Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
21. jan 2010

dakujem kocky 😀
zuzi nedaj sa vyuzit.To co ona robi sa mi zd a ako vyuzivanie 😠

minius
21. jan 2010

Ludka gratulujem k dievcatku 😉

Vejulka kocik ste vybrali peknucky a dobre ze je bez pasikov vo vnutri akosi mi to neslo dokopy. Takze ty tiez uz mozes len tasku do nemocnice pobalit a uz si hotova 😀

Zuzi no s tou rodinou to nikdy nie je najlahsie. Ona babenka ak je sama tak jej je asi smutno ale ty predovsetkym musis mysliet na seba a na Maxika, aspon ja by som to tak urobila.
Ja by som jej to asi slusne vysvetlila ze ked sa malicke narodi tak ak ty budes chciet tak obnovite kontak.

Ja vas uz naspat nevladzem ani citat.... Moni tak princeznicka tvrdohlava sa neukazala, no to sa uz tie nase ratolesti ukazuju 😀

cicimon
21. jan 2010

no dnes ste toho popisali...

mne sa podarilo dnes kupit tehu podprsenku aj kojenecku a tie porodnicke vlozky aj podlozky a tot vsjo

tak nam krasne nasnezilo, ze cestou od lekarky som cakala 30min na bus, kedze jeden neprisiel.....brr v tej kose

evil - ja sa chystam okolo 20teho na antolsku..

moni
21. jan 2010

cicimon, ako glukoza?

ludka, grtulacia k princeznicke. sarka bude mat partacku a tatino 3 baby v dome 😵

cicimon
21. jan 2010

moni - neviem, mam v pondelok zavolat na vysledky...len mam 2 velke modriny na ruke co mi brala krv
dufam, ze mi nic nenajdu, aj ked sladkeho jem dost..

moni
21. jan 2010

cicimon, no hlavne ze si udrzala tu zbrndu v sebe 🙂

veji, no aki ste sikovnici, super nakup! 😵

minius, no veu paskuda nasa mala je to, drahoty robi 😀 ale aspon ju uvidime o tyzden zas 😵

cicimon
21. jan 2010

moni - mne kazala sestricka dat si do toho citron, tak som si namiesala s polkou citrona 🙂) snad to neovplyvni vysledok

vejula
21. jan 2010

dakujem mini, mne sa to tiež viac páči bez pásikov... A čo sa týka tej postielky cestovnej, tak tá je tiež taká polohovateľná a ked som do nej kupila dobrý kvalitný madrac tak v nom môže bábo normálne spávať... Ja som tak rozmýšlala, že normálne nemusím kupovať tu drevenu, ale normálne môže spávať a j v takejto a ked už bude väčšie tak to posuniem dole a bude mať ohradku... Lebo keby kupim drevenu a tak ako staršie by tam asi mec nechcelo byť. A táto má aj nejaké vibrácie a nejaké pesničky či čo a ku tomu aj tu prebalovaciu podložku... Myslíte, že je nutné kupovať normálnu drevenu postielku? LEbo ja neplánujem.... Ta predavačka hovorila že niektorí to tak kupuju, že môžu s nou aj cestovať aj normálne ju mať doma ako klasicku postielku... Čo si o tom myslíte?

Zuzi, viem si predstaviť aké to musíš mať teraz ked rodina nieje s tebou a ani sa nepokuša o kontakt. Ale sama vieš že ti nestoja za to, že tebe ani malému nemajú čo ponuknuť - tým nemyslím nič hmotné ale lásku a priateľstvo... A ver, že ked maličký bude cítiť od teba vela lásky, tak mu to vynahradíš... Možno sa bude pýtať na starkého starkú a tak, tak mu normálne povedz, príp. sa môžu aj stretnuť, nech sa sám rozhodne, či chce s nimi tráviť čas alebo radšej nie... Detičky su mudrejšie ako si myslíme, neboj

moni
21. jan 2010

cici, urcite neovplyvni 🙂 ja mam zas s pomarancovou prichutou, uz zarobene 😝

moni
21. jan 2010

veji, myslim ze par stran dozadu dievcata rozoberali tie cestovne postielky. ja nemam ziadnu skusenost, len viem ze niektorym detickam nevyhovuju. na druhu stranu, niektorym zas nevyhovuju klasicke drevene. takze podla mna tazko dopredu povedat. ktosi spominal ze ta cestovna susti a dietatko sa budi.

minius
21. jan 2010

moni no vsetko zle je na nieco dobre 😉 ako vravis aspon ju uvidite na buduci tyzden 🙂 Aj ja by som chcela

Vejulka ja som tu citala ze dost ludi to tak robi s tou cestovnou postielkou ale ja osobne som len za klasiku.
Ja si myslim ze je to stabilnejsie a aj pre moje pohodlie. Nie su tie cestovne strasne nizke?
Ale kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

cici a kedy mas mat vysledky?
Ja som mala moje minuly tyzden a povedali mi ze ked do dvoch dni nezavolaju ze vsetko v poriadku ale pre istotu im zajtra zavolam 😕 A je sladke nejem ja to normalne z.r.m 😀 Dnes sa smiali v praci ze maly vyde v cukre obaleny 😀
Ale zacnem obmedzovat 😠

vejula
21. jan 2010

hmmm, no dufam že mu bude vyhovovať.. Ako samozrejme že peknejšia je klasická drevená, ale táto mi prišla celkom praktická a aj to že sa s nou môžem premiestnovať... A ono kukala som a tu výšku dsom porovnávala s dravenou a bolo to na cca rovnakej urovni... No len stým šušťaním som neskušala... Ale tak madrace tam bude mať kvalitku, takže tam podla mna velmi nezáleží aká postielka to je v podstate, ked bude spinkať na tom matraci, nie na holatej postielke...

cicimon
21. jan 2010

mini- mam volat v pondelok poobede....a ked sa zamyslim, kolko sladkeho jem....hlavne vecer....tak som bars zvedava, neviem si predstavit dietu, ked sa zamyslim nad mojim jedalnickom...A zas co som citala, na to su ine predispozicie a jedina moja je vek po 30...

myslite ze aj caste jedenie sladkosti moze ovplyvnik vznik cukrovky?

evil15
21. jan 2010

cicimon možno sa tam aj stretneme 😀

ludka140281
21. jan 2010

cicimon....myslim ze nie...ja nemam cukrovku mam to v norme a zjem tri mily denne 😀 😀 😀 😀 😀

minius
21. jan 2010

cici neboj ja uz tukam 30 na dvere a s tym sladkym som na tom ako ty, testiky dopadnu dobre neboj 😉

cicimon
21. jan 2010

mini - ja uz som za tymi dverami 🙂

tak my dame o 3tej kakaove rezy "ku kave" a dnes vecer napr tlacim do seba salonky a vzdy aj nejake coko...tak ale sak dajak bude, zatial je to az prilis dobre...

inac....co ste pisali o tych krcoch, ja mam obcas v noci v posteli, ale ked vystriem nohu, tak to po par sek. prejde

dnes ma gyn. poslala aj na EKG - vsetko ok

a zajtra idem k zubarke, tesim sa 🙂)

minius
21. jan 2010

baby no ja som vcera mala problem si ostrihat nechty na nohach tak najblizsie bud milacik bude musiet za "odmenu" objednat pedikuru alebo bude on musiet robit 😀

alicc
21. jan 2010

presne tuto dilemu som dnes večer riešila aj ja. myslím že budem využívať služby pedikúry,lebo neviem ako by to dopadlo keby sa toho zhostil mm 😉

moni
21. jan 2010

tak k holeniu nam pribudla pedikura ako dalsia z nedostupnych veci 😀
o chvilu ani snurky na topankach nezaviazame 😅 ako to letiiii!

cicimon, cukrovku neovplyvni to co jes, bud ti proste vyraba dost inzulinu (pre teba a drobceka), alebo nie 😒

moja mala ma zrovna stikutku 😵 zacalo jej to minuly tyzden (alebo teda ja som si to konecne vsimla 😀 ) a teraz ju natriasa kazdy den chuda male. neviem ako chlipe tu vodu 😀

minius
21. jan 2010

alicc no vsak to dufam aj ja ze moj drahy radcesj zaplati ako by on mal robit 😀

Moni s tou stikutkou to musi byt zabavne 🙂 ja citim take nieco pododbne ale mne to ide trosku na nervy 😠 ale nastastie to netrva tak dlho. Horsie to bude ked uz budu mat malo miestecka 🙂.
A tie topanky veru uz len nejake slapky ked aj nozky zacnu od vody opuchovat 🙂

moni
21. jan 2010

minius, no mna to bud stekli alebo mi to ide na nervy 😀 ale podla mna aj ona z toho chyti nerf lebo hned sa zacne metat 😅 len neviem ako jej chudatku pomoct, ja neznasam ked zacnem stikutat, tak si myslim ze ani jej to nemoze byt prijemne.
ked budu mat malo miesta tak sa hadam nebudu tak blaznit 😅

kamilakd
21. jan 2010

ahojte bambulky...tak gratulacia k princeznicke

moni tak o tyzden skoda uz si si chcela pustat DVD dookola ze? 😀 ja som si to preformmatovala a mam to v mobile 😉

pedikura no ja som si to nikdy nerobila sama len pilnik na nechty a to je uz troska problem 😅 nohy este pohode kremujem a pilnikom to ide ale neviem co bude neskor

holenie? to co je? ja si tam dolu uz moc nevidim ale ja chodim na depilaciu tak mam 2-3tt pokoj a potom tam mam take malicke jemnucke pierkove chlpky.chodim raz za 4tt...a mam svaty pokoj 😀

ja som vcera mala kontrakcie a dnes tiez som sa celkom prelakla ze cooo to je vedla mam kamosku gyndosku tak hned doficala kukla ma a vsetko ok ze to sem tam sa uz maternica cvici,volala este do nemocky tam ma este kukli ale vsetko ok...vraj to mam zo stresu...teraz veru aj mam taky malinky moja polovicka odisla na 12dni tak mi je smutnoa citilo to aj mimi ked som ho dnes odprevadzala polozil ruku troska pokopkalo a potom cuskalo az teraz sa rozkopal asi smuti ako ja....

minius
21. jan 2010

no moni nepotesim minuly vikend som sa stretla s babenkami z konika a jedna ma rodit o par tyzdnov a mala sa jej riadne vrtiiiiii 😵

moni
21. jan 2010

no veru kami, mala s nami vybabrala 😅 este nie je ani na svete a uz si robi po svojom 😵
takze si slamena vdova na 12 dni 😒 budeme ta musiet viacej zabavat aby ti smutno nebolo 😅

inac tie kontrakcie vedia vyplasit, mne tvrdne brusko od 17tt a zo zaciatku som sa veru bala. teraz to hlavne citim ked malo pijem, mam stres, zlaknem sa, alebo ked to tava prezeniem s upratovanim 😠

minius, no ja to radsej tej mojej malej neprezradim 😀 lebo to by islo brusko jednym smerom a ja druhym 😀

minius
21. jan 2010

kami jooooj ako ti je dobre, ja planujem ze dam vyvoskovat pred dnom D len neviem ci z tej bolesti jej tam neporodim 😀

A nebudte smutnuckiiii, 12 dni ubehne ako voda ... Aby si si este nezvykala 😉 😀
A ako si citila tie kontrakcie? Mne tu hovorila porodna baba ze to je vlastne to tvrdnutie bruska a ze je to normalne pokym to nie je bolestive, zevraj sa maternica pripravuje na porod ale vobec nemam potuchy.
😕

kamilakd
21. jan 2010

minius moni,ta stikutka je celkom sranda naskakuje mi brucho v pravidelnych intervaloch

vejulcek pekny kociarik uz ste ho zarezervovali?

zuzanka aj ty mas krasne nove vecicky...dufam ze zajtra nieco poriesime s tou postou budem apelovat na opetovne dorucenie ale viem to vybavit len na ten poisteny list odomna 😅 aj to uvidim...inak je to fakt vrchol co sa to deje na tych nasich postach ale asi budes musiet podat oficialnu staznost tak ako sme sa bavili v telefone...

silvika a co ty ako?brusko je sexi uvidis ako nam to bude chybat aj ked teraz aj ja zacinam byt dost nemotorna...

michalag uz mam doma knihu toho pediatra nasla som ju cez gorilu aj ked tam mali ze vypradane poslali email ze ju maju..tak sa tesim

jankako neboj vsetko bude ok a liekov sa neboj na mimi to neposobi uz tak zle a mal by sa preliecit aj partner aj ked nemate sex...a dbat na bavlnnu spodnu bielizen casto menit ak mas vytoky ani intim vlozky nie je bohvieco lebo tam je vlhko a ak mas aj oslabenu imunitu ide to lahko aj do mocovej rury...a skus sa umyvat dolu len vodickov mozno mas aj teraz rozhadzanu floru a NEPOUZIVAJ ziadne vlhke vreckovky!

kamilakd
21. jan 2010

😀 minius no tak ja by som doporucila troska skor aby ti to vyslo tak cca 2-3 krat lebo na prvy krat sa to sem tam zacervenie a urobia sa teke pupaciky ale na druhy krat je to malina lebo tych chlpkov nie je tolko a su slabsie korienky a jemnejsie..a ziletku uz nepouzivam..a ta moja kozmeticka sa na mne bavi lebo ked sa tam rozcapim nevidim na nu a len tak cez brusko nazieram..ale je to sup sup...

moni no tvrdohlavcov teda mame uz nas v bruskach hojdaju 😀 no veru slamenna vdova nejak mi to teraz prislo moc luto...a hlavne teraz vecer ked viem ze nepride domov...a budem sama spat 😅

kamilakd
21. jan 2010

minius no stvrdlo mi tak cudne brusko ale tak inak ako pred tym a okolo pupku som mala taku cudnu bodavu bolest taku tupu potom bol klud a o chvilku zas....a potom uz nic az teraz rano...ono je to vraj aj ked mrnous niekde zatlaci alebo ked mame stres uzkost alebo to prezenieme pri upratovani ze moni 😠

zuzana1971
21. jan 2010

kamilka nebudes sama spat, ale s Dominikom 😅
a to si fakt davas robit intimnu depilaciu? to fakt existuje? co take daco stoji? no ale neviem ci si viem predstavit, ze ma tam dole odchlpuje dakto cudzi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre