Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
23. dec 2009

babyyy ako si mam vytvorit fotoalbum, prosiim kratky postup 🙂

kamilakd
23. dec 2009

kiwi klikni na fotoalbum,potom na moj fotoalbum a tam vytvoris a nahadzes fotky

kiwinka
23. dec 2009

dakujeeeeeeeeeeeeem kami!! :P
tak uz som pridala 3D 🙂 tak sa tesim, ze konecne sa mi to podarilo 🙂

zuzana1971
23. dec 2009

kiwi krasne

stanusa
23. dec 2009

kiwinka peknucke fotky a z ktoreho tt?

silvia7
23. dec 2009

kiwi - jaaaká princeznička zlatučká to je 😉 ja cem tiež malú šušulku 😀 ale tak nech je prvý chlapec, keď už, na bábiku si počkám 🙂

zuzi - no už si u rodiny?? aká bola cesta? 🙂 ja som práve dorobila šuhajdy a dopomáhala so šalátmi - cibulovo zemiakový a tiež majonézový... hmm.. asi si rovno naložím troooošku 😝

zuzana1971
23. dec 2009

no babule, dosla som k nasim, skoro som sa otocila na podpatku...mojmu fotrovi vsetko vadi, tak nam zakazal zaznut svetlo, rozpravat sa...vzdy to bolo pri nom ako vo väzeni...ja, ze nech si zvyka, ze o rok tu uz bude babatko behat, on zacal vrieskat ze ziadne decko tu nechce, ze to tu zamuruje, aby som sa sem nedostala (podotykam, ze dom je na papieri na 50 percent moj a financovala som ho na 90 percent ked som robila 12 rokov v Rakusku, este aj moje auto a byt v BA som predala), potom klasika, ze ma infarkt kvoli mne, mame mu volat sanitku 112, o 5 minut ze uz pohrebnu sluzbu 😝 , proste divadlo, len aby som vypadla, volakedy to skusal bit ma, kopat aby som vypadla, ale ja som sa nesrala a podavala trestne oznamenia podlozene lekarskymi dokladmi, a ked videl, ze to mu nepomoze tak zacal s divadielkami, ze umiera, podotykam, ze tu bola minule 112 a NIC mu nezistili, zdravy ako buk, a odporucili mu psychiatricku liecbu...
no a takto "veselo" to u nas chodi uz 38 rokov a este aj horsie...ale to je na dlho
a preto sem nechodim ani tych par dni na vianoce...
chcela som odist na prvy vlak, ale mama a segra ma prosia, aby som ostala, ze sa tu boja byt s nim same 😝

minka21
23. dec 2009

awojky tehulky🙂 tak dnes sme boli na poradni,a jak sme kukali tak sme kukali tak pipik stale nikde🙂 pekne sme medzi nozky videli,takze asi bude ta nasa princezna 😵 😵 dlho dlho som tu nebola,takze precitat vas bude dooost narocne,ale idem skusit🙂
tak sa krasne majte a papkajte🙂

zuzkabar1983
23. dec 2009

Kiwinka, mala je nadherna, pekne fotecky mate 🙂

A Zuzka, tebe prajem pevne nervy, aby si to tam teda vydrzala. Isto to neni lahke podla toho co pises, ale ty to zvladnes 😉

silvia7
23. dec 2009

Zuzii, že na vraždu hej?? odpusť, ak budem hnusná a zlá, ale mali ste mu povedať, že nech si tú 112 zavolá sám a nech im aj vysvetlí, že mu len prepína.... 🙄 jak ja nemám rada takých ľudí.. just by som všade rozsvecovala a púšťala nahlas telku, rádio a aj moje hlasivky... prepáč naozaj, no som ostala s otvorenými ústami, keď som si to prečítala.. 😒

kamilakd
23. dec 2009

zuzanka to mi je fakt luto,ze takto sviatkujes bedeme na teba mysliet...a mozno sa to trosku da do poriadku

kivi krasne si to zvladla krasne fotocky

minka tak gratulacia k princeznej

zuzkabar a tebe je uz lepsie???vela vela pit a ten sirup stodal si si mohla dat to je homeopaticky pre tehotne a dojcata

kamilakd
23. dec 2009

civi manzel sa uz nevie dockat renuska???ked uz skusa nosit amoska 😀 😀 😀 krasne a tie ponozticky by som brala aj ja 😀 😀 😀

minius
23. dec 2009

KIWI Karolinka je prekrasnucka, tie malicke rucicky s prstikami 😀!

Zuzi to ti nezavidim ... clovek si isto rodinu nevyberie ☹, skus si z neho nerobit tazku hlavu a ak je taky aky je tak sa na neho vykasli za stresy ti to teraz nestoji 😉

dejna3
23. dec 2009

ahojte babulky,
zopár dní som nabola na nete...

chcem Vám všetkým popriať príjemné prežitie vianočných sviatkov, užite si dosýta spoločnosti svojich najbližších a nájdite si veľa krásnych darčekov pod vianočným stromčekom 😉

cicimon
23. dec 2009

tak ja sa pripajam a zelam stastne a vesele... 🙂

grekyna23
24. dec 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola, ale kedze rano akosi nemozem spavat, tak som vsetky zameskane prispevky uz docitala, mm som zapinanim notebooku prebudila a tak uz stihol aj otocit obchod a uz upratuje po mojej vcerajsej oslave narodenim
gratulujem k novym odhalenym dievcatkam a chlapcom 😵
my sme boli na poradni v pondelok, sme v poriadku, taka som rada, a ked sme hladali pohlavie, sme sa natrapili, male malo koniec bruska akurat pri lonovej spone a tak sa tam doktor koli kosti nemohol dostat, aj male skusal odtial vytlacit, ale nepodarili sa. a tak povedal, ze nabuduce aj keby som tam mala byt 2 hodiny, tak na to musime prist. male sme aj dotacat 3D detail tvaricky, ale nebolo moc pekne vidno, tak nam urobil 1 fotku a pojdeme to skusim zase 4.1.
a 12.1. sme objednani na glukozovy test a sam doktor mi poradil, ze si mam zobrat citron, len sa ich tam mam opytat, ci to tam oni povoluju.
a tiez mi povedal, ze ziadna hladovka na stedry den, lebo potom vecer by to bola na brusko zataz.
inac ja ked chcem zacitit pohyby, tak si lahnem na chrbat a male zacne kopkat, zrejme musi zmenit polohu, ked mu zavadzia moja chrbtica
inac, mam zazitok lebo minule, ked kopkalo, tak som to aj na brusku pekne videla 😉

a aj ja sa pripajam k prianiam krasne prezitych sviatkov, hlavne nech sa nase babatka zdravucke, a tehulky, ktore ste chore, prajem skore uzdravenie, zdravie je to najdolezitejsie

stanusa
24. dec 2009

pekne vianocne rano!

Maličký anjelik v okne stál
a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial.
Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali
a stále sa na seba pekne usmievali.

Stastne a vesele!
😵

civavava
autor
24. dec 2009

ahojte babule, krasne vianocne rano prajem!

kiwi, prekrasne fotecky, Karolinka je uzasna, juj tie male rucicky a krasna tvaricka 😵 😵

zuzi, je mi luto, ze to s tvojim otcom je taketo, som sa tesila ze budu zmeny ale vidim, ze asi si mala pravdu, ked si nic dobre necakala...nebolo by ti lepsie samej doma aj s maxikom a kocurom, v klude a bez stresu??

baby Blavacky, tak to nase stretko teda bude, padol aj navrh za Avion, co je tiez fajn, komu to vyhovuje? a dajme cas definitivne na 13:00 bo este ide tusim adasik na 3D a konci o 12:30....

lucinka1104
24. dec 2009

Krásne požehnané Vianočné svietky šťastné a a veselé , bohatého ježiška vam všetkým praje Lucka s Oliviou Lukáško a otecko.

kamilakd
24. dec 2009

mne ako cez polnu najviac vyhovuje 🙂 avion 🙂 mam to hned z dialnice a nemusim sa nikde motat ked uz budem mat dve hodky cesty za sebou 😅 cas mi je uplne jedno 13hodina je uplne fajin

lucinka1104
24. dec 2009

kiwi Karolínka je nadherná moja Oli posledné 4 dni asi ani nespí vkuse kope o zlom krky 😀

michalag
24. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂

Končí sa zas ďalší rôčik,
do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,
od Ježiška dary krásne.
K tomu šťastia do balíčka,
hodne zdravia a šťastíčka.

Stastne a vesele Vianoce 🙂 🙂 🙂

alicc
24. dec 2009

ahojte babulky,
prajeme vám príjemné sviatky a bohatého Ježiška. 🙂

cifroska
24. dec 2009

Ahojte 🙂 .
Prajem vam krasne pozehnane vianocne sviatky. 🙂

domika9
24. dec 2009

Bielou nocou už vianočna pieseň znie, v oku sa slza šťastia skvie.
Vtedy nech láska vstupi do vášho domu, pohodu a hojnosť k tomu.
Zo srdca krásne Vianoce

roxi
24. dec 2009

ahojte baby, nejak nestíham, tak len tak narýchlo

všetkým želám krásne, veselé a pohodové Vianoce 😵 😵 😵

moni
24. dec 2009

ja tiez len narychlo

krasne prezitie vianocnych sviatkov vam a vasim najblizsim! 😵

zuzuj
24. dec 2009

Stastne a vesele baby, vsetkym nam prajem v novom roku narodene v termine, zdrave, krasne babatka a partnerov, ktori budu pri nas stale stáť. 😀

adasik
24. dec 2009

Krasny stedrý vecer vam prajem,
len čo sa týka nasho stretka:
Avion mam trocha od ruky, radsej ten Polus alebo Aupark....Totiž z mesta mi tam asi nič nejde 😢
hodina je uplne super 😉
este si vsetky užite krasny vecer, papa

kats
24. dec 2009

Krasny stedry vecer vsetkym 😉 kooopec pohody a zdravicka 😀

k stretku pre cezpolnych 😅 z dialnice to je priamo k polusu, rovno zliezt z dialnice a po vajnorskej ste tam za 5 minut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre