Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
1. máj 2010

ty kokšo ja by som jej tam asi vyadala 😠 😠 😠 😠 😠

juliap
1. máj 2010

no vynadal jej potom dr, co ma na starosti rizikovky, no a v pondelok ju sprdol este aj primar, ze co so mnou nacvicovala, tak si to dufam zapamata na cely zivot ... uvazujem, ze ked do 5.5. nic, a keby mali nejake pochybnosti, ci ma este nenechat, tak si vyziadam konzultaciu dr z inej nemocnice, lebo uz teraz sa mi to nechce pacit

evil15
1. máj 2010

ved to že TP si mala 24.4 a ona ti to zastavila krava jedna normálne som sa rozčúlila ako môže byť niekto takýto a rbí na pôrodnickom 😠 😠 😠 našťastie ja sa nemôžem sťažovať na mojich dr viem že vo štvrtok nastupujem a chcem sa dohodnúť či by mi mohli dať už vo štvrtok vyvolávačku nechcem to nechávať na poslednú chvílu ... Snád sa ti to spustí samé držím silno palčeky 🙂

juliap
1. máj 2010

no chybu urobila hlavne moja gyn., lebo na vrch tehu knizky mi napisala TP podla PM, no ale podla sono aj pohybov, aj podla toho ze viem, ze PM mam uz ked som tehu, tak mi tam datum nezmenila, ze na vrchu ma byt uvedeny tento, no a potom sa hadaj s dr, ze nemas taky datum ... a sono mi pozrela poriadne v nemocnici az v utorok rano, lebo prisla za mnou, ze kedy to vlastne mam ten TP, no a na sone zistila, ze to presne tak vychadza TP 28.4., no len uz bolo neskoro, lebo infuzkou to v noci stopli ... tak si vies predstavit ...

juliap
1. máj 2010

a takto tatik urobil svistikovi oko, aby sa mohol pozerat na svet, ked uz nechce z bruska von ... 😀

fleury
1. máj 2010

Ahojte

tak my dnes mame 3 tyzdne!! 😵 😵 😵 Sa mi nechce verit, ze to tak strasne ubehlo!!!! Rano som malej o tretej pri krmeni vravela, ze pred 3 tyzdnami mi o hodinku prekopala vodu uz 😀

kami vitaj uz ako mamina! 😉

Jaaj, inak aj vase babatka maju taky rezim ako v brusku? Lebo moja uplne na minutu pomaly, cely den duracelka a v noci sa budi presne tak ako ma budila este v brusku 😅

gratulujem mackopuf 🙂

julia hehe dobra foto 😀

fleury
1. máj 2010

inak susanita sa uz ozvala, ci uz ma malinkeho?

evil15
1. máj 2010

no je to zaujímavé ale hlavné je že je svoištík vporiadku a už zachvilku ho budeš mať pri sebe 🙂 a super foto 😀 no nič idem sa ja chystať pomaly von na prechádzku lebo me to v poslednej dobe trvá 🙂 my sme sa napapali a ideme si dqať zmrzku do mesta s princeznou lebo tatinko je v robote až do večera ☹ tak si bačujeme samé 🙂

fleury
1. máj 2010

a minius tu davno nebola, dufam, ze zase zacnu pisat viacere, ktore uz pisu pomenej 😉

inak poslednu dobu som myslela na veve ☹

evil15
1. máj 2010

jáj fleury to asi každá z nás 😢

evil15
1. máj 2010

tak budem ešte chvilku doma dávajú na STV2 koncert Desmod s Alexandrovcami a super spievajú 😉

moni
1. máj 2010

suuuuper to mackopuf zvladla, velka gratulacia! 😵 😵 😵

evil, to ze nic nenaznacuje ze sa to blizi nic neznamena, ved to moze prist raz-dva z nicoho nic. len treba troooosku este vydrzat. neboj sa, o par dni budeme isto maminkami 😵

fleury, presne to som sa chcela opytat...ci maju babatka taky rezim-nerezim aky mali v brusku...lebo mam sa na co tesit 🙄

cicimon
1. máj 2010

caute
mackopuf - gratulujem

moni - tak ja som si mojej este v brusku nevsimla ziaden rezim, ale teraz aky taky ma
dnes ma stihla doslova osrat pri prebalovani 🙂

moni
1. máj 2010

cicimon, joj tak snad aj toto moje dieta lenive bude trosku milosrdne a nebude sa vonku besniet tak ako sa teraz besni 😀

vcera sme boli na brutalnom nakupe, narobit zasoby jedla aby tatik nemusel vylietavat ako vrabec pre potravu. uz sme ozaj pripraveni, nielen ze sa mala moze narodit, ale kludne mozeme spravit vyvarovnu pre pol mesta, party, alebo vojnovy stav moze byt vyhlaseny 😀 😀 😀

aktakk
1. máj 2010

Ahojte..

No Moni- za to ja som vcera poslala draheho do obchodu, napisala som mu do sms co ma kupit...a ze dnes budeme robit spagetky na obed...tak som mu napisala, ze ma kupit spagety, syr, morcadellu a este zopar veci...no a vcera prisiel a pytam sa kde je ta morcadela a on ze "tu" ukazuje mi v ladnicke...a on kupil mozarellu syr. Tak dnes po ceste do prace kupil morcadellu a ked prisiel ze pojdem teda tie spagety spravit a on nekupil ani syr. takze na dnesny obed kupil az "spagety". 😒

moni
1. máj 2010

aktakk 😀
a co bolo na koniec na obed?

michalag
1. máj 2010

Ahooooojteeeeee 🙂

docitat vas asi nedocitam ale vsetkym dodatocne dakujeme 🙂

a tu vam predstavujem nasu princeznicku 😵

moni
1. máj 2010

miska, ahooj..uz ste doma?
gratulujem este raz, mala je nadhernaaa! 😵

michalag
1. máj 2010

moni uz sme a nacase lebo z nemocky mi zacalo pomaly ale isto sibat teda lepsie povedane z tej nudy ked malicka spala

moni
1. máj 2010

no super! ten porod mal celkom rychly priebeh, ale ktosi spominal ze malicka ta potrapila...

aktakk
1. máj 2010

Moni-na obed nakoniec nebolo nic, ja som mala rozky a ostala rascova polievka s vajcom, tak mu to stacilo udajne. 😖

Miska ahoj, vitajte...tak super ze ste uz domka.

evil15
1. máj 2010

ahojte tak ešte som tu 😉 a samozrejme ako kiderko aj ked som si dnes dala takú dlhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú prechádzku a stále ništ 😀

moni ved to že nič nič sa nedeje a naraz sa to spustí a ani nebudeme vedieť ako a bude to aj za nami 😉 no jedno je isté že snád do konca budúceho týždňa budeme mamikami aj my 🙂

miška vitajte princeznička je zlatunká 🙂

moni
1. máj 2010

mne volala pred chvilou mama, cela vynervena ze som sa vcera neozvala, ze co sa deje. ach jo 😒

evil, jasne, takto o tyzden uz budeme hadam aj doma s uzickami (teda, ja urcite).
ty mas vo stvrtok nastup do nemocky?

aktakk, no sak si manzel zapamata nabuduce ze ma vsetko kupit na prvy pokus 😉

vejula
1. máj 2010

jeej miška zlatunka je maličká... No čo aký bol pôrod, zvládli ste to rýchlo teda...

moni evil, to sa mi snad sníva že tu ešte klebetite... Ja som tipovala že dnes aspon dve z vás porodia, tak chytro....

moni
1. máj 2010

veji, no velmi to od nas nezavisi...
my si uzivame tehotenstvo 😵

vejula
1. máj 2010

no ved jasnačka 😉 jaj ved ty možno ešte porodiš dnes maš kopec času 🙂
A kto vie možno aj juliap už rodí od 12 tu nebola 😕
Som fakt zvedavá ktorá z vás to bude uzatvárať 😝

moni
1. máj 2010

no ja mam trosku "vyhodu" oproti julii a evil. kazdopadne som zmierena s tym 5.5., hoci by som radsej isla prirodzene, bez vyvolavacky.
vecer ideme na oslavu, tak uvidime....

vejula
1. máj 2010

moni uvidíš aj maličká sa zlakne a pojde sama... Ja som už mala tiež v pondelok planovane vyvolavanie a v piatok si to Domčo radšej sam rozmyslel 😉

moni
1. máj 2010

v pondelok mam sono aj poradnu tak uvidime. ked jej je dobre tak nech si tam pekne cusi, takze ak su prietoky v poho, a plodovka ako tak tak ja vydrziiiim 🙂

vy sa ako mate? ved domco bude mat mesiac buduci tyzden! boozoe ako to leti 😵

juliap
1. máj 2010

juj, este som tu, len sme mali zaplneny den, este som umyla schody, vytrela kupelku, tak som si na obed zdriemla a poobede sme boli tiez na prechadzke, dievcata si uz cez tyzden vymysleli program, tak sme boli na kebab, prechadzku a zaklincovali sme to zmrzkou ... mnami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre