Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

janicka11
19. apr 2010

Asi tak Moni hormony su hormony nič s tým neurobíme..Len tý ludia tak nechapavo namna pozerali,že s bruškom,a plačem jak kebz neviem čo..A ja neviem potichu plakať ale začnem ešte tak nahlas..No fakt sranda.. 😝 😝 😝

moni
19. apr 2010

takze aky je aktualny stav?
janicka a domika prenasaju a maju prednost 😉
v tesnom zavese je zuvinka, marika, susanita, evil, kamilka, juliap, mackopuf, michalag, zuzuj...este niekto okrem mna?

moni
19. apr 2010

este som zabudla na kats a ninocku..

moni
19. apr 2010

hehe, a stacynku a cifrosku....

janicka11
19. apr 2010

Presne tak Moni,ale mám dodjem že ideme asi od konca..nemyslíš? 😵 😵

moni
19. apr 2010

janicka...najlepsie na koniec 😵

michalag
19. apr 2010

Ahojte 🙂

janicka11
19. apr 2010

No haha..JA necem byť ale uplne posledná..cem byť prvá.. 🙂 Mať to rýchlo zasebou. 😀 😀 😀 😀

moni
19. apr 2010

ahoj miska! ako kinderkujes?

janicka, tento tyzden uz budes maminka! 😵

vejula
19. apr 2010

čaf kočky

moni tak čo včera zas len planý poplach??? To je hrozné, ale čoskoro je to tu

janička neboj ani sa nenazdáš a maličká bude na svete...

Môj drobko spinušká, len uvidíme ako bude v noci 😅

janicka11
19. apr 2010

Vejulka,jak ti závidím že maličkého máš doma v postielke a nie kdesi v nemocke ešte len...Ano Moni v to silno verím že tento týžden už budem naozaj maminkou..Ved aj načase,a neboj ty to máš tiež predsa zapár ani sa nenazdáš a je tu konie apríla,a už budeš len pridávať fotky svojho drobca..A meno už máte?Tuším si pisala že nie?

moni
19. apr 2010

veji, ale ja neviem co blbnem 😅 dnes zas kazdych 10 minut, ale uz to ani neberiem vazne. to ma len tak natahuje 😠
ked malicky spi, mala by si aj ty hodit slofika, nech si trosku oddychnes.

jani, meno este stale nemame na 100% stale spekulujeme 😅

janicka11
19. apr 2010

Asi tak jak my,pol tehotenstva sme si mysleli že Lili,a nakoniec to bude Vikuša...Ale tiež sme dlho rozmyšlali neboj sa....Ani len približne ste neaké nevymysleli? 🙂

moni
19. apr 2010

jani, priblizne mame nejake 2-3 ale vypoculi sme si rozne komentare na ne, takze sme sa s manzelom dohodli ze nebudeme prezradzat 🙂
pritom nie su ziadne vynimocne, alebo co, ale aj tak mi to dobre nepadlo...vidis, vtedy som tiez dobre revala 😀

janicka11
19. apr 2010

& MONI idem ja nachvilku von sa prevetrať ked už zajtra budem ležať niekde zavretá večer kuiknem čo ste nové napisali...či niekto už porodil alebo čo....papa

grekyna23
19. apr 2010

ahojte kocky,
tak my sme v noci 2 hodky kukali okolo seba , ale zato rano sme si to vynahradili, sme si obe spinkali do 12tej, iba s prestavkami na kojenie pri ktorych mala hned pekne zaspala.
mam taky pocit, ze tie nase deticky maju opacny rezim, cez den pekne spinkaju a v noci buntosia 😅
inac dnes sme boli v novinach, v tej rubrike, co davaju narodene deticky, mm kupil hned 2 novin, jeden obrazok uz visi na chladnicke a druhy zalozime do albumu (inac pri vystrihovani sa mi stala taka vec, ze som vystrihla cudzie dieta, hned vedla nasej malej 😅, som sa skoro rozplakala cez smiech, ze co som to za mama, ked som si zmylila dieta 😎 )
a s tymi velkostami veciciek, co ste tu vcera rozoberali, sa pridavam, dnes mm dokupil nejake dalsie vecicky velkosti 56, lebo tej nasej drobulke 46 cm, je vacsina veci velka 😝
a my balime nasiroko stale zatial, klbiky nam kontrolovali uz v nemocnici a mame v poriadku, o 2 tt na kontrole u pediatra sa opytam, ze ako dalej balit
a dnes sme zacali davat tie kvapky vitamim D na vyvin kosti, ze do 6 mesiacov sa to dava

seuska
19. apr 2010

Caute kocky nestiham citat, len som preletela...
Tamtami Gretulka je krasna...
Janicka vobec sa nestresuj, ja som to mala presne take ako ty, isla som do nemocky skor a porod mi vyvolavali, uz som bola tak psychicky na tom zle, ci je mala v poriadku, nech to uz mam za sebou, ake to bude, co ked sa veci skomplikuju apod... proste hororove scenare vsetky ktore existuju.... a uvidis tak rychlo to zbehne ze az, a budes mat taky rychly a super porod ako ja, uvidis ako vsetko s teba opadne ked ti ukazu na porodnom stole malinku Viktoriu 🙂 Co sa tyka ostatnym mamiciek, ja som tiez vyfasovala nie moc dobru, ale prezila som to, nastastie potom prisla na porodnicu Monva a hned som mala s kym pokecat... hlavne klud, fakt to neni take strasne... teda ja keby som mala taketo porody tak rodim jak jablon kazdy rok a zijeme s pridavkov!!!! 😀 😀 😀

moni
19. apr 2010

greky 😀 som sa pobavila ako si vystrihla cudzie babo 😀 no este ze si na to prisla...tak pssst, malej ani nepovedz 😅
malicku princeznu ozaj mate, ja cakam na podobnu dlzku lebo nema byt po kom, a vraj na sone teta videla kratky trup. no tak uvidime 🙂

seuska, tak kedy ides do druheho kola? 😀

marika1902
19. apr 2010

ahojte som sa bola prejst a neviem preco sa vzdy po prechadzke citim tak na prd 😝 Ale aspon som si kupila niake sladkosti 😀 Teraz to prdychavam

Moni a idete dat malej americke ci slo meno?

moni
19. apr 2010

marika, slovenske meno bude mat, teda dve lebo tu sa dava aj stredne meno. americke mena nam babky zakazali 😀
ja som bola poslickov odohnat v sprche, ale ako tak badam na dlho ma neopustili, asi sa tiez pojdem vyvencit. len keby bolo kde, prechadzat sa pomedzi domy ma moc samu nebavi 😝

marika1902
19. apr 2010

moni ja mam teraz kazdych 8 min ale ja to uz neriesim lebo zas dam sprchu a bude 😝 A aj sa planujete niekedy vratit?

zuzuj
19. apr 2010

cafte baby tak ja som bola len v obchode a vratila som sa uplne prepotena...a zistujem, ze uz ma nervicky chytaju....asi je to tym, ze MM sa musel odseparovat, lebo je fakt chory a nic moc rodit s chripkou...a ja som zavreta doma, a neviem co so sebou, aj ked by som mala ucit na skusku ale sa mi nechcee...stale uz len sedim, lezim, alebo kukam do PC akoby stade mala moja malicka vypadnut alebo co....takze nervicky nervicky
inak pisali ste si s MALALADY??? ako je na tom? som ju tu zahliadla.....no idem Vas precitat....

seuska
19. apr 2010

Moni keby to bolo len o porode tak idem do roka, ale treba nam trosku Sašku vymaznat tak az tak o dva - tri roky, podla toho aka bude narocna mala...
No vy s tym menom robite take tajnosti fakt som zvedava ako sa bude malinka volat...? 🙂 ale nech je aj Duňa, len nech ste zdravucke obe... 🙂

moni
19. apr 2010

marika, no zatial tu mozeme zostat do oktobra 2012, dovtedy ma manzel zmluvu, potom budeme riesit co dalej. mna taha domov, jeho nie. tak uvidime ako bude ked pride mala 🙂
mne to po sprche na 20 min prestalo a uz su tu zas 😠 ale ja furt cakam ze to bude boliet viac, nie taketo saskovanie 😅

zuzuj, ako tak citam tak asi nie som sama komu byva posledne dni tak teplo. chudak mm mrzne, lebo stale vetram 😅 a to ste pritom vacsieho zmrzliaka ako ja nevideli! vraj by som si mala dat ten hormonalny mix patentovat a dobre by sme zarobili 😀 😀

moni
19. apr 2010

seuska, joj tak saska sa ma...ani este nevie, milacik maly 😵
no ja by som chcela byt takto o rok zas tehotna, ale to je taaak vo hviezdach ze ani nad tym nerozmyslam 🙂
hehe, Duňa bola jedna profka na skole...to isto nebude. tie mena nie su vobec vynimocne, aj medzi aprilovkami som ich videla. mna len vytocili reakcie okolia, tak ich teraz trestame 😀

michalag
19. apr 2010

moni, ako tak citam tak teba ti poslickovia riadne skusaju 😅

ja som dnes bola na poradni a malicka uz je pri vchode, CS = 3, otvorena som len tesne pre prst 😒 .... doki povedal ze kludne to moze byt dnes ale mozeme sa stretnut nabuduce co bude 28.4. .... mne by nevadilo kebyze to pride aj dnes ale lepsie by bolo keby az od soboty ale to uz je v podstate jedno len ma trapi ze Sami ma opat dalsieho bacila v nose (co si myslim ze chytil ked sme boli u krcnej) a dalsie ATB 😒 ☹ 😒 ☹

michalag
19. apr 2010

... a od poradne ma zacalo pichat dole v podbrusku castejsie ako predtym 😕

marika1902
19. apr 2010

moni aj nam sa stalo ze sme chceli meno Lukas ale vsetci ze sa nam nehodi k prizvisku az sme sa nechali ovlyvnit a zmenili sme ho na jakubka aj ked toto meno sa mi tiez strasne paci a uz by som ho nemenila ani za svet

Inak aj mne je teplo a strasne 😝

zuzuj
19. apr 2010

Tak kukam, ze od doobedia ste toho az tak nepopisali 🙂 co sa deje...aha najvacsie grafomanky su uz mamicky... 😀 😀 😀
YANIKA: no mna takto poslali po nepravidlenych kontrolach v piatok domov...a odvtedy nic...
MONI: pekne pekne si ma dala takto na koniec vsetkych kinderiek...ja viem ze si to zasluzim...tak cakam potom ten bonus co sa TU zbiera....no a ten radiator v brusku by mohol tak na 50% zostat, lebo ja som inak uplna zmrzlina ked nie som tehu.... 🙂
MALALADY: je to pochopitelne, je to este skoro...to mne hoci to bolo ovela skor co sme prisli o babo, to doslo uplne az po mesiaci, dvoch....velmi ta obdivujem, ze si si povedala, ze zivot ide dalej...prajem aby ta tesilo a zabavalo prve dietatko a rychlejsie si sa z toho dostala.... 😔
MARIKA: si super, ze vies ist takto sama na prechadzku...mne MM povedal, ze vsak chod sa prejst...ale ja to nejak sama neviem, nezvladam,....mam pocit, ze seci na mna kukaju jak na blazna...

Inak baby ja som sa rozhodla a v stredu som sa objednala na pedikuru welnes, ze hodku sa niekto postara o moje nohy...no kedze som si ich neorasplovala poriadne uz dlho....nechcem vidiet ten pohlad pedikerky...no ale tesim sa jak svina...a aspon budem mat pekne chodidla vytrcene ked budem rodit 😀 😀

zuzuj
19. apr 2010

YANIKA: myslela som nepravidelnych kontrakciach 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre