Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
20. mar 2010

ahojte babenky...Lubka gratulujem ku krasnemu chlapcekovi...to ste sa tu tusim vsetky rozhodli byt marcovky alebo co 🙂 ...
ja som dnes nespala celu noc, mandle som nemala a zomierala som na palenie zahy...fuj este stale nie som v poho...
varila som dnes jak diva, unavena som jak pes...a bojim sa ist lahnut aby sa to este nezhorsilo....fuj uz nech su mimičká vonku a uľavi sa nám...
Kika: Inak postielku ja tiež až po porode chcem poskladat, teda chcem aby muz kym budem v porodnici...zbytocne do nej prach bude padat teraz....
idem ja trosku oddychovat, to vysmažanie kurata a polievka ma zabili...ja uz asi do porodu nevariim...a to este ten riad...no fuu...
Inak nemate problem zmestit sa k drezu ked umyvate riad?...lebo ja hej...musim byt tak zvlastne prehnuta a potom chrbat boli ja svina....

moni
20. mar 2010

gratulujem lubke a aj manzelovi k andrejkovi! krasne chlapciatko 😵

ja som bola vcera osahat poslednykrat kocik, a kedze na internete som nasla ovela lepsiu cenu, objednavam z netu. a rovno aj matrac do postielky.
tento vikend mame nabity program, musime trosku reorganizovat byt (zislo by sa skor prifuknut aby sa zvacsil 😅 ) a vonku je tak krasne tak ma stve ze sa nikam nedostaneme 😖

majca424
20. mar 2010

denisa, espiro Atlantic ma presne moja segra 😀 ja chcem Enzo, ale tak uvidím čo nakoniec objednám, lebo akési pekné som teraz všelijaké našla 😀
idem ešte zase pokukať a už objednam, presvedčili ste ma 😀

ahoj moni, už Ti idú smejkovia? 😉

majca424
20. mar 2010

kočky, prosím Vás, kuknite toto: myslíte si, že tá autosedačka je tiež súčasťou alebo ju treba ešte doobjednať, hm?
http://www.e-kociky.sk/?98,espiro-gt-2009

moni
20. mar 2010

majci, na tomto pocitaci idu.... aha 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵
😀 😀 😀
v robote nemam PC ale Mac tak mozno preto. lebo aj stranku som mala rozhadzanu.

aj ja idem dnes objednat 😉

jankako
20. mar 2010

majca je to 3in,takže je aj autosedačka,nie??tak som to pochopila ja...

majca424
20. mar 2010

jankako, veď je to 3v1 ale niekde je napísané, že autosedačka nie je súčasťou, ale tam nie je napísané nič, tak neviem...a ešte dole je napísané že odporúčame a tam medzi tým čo mi odporúčajú je aj ta autosedačka, tak zase neviem... 😒

moni, vidíš to, tak dnes môžeš hádzať smejkov akých len chceš 😀 😀 😀

ludka140281
20. mar 2010

lubka.blahozelam.....
aj mi uz mame doma nas Atlantic espiro......juj je nadherny....uz len malu dostat von z bruska 😠 ...jej sa tam paci
ozaj,vejula ako ?viete nieco,

majca424
20. mar 2010

a aký si ideš objednať Ty moni? 😉

jankako
20. mar 2010

aj tu som ho našla www.aladdin-shop.sk,od tohto viem že stoji 5 ečiek poštovne...len neviem aku má dodaciu lehotu a či sa dá vrátiť...

majca424
20. mar 2010

ludka, tak presne ten, ktorý máš Ty v albume, tak ten má moja segra aj ta farba aj všetko 🙂 a Ty si odkiaľ objednávala? alebo si si ho kúpila?

jankako
20. mar 2010

majca,veru teraz neviem ani ja.ale ked im napíšeš a opýtaš sa,tak Ti odpíšu...inak pri niektorých kočíkoch je automaticky že sa dá aj vajco obj.a pritomto to nebolo..či to vajco nepredávaju aj samostatne bez kočiara..hm,treba sa spýtať,aby si sa neošuškala..

ludka140281
20. mar 2010

kupili sme ho v Presove v obchode za 300€......som maximalne spokojna,je novy,ma aj prsiplast,vo vajicku novorodenecky vankusik a vlozku aj nanoznik....uplna ma dostal 😀

moni
20. mar 2010

majca, tento
http://www.albeebaby.com/chicco-keyfit-30-corti...

ludka, malej sa nejako nechce ponahlat 🙂

jankako
20. mar 2010

kuknite čo som kupila mojej malej princeznej

jankako
20. mar 2010

a toto sme dostali od jednej milej pani z Rakúska 🙂

jankako
20. mar 2010

ozik baby,vyšlo Vám niektorej pohlavie podla činskeho kalendára???Nám hej 🙂

ludka140281
20. mar 2010

vraj porod urychluje chodza,upratovanie,umyvanie okien,cervene vino,horuca sprcha a stimulacia bradaviek.......
.....okna som umyla ,upratlaa,prechadzka tiez bola a stale nic 😅 mimochodom dnes prekypujem energiou ako 15rocna 😀

majca424
20. mar 2010

Ludka, no tak to v dobrej cene aj moja segra ho tak kupila tiež celkom v dobre cene, ona bola nan v Poľsku, a nemala tam novorodenencky vankušik 😀 ale určite že si spokojná, ved je peknučky, len ja som nechcela ten istý kupovať aby sme so segrou nechodili rovnaké 😀 síce, ja by som si asi červený nemohla kupiť, teda mohla ale nekupila 😀 😀 😀

moni, fíííha, ten je ale pekný, a má aj vaničku? či nejdeš vaničku objednávať?

jankako, malá bude parádnica 😵 a na tu autosedačku sa skúsim popýtať, napíšem im a basta...

jankako
20. mar 2010

ludka chceš isť už rodiť??

ludka140281
20. mar 2010

jankao
chcela by som bit tvojou dcerkou.......ta koliska musi bit super

majca424
20. mar 2010

jankako, a kde nájdem ten čínsky kalendár? 🙂

jankako
20. mar 2010

jasne majca,radšej.a na tom aladdinovy čo som dala stránku si nepozerala????

ludka140281
20. mar 2010

uz chcem,mam trosku strach,lebo vraj budem rodit normalne ale malicka je v polohe kp....hlavickou hore,tak netusim ako

moni
20. mar 2010

jankako, mala paradnica 😵
ludka, no tak mala nie je este ready....trpezlivost to chce (sa mi to este teraz hovori, ale o dva tyzdne ju zacnem aj ja durit von 😀 )

jankako
20. mar 2010

ludka,ale manžel to ofrflal,že to nie ani zdrave na chrbát ked tam bude ležať..že bude mať čo miesto zaberať,no čo sa nahundral..vobec sa nedrži toho že darovanemu koňu nehlad na zuby,nie??? 🙂
posielam kalendár..

moni
20. mar 2010

majci, vanicku nejdem kupovat, da sa to sklopit do vodorovna, a v tychto horucavach ktore tu byvaju kocik velmi nevyuzijem. no ved uvidime!

jankako
20. mar 2010

ludka úprimne,tak by som sa aj ja bála rodiť...asi nie je moc čitatelny ten kalendár...ale mal by sa dať aj vygoogliť..

civavava
autor
20. mar 2010

ahoj tehule 😝

mame dnesne nove aprilovciatko, od aktakk!!!! 😵 😵 😵 citujem sms:

"Volam sa Barborka a po nocnom trapeni som uzrela svetlo sveta o 8:15 s mierami 3650g a 50cm. Od tohto okamihu sa stali ocko a maminka tymi najstastnejsimi. "

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

moni
20. mar 2010

civi, dakujeme za spravy od aktakk...naozaj sa sporodnieva 😵

Barborku vitame medzi nami, a prajeme vela zdravia, mamicke skore zotavenie a vela mliecka!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre