teším sa 🙂 🙂 to je prvýkrát, čo chystáme darčeky takto skoro 😉

zuzana1971
26. nov 2009

minius no ja napr. som chcela cely zivot dievcatko, aj teraz, v 15tt som si robila taky test a vyslo mi dievcatko, nakupila som ruzove vecicky a v 21 tt na morfo ultrazvuku, ze chlapcek...celu noc som od sklamania nespala 😕 , a vycitam si to, lebo v mojom veku a po 9 rokoch snazenia sa otehotniet by som mala brat aj chlapca vsetkymi desiatimi 😝

zuzana1971
26. nov 2009

babule som v soku s tou predporodnou pripravou ze 12 tyzdnov trva 😝
mne sa zda, ze mi baby hovorili v nemocnici, ze boli len ca. 1 hodinu na dacom takom 😕

zuzkabar1983
26. nov 2009

Zuzi, myslim, ze s tou pripravou je to vsade inaksie. Ja som dnes volala a povedala, ze ta teoreticka cast sa zacina robit cca v 32 tt, dovtedy su to len cvicenia.

minius
26. nov 2009

😀 zuzi ja si viem predstavit ako sa citis 😖, uricite ti zalezi na tom aby bol malicky zdravucky ale trosku to sklamanie ze to nie je dievcatko 😕, ale pockaj ked toho drobca budes mat v rukach a ty budes ta jedina co ho bude chranit a starat sa on urcite ho nevymenis za tisic dievcat 🙂. Ani ja toho mojeho, aj ked som si robila srandu ked sme zistili ze je to chlapcek ze ho v porodnici vymenime za dievcatko ... ale teraz ani za triliooooon

zuzana1971
26. nov 2009

tak ja sa na dnes lucim, mala by som sa ist najest, kvoli zubarke som od ranajok nic nejedla 😖 , dufam, ze minevypadne ta hmota zo zuba a nebudem si musiet zase zajtra k nej urobit 3 hodinovy vylet 😝
hadam sa maly rozkopka, ked sa najem 😝

zuzana1971
26. nov 2009

minius no ja som uz rozmyslala, ze skoda, ze sa mimi nemozu v porodnici vymienat 😀
papa

minius
26. nov 2009

tak sa dobre napapaj maly sa isto rozkope!!! 😉

vejula
26. nov 2009

Jeeej kočky tak ja mám po genetickom sone a všetko OK 😀 😀 😀 Som strááášne šťastná. Na USB kľúči máme aj 40 min videjko s maličkým, celý priebeh.... No a chrust mal celý čas prekrížené nožky, nie a nie ukázať čo tam schováva. No dokimu sa aj čosi zazdalo že tam vidí niečo vyčuhovať.... Ale povedal, nech to neberieme nejako na 100 % že to kukneme lepšie ked nám krpec čo to ukáže 😉
A čo ty ludka, ako si dopadla????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre