Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
31. mar 2010

Baby podme strajkovat

moni
31. mar 2010

marika, nic ti to nepomoze, lebo registraciou si akceptovala pravidla. a v tych je napisane ako ma profilova fotka vyzerat.
aby bolo jasne, ja sa nezastavam, a nepacia sa mi....

marika1902
31. mar 2010

moni asi som si ich neprecitala poriadne 😒

moni
31. mar 2010

marika, ja az teraz...pssst! ;)

michalag
31. mar 2010

no ako pozeram polovica z vas uz nema fotku 😒 , podla mna je to sprostost ked musis byt ako z "atelieru" ved .... skoda slov 🙄

veve23
31. mar 2010

ale to si mozete pridat foto, alebo budete taketo navzdy????

baby aj vam ostane niekedy jedlo stat akokeby v krku a niekedy vybehne hore?? neni to kyselina len akokeby sa nevedelo dostat do zaludka....posledne 2-3 dni to tak mam, to asi krpec na nieco tlaci....

evil15
31. mar 2010

veve aj ja to mávam v poskednej dobe a je ti nepríjemné 😒 ale už to vydržíme 😉

veve23
31. mar 2010

Evil, jasne ze vydrzime, uz mozme strihat meter 😉 , je to neprijemne, najma ak si chcem odgrgnut a suuup a mam to v ustach, no co uz narobim, ........a ty kde rodis ked si zo Senca, tiez Ruzinov?

majca424
31. mar 2010

Ahojte kočky 🙂
tak ja si ležkám v nemocke, mala som zlý ten záznam aj ked mi ho opakovali viac krát. Teraz večer už bol vraj dobrý, tak uvidíme do rána aký bude ráno. Tak sa tu držkajte a dúfam, že budem mať všetko ok, lebo sa mi tu nechce byť... 😒 ahojte...

marika1902
31. mar 2010

Tak idem respektovat pravidla a aby som uz nebola kucerava 😀 😀

roxi
31. mar 2010

tak čítam, že vám povymazávali fotky, ono s tým tu na MK už bol viackrát problém a veľa ľudí sa kvôli tomu rozčuľovalo, aj kvôli fotkám v albumoch, veď ich počet je obmedzený, tak prečo by sme tam nemohli mať aj pár foto mimo bábätiek, ale bohužiaľ s tým si nepomôžeme, niekedy až moc dbajú na pravidlá, ktoré postrádajú logiku 😖

moni
31. mar 2010

majca, no teda! dalsia co vylihuje v nemocnici, miesto toho aby tu s nami konikovala 😀 snad sa chlapciatko umudri, a vysledky sa polepsia. drzime palce!

marika 😀

zuzana1971
31. mar 2010

marika krasna fotecka

ja som pridala dalsie fotecky maxika a na dnes sa lucim...ale ak sa bude dat este dnes nakuknem 😀

marika1902
31. mar 2010

Dakujem zuzi ale maxik je onmoho krajsi 😀 😀 😀 taky na spapanie 😀

marika1902
31. mar 2010

baby boze ja uz sa tak strasne tesim ked vidim tych vasich drobcov, Sa neviem dockat. Kazdy den sa pozorujem ako male decko ci to nahodou na mna nejde a ono stale nist

jana3
31. mar 2010

majca, tak to sme na tom rovnako
prvy zly zaznam, ostatne uz lepsie, tak tiez vyckavame, co sa bude diat

jana3
31. mar 2010

mam pocit, ze tu ostanem este aspon tyzden, kym sa mala nerozhybe;)

moni
31. mar 2010

marika, neboj sa, dockame sa 🙂 ked sa budes prilis sledovat, bude sa ti zdat ze sa to vlecie. ci to len ja som taka? 😀

janka, no mala by si na nu skusit nejake speci hmaty nech sa potvora mala rozhybe 🙂

ludka140281
31. mar 2010

no vsetky vyzerate rovnako 😀

marika1902
31. mar 2010

ludka ale rovnako dobre 😀 😀

michalag
31. mar 2010

moni, ja sa nejako extra nesledujem ale ide mi to strasne pomaly ☹

marika1902
31. mar 2010

moni ked ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 ja uz sa ani bolesti nebojim len nech mam Kubka pri sebe

matat
31. mar 2010

Ahojte baby, chodim sem pomerne malo, ale ak viete tak mi prosim napiste, kolko sa plati zazmluvnenie lekara na Antolskej a epiduralka a este manzel pri porode v eurach . dakujem vam

ludka140281
31. mar 2010

marika...uhadla si 😀 sme hrosice
tesim sa na prvoaprilove babuliatka 😀 ...kto rano zacne?.....:teraz si kazda v duchu vravime,, dufam,ze ja,, 😀
dobru nocku,b 😀 batka ak nech 😀 cete vyliest,nechajte maminky hajat 🙄

zuzuj
31. mar 2010

INak ja som bola dnes v poradni a uzila som si cakania na usg a mala ma taka doktorka, ze ani neviem ci ona moze vysetrovat, lebo najprv lekar odisiel tak hovorila, ze caka na doktora a po 3/4 hodine ked nikto nechodil zacala sama vysetrovat....no tak dufam, ze mozem toto vysetrenie povazovat za relevantne. Mali mi robit totiz prvykrat prietoky a ona povedala, ze su udajne ok, tak dufam, ze bola kompetentna....
a krpana ma 2700g...tak sa tesim, bala som sa , ze to bude cez 3 kila 🙂 a krcok mam uz makky...ale nie som este otvorena ani nic...aj ked mam uz tych poslickov hocikedy...tak uz zacinam aj sledovat cas ako je to casto...
No a zbalila som sa na 90% do nemocky...tak som trosku ukludnena 🙂
Dnes boli nejake nove babatka? este som vas necitala...zhrnte niekto pliz... 🙂

monva
31. mar 2010

ahojte baby, od vcera rana mi nesiel net, tak som teraz mala co robit, kym som ako tak presla, co ste popisali a jasne, ze som zabudla na co chcem reagovat 😀
Miska - Samkovi blahozelam k narodkam a posielam veeelke cmuky 😉 😵
Silvi - gratulujem k malemu Dankovi a prajem vela mliecka a skore zotavenie 😵
Zuzka - Maxik je krasnucky 😵 a som rada, ze mas znovu pristup k netu.
Fleury - to je fajn, ze aj ty si znova on-line, uz si tu velmi chybala 😉

Tarinka - aj ja idem zajtra do poradne, tak sa tam dufam stretneme. Poslala som ti IP 😉

zuzuj
31. mar 2010

matat: kuk sem, ked kliknes na to co hladas tak sa ti objaví cena...
http://www.nspr.sk/Sluzby/platene-sluzby/ps-zoz...

moni
31. mar 2010

marika, aj dupes nozickami, ze chces chces chces? 😀
miska, no ja este dufam ze take 2 tyzdne vydrzi, ved to je o chvilu. cakala som na nu vyse 15 mesiacov kym sa podarila, teraz 8, takze tych par dni zvladnem ;)
zuzuj, tak to sme na tom podobne, ja uz som na 1cm.
dejna a alicc mali dnes planovany cisarsky, silvinke sa narodil danko 🙂

marika1902
31. mar 2010

moni do toho stadia som sa zatial nedostala ale bojim sa ze aj to pride 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
31. mar 2010

moni, ved co je to minimalne 2tt oproti 8 mesiacom 🙂

Monika, dakujem za Samiho 😵 uz sa mu snivaju snicky 🙂

mne este ani raz doki nepovedal na kolko som otvorena, alebo aky mam krcok ☹ 😒 , vzdy mi povie len ci je to v poriadku alebo nie a "tot vse" ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre