Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
31. mar 2010

jeezis maaaaria jooozefe 🙂) Fleu, no to som pokaslala 🙂)

no tak si tam dame ksichty a bude! no , ale teraz na to nemam nervy vazne... som moc tehotna na to asi 😅

dufam, ze moze byt verzia, ze nemam ziadnu foto?! a ostane mi v pase iba to mile dievcatko s kucierkami 😀 / inak vobec sa na mna nepodoba a nepaci sa mi / xiii 😎

zuzana1971
31. mar 2010

hehe aj mna uz vyhodili, lebo som bola na fotke s kocurom 😀 😀 😀 hadam si tu nebudem davat fotku z obcianskeho 😀
a nemam si tu nahodou odfotit cely obciansky aj s adresou a najlepsie aj cislo uctu aj s heslom, atd?
😅

fleury
31. mar 2010

vejul lebo si mala fotku s manzelom a to uz nemozes .. len v tom nehladaj logiku 😀

soldi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soldi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana1971
31. mar 2010

tak to je sila, ja budem teda dievcatko s kucierkami 😀 a vobec ma to netrapi, ze tu nebudem mat fotku

moze byt foto dieta s kocurom v albume??? 😀 😀

zuzana1971
31. mar 2010

fiha aky rychly zasah komanda, prispevok soldi bol ihned zmazany 😕

vejula
31. mar 2010

pre boha to čo je za nezmysli 😒 že zrušený príspevok lebo odbočoval od témy, to nas tu budu ešte aj navigovať o čom sa máme baviť a neodbočovať od temy 😀 😀 😀 Bože

kiwinka
31. mar 2010

asi, vacsina budeme dievcatka s kucierkami 😀 jééj, ake sladké 🙂

fleu, tak aspon uz budem vediet ako vyzeráš naozaj! 😀 😀 😀

vlastne, vsetky si budeme tak podobné 🙂

vejula
31. mar 2010

tak sa mi zdá že už tu nemáme fotku žiadna z nás 😅

fleury
31. mar 2010

kiwi budeme rovnosatove ako za komaca 😀 😀 aj cenzurovane 😀

kiwinka
31. mar 2010

ano rovnošata, nieco ako vo flme Harry Potter ,, vies co mali take tie kabaty s cervenym lemom , 🙂 Chrabromil do tohooooo 🙂

anabella30
31. mar 2010

Chcem sa poďakovaťza radu Zuzadule. Ďakujem. Má tu niekto skúsenosť s mudr Ferákovou?

vejula
31. mar 2010

jj kočky, idem ešte kuknuť albumy či mi v nich všetko ostalo, alebo mi to tam preriedili 😕

fleury
31. mar 2010

nevidela som Harryho Pottera ☹ ale vidim co dokazu nezmyselne pravidla 😀 Tak ja si pockam na malicku a hodim foto s nou, snad mi ju nezmazu 😀

juliap
31. mar 2010

kiwi sak ty si mala foto s bruskom neee ...

juliap
31. mar 2010

a co ja, ci to blondinky nechavaju? ... 😅

vejula
31. mar 2010

No ja neviem čo je na tom že som tu odfotená s mm.... To akože ako tým zavadzam, nechapem, určite si človek predstaví skôr s kým ma to dočinenie ako ked nemám fotku žiadnu, ved práveže to skôr môže zneužiť človek čo nemá v pase fotku vôbec, ako to že tu mám foto s mm. Nechapem 😒 Ale fleury asi máš pravdu, netreba v tom hladať logiku.
Inač práve som si urobila malinikový čaj, tak popijam a pripravujem sa na pôrod 🙂

kiwinka
31. mar 2010

juliap, ty mas vyhovujucu, pripomina fotku z obcanaku,,mas tam tvar a zblizka , o to ide,,, ak som to pochopila 😅

ja som mala fotku kde som bola jak palica s kvetinkami v ruke od mm,, v den kedy sme sa dozvedeli, ze cakame babetko 🙂

kiwinka
31. mar 2010

marcovky este niesu vymazane,, 😀 bola som nakuknut 🙂

fleury
31. mar 2010

no ale ved toto je forum a nie zoznamka, tak snad je fuk ake fotky tu ludia maju nie? 😉

fleury
31. mar 2010

kiwi nezavid 😀

kiwinka
31. mar 2010

nie fleu, toto je zoznamka tehuliek 🙂 chichi 😀

a zavidim a budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! 🙂 sak, najprv ide marec, az potom april,, tak co totot za postup??? 😉

fleury
31. mar 2010

hlavne, ze tu je tema mama, oco, rodina a fotka s mm nemoze byt 😀
asi sme natolko zaujimave, ze sme predcili aj marcovky 😀 😀

veve23
31. mar 2010

no chvilu tu clovek neni, a fotky su prec, to je cudne 🤐 a ake pravidla sa porusili????? no haluz 😢 , ja som vas rozoznavla podla foto, strasne teraz ste skoro vsetky rovnake 😕

kiwinka
31. mar 2010

veve, presne tak, teraz sme vsetky sladké dievcatka s kucierkami 🙂 !

moni
31. mar 2010

no krasne ste dievcata, ako by vas jedna mater mala 😀

veve23
31. mar 2010

kiwi.....no pekne 😀 tolko rovnakych zienok som este nevidela

marika1902
31. mar 2010

baby len aby ste aj kucerave reci nezacali mat 😀 😀

marika1902
31. mar 2010

no toto aj mna zmazali. Asi nevedeli rozlisit ktori z nas dvoch som ja 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre