Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
11. feb 2010

dejni ja vaham ci ju ochutnat...kv/ tej cukrovke..ale asi kusok si dam 😅

moni, vy to tam mate super,,hned by som sa vratila do NY..juuj jak tam bolo dobre ...ale este nehadzem flintu do zita, raz tam budem robit v OSN 😀 ....ked budem "vacsia a mudrejsia"...milujem NY.... 😀

civavava
autor
11. feb 2010

no a zacala som 33tt 🙂) kedze je uz po polnoci 😉

moni
11. feb 2010

civi, NY je super 😵
v lete sme tu mali na navsteve rodinu tak sme isli na par do NY a chodili s ustockami otvorenymi 😵

dejna3
11. feb 2010

ja som kúsok ochutnala, veď ako mám vedieť, či je hotová a či je dobrá 😉 veď len trošku, to určite neuškodí... inak dnes som našla v bille čokoládku milku sladenú frujtózou - tak šup do košíka s ňou a doma bolo šup - šup do bruška, ale drahý ma o polovicu obral 🙂 bola úplne super, na nerozoznanie od "normálnej" 😉

moni
11. feb 2010

civi, veru ochutnaj...vystupna kontrola kvality musi byt 😀

civavava
autor
11. feb 2010

aj ja mam nakupene cokoladky pre diabetikov sladene fruktozou 😵 aj keksiky, takze aspon mam co jest..fakt to chuti na nerozoznanie od normalnej cokiny..mnaaam 😉

moni, ja som tam zila 6 mesiacov, ked som stazovala v OSN....najlepsi pobyt na svete..a predminule leto som tam zobrala mm, ukazat mu Big Apple, ked sme sa vracali od kamosov z Texasu....nestihal tiez, velmi sa mu pacilo... 😵

civavava
autor
11. feb 2010

ochutnam teda...ale spolu s mm...nech ju nenacnem, potom nebude taka "pekna" 😀 niezeby teraz bola...ale je aspon v celku 😀

som do nej zapichla este taku spajlu s farebnym rozstrapkanym alobalom na konci , co sa dava do koktejlov a finito... dekoraacia 😝

moni aj tvoj mm tam robi vo vyskume?

moni
11. feb 2010

civi, no odfot ten tvoj vytvor nech mas na pamiatku. lebo tipujem ze ked sa do nej manzel pusti, ostanu len omrvinky 😅
hej, mm je tiez vo vyskume, este donedavna sme robili v rovnakej budove a mala som ho pod kontrolou 😅

civavava
autor
11. feb 2010

uz som odfotila 😀 😀

dejna3
11. feb 2010

babuľky, ja sa s vami na dnes lúčim, ešte idem do sprchy, skôr som nestíhala...
dobrú noc a pekný večer 🙂

moni
11. feb 2010

dejni, dobru!

civavava
autor
11. feb 2010

dobru, dejni 😵

moni
11. feb 2010

civi, ty ides o chvilu na letisko pravda? opatrne, uz musis byt unavena 😔

civavava
autor
11. feb 2010

na stanicu..mm ide z letiska z Frankfurtu busom....a pisal, ze su zle cesty, mal by tu byt o 1:50, ale asi sa to predlzi....esteze nejdem zajtra do prace 😠 😖
unavena ani nie som ,to je ten trening nespavosti pocas celeho tehu 😀 ...ale idem sa natiahnut trocha na gauc, chrbat pobolieva 😲

civavava
autor
11. feb 2010

ozaj moni a mate uz meno pre vase dievcatko? 😵

civavava
autor
11. feb 2010

moni co povies? moze byt?? 😀 😝

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

moni
11. feb 2010

civi, hmm a cas sa vacsinou vlecie ked treba na nieco cakat. dobre ze mas volno zajtra!
mna dnes nejako pobolievaju krize, co je perfectly normal 😀 akurat ze uz neviem ani sediet ani lezat. tak hopkam na fit lopte ze co to spravi 😅
s menom to nemame uplne vyriesene, nie ze by sme sa nevedeli dohodnut, skor sa nevieme definitivne rozhodnut. buduce babky do toho moc kecali tak sme si povedali ze sa dozvedia az pri narodeni 😅

civavava
autor
11. feb 2010

aj ja by som mala nafukat fit loptu, nech ju este do porodu vyuzijem 😅

moni
11. feb 2010

civi, mnaaaamkozne to vyzera 😵

civavava
autor
12. feb 2010

diik moni 😵 no voni pekne, snad je aj upecena zvnutra... 😝

jaaj tak by som uz chcela mat po porode..ozaj vasa malinka ked sa narodi, bude automaticky obcianka USA, ze?
ja som kedysi davno mala taku predstavu, zeby som sla do texasu k nasim znamym, porodit do USA , ale zivot to xcel inak a som v Luxe....co je furt lepsie ako na SK 😎 nic v zlom ale po zbytocnom potrate kv. chybe lekara na SK mam na nich tazke srdce 😨

moni
12. feb 2010

civi, veru mala americanka z nej bude. ale chceme jej vybavit aj slovenske obcianstvo takze nas caka kopu byrokracie.
necudujem sa ti, ze mas na nich tazke srdce po tom co si prezila 😔 ....mne staci len ked citam od dievcat 😝

civavava
autor
12. feb 2010

ved prave...niekedy sa rozum zastavi, ze v 21. storoci ake praktiky existuju este 🙄 🙄
najma ked pisala svoje story zuzanka1971...hruuza 😔

to je super, ze malinka bude mat 2 obcianstva, tunak nedostane nas maly autmaticky luxemburske, az po 5.rokoch, urcite chceme on poziadat...tiez nech ma 2 🙂

vy planujete ostat v USA, alebo sa chcete vratit v dohladnej dobe na SK?
My mozno az na dochodok 😉

civavava
autor
12. feb 2010

dobru nocku moni, idem sa pomaly vychystat 😉
pa zajtra 🙂

moni
12. feb 2010

civi, my zatial plany nemame. povodne sme prisli na 2 roky, a o tyzden zaciname stvrty co sme tu 😝
viza mame na 5 rokov, a neviem ako to budeme riesit potom. mna to taha domov kvoli rodine a kamaratom, na druhej strane v nasej profesii nemame uplatnenie a neviem ako by sme vyzili 😖 takze to nechavame otvorene.
tie zuzankine story ma vzdy vratia do reality 😝

fruchtbar
12. feb 2010

Dobre ranko kocky....

Civi peknu babovecku si upiekla,mm sa isto potesi......ja idem dnes upiect vianocku,lebo neni nad tu doma robenu! 😀

Vcera som sa povypytovala a na moju velku radost si nemusim do nemocnice, okrem kozmetiky a oblecenia pre mimi v den odjazdu, vziat nic! Ziadne vlozky,ziadne plienky.....vsetko dostanem,aj tie sietkove gatky 🤐

Tak si zbalim len kozmetiku,uterak,oblecenie pre mna a mimi a hotovo,super,akosi mam pocit,ze by som to mala urobit uz co najskor.....hlavne,ked citam,kolko vazia vase miminka,mam pocit,ze ten moj je o tyzden,dva starsi....vychadza to aj v tabulkach....

ozaj,ako mozete byt tak dlho hore....mna lame uz pri spravach... 🙄

stanusa
12. feb 2010

dobre ranko,
aktakk - diky za odpoved o tlacive do SP
civi gratulky k prvej babovke
frucht to mas super, ze nemusis zhanat veci

vcera som skypovala s kamoskou a spominala polohovanie babatka...teda aby malo pekny tvar hlavicky, ze ho treba davat aj na bok - viete nieco o tom?

stanusa
12. feb 2010

moni neviem ci stihas vsetko citat - aj kolegynin syn siel do USA a velmi sa mu tam paci, tiez si predlzuje pobyt a zije v NY

tantama
12. feb 2010

ahojte kočky... inak vy píšete ako keby vás za to platili 😀 😀 😀 😀 😀
civi ta bábovka vyzerala super som si istá že mm bol nadšený🙂
stanuš ano ak má mimi zležanu hlavičku treba mu ju občas dávať na druhu stranu ale opatrne! my sme mali tento problém ale po pár tt sa to upravilo a bola pekná guľatučká makovička 🙂

monva
12. feb 2010

ahojte
Civi - mnaaam babovka, hned by som si dala k rannej kavicke 😀
Stanus - my sme polohovali Danka, lebo mal jednu mozgovu komoru vacsiu ako druhu, aj nas kvoli tomu pozorovali na rizikovej novorodeneckej poradni (mali sme aj nieco s oblickou) cca 6 mesiacov, no pekne sa to upravilo. Nema ziadne nasledky, ani zvonku na hlavicke, ani zvnutra klop-klop 😀 ma 2,5 roka a pozna cisla 0-15 a celu abecedu, akurat ze cita z opacnej strany (sprava-dolava) 😀 😀 😀
Ja som zaspala az okolo pol druhej v noci, vobec nemozem dychat, uz som vybabrala cely Sterimar, vcera som kupila dalsi, je vraj na kazdodenne pouzivanie, nema skodit ani bsyt navykovy, no mam pocit, ze mi ta sol rozoziera sliznicu. Uz som si to vnutri natrela vatovou tycinkou s ocnou mastou ☹

stanusa
12. feb 2010

pisal mirkin manzel...je to strasne 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre