Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
13. jan 2010

tak to hej, no neviem si predstavit chlapceka v ruzovom 😝 ... ved uz som si robila zoznam ake veci/ oblecko budeme potrebovat, velkosti, kratky ci dlhy rukav a stale sa obavam ci nekupim malo alebo vela a zbytocne sa to nevynosi

moni
13. jan 2010

michalag, moj kolega (nie je gay) je z thajska a jeho najoblubenejsie tricko je ruzove a svetlo fialove 😀
vzdy sa musim pousmiat ked ho vidim. ale zas na druhej strane, velmi mu to pristane, lebo ma taku tmavsiu pokozku 🙂

ja som podostavala same baby-girl vecicky, tych par veciciek co som sama kupila su neutralne alebo modre (vsetci, na cele s mm, do mna hucali ze to bude chlapcek). u nas to ale bolo jednoznacne, teda ked mi teta natocila monitor, hned som tam videla dievcatko 😵

dejni, vy viete a tajis, pravda? 😵 nabuduce by som to aj ja tak spravila

dejna3
13. jan 2010

ja by som kúpila radšej menej, dkúpiť sa dá vždy, aj podľa toho ako bude bábätko rásť a podľa počka tiež, keďže sa pôjde do leta 😉

blondy12
13. jan 2010

moni vies co pre mna kupovat take lavacke veci je uz asi tiez divne 😀 ..aj ked som lavak zvykla som si...a ja si sama vsetko pekne urobim no ale ked sa nemusim trapit s otvaranim konzerv ale moze MM preco mu to nenechat nie? 😅 ...mne v nedelu teta posle nejake oblecko tak som zvedava...zatial na zaciatok ...a potom ma pre mna este pripravenu dalsiu varku 😝

dejna3
13. jan 2010

moni, povedali sme len rodine a najbližším... ja som pôvodne chcela aj ich trošinku ponaťahovať, ale drahý chcel, aby sme im povedali 😉

michalag
13. jan 2010

najlepsie je ze si to uz vobec nepamatam co bolo pred 4 rokmi ale je pravda ze sme kopec veci aj podostavali a kupovali fakt malo

no ja mam tak ze z kazdeho po 3ks, 56 kupujem body napriklad len s dlhym rukavom a 62 uz aj s kratkym ... a trosku sa riadim aj tabulkou co mam v albume, lebo inak by som bola z toho magor 😝 ... myslite si ze vyuzijeme v lete polodupky?

moni
13. jan 2010

michalag, ja by som tiez menej kupila, ved ti krpci rastu tak rychlo 🙂
blondy, vidis, lavaci su ovela prisposobivejsi ako pravaci. co ine vam uz ostava, pravda?

tu sa malo ludi pyta, lebo niektore narodnosti to beru velmi citlivo. hlavne aziati. mm sa pytali kolegyne (cinanka a korejka), ci nie je nestastny ze bude mat dcerku 🙄 taaak vypenil 😠

michalag
13. jan 2010

strasne ma pali zaha 😝 tak si idem lahnut ci to nahodou neprejde a nezaspim
babenky bruuuu nocku 😔

michalag
13. jan 2010

inak z 56 este nemam nic to kupim asi fakt len nieco do porodky, ja kupujem zatial len 62, ved rukavy sa daju vyhnut vzdy 😉 🙂

bruuu nocku 😔

dejna3
13. jan 2010

moni, aj tu si ešte stále veľa ľudí "potrpí" na synovi... počas týchto tehotenstiev som mala možnosť zreteľne si to uvedomiť...

moni
13. jan 2010

dejna, ja som velmi chcela dievcatko takze som "spokojna" ale v zivote by ma nenapadlo uprednostnovat jedno pred druhym. minule ma tak vytocila jedna moja kamaratka, ktora dalsej tehu kamoske ktora caka druhe, povedala ze aka skoda ze to bude chlapcek, lebo uz jedneho doma maju. ze parik by bol lepsi. no mna skoro vyniesli 🙄
aziati to dotiahi tak daleko ze im nechcu hovorit na sone pohlavie aby nesli na potrat ked je to dievcatko 😔 samozrejme, nie vsetci.

miska, dobru noc!

dejna3
13. jan 2010

moni, ja tiež nemám rada takéto reči - keď nám povedia, tak vám držíme palce, aby to bol chlapček 🙄 akože čo, keď už máme jedno dievčatko, tak druhé už nie je také očakávané? a mali by sme byť sklamaní, ak to "zasa" bude princeznička? ☹

moni
13. jan 2010

dejni, nam sa dlho nedarilo otehotniet a medzicasom jedna pribuzna cakala svoje 4. to boli reci je zase tehotna, a preco si nedavali pozor. tiez som penila, lebo mat dietatko je velikansky zazrak 😵

takze ked bude druha princeznicka, tak tatinko bude ako kral, tri baby mat doma 😵 a ked to bude chlapcek, bude krasny parik 😵

dejna3
13. jan 2010

moni, presne, je to zázrak a je to dieťatko, malý človiečik a hlavne náš 😵 😵 😵

moja kolegynka nemohla tiež dlhšie otehu s druhým dietkom... po 6 rokoch sa podarilo, a keď mala nastúpiť po RD do práce, zistila, že čaká tretie... a vieš jak strašne vzdychajú a lamentujú nad ňou ostatné kolegyne 😠 😠 že jej to nezávidia, a že ako to zvládne aj vekovo (má už takmer 40) aj finančne (muž zarobí málo) a podobné kecy... ja som z toho ostala normálne v šoku, keď som počula tie kecy 😖 navyše aj tretie bude chlapček, takže "zasa"... 😔

moni
13. jan 2010

ludom sa fakt nezavdacis 🙄
hlavne ze to najviac riesia ti, ktorych sa to netyka 😠

dejna3
13. jan 2010

tak ja už idem off.. tebe prajem ešte pekný večer 😉

moni
13. jan 2010

dobru noc!

ja idem pracovat 😝

michalag
14. jan 2010

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

tak ja som si priala viac chlapceka a aj Sami braceka ale ked nam povedal ze to vyzera na dievcatko tak som sa tiez zacala tesit a ruzovej som v obchode neodolala 😅 😀 , ved pohlavie nie je dolezite, je dolezite ze bude zdrave a bude nase 😵

stanusa
14. jan 2010

dobre ranko baby,
miska a na tu zahu niekomu pomaha aj mlieko, mne zatial zabera fatra 😉
my mame v rodine vela chlapcekov, teraz ked otehu bratrancova zena - uz maju 7 r. syna, tak sa nadejame na dievcatko 😀
tie letne vecicky nejdem teraz objednavat, ved bude casu dost

malalady
14. jan 2010

prajem krásne dobré ranko 🙂

michalag
14. jan 2010

stanus, ja mlieko nemusim .... mne zaberal Mineral mineralka, ale teraz akosi nic a dokonca sa aj v noci zobudim ze mi je zle od zahy 😝 😝 😝

michalag
14. jan 2010

ahoj malalady 🙂 ,

malalady
14. jan 2010

ahoj Miška 🙂

stanusa
14. jan 2010

miska citala som, ze ta zaha by nemala palit do konca tehu 😅
alebo skus v lekarni nieco proti tomu

malalady ako si dopadla?

malalady
14. jan 2010

stanuška dneskajz som tam volala tak mi povedala,že mám príst hocktorí den okrem stredy na lačno 😅 eh zase to na lačno 😠

blondy12
14. jan 2010

bre ranko koceny 🙂..jaj tak dobre sa mi spalo a zas sa prebudit a ucit sa ☹ ..no co zajtra uz to budem mat za sebou a jeden den volna si zasluzim ...

michalag
14. jan 2010

stanus, mna takto palila zaha aj pri prvom, tak uz dufam ze mala bude aspon vlasata, ked ma to uz tak trapi 😝

... a prave kopeako o zivot 🙂 😵

sasikas
14. jan 2010

ahojte ..
blondy- tak ja tiez 100 percentna lavacka som , no a ked ma niekto vidi jak krajam chleba tak sa chyta za hlavu...hihi...tak som zvedava ako to nase malicke bude...neter je po mne lavacka tiez, lebo ani sestra ani svagor nie su.. 🙂

a ta zaha....dnes v noci som bola asi 3x hore kvoli tomu..no hruuuuza....a nepomaha uz nic.... 😝 ono by to malo ku koncu tehu prejst, vraj ked sa babetko posunie uz nizsie.....tak musime vydrzat....ale je to neprijemneee.... 😒 a to som doteraz vobec si nevedela predstavit ze aky je to pocit, ked niekto vravel ze ma kyselinu...tak zu viem... 😀 😀

sasikas
14. jan 2010

malalady...pozeram ze mas termin akurat na moje narodky... 🙂

grekyna23
14. jan 2010

dobre ranko 🙂
blondy, tak to dnes este vydrz, zajtra pekne skusku spravis a potom si dobre oddychnes. drzim palce 😉
ja som tiez nevedala co je to palenie zahy, ale cez tehu som si to vynahradila... 😒 , este skuste 2 hodiny po jedle si nelahat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre