Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
24. apr 2010

mojej malej sa tak často čká chúda celú ju až trhne. dám jej didku aby ju to prešlo ale nezaberá to. čo robíte ked sa vašim čikutká?

vejula
24. apr 2010

no kočky my sme dnes boli na chatke a tam sme celý čas spinkali... Inač malému odpadol pupček na 13 deň ale stále mu to ošetrujem tým liehom, lebo to ma trošilinku červené tak radšej 😉

jaj kinderka, ale je to napätie čakať každý den že kedy, čo 😅 Ale nebojte už sa to nebezpečne kráti do konca apríla

vejula
24. apr 2010

kika ja dam tiež malému zapiť a jemu to pomáha... Inač zruš si v pase že čakáš bábo, lebo potom to vyzerá že máš dve detičky a čakáš tretie 😀

aktakk
24. apr 2010

Kika- no mojej malej zabera, ked sa zacne jedovat a plackat. A stikutka jej prejde. Ona ma tiez casto chudatko moje, ked nema po tom ako sa napapa, tak pre zmenu ked sa zobudi.

aktakk
24. apr 2010

A mne ukazuje v pase ze ma malinka mesiac a pritom ma uz mesiac a 4dni, tomu asi sibe.

aktakk
24. apr 2010

Aaa, tak som zistila, ze dni to neukazuje, iba tyzdne. Teda aj Civi ma tiez napisane, ze malinky ma 1mesiac a ma tusim 1 mesiac a 1den.

zuvinka102
24. apr 2010

ahojte tak ja sa hlasim o krasnom dni, boli sme na prechadzke a aj v nemocke na monitore a uz nemam chodit kazdy druhy den ale kazdy den.. tak som zvedava kedy si ma tam nechaju..

kikarv
24. apr 2010

vejula a ako to mám zrušiť v pase už som chcela ale neviem.

stacynka
24. apr 2010

zuvi a ty kde ides rodit? keby si nebola z BA to ta kazdy den prehanaju hore dole?

michalag
24. apr 2010

baby a ktorej mozem napisat ked nahodu budem rodit???

zuvinka102
24. apr 2010

stacynka no ja sa chystam na kramare..neviem ake by to bolo kebyze nebyvam v BA ale mne to nevadi, ze je to tak ved ja to mam celkom blizko a aspon tam nemusim lezat..

moni
24. apr 2010

zuvi, no tak to je ozaj o hubu chodit kazdy den.....mozno ze chcu nastvat maleho aby sam isiel 😀
tu sa robi monitor az tesne pred porodom (ak je vsetko OK)...

miska, no mne radsej nie, aby to bolo aktualne a nie s casovym posunom 🙂

kikarv
24. apr 2010

michalag aj mne ja momente budem písať 😀

zuvinka102
24. apr 2010

moni aj tu je to tak da sa povedat, ale nakolko prenasam a v pondelok mi zacina 42tt tak musim byt pod dozorom..

no moj drobcek je strasne zivy stale kope a to sa hovori, ze pred porodom uz sa moc nemrvi lebo nema miesto

kikarv
24. apr 2010

no ja raz neviem zmeniť ten pas ao to tam nastaviť.
jéé malá mi teraz zaspala s cumlíkom sranda a do teraz ho nechcela. konečne sa nebude hrať s bradavkami.
aká je zlatučká chutne spinká rúčky hore a podudláva. ja by som sa na ňu dokázala pozerať hodiny. 🙂

zuvinka102
24. apr 2010

kika to vazne musi byt krasny pohlad 😅

moni
24. apr 2010

zuvi, moja mala je taka ista, hmyri sa tam ako sisi 😵
ale ak to nemas daleko, radsej ozaj chodit kazdy den ako lezat v nemocnici.
kedy bude riesit dalsi postup? alebo to lekar nechava na drobcekovi?

kika 😵 😵 😵

michalag
24. apr 2010

kika, oki tak keby nieco tak ti napisem sms 🙂

ja som uz otravena ako sme sa vratili z vonka tak mam v kuse vytok 😒

michalag
24. apr 2010

kika tebe zaspala malicka a mne len teraz zaspal Sami 😅 , aj ked je v posteli uz od 20:30

zuvinka102
24. apr 2010

moni no na dalsie riesenie sa caka nakolko moj dr je odcestovany a pride v utorok.. alebo rozhodne o tom drobcek

kikarv
24. apr 2010

joj baby veru je to ten najkrajší pohľad na svete ked pozeráte na svojho anielička ako spokojne spinká. ved uvidíte už čoskoro samé aký to je nádherný pocit. Vlastne ten najkrajší pohľad je ten prvý pohľad na drobčeka po pôrode ked konečne uvidíte tých malých nezbedníkov čo vás kopkajú ešte. normálne mi chýbajú tie časy ked som si hladkala bruško a sledovala kopančeky lebo aj to je ten krásny pocit. haa je síce všetko na žene pôrod a tehotenstvo ale chlapy nikdy nepocítia to čo my ženy. a to je odplata za všetko. nieže by som sa im vysmievala ale ked oni nemusia trpieť a znášať všetko to nepríjemné čo my ženy.

moni
24. apr 2010

zuvi, aha uz si spominam ze si vravela ze doktor je odcestovany. no tak teda uvidime 🙂

idem ja este do obchodu pozriet ci mame vsetko pre tu drndu. a mozno jej slubim ze jej cosi kupim, aby vyliezla 😅

kikarv
24. apr 2010

michalag kludne mi napíš v ktorúkolvek hodinu. aj v noci. a aký výtok máš?
Aj Vanda už spinká. Teraz mi písali že už bola unavená tak ju odniesli spinkať z oslavy a už zaspala.

michalag
24. apr 2010

kika dufam ze vas ale nezobudim 😅

vytok mam vodovy, ale uz ma serinka

kikarv
24. apr 2010

michalag neboj nezobudíš kludne len napíš. neodteká ti pomáličky plodová voda? mne tak pri Vande odtekala.

michalag
24. apr 2010

kika ani nestras, zeby mi odtekala uz 2tt 😲

inak v passe to zmenis v "tehotenstvo a rodina" , "Stav" a "Neplanujeme v blizkej buducnosti"

zuvinka102
24. apr 2010

ja sa na dnes lucim nejak nam pada net, tak idem citat knihu.. prajem dobru nocku a pekne sny a kinderka co sa rozhodnu ist rodit tak tym rychly porod.. vidime sa zajtra 😀

kikarv
24. apr 2010

michalag no ja neviem kolko môže odtekať ale mne pomáličky odtekala začala ráno a v ten deň som aj porodila. slipovú vložku som mala úplne presiaknutú. úplne mi praskla až v pôrodnici.

kikarv
24. apr 2010

fúúú zjedla som celý balík detské piškoty s čajom 😅 asi ešte pretrváva pažravosť 😀

michalag
24. apr 2010

tak to ja tak nemam ale keby som nemala vlozku tak neviem neviem a opat ma zacina pichat do krcka tak snad sa malicka posuva nizsie a nizsie 😝 🙂

teraz som pozerala a kamilka tu bola naposledy vcera doobeda tak zeby uz mali drobceka 😕 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre