Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
10. sep 2009

gyn. mi povedal,že mám aspon 5x denne jest.. 😕 😅

cheerlady
10. sep 2009

kika29 ja som praveze na zaciatku tehu mala opacny problem - na wc som isla aj 2x za den,teraz je to asi tak kazdy den alebo kazdy druhy 😉 ale zrovna vcera som citala,ze v 10tt hrozia zapchy lebo telo vylucuje do criev nejake latky a tie mozu sposobit zapchu. a ako sa stravujes? mala by si jest viac vlakniny a radsej mensie porcie ale castejsie 😉

michalag
10. sep 2009

malalady 😕

tantama
10. sep 2009

miška za čo platíš poplatok????

michalag
10. sep 2009

mne bolo povedane za tehu poradne, ale nejako sa mi to nezda lebo co viem tak ine baby u Dr. neplatia
malalady, tebe to bolo tiez tak vysvetlene?

malalady
10. sep 2009

michalag no ja som sa tiež čudovala čo mi to povedal.. bo mi hovoril,že určite malo jem.. bo som mu hovorila,že zvracievam raz za den.. hm.. neviem... čo aký poplatok? mne nič ona nehovorila 😕

tantama
10. sep 2009

to je hlúposť ved tehotenské poradne máš hradené poistovnou...... ja si síce platím ale len to keď chcem aby ma zobral ráno o 7:30 lebo idem na 8:00 do práce.... to je nejaká hlúposť... možno by si sa na to mala spýtať vo svojej zdravotnej poisťovni...

malalady
10. sep 2009

ja ked som chodila ku gyn. Korpelovi pri Tobiaskovi tak som nič neplatila.. to mi je čudné..

michalag
10. sep 2009

ty si neplatila nic 😕 ? Lebo aj s babami co som sa stretla na sone, tak mi vraveli ze platili a ze aj vitaminy dohadzuje (Femibion800), ale ona ma za to zisk, tak vieme preco 😠
a co sa tyka jedenia, mne praveze nejako nechuti jest, zjem denne 2 krajce chleba a to mi staci, moj zaludok odmieta jedlo 😝

michalag
10. sep 2009

ja som od zaciatku pri Kovacikovi a pri prvom som tiez neplatila v podstate nic tych vtedy 200 korun bol ako rocny poplatok ze som unho, alebo take nieco, ale teraz ma to dorazilo

malalady
10. sep 2009

a to kolko ti povedal,že máš platit? bo mne nič nehovorila..

michalag
10. sep 2009

ked som prvy krat prisla ze som tehu, tak hned mi povedala ze poplatok je 20 eur 😠 , akoby som bola milionarka 😒 😠 😒

michalag
10. sep 2009

a to mam ist este na sono prsnikov, lebo som mala mat preventivku, ale prisla som s tehu, tak este aj tam zaplatit, do ri.i, vsade len peniaze pytaju, uz ma zacinaju serinkat 😠

minka21
10. sep 2009

dobre ranko 🙂 mna prva poradna caka az v 12tt.takze este sa nacakam🙂 a to platenie je fakt zaujmave,potom dam vediet ci pytal aj odomna🙂 inak babule uz mate nejake bruska?aspon male vypuklinky?

michalag
10. sep 2009

minka, mne sa zda ze uz asi brusko zacina rast, ale este to nejako na obleceni nepocitujem 🙂

kika29
10. sep 2009

cheerlady ja jem málo lebo veľmi mi nechutí kôli tom žalúdku čo mi je zle. Ja mám nevolnosti počas celeho dňa a žalúdok mám napnutý. Jem na silu aby som aspoň niečo dostála do brucha. Jem polievky nezahstené ovocie jogurty chlebík buchtu kedy ako. Muž sa hnevá že málo jem ale ked raz nepustí.

Ženy za čo tolko platíte? Ja som do teraz platila len ked mi prvykrát oznámil že som tehu aj to za výter krčka maternice okolo 3€. Potom už nič.

ikushik
10. sep 2009

dobre ranko, baby s tymi nevolnostami je to fakt individualne.. 😒 ja papam za troch a nebyva mi zle, len obcas..samozrejme sa to prejavuje aj na obleceni z coho som strááásne nestastna ☹ dobre su mi len jedny nohavice 😠
aj s poplatkami je to nejake divne 😖 platila som 6e,za potvrdenie tehu.. inak zatial nic.. viem ze este budem platit 10e za 3D ultrazvuk..

tantama
10. sep 2009

ja som doteraz nezaplatila nič iba za to individuálne objednanie... lebo doky robí od 8:00 a keď zaplatím tak príde a zoberie ma o 7:30 ale za vyšetrenie alebo potvrdenie alebo nedaj Bože za to že k nemu len chodím ani korunu... 😉

aktakk
10. sep 2009

Ja som tiez neplatila nic, teda vlastne za UTZ platim 3€. Ale to len raz v tom istom mesiaci. Ak by mi robil aj tri v UTZ v jednom mesiaci, tak neplatim nic. Ale foto mi da kedykolkvek si vypytam. Takze za to neplatim vobec.
Ikushik- som na tom podobne s nohavicami. Takze vzdy ked sa da obliekam teplaky.

aktakk
10. sep 2009

Napisala som to ako tatar. Myslela som, ze raz zaplatim 3€ a ak mi este robi UTZ v tom mesiaci, ked som uz platila, tak viac neplatim.🙂

tantama
10. sep 2009

babule už máte aj niečo nakúpené pre mimi???

michalag
10. sep 2009

tantami, ja ani nie, mame dost vela veci po prvom a nastastie v neutralnych farbach, ale urcite chcem kupit male body, lebo predtym sme na zaciatku pouzivali kosielky a mne sa to zdalo neprakticke

michalag
10. sep 2009

ale urcite nieco nakupim, kedze mi to robi velku radost, ale teraz este nie, lebo sa mi to zda priskoro 😉

tantama
10. sep 2009

no ja nemám vôbec nič.. teda okrem tých bodyniek v albume... ale musím sa krotiť aby som nenakupovala.. tiež som si povedala že počkám až po 13-14 tt...

roxi
10. sep 2009

ahojte baby, vidím, že aj vy už riešite tehu nohavice, ja sa ešte vpracem do jedných riflí, ale už čoskoro asi začnem nosiť tehu. nohavice, predsa len sú pohodlnejšie a netlačia na bruško, ja som aj pri prvom tehu začala nosiť toto oblečenie skôr, bolo to pohodlnejšie,
a teda ja nejem ale doslova žerem ako prasátko, ale niekde sa to stráca, lebo vážim stále rovnako 😅, stále mi je rovnako zle, ale hádam to už prejde a už by som si mala kúpiť callibrum, alebo doteraz som brala len kys. listovú a možno už aj začnem natierať bruško - nemám žiadne strie tak nech sa tomu vyhnem aj teraz 😉

ikushik, zuzi - minule som si aj prečítala čo ste tu písali o vašich polovičkách, len som moc nemala energiu písať, lebo som na tom nejak podobne, myslela som si, že to len ja mám doma taký nevydarený exemplár chlapa, ale vidím, že vaši nie sú o nič lepší, už len dúfam, že sa spamätajú, no ak nie tak nestáli za to a bude nám bez nich lepšie, ak ked je to ťažké vychovávať deti sama. My sme druhé neplánovali no ja som kvôli pečeni nemohla HAK, môjmu iné nevyhovovala a tak sa chystal na vazektómiu, no chystal sa tam 2 roky a teraz keď som otehotnela, tak zahlásil, nech idem na interupciu, pritom vie, že som proti (teda v istých prípadoch sa inak nedá), ale u nás nie je nič tak vážne, aby sme druhé nemohli mať, a teraz sa ešte on tvári urazene, lebo som nešla, no tak má s tým se.., že ešte on je urazený, tak je to prevažne jeho chyba a ešte on je ten chudáčik, niektorí chlapi sú večné deti, ale verím, že sa všetko voľajako vyrieši a aj vaše polovičky sa pozviechajú a prevezmú na seba všetkú rodičovskú zodpovednosť,

roxi
10. sep 2009

zuzi - a v práci sa nedaj, ja som mala v práci tiež takú "princeznú", nebola síce mojou šéfkou, ale šéfa vedela ovplyvňovať jedna radosť, ešte aj poniektorí kolegovia z nej mali strach, podarilo sa aj takto vyraziť 3 ľudí, čo sa odvážili ju kritizovať, už sme tam zostali len 3 odvážny, teda ja som stále na MD, takže sú tam len 2, ale raz sa jej to iste vráti, takto sa správajú len tupci, ktorí nič nevedia, tak si musia niečo dokazovať takýmto spôsobom,

ak iný kolegovia robia z domu, tak aj ty môžeš a nenechaj sa zastrašiť, trvaj na svojom, a tých pár dní v práci nejako zvládneš, ak by bola veľmi nepríjemná tak to striedaj, občas sa daj vypísať na PN, potom zas na pár dní do práce a zas PN, takto pochopí, že ak ti nedá pokoj, tak budeš cvičiť ty s ňou, nebudeš PN dlhodobo takže náhradu za teba vziať nebude môcť, ale zas budeš PN dosť na to, aby museli robiť za teba tvoju robotu, keď to kočka pochopí, iste prestane rýpať a potom už môžeš chodiť do práce až do nástupu na MD, nie je to síce príjemné pracovať s niekým takým, ale toľko vydržíť a na nadčasy nech zabudne ako tehuľku ťa nemôžu žiadať, aby si robila nadčasy, ak ty chceš môžeš, ale nemusíš, želám ti veľa šťastia a síl, len to nevzdávaj 😉

katulienka.
10. sep 2009

michalag, plati sa za sono. ja mam tiez platit 17 EUR, aby som nemusela potom pri kazdej navsteve zvlast.

roxi
10. sep 2009

a čo sa týka poplatkov u gyn. tak zatiaľ som neplatila nič, sono mi robil 2x, fotku mám jednu, teda vytlačil aj pri prvom sone, ale asi mi ju zabudol dať, lebo z prvého tehu mám asi 5 fotiek a neplatila som ani za jednu,

roxi
10. sep 2009

baby a kde ste všetky, som tu v dvoch aktívnych témach a keď mám čas písať nie je nikde ani nohy, no a malá je tuším hore, pa

fruchtbar
10. sep 2009

ja som este nic neplatila,ale u nas sa zase plati to vysetrenie na vrodene vyvojove chyby,ale to si aj tak urobit nedam....

A brusko? Rano nic a vecer je obrovske,vecer tlacia uz aj nohavice. A mne chuti a chuti mi vsetko okrem mäska,mozno aj preto som este nepribrala!Ani zle mi nebyva,vdaka bohu, v podstate,keby mi nevynecha mrcha,tak asi ani neviem,ze som v tehu!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre