Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
12. máj 2010

na rychlovku nove fotos malinkej...

zuzana1971
12. máj 2010

krasnucka ruzova princezna, ten overalcek so zajacikom je nadherny 😵 😵 😵 ...skoda, ze maxik nemoz nosit ruzovu 😝 😅

cheerlady
12. máj 2010

ahojte maminy,
tie co davate UM babatkam-davate im aj Kanavit??????? 😕 lebo dnes mal maly 2x UM,lebo ja som bola na skuske a varoval tatino, no a kamoska mi hovorila,ze jej povedala doktorka,ze ked prikrmuje,tak kanavit nema davat,lebo ze ho obsahuje uz UM.tak teraz neviem,ci ho malemu mam dat.inak papa len odo mna,len ked budem mat skusku,tak bude papat UM.co myslite???
inak dnes chudacik tak vracal,ze hotova sabla a islo mu to naraz z pusinky aj z nosteka 😲 ☹ tak som sa strasne zlakla,chudacik 😢
od dnes uz mame monitor dychu 🙂

zuzana1971
12. máj 2010

fleury aj ja som dnes trhala papiere 😀 😀 😀 akurat, ze to maxikovi vadilo, mala som ho pri sebe, lebo dnes nenaspal skoro nic cely den 😝 teraz dohana 😀

grekyna dik za tip zelezna studnicka, aj som na to minule myslela, ale potom som pozabudla 😝 aj vy mate taku poporodnu sklerozu? 😝 asi si budem vsetko zapisovat, uz davno zapisujem kedy maxik papal, kakal, kupal sa, lebo ja som schopna ked som nevyspata zabudnut co kedy bolo...inak som mala do tehu vybornu pamat 😝

zuzana1971
12. máj 2010

cheer ja kanavit nedavam...asi sa spytam detskej ci na to nezabudla, ked to tu vsetky spominate 😝

cinocka
12. máj 2010

ja tiez nedavam kanavit 😒

aktakk: aaa zase az tak mi ta zehlicka nechyba 😝

cheerlady
12. máj 2010

zuzi ja vzdy zabudam z ktoreho didika naposledy Risko papal 😀 😀 😀
inak minule sa mi v noci stalo,ze som dala malemu papat,ulozila som ho k nam do postele a zaspala a za chvilu som sa strhla s tym,ze som nevedela,co som s nim mala robit-ci prebalit a dat papat,alebo ci uz papal a zabudla som ho dat odgrgnut,no normalne som bola jak ozrata 😀 a maly si sladko spinkal,tak asi mu nic nechybalo 😀

stanusa
12. máj 2010

ahojte,
tak docitala som vas a uz sa mi aj oci zatvaraju, dnes som strasne ospala tak aj pojdem rovno do postele

zajtra mame poradnu, len dufam, ze nezmokneme
tak papa

stanusa
12. máj 2010

my mame len vigantol, ine vitaminy nam nedali a ani mi nechybaju 😝 ved aj ten mam problem mu dat a niekedy aj zabudnem 😅

zuzana1971
12. máj 2010

kebyze si to ja nezapisujem, tak neviem ci by som mu nedala 3x vigantol a ani raz zelezo 😝 este bral aj ine veci fenistil, kvapky do oci, mast do oci...no mala som v tom uz hokej 😝

michalag
12. máj 2010

Ahojte 🙂

baby oplati sa mi kupit lehatko???? rozmyslame ci kupit alebo nie a jedna cast mozgu mi vravi aby sme kupili a druha zase ze sa bojim aby mi tam chcela byt a aby to potom neboli vyhodene peniaze do vzduchu

ja tiez malickej davam len vigantol

cinocka
12. máj 2010

ja som tiez rozmyslala nad lehatkom, ale ked Timi nechce byt ani len v autosedacke 😒 a to je podobne, ci?? 😅

aktakk
12. máj 2010

Kami, Juli- tak chvalabohu to mate uz za sebou, hlavne ze nakoniec vsetko dobre dopadlo. A verim, ze aj dietky budu okej, ked to takto dobojovali. 😉

Zuzi- ja som ostala sprosta jak pantofla. Absolutne si nic nepamatam. Minule som sla lekarke, ze sa spytam na dve veci...samozrejme zabudla som na to, tak ze druhy krat sa spytam a jasne ze som zas zabudla a na treti krat som aspon na tu jednu nezabudla, druhu sa ma nastastie spytala lekarka. No total truba som.
Cheer- ja som toto podobne minule spravila..malinka sa zobudila a plackala a ja som nevedela, ci sa len prebrala po papani, ci ideme este len papat a to nevravim, ze Vigantol davam samozrejme v noci. Lebo vecer zabudam.

aktakk
12. máj 2010

Cinocka- tak ak si to rozmyslis, tak staci povedat 😀 .

Miska- no je to tazke odpovedat na take nieco. Nemas niekoho kto by ti ju vedel pozicat aspon na den dva aby si skusila, ci sa malinkej bude pacit?

michalag
12. máj 2010

aktakk ved to ze nemam ☹ ..... ale pri Samkovi sme si poradili bez lehatka tak teraz aj kebyze sa rozhodneme nekupit tak to nebudem brat az tak tragicky

ja cakam kym sa mi slecna zobudi aby sa napapala a ona stale spinka potvorka jedna, no som zvedava ci bude takto spinkat aj v noci ..... vcera potiahla zatial rekordne 5,5 hodky

moni
12. máj 2010

hlasim sa do klubu..tehu demencia presla plynule do materskej demencie 😀

miska, ozaj tazko povedat ci sa jej bude pacit....skoda ze to nie je doma tak ako tu, ak sa ti cosi nepaci vratis tovar. my sme kupili lehatko ci hojdacku ci ako sa to po slovensky povie. a ked sme ju tam dali prvykrat taka v tom bola stratena, pokrcena horsie ako v autosedacke. takze musime pockat par tyzdnov. ak nic z toho pojdem to vratit.

tie vitaminy co davate detickam, to je nejaka zmes? alebo len D?

aktakk
12. máj 2010

Misi no ja mam od sestry, cize mne keby tam aj nechcela spinkat, tak nic na tom nestratim. Ale myslim, ze keby aj kupis, tak zas sa da aj predat keby nieco. No je to na tebe samozrejme.

michalag
12. máj 2010

moni, skoda ze to tak nie je, ale to su tie nase slovenske obchody 😒

moni
12. máj 2010

miska, a nechces kupit nejake z bazaru? aby ti nebolo luto penazi keby sa to malej nepacilo...

michalag
13. máj 2010

breeee ranko 🙄

tak u nas noc bola vesela, malicka sice spinkala zhruba od 20:00-2:00, ale potom nevedela asi co so sebou, stale chcela byt na prsniku ale pritom sa v kuse odtahovala a ked som ju dala do postielky tak spustila velky plac, takto to trvalo do 5:00 rana kedy konecne zaspala a spinka doteraz

baby tie co kojite pijete aj kavu?

seuska
13. máj 2010

Dobre ranko 🙂
Tak my sme to bez ocina zvladli na jednotku 😵 Saška zaspala o desiatej, bola trosku nervoznejsia, ale na koniec sa nejak ukludnila a spala az do 3:30!!! Som neverila vlastnym ociam ked som pozerala na budiky 😀 potom sa napapala a spala do 7:30!!!! Ja mam doma fakt anjelika 😵 a cuduj sa svete spi zas.... ja asi odpadnem 😀

Zuzi diky, ale aj Maxik je nadherny vo vsetkych veciach, tiez ho pekne fesakujes fesaka... neviem, neviem ci ho neberieme za zenicha 😉

juliap
13. máj 2010

bre ranko, tak my mame tiez doma pokladik, prve 2 noci doma vstaval od 20h30 rano o 3h00 a dnes potiahol az do 4h30 ... sak aj ma preco, ked sa tak nadida az hika ... potrebujem este 1 dietatko na kojenie, lebo mne potom idu v noci ceci prasknut, ked tak spi 😀
michala ja som si urobila minule ze kvazi biela kava, zaliala som si nescu do polovice a doliala teplym mliekom, no a teraz som si urobila nescu len s trochou mlieka, tak uvidime 😒

juliap
13. máj 2010

tak a toto je nas svistik, presne sa to na neho hodi, mrkajte tie licka ...

michalag
13. máj 2010

julia, ten je kraaasnuckyyyy 😵 😵 😵

ja som dnes ko a dala by som si slabu nescu, ale bojim sa ze mala potom bude este akcnejsia ako je 😅

juliap
13. máj 2010

skus si ju dat hned po kojeni, za tie 3 hodinky ti potom uz aj vyprcha ...

michalag
13. máj 2010

juli, len moja je nevyspitatelna, ona si niekedy pyta mliecko aj po hodine ak sa slabo napapa

cicimon
13. máj 2010

caute,
aj my sme mali dobru noc, mala spala od 22.00-3.30 a potom od 4.30 do 7.30 🙂 tak sme sa aj vyspali fajne. Len vecer ma dajak prehnalo - asi z kombinacie parizsky salat a nato biela cokolada. Pred 22hou som sla kojit malu a potom sme obe zaspali na nasej posteli - a ked dosiel mm domov z teambuildingu, tak malu prebalil a dal do postielky a mna poslal spat 🙂

A rano sa mala tak pogrcala, ze az do ucha jej to zaslo 😀

juli - ja mam tiez ten problem, mala pije z jedneho prsnika a z druheho mi potom tecie...

a aky krasny den, som zvedava, kde je ten dazd co hlasili v pocasi

juliap
13. máj 2010

cici, ten dazd sa drzi u nas na vychode ...
pri emke som mala tiez takto vela mliecka, ale vtedy sme mali macku, tak som si odstriekala a dala som jej vypit, ale teraz jedine ked podstrcim dievcatam alebo mm ... 😀

michalag
13. máj 2010

cici, tak to krasne spinkate 🙂 ..... u vas je krasne 😕 , tak posli kusok aj na stred Slovenska 😉 tu je zamracene ☹

.... a chodite z deturencami von aj ked je zamracene a sychravo ako dnes?

cicimon
13. máj 2010

jaj...tak poslem trochu slnka 🙂

no ja pokial neprsi tak idem....vcera trochu sprchlo ale hned ako doprsalo tak som sla. Aj ked mrakov este bolo hojne

michala - ja nepijem teraz riadnu kavu len kapucino, aj to skor pre chut, ale aku dobru viedensku niekde na teraske by som si dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre