Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
23. jan 2010

zuzka najhlavnejsie je ze mate svoje! A tie prerabky sa mozu robit aj postupne vsak teraz vam to nikam neutecie. Joj tak ti v dobrom zavidim 😉

Moni aj ja by som najradcsej otehotnela tak po roku od porodu aby medzii malymi nebol velky rozdiel ale po porode mozno zmenim nazor 😵

blondy a mas doma internet?

zuzkabar1983
23. jan 2010

Blondy, to ta obdivujem. Mas toho vazne vela a su to isto stresy, hlavne tie skusky. A ked sa malicka narodi, tak verim, ze to zvladnete. Teraz nad tym ani neromyslaj, uz si hlavne trosku oddychni a ked pride cas dalsieho skuskoveho tak to budes riesit. Ale vsak ste dvaja a s manzelikom to zvladnete. 🙂
Ja som sa inak rozhodla, ze si tiez dokoncim skolu popr materskej, ja mam zatial len Bc, ale som ostala prekvapena, ked som sa dozvedela, ze musim robit opat prijimacky. a to som zo skoly prec 3 roky .... takze uz som vsetko zabudla ☹ Ale prijimacky su v juni, tak hadam dovtedy sa nieco naucim ... chcem zacat uz buduci tyzden, tak pozvolna, lebo ked sa narodi maly, tak neviem, ci budem mat chut a cas ucit sa 😝

blondy12
23. jan 2010

doma mame lebo najprv budeme byvat u nas doma...je tam moja mama ..otec je skoro stale prec v zahranici ..a este mam 9rocneho brata..ale tak my mame velky dom..len chceme nieco svoje..no najskor hypoteku asi dostaneme az od leta ako mi priznaju rodicovsku lebo potrebujem mat nejaky prijem ....a potom budeme uvazovat aj my nad bytikom lepsi ako 2izbak si nemozem dovolit ale to nevadi ...hlavne ze bude nas..ak bude.. 😀 ...

no ale chceme si s MM mozno nejaky internet vziat na seba ako cez wifi aby sme mali aj do toho bytiku mozno ..lebo zas 4ludia na PC to je vela takze ja skor budem chodit doobedu sem ...

minius
23. jan 2010

no baby kde vy beriete energiu? 🙂

moni
23. jan 2010

blondy, veru drzim palce aby sa vam podarilo vsetko sklbit! hlavne je mat oporu v najblizsich 😵

zuzkabar1983
23. jan 2010

babenky musim ja ist ... prisla navsteva ... necakana a neohlasena 😠 😠 😠 Ja to taaak nemam rada, hlavne ked som sa tesila, ze si trosku oddychnem!

minius
23. jan 2010

blondy tak nech vam to vyde s tou hypotekou. 2 izbovy na zaciatok je taky akurat. Aj my mame prenajaty 2 izbovy a kym bude maly malickym tak to bude stacit a potom dufam najdeme nieco vacsie. Ale tu za ten prenajom pytaju riadne peniaze.
Este ze budete mat ten internet bo by si nam ty chybala 😉

blondy12
23. jan 2010

minius ti poviem ze aj sa divim ze kde beriem tu energiu..a to mam este poslednu skusku...zatial sa mi podarilo 5..aj to jednu mi dali uz iba zo sucitu ako som mala mensi pocet bodov apson na 3..4body chapes..tak sa nakoniec nado mnou ucitel zlutoval nechal ma nech urobim seminarku a dal mi tie body... 😀 ...som happy...

a teraz ma caka vo stvrtok este jedna pisomna..a v piatok je hned na to z toho ustna..tak to musim dobre napisat lebo prave pocas zaciatku tehu som bola velmi unavena a som zvorala test a mi to nehccela si nechat opravit tak teraz musim maknut a napisat to dost dobre..aj ustne odpovedat dobre aby som to urobila..

zuzkabar a co to chces studovat dalej? no ja este si robim vedlajsiu specializaciu ucitelstvo popritom..my teda musime mat vedlajsiu specializaciu tak som si dala ze ekonomicke predmety ucto a ekonomia sa ucia vsade na ekonomke aj na inych tak snad najdem nejaku robotu ....a za rok mas hotovu a aj papier na svete o pedagogickom minime ziadna praca sa nerobi iba statnica...tu planujem niekedy na august alebo september...tak to budem mat leto sa na to naucit ..

minius
23. jan 2010

baby utekam drahy robi veceru tak mu idem trosku asistovat 😀

blondy12
23. jan 2010

minius mne by stacil aj normalne 2izbak,vsak ked bude vacsie supnem spalnu do obyvacky 😀 ..a ja viac deti ako 2 neplanujem a to druhe planujem aj tak az tak o 6rokov najskor..aj keby som asi chcela skor neslo by to...najprv si musime byvanie zabezpecit ....

moni
23. jan 2010

brr, kupovanie bytu a vybavovanie hypoteky mi ani nespominajte 😝 to boli nervy! uz som ani neverila, ze sa nam to podari dotiahnut do konca. ale potom ten pocit, ze je clovek vo vlastnom 😵 😵 😵
co by som teraz za to dala, tu prenajimame 2izbovy. este asi na rok, a potom uvidime co dalej.

blondy, sikulka, mala vylezie na svet mudra ako radio 😀

blondy12
23. jan 2010

no moni toho sa bojim 😀 .......vsak ked bude chciet tolko hucat..a inac potvorka to je...dnes rano ma prebudila o pol 7 ..takymi kopancami ze som normalne zacala kricat...a trosku som si pripadala ako debil ze kricim na brucho ale tak uz vnima tak co..2x som dohovorila a 3x skrikla..ale potvora si este raz kopla tak pekne bolestivo..a prestala...lenze mna prebudila.. 😠 .........a ja sa este rada ucim nahlas..ide mi to rychlejsie..ak je to na ustnu..tak to ked ma pocuva..to teda bude..

dejna3
23. jan 2010

babule, ja som menzes dostala asi po dvoch mesiacoch od pôrodu 😠 a to som ešte vtedy odsávala aj mliečko... niektoré baby majú ms aj keď dojčia 😒
a po 600nedelí, nasadím aj nejakú HA, lebo tretie neplánujeme, a keď už, tak určite nie skôr ako o 10 rokov 😀 😀

nám sa podarilo veľmi rýchlo vybaviť pôžičku - cez stavebko a súčasne sme aj našli vhodný byt 😉 horšie to bolo s pôžičkou na prerábku, furt to zdržiavali, trvalo cca 4 mesiace, kým došli peniaze 😠

moni
23. jan 2010

blondy, na moju tiez neplati ked sa jej snazim dohovorit 😅 este si just kopne! alebo lepsie namieri, potvora mala 😵 zaspat je niekedy fuska, ja to neviem ignorovat, lebo sa tam mele ako vrtula 😅

dejni, tak ale super ze sa nakoniec podarilo a ste vo svojom 🙂

juliap
23. jan 2010

ahojte babulky, konecne sme dnes dali fotecky do albumu, tak mozte mrknut aj na vecicky, co sme pokupili pre svistika

blondy12
23. jan 2010

juliap krasne vecicky..ja idem dnes o chvilu s kamoskou do tesca tak ak nieco najdem tak kupim nieco ak mi nieco padne do oka 😀

cicimon
23. jan 2010

zuzi - gratulujem k bytu

baby - nesedi sa vam blbo? ja ked sedim, tak ma nejako tlaci maternica, hlavne ked som trochu viac naklonena dozadu, ze uz doma neviem ako sediet, v robote este v poho pri pc, ale doma uz neviem co so sebou..

moni
23. jan 2010

julia, krasne vecicky....a aj brusko 😵

cicimon, mne sa obcas mala natlaci asi prilis nizko, a ked si sadnem mam taku bodavu bolest zospodu 😖 ked dlhsie sedim v praci pri pocitaci, tak zase chrbat 😖

dejna3
23. jan 2010

moni, veru vo vlastnom je najlepšie 😉

juliap, aj aj ja som kúpila taký cumlík a plienočku ma takú istú sofinka 😉 a kde ty máš vlastne bruško? 😕 😕 😀

cicimon
23. jan 2010

no ja som si polozila podobnu otazku, ked som videla juliine foto - kde je to brusko?

minius
23. jan 2010

no predstavte si chlap ma vyhnal z kuchyne 😠 vraj mu do toho velmi dirigujem 😀

Juli tie vecicky mas peknucke 😉

No dejni a ja som si myslela ze usetrime aspon na tych vlozkach hlavne ked som planovala kojit aspon prvych 9 mesiacov 🙂

blondy tusim ty mas take iste metody nakupovania ako ja 😀 kupim co mi padne do oka a potom som panikarila ze nic poriadne som nemala 😅

cicimon
23. jan 2010

inac...co sa tyka toho nakupovania, ja si vzdy zapisujem do jedneho zositka, ked kupim nejake oblecko,,,takze ked pridem do obchodu, najprv vytiahnem zosit, pozrem kolko toho mam a potom sa zastavim, ze uz netreba 🙂) 😀

monva
23. jan 2010

Baby pridala som svoju prvu fotku, takto som kupala nasho Danka - pod nim som mala tu klasicku podlozku (ramik a frote latka) a pod hlavicku som mu dala nafukovaci vankusik z Avonu, ktory mal 2 prisavky, tie som pricucla o bok vanicky za jeho hlavickou. Teraz uz taky vankusik nemaju, no maju v Avone podobny, tak som kupila uz pre malu.

blondy12
23. jan 2010

ja by som potrebovala pre malu kupit iba take polodupky nohavicky...lebo mam straaasne vela kosielok a triciek ale nemam nic k tomu..tak potrebujem nieco take ...

minius
23. jan 2010

oh cicimon ja som si pisala zoznam co mi bolo treba a s tym som isla ze kupim iba co treba ale samozrejme ked som videla cosi co sa mi pacilo cely zoznam posiel naspat do kabelky 😅

cicimon
23. jan 2010

mini - ja mam tiez zoznam, co neikedy spravila zuzana - tak si tam fajkam, co mam a co mi este treba - samozrejme zo zredukovanej verzie....tak snad oblecka uz je dost, este tie vacsie veci, kocik, postielka, vanicka....

minius
23. jan 2010

monva danko si lezi na tom vankusiku ako kral 😀

blondy aj ja chcem nieco take lahsie na leto ale zatial v obchodoch maju iba take teplejsie veci tak este chvilku pockam a potom nieco dokupim, my sme malemu nakupili kopec dupajd a teplacky a zopar riflieciek ale to iba ked sa pojde niekam von, mne sa zda ze v tych baby rifliach maju tie pohyby take obmedzenejsie.

cici ty veru mas tych veciciek v albume dost 😀 a nad akym kocikom rozmyslas?

juliap
23. jan 2010

no babule, brusko mam a sa mi zda velke, lebo pri martinke som isla rodit s polovicnym co teraz, pri emke som mala zhruba pri porode take ako teraz, tak neviem kam porastie toto

dakujem, bodynka sme kupili v akcii v tescu, tie s dlhym rukavom dve za cenu 2.5 e a tie s kratkym tri za cenu 3.25 e takze super cena, kosielku s dupakami a korytnackovou plienockou zasa v akcii spolu za 5 e, tak sa tesim, ze sa nam to tak podarilo celkom lacno ... 😀

cicimon
23. jan 2010

mini - no nemam tam este posledny nakup, mozno zajtra pofotim, ale co bol v tescu vybredaj tak som daco pokupila. A to obcas kupim aj nieco vacsie 6-9m a tak..

uvazujem nad Bexou 4 a postielka Radek III, vsetko objednam cez net, len sa mi dajak este nechce 🙂

cicimon
23. jan 2010

no pomelo ocistene, ideme kuknut film, potom vas dojdem precitat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre