Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lfs
21. aug 2009

Nie si sama, u mňa bolo dnes všetko ok až kým som neotvorila dvere domu, že idem do práce.
Manžel musel ísť veľmi pomaly, aby som mu neovracala celé auto.
Takže veľmi dobre viem o čom hovoríš.
Veľmi som rozmýšľala, či idem do práce alebo nie.

fruchtbar
21. aug 2009

Dobre ranko, 😉 babulky drzte sa!

lucinka1104
21. aug 2009

mne je tak po ceste autobusom 😝

lucinka1104
21. aug 2009

zuzi toje tam už davnejšie 😉
inak podľa fototy vôbec nevyzeráš na svoj vek

michalag
21. aug 2009

Dobre ranko, mozem sa pridat???? pravdepodobne aj my budeme mat doma aprilovciatko 🙂 ... aj ked to este nie je na 100% ale ciarocka na teste kazdy ten tmavne, tak snad nam to dopadne dobre .... vsetky sa dostaneme uspesne az do 9 mesiaca 🙂

lucinka1104
21. aug 2009

ahoj MIška jej vitaj tak vidíš aj vám sa podarilo 😉 gratulujem

michalag
21. aug 2009

Ahoj lucka 🙂 , podarilo, ale este stale to nechapem a neverim tomu, to bola asi fakt nahoda

michalag
21. aug 2009

ked si pozries graf uvidis preco 😅 😝 😀

zuzana1971
21. aug 2009

ahoj miska 🙂 dalsia babula z nasho snazilkovskeho fora 🙂 tesim sa 🙂
miska, ja som si tiez myslela, ze nemoze byt z toho nic ked to bolo 5 dni pred ovulaciou a bolo 😀 tiez neviem ako 😀
a kde si mozem pozriet graf?

luci tu Timejku som tam videla davnejsie, len som ti chcela dat najavo, ze som si to vsimla 😀
no ten moj vek, fotka je 2-3 roky stara, ale doteraz mi chcu predavat vo vlaku polovicny studentsky listok 😀

babulky vsetkym je na grcanie len mne vobec nic 😝 , bolesti bruska uz lepsie

lubiku
21. aug 2009

Dobre rano tehulky, aj ked o dobrom sa da u mna iba snivat. Vcera som sa tesila ze mi je uz lepsie, no dnes ledva zijem, fuuuj. A aby toho nebolo malo, tak sa moje male babulky rano zobudili a obe maju 38 teplotu, vysia na mne a ja neviem, ktoru mam skorej nosit. ach, jaj ☹ ☹ ☹

michalag
21. aug 2009

zuzi, tu je ten graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

Kedy vam zacalo byvat zle? Ja to z prveho tehu nepoznam tak chcem vediet kedy sa mam pripravit ak nahodou ... mna tiez bolieva v podbrusku ako pred mrchou a aj prsia su citlivejsie od 13DPO

zuzana1971
21. aug 2009

miska dakujem, a co chces presne tym grafom povedat? neviem ktora znacka je sexik, ak tym chces povedat, ze ste sexikovali v nespravnom case 😀

michalag
21. aug 2009

ten krizik je keksik .... inokedy sme sa snazili o 106 a teraz len raz a vyslo to 🙂

ikushik
21. aug 2009

Dobréé ránko kočky 😎 vitaj miska 😉 noo uz mi je chvalabohu lepsie,teda nemam teplotu 🙂 tesiiiim sa velmi, idem sa trosku prevetrat na korcule vonku,kým nieje 32stupnov 😀

minka21
21. aug 2009

ahojte tehulky,mate aj vy taky silnejsii vytok?mne aj dost zapacha tak sa chcem spytat ci to este niekto ma

michalag
21. aug 2009

minka, ja mam silnejsi vytok ale nezapacha, ale myslim ze pocas tehu to je normalne, ale ak sa ti nieco nezda chod sa spytat Dr 😉

civavava
autor
21. aug 2009

ahojte kocky, vitaj michalka!
baby hlasim prve grcanie vcera vecer, fuuuj....dnes som nastastie pol dna doma , lebo cakam kvoli kablovke, asponze tak, lebo tie grc-pocity su hrozne.... 😠
no a vaha je stale rovnaka, asi este takto skoro sa nepribera, ci?
pekny dnik 🙂

civavava
autor
21. aug 2009

ikushik, radsej si dnes este oddychni, ked si mala vcera teplotu... 😉

inak ja vytok nemam, rep. kedze berem vaginalne Utrogestan , tak vyteka asi ten ..

ikushik
21. aug 2009

civavavka, no nakoniec som ostala doma lebo som zistila ze ani korcule nemam doma 😒 ale lepsie asi tak..,

vytok tiez mavam,ale nie je to nic strasne.. tak dnes este bude oddych no..i ked ma to straaasne taha vonku,ja totiz toho vela neobsedim 😅

lucinka1104
21. aug 2009

baby mne veľmi pomáhajú tie tabletky ginger su na tehu nevoľnosti

michalag
21. aug 2009

baby, kedy ste isli prvy krat k Dr. ... hned alebo az po urcitom case vynechania mrchy???

lucinka1104
21. aug 2009

miška hej lebo dr si chcel byť istýže to neni mimomaternicové,ale choj až budúci týžden ak vo štvrtok 😉

michalag
21. aug 2009

ja rozmyslam ze by som sla 2.9. to mi vychadza tak 5tt+5, aj ked si myslim ze na sone este nebude nic vidiet, pojdem aspon na krv

lucinka1104
21. aug 2009

to už bude vidiť ja som bola 4+5 a mali sme 2-3 mm 😉

michalag
21. aug 2009

ale srdiecko este asi nie, aspon co si pamatam

lucinka1104
21. aug 2009

nie nebilo

michalag
21. aug 2009

tak si potom bola este raz na sone, vsak

lucinka1104
21. aug 2009

nie idem v piatok 28

lucinka1104
21. aug 2009

Mne kôn ukazuje zle 7 tt začínam v nedelu

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre