Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinenka001
1. apr 2010

moni - bodaj by sa to uz blizilo, lebo toto už je naozaj o nervy. verim, ze nastane zmena rychlo a bude chciet ist von. bola by som mu zato velmi vdacna. 😉

lucinenka001
1. apr 2010

kamilka - no uz vyse dvoch hodin, uz mu aj dohovaram a on nic, stale sa trepe. ☹

lucinenka001
1. apr 2010

grekyna - no to som sa Ta chcela opytat, ze kedy je ta hranica, ze sa vela hybe. K tomu sa mi este zapiera do pravej strany bruska a bolesti mi vyzaruju az do chrbta.

kikarv
1. apr 2010

ahojte. ešte som tu len som vegetila lebo ma bolí brucho a kríže. do nemocnice som ešte nešla. takže sme ešte kinderko 😀

blahoželám dalším mamičkám a aprílovčatkám 🙂 no ja sa už k ním asi dnes nepridám tak to vyzerá. ja si rezervujem sobotu 😀

lucinenka001
1. apr 2010

tarinka - ja tiez v KE, ale v Novej nemocnici, preto som sa pytala ci aj Ty nahodou nie priamo v KE, ale drzim palceky. 😉

monva
1. apr 2010

no baby uz mame za sebou dalsi plany poplach, taky brutaaalny krc, trval asi 10 min, zavolala som svokru k malemu a nakoniec z toho bola zase hnacka. Asi mam uz fakt nervy na cucky - dnes som bola na velku uz 3x. 😖
Teraz sa normalne bojim ist spat, co ked to na mna pride v noci a ja budem ako mechom udreta ... a nebudem vediet co sa deje ??? 😒
Aj doky mi radila, ze v mojom pripade ako druhorodicka s rychlym priebehom prveho porodu, nemam kontrakcie ani odsledovavat, ale pri 1. resp. 2. kontrakcii pendlovat z domu na hodinovu cestu.
MM ma uz bol vyhanat, nech idem spat, aby som nacerpala sil, tak som mu vysvetlovala, ze teraz urco z tych stresov ani nezaspim a ak aj ano, budem mat hororus sny. Len som zvedava, ci tento stav potrva hodiny, alebo dni ...

monva
1. apr 2010

Ozaj a takisto gratulujem dalsim mamickam a babatkam, prajem skore zotavenie, vela zdravia, mliecka a spolocnej pohody 😵 😵 😵

moni
1. apr 2010

jaaj monva, ty sa uz tiez rozpadli lebo prides o nervy! skoda ze mate dlhu cestu do nemocnice, vtedy ozaj tazko povedat ci ide o plany poplach, alebo idete na ostro.
drzim palce!

monva
1. apr 2010

moni - diky 😵
😀 presne tak, budem potom "beznervova mamina" 😀

kikarv
1. apr 2010

monva verím ti že máš už nervy. ja som dnes tiež nervozna z tých mojích bolestí 😅

monva
1. apr 2010

kika - myslim, ze aj ty si na tom nejako podobne co sa tyka otvarania a skracovania krcka, ci sa mylim? no a aj termin mame podobne. Ja mam prvy 7. a druhy 12.4. tak uvidime, kedy nase "perly vyjdu z lastury"? 😀 😀 😀

monva
1. apr 2010

dobru noc 😉

kikarv
1. apr 2010

no monva ja mám prvý 10.4 a druhý 14.4 ale už teraz mi je všelijako len dobre nie.
dobrú noc monva

kamilakd
1. apr 2010

MONI a vies ako mne chuti pikantne? ani tehu som nebola a v cine som sa sla dozrat tej pasty a grilovacky bez stiplavinky si neviem predstavit....a mam rada aj pikantnejsie polievky ale zas nie tak ze slaham plamene 😀

GREK jaj na teba som zabudla 😉 a ako sa citis???vsetko ok?

kamilakd
1. apr 2010

LUCINKA no tak skus sa poprechadzat po byte alebo sa skus tak pohupovat...a ked nie tak uz netusim 😨

KIKUS ahoj tak uz sme mysleli ze si isla ti doprajeme 😀

MONVA no uz asi podvedome na to myslis jaj nervy su uz na dranc ....tak dobru a neboj sak ked to pride bude uz pokoj..a ty by si uz asi mooooc chcela si mozte s Kikus podat ruky 😀

kamilakd
1. apr 2010

no nic dievcata asi uz driemete alebo rodite kazdopadne drzim palceky...dobru nocku a sladke sny kinderka 😉

kikarv
1. apr 2010

kamilakd dúfam že som ťa nesklamala že som ešte tu. no ved počkaj ked budeš tak ako ja a monva budeš to chcieť mať za sebou 😉

kamilakd
1. apr 2010

kikus si tu? no fajin lebo mne sa vobec nechce spat

kikarv
1. apr 2010

tu som ešte

kikarv
2. apr 2010

dobre ránko.
ešte spinkáte poniektoré. už neviem spať len tý moji dvaja tam pochrapkávajú 😀
dnešná noc prebehla tak že 2x ma chytili super bolesti a prehnalo ma. mm myslel že je to tu aj sme to stopli ale prešlo to. uvidíme aký bude deň. dnes sa chystá mm upiesť kačku 😀 ja budem len vegetiť. vyzerá že vonku bude slniečko tak možno pôjdeme na menšiu vychádzku okolo bloku 😀 😀

máme dalšie aprílovčatko? neviete

kikarv
2. apr 2010

monva myslím na teba ako ti je a či to už aj nemáš za sebou 🙂

fleury
2. apr 2010

Bre ranko,

tak kukam, ze kiwi furt nist???Kika ty si stale cela? 🙂 Vy mi tu vsetky porodite, si zalozm potom sama temu 😀
Ja som sa dnes nevyspala, nasi dementni susedia nieco oslavovali, ozrali sa uz o 8mej vecer a hulakali do jednej rano 😠 😠 😠 Tak som im dnes rano pustila hudobny budicek na prebudenie 😀 😀

fleury
2. apr 2010

gratulujem sasurin!! 😵
a ziram, ze gajana nakoniec ide rodit normalne dvojicky s tym, ze ma prist ked to na nu pride 😕

cicimon
2. apr 2010

caute
ja som sa dnes tak fajne vyspala...konecne po 2 dnoch. A sa aj normalne najem 🙂

kikarv
2. apr 2010

fleury začni aj dupať a hudbu daj na plné pecky 😀
aj naša suseda pod nami teraz púšťa hlasno hudbu a sem tam do toho zvrieskne na deti.
v noci aj nám nejaká trúba vrágala pod oknamy ale našťastie nie dlho.

kikarv
2. apr 2010

sluší sa dnes upratovať ked je velkonočný piatok? tu niekto vysáva. 😕

fleury
2. apr 2010

kika snazim sa co mozem s tou hudbou 😀
upratovat by sa dnes nemalo, ale po tej noci vazne uvazujem, ze nieco podniknem 😀
a ty ako bolesti ustupili uz?

kikarv
2. apr 2010

fleury momentálne cítim len malú ako tlačí. bolesti cítim ked vstanem a rozhýbem sa. kým ležím teraz tak mi je celkom fajn. no v noci ani ležanie nepomáhalo.

kikarv
2. apr 2010

neviem ako teraz mám jesť. rozmýšľam len po troške aby som nebola plná keby niečo.
idem si dať asi granko s makovníkom 🙂

fruchtbar
2. apr 2010

Dobre ranko tehulky a mamicky,
Fleury ty mozes tvoj kram rovno zatvorit,carovat sa ti nedari.......vyspala som sa do ruzova a zase tu beham ako srnka! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre