Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alinka01
15. apr 2010

moni, povedali mi ze by som ho nevytlacila, mam uzku panvu a drobcek je trosku vacsi. Sa podal na tatinka, lebo ja som krpec 🙂 Ale ako tu citam, tak dost vela dievcat malo cisarsky.

juliap
15. apr 2010

vejulka, aspon bude mat domincek ucitela a ochrancu, ja som bola tak tetuska sesternicinym detom, su odo mna o 1,3 a 5 rokov mladsi, len ked sme boli uz velky /18/ tak ked ma chceli nasrat, tak ma na verejnosti oslovovali ze teta julka ...

ali, tak zeby bol ten vikend pre nas kinderka, zacnes ty toho 23.4., inac aj mne sa ten datum paci, ze 234, termin mam 24.4., tak moze byt ... no a ostatne kinderka sa tiez pohybuju v tych terminoch 24,26,27, tak mozme vsetky ist buduci vikend ... 😀

moni
15. apr 2010

ali, ahaa...vidis, ber to tak ze vies do coho ides a nenechaju ta trapit. kocky co mali planovany cisarsky (dejna, alic,...) si nevedia vynachvalit 🙂
to je moja najvacsia mora, lebo som tiez take male pivo...po X hodinach skoncit cisarskym. viem ze ked to inak nejde, tak si clovek nepomoze 😒

alinka01
15. apr 2010

je to pekny datum... 🙂 ale ved to je jedno kedy, hlavne aby vsetko dobre dopadlo... a aby sme uz boli s babatkami doma 🙂

stacynka
15. apr 2010

moni, aj sa chystas oslavovat?

alinka01
15. apr 2010

no ved to, ze aspon sa nebudem trapit, neviem si predstavit ze ma nechaju 10 h trapit a potom aj tak spravia cisarsky...

moni
15. apr 2010

stacy, no tento rok sa asi neopijem 😀 ale hadam trochu oslavime. chceme sa ist kamsi dobre najest s manzelom 😵
uz ma rano cakala kyticka tulipanov a balon (ja som magor na balony 😅 ), a vraj darcek je na ceste. teda, iny ako ten co skace v brusku 🙂

stacynka
15. apr 2010

no ved je mi jasne ze pod stolom nebudes lezat 😀 😉 tak si to uzi s muzikom 🙂
inak dala by som si nejaky stricek cerveny 😝 😔 iny alkac 😀 ale to ja mam chut a minule som si teda ze dam si a dala som si glg a stacilo mi...

marika1902
15. apr 2010

moni a si ani do prece nesla? Oslavujes takto doma? 😀

aktakk
15. apr 2010

Ahojte,
Moni mne sa dnes snivalo o tebe ale uz si nepamatam co..ale haluska nejaka 🙂 .

Mati gratulujeme, ty si tu sto rokov nebola.
Veji, mas fesaciska toho Dominicka.
Pridavam aj ja foto spiacej princeznej, asi az minutu pospala. Dnes je zla ako cert. 😕.

juliap
15. apr 2010

aktakk mala spinka ako dospelacka, ze ruka pod hlavou ... zazracnica 🙂

moni
15. apr 2010

stacy, no ved to je to, ze chut mam aj ja...ale zas pohar vinka si ja obcas doprajem, len na verejnosti je to trosku blbe. teraz je lacne so mnou pit 😀
marika, veru doma som 🙂 mm vstaval strasne skoro a nezvladla som to. pride neskor po mna, lebo aj tak mame nejake vybavovacky, a nechce ma pustit metrom 😅

moni
15. apr 2010

aktakk, no ta je podarena...vidis, ta vyzera ako po tazkej noci, ked si tu hlavku musi podopierat 😅

marika1902
15. apr 2010

Moni Ja len ze ci v praci neoslavujes 😀 😀 Ze ci kolegovci uz nemaju ruku hore 😀 😀

marika1902
15. apr 2010

Aktak malinka krasne spi. Take dobrucke dieta 😀

moni
15. apr 2010

marika, joj veru nie, my mame alkohol na pracovisku zakazany 🙂
takze ked uz nie ruku hore, tak aspon tie nohy vylozim 😀

aktakk
15. apr 2010

Moni, vsetko naj mimochodom 😉 .

No baby, dnes som ju mala asi bez 2hodin stale hore, neviem co jej je. Nic som nespravila, nie je sanca. Dufam, ze aspon v noci pispinka. Tu ruku pod hlavu takto lubi stale davat, herecka.

zuzkabar1983
15. apr 2010

Caute babule.

Moni vsetko najlepsie.

Vejul, maly je krasavec!

Co sa tyka tych stehov a krvacania ..... ja uz krvacam menej, niekore dni vobec a dnes mi odpadol posledny steh (som 2 tyzdne po porode).
Ja mam dnes akusi na prt naladu. Neviem, ci to je tym pocasim alebo co, ale mam pocit, ze nic nestiham. Vobec si neviem zorganizovat den. Maly papa kazde dve hodinky, po papani ho nosim aj 20 minut na rukach, lebo on skoro nikd neodgrgne a potom ma nekludni spanok, a mrvi sa, lebo ho boli brusko. Ja neviem, ci to je mojou stravou alebo co, aleja uz vazne neviem, co mam z jedalnicka vynechat. On ani tak moc neplace, ale neda mi pozerat sa na neho ako sa mu nda poprdkat. Som si akurat uvarila feniklovy caj, tak idem vyskusat. Vraj bud zaberie alebo to bude este horsie. Tak mi drzte palce.

Inak dnes som ho dala opat na balkon na hodinku, lebo von je skaredo .... ale aj to som musela byt pri nom, co som ho stale sledovala. On sa napapa, potom ho dam odgrgnut (smozrejme, ze si neodgrne), popritom zaspi a ked ho idem obliect tak sa prebudi .... tak je to taky kolotoc dookola. Ale nechcem ho obliekat hned po papani, lebo sa bojim, ze by sa pogrckal. ☹

moni
15. apr 2010

dakujem dievcata!
aktakk, a co take si mala v plane robit...ved si mamicka na plny uvazok 🙂
zuzka, drzime palce nech je to lepsie!
vsetkym vela trpezlivosti, ono sa to postupne utrasie!

zuzkabar1983
15. apr 2010

NO ja som tiez planovala aspon podlahu v kuchyni zmyt a pozehlit, ale popri vareni som rada, ked stihnem pozehlit malemu pyzamka a plienky 🙄 Inak si az teraz uvedomujem, ako mi bolo fajn, ked som tu mala prve dni maminu .... ta mi vsetko porobila, navarila, ja som sa starala len o seba a o maleho ....

vejula
15. apr 2010

Ďakujem kočky 😵 riadny pmpušik je to tučnučký, ale také ksichtiky struha ked spinka aj ked je hore gula očkami, je prekrásny, joj taká som rada že ho mám pri sebe 🙂

aktak, maličká riadna kočička 😉

moni neboj nie každá malá žena má cisársky, dôležité je aku máš široku panvu, ja som vedela že ju mám uzku ale dufala som že nie až na tolko... Ja som už mm prikázala že druhé mi musí urobiť menšie 😀 😀 😀 nech ju môžem vytlačiť 😝

seuska
15. apr 2010

Ja tiez dost krvacam, lezie mi to na nervy! 😀 Co sa tykaporodu ani neviem ze som rodila kedze som bez nastrihu, ja by som isla aj zajtra zas keby ma cakal taky rychly porod... 😀 pekne mi sibe coooo??? to su tie hormony kocky, ved uvidite, poporodna depka nema chybu, vcera sa ma drzala cely den... dnes je uz lepsie...A hlavne nelutujem, ze som nemusela ist na cisarsky.... 😀

Este to kojenie keby sa rozbehlo a som spokojna... ale ved odsavam a mam krasnu dceru, uz mi nic nechyba...

fleury
15. apr 2010

moni ma dnes narodky?? tak sa pridavame aj my s Emkou a prajeme vsetko naj naj naj a samozrejme hlavne zdrave krasne babatko 🙂

fleury
15. apr 2010

a blahozelam aj frucht, no konecne sa dockala a akeho valibuka..tak nam nevysiel rovnaky den, skoda, som sa tesila 😀

moni
15. apr 2010

veji, no na to sa spolieham, ja som sice krpec ale boky mam podla mna dost siroke. tu sa ale nerobia ziadne merania panvy. a po pravde ked vidim tie aziatky ktore su uplne utlucke a maju 4 kg deticky tak neviem ci ma to meranie zmysel...neviem 🙂 nechame sa prekvapit.
ja by som sa cisarskemu chcela vyhnut kvoli tomu ze chceme druhe babo s malym rozdielom, a pri cs by to mohlo byt komplikovanejsie. vidite, este nie je ani toto prve vonku a ja uz nad druhym spekulujem 😀

seuska, pekne postupne a dockas sa 🙂 ziadne depkovanie!

fleury
15. apr 2010

nestiiiham takze len tak narychlo, zajtra snad hodim nieco aj do albumu noveho...takze nas vcerajsi navrat domoooov 😎

moni
15. apr 2010

ahoj fleury, dakujem pekne 😵
ako sa mate?

marika1902
15. apr 2010

Fleury a preco ti vlastne robili sekciu?

cicimon
15. apr 2010

baby ja som prave zazehnala masovu krizu parkom - po 4 dnoch vajcovych polievok, pirohov a sulancov..

moni
15. apr 2010

cicimon, no nech ti padne na uzitok! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre