Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
10. dec 2009

zuzik uvidíš ked sa narodí nevymenila by si ani za tucet dievčatiek... Však možno druhé 😉 Ja už sa strašne teším na Dominika, ešte dnes som kukala na priateľov a práve tam porodila jedna kočka dvojčatká, boli strááášne zlatučké... Zas slzičky v očiach, keby som už ja tak držala to moje čudo 😵

moni
10. dec 2009

majca, no to je zase druha vec ze su vsetky rovnake, oranzove machulky 🙂
ale ked vylezie take pokrcene, po tyzdni sa mi zda ze su uz trosku ine.....a ved to je jedno, aj tak pre kazdu z nas bude to jej najkrajsie 🙂

zuzi, tak tie peniaze nastvu, v dnesnej dobe a v tvojej situacii 😠

blondy12
10. dec 2009

vejulka moja gratulujem ku chlapcekovi 😀

a michalag taktiez gratulujem ze je vsetko v poriadku 😀

juj dievcata ja este pockam do 21ho a snad nam doktor povie... 😝 alebo aspon nech bude zdravucke a v poriadku...

no moni ja mam presne to co ty...ked sa nenajem je mi zle, ked sa najem tiez, az si musim lahnut a predychat...ale to je kludne nejako... 😀, ale ked uz kope tak to stoji za to..no v noci ma toleruje 😀 sice obcas kope alebo rano ale iba tak jemne aby ma nezobudilo.. 😉 juj uz sa tesim kedy sa dozviem pohlavie...chcem uz to malicke volat menom..nie len ono...

blondy12
10. dec 2009

zuzka a aky kocik teda ten chipolino chces?daj aspon nazov?inac ja pozeram uz podobne..ale ani nemusi byt prehadzovacia rukovat..lebo ked sa da otocit v smere a proti smere jazdy...a prave som premyslala ze ked uz budeme mat babatka koncom aprila ako ja..tak najskor nejaka prechadzka asi az ku koncu maja...a to uz by som snad aj babo zababusila poriadne aj v takom sportaku co je az do lahu..v lete zas bude lepsie a na zimu uz bude treba tak ci tak sportak ta vanicka zas az taka nutna nie je kvoli tomu letu...lenze musela by som vidiet ten kocik...a to nemam tu v prahe take moznosti (dofrasa) take lacne ...iba sme drahe alebo velke

vejula
10. dec 2009

Ďakujem blondy, no je to super ked už vieš ako máš bábo volať....

majca424
10. dec 2009

moni to hej, keď sa narodia, tak určite sa každej z nás bude najsam najviac páčiť to jej, ale veď tak to predsa má byť 🙂 🙂

vejula, no ja som tiež počula, že dievčatká kopkajú viac ako chlapci, ale tak neviem, či ten náš bude asi futbalista po tatkovi jedine keď tak kope 😀

moni
10. dec 2009

blondy, 21. je uz za rohom..budete mat krasny darcek 🙂
ja som tam isla s malou dusickou ci bude vsetko OK, uz mi bolo jedno ci XX alebo XY. ale ked povedala ze je vsetko na poriadku a bude to slecna, hned mi slzy vyhrkli 😵 ale aj zbojnika by som oplakala 😅

moni
10. dec 2009

joj este ku kocikom som chcela, ja nad vanickou vobec neuvazujem lebo tu je uz koncom aprila 30 stupnov (aspon co som zazila). vyber mam ale dost obmedzeny kedze chcem aby sa dal uplne sklopit (nejako si tu na to nepotrpia), a snad len 2-3 kociky sa daju prehadzovat v smere/proti smeru resp. rucka. no bude to este zabava 😅

vejula
10. dec 2009

😀 majca no ja som už od 18 tt ked ešte nekopal hovorila že ten môj bude nejaký mysliteľ alebo filozof, že asi žiaden futbalista... Ale však uvidíme čo z tých našich drobcov vyrastie.
moni, jasom sa zas len usmievala jak slniečko na hnoji, ked mi ukázal vajka a to male čudo medzi nimi 🙂

majca424
10. dec 2009

veji, tak to hej, možno ozaj nejaký filozof, to budeš mať inak mudreho 😀 nie ako môj, rozbité kolená atď ... 😀 😀 😀
to ja som sa tiež skoro rozplakala keď som ho videla, a tiež som bola ako slniečko na hnoji a slzičky na krajíčku a keď povedal, že je to chlapček tak som mu neverila 😀 až keď to 3 krát povedal, tak som začala tomu veriť a tiež mi ukazoval vajka aj pindíka 😀

zuzana1971
10. dec 2009

blondy no to praveze neviem ktory z tych 3 mam kupit, ten treti link chipolino leo tusim nejde otvorit

moni naozaj je malo kocikov z prehadzovatelnou rukovatou, este jeden je chipolino ultra ale ten stoji az 190 euro

potom mozno zopar este okolo 300-400 euro, ale tie cenove kategorie uz nepozeram, aha a este tusim niektore Hauck, ale tiez stoja okolo 270 euro...

ja chcem kupt este taku prenosnu tasku s usami, to ked sa da do sportoveho kocika je to ako vanicka, dietatko je chranene a da sa v tom aj nosit

vejula
10. dec 2009

😀 no maji tak kto vie čo sa z toho mojho vykluje... Môžno mysliteľ s rozbitými kolenami 😀 Ale tak drahý je tak aj aj že sa nedá povedať tak jednoznačne... Ako malého ho zrazilo auto tak musel prestať hrať fotbal, tak mu asi neostalo nič iné iba myslieť 😀

majca424
10. dec 2009

tak to hej, mysliteľ s rozbitými kolenami a hrčou na hlave 😀
ale joooj, ešte sú len v bruškách a už hrajú futbla 😀 pekne poporiadku, teraz kopka len preto, že asi nemá čo iné na robote, tak čo tam bude, veď ani mňa by nebavilo stále len plávať a plávať 😀

dejna3
10. dec 2009

zuzi, ja by som si vybrala hlavne taký, kde je aj vanička... určite kvôli chrbátiku bábätka...
a nepozerala si po bazároch nejaké napr, z druhej ruky? alebo nechceš taký kupovať?
blondy, a čo chceš robiť celý mesiac s bábätkom doma, keď sa chystáš na prechádzku až koncom mája? 😀 malá sa narodila 18. októbra a na prvej prechádzke sme boli, keď mala 9 dní 🙂 dr. nás poslala 😉

silvia7
10. dec 2009

dejni - môžem špeci na teba otázočku?? ohľadne toho 3D ultrazvuku - už si bola, či len ideš? nepostrehla som to posledných príspevkoch.. chcela by som tam ísť aj ja, tak či by si mi dala odporúčania a infošky, ak máš... Ď. 😉

moni
10. dec 2009

zuzi, ani mne nesiel otvorit ten treti link. s tymi cenami je to nehorazne, tu v usa sa da v pohode kupit kocik za $250, zalezi od toho ake ma clovek poziadavky. preto ja ani nepozeram tie europske modely, a uz vobec nie ceny, lebo sa len nastvem 🙄
a nikdy to nekonci pri jednej veci, tooolko serepeticiek treba 😀

veru maminky chlapcekov, na rozbite kolena sa treba pripravit 🙂 ale to neznamena ze tie nase bosorky nebudu tiez vymyslat lotroviny. veru uz aby to bolo!

vejula
10. dec 2009

jasnačka, ved ja by som sa unudila v tom brušku... Ale tak snád mu tam nieje zle... OBčas spolu aj pokecáme a tak a v podstate robí všetko somnou 😉

dejna3
10. dec 2009

silvi, ešte sa tam len chystám, 20.12. 😉

silvia7
10. dec 2009

AHAAA.. 😉 a to si sa kedy objednávala?? že cca, ak tam zavolám, či mi nepovedia termín koncom januára.. aby nebolo už mooc veľké mimi..

blondy12
10. dec 2009

joj dejni tak asi koncom maja az nevyjdem ... 😀 ale tak okrem 24.4 mam termin 1.5. a kebyze pretahujem a este tyzdne v nemocnici tak pomaly koniec maja 😝 tak som to brala ale aj keby nie...tak tiez som pozerala taky kde by to bolo bez vanicky..ale oni teraz robia aj take co sa prerobi z vanicky sportak resp.opacne...a su dobre..to som uvidela u takeho kvalitnejsieho...a je to uplne nalezato aj makkucko..a mozem este prinajhorsom pod to babo nieco dat...ale tak uvidim ci nieco take najdem..

a zuzi mne asi tiez najviac ten treti kocik sa pozdava ...

silvia7
10. dec 2009

aj ja rozmýšľam, že či len ten šporťák nezaobstarať... hlboký máme taký starší po synovcovi, čiže na ten studený apríl by sme to prežili..
ale neviem, to sa musím špeciálne zamerať na športový s možnosťou vloženia tej vaničky prenosnej??? poraďte značku alebo teda stránku.. 😉 díkess

majca424
10. dec 2009

No, to ma nenapadlo, že vlastne robí všetko so mnou 🙂 jeeej, ono so mnou aj s Vami kecá 😀

dejna3
10. dec 2009

silvi, ja som sa objednala asi 5 týždňov vopred, ale chceli mi dať termín na 6.12., ibaže mm skôr nemohol...
vraj to bežene robia medzi 20tt - 30tt

blondy, tak dlho hádam nebudeš prenášať 😉 a v máji už bývajú horúčavy, takže určite doma nevydržíš dlho 🙂

zuzana1971
10. dec 2009

dejna, s vanickou urcite nekupim, lebo po prve na to nemam, po druhe na par mesiacov uz duplom nie a neviem kde by som to tu v 14m2 skladovala... 😝

vytocenie ma este nepreslo, tak odbehnem do potravin nieco si kupit na nervy 😝

vejula
10. dec 2009

no jasnačka maj,i naši dvaja už su teraz kamoši 😉

silvia7
10. dec 2009

ďakujem pekne a môžeš mi poslať do IP alebo sem čísielko? neviem, či mám správne, tak náhodou.. no lebo ja som najprv nechcela ísť, že viac menej zbytočne vyhodené prachy, ale teraz mám obavu, že fakt vyzerám na dvojičky a dr. mi nič nehovorila.. no ako už ktosi spomínal, že sa aj také stalo už.. a v rodine máme nejaké dvojičky aj z mojej aj z mm strany... 😠

majca424
10. dec 2009

😀 no to hej, určite sú 😀
a už sme v tabuľkééééé 😀

zuzi, a nerozmýšľala si nad trojkombináciou? dajú sa kupiť celkom v dobre cene... hm? 🙂

majca424
10. dec 2009

veji a teraz kukám, ty si zo žiliny??? 🙂 🙂 🙂
a kde sa chystáš rodiť? 😀

vejula
10. dec 2009

a ako nájdem tabuľku????

blondy12
10. dec 2009

no dejni mas pravdu.. 😝

silvi ak sa pozries do mojho albumiku tak tam mam jeden taky bez vanicky a an tu prenosnu tasku nemusis kupovat je to ten treti taky sedy...a vola sa silver cross...akurat nechapem co je na nom za 400e asi ta znacka...ale na youtube je nanho dobre video tak sa mi zapacil..splna to co by som chcela...az na tu cenu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre