Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
12. feb 2010

kika ci nebol kocik na vyber. bianka je uz anjelik ☹

kika29
12. feb 2010

kami boli sme v PP iba v Hyprnove a tam vôbec nieje predajňa s kočíkmy. Bianky a jej rodičou mi je strašne ľúto normlne ma zaliali slzy akoby som ich osobne poznala. Fúúú dosť sa ma to dotklo. ☹

silvia7
12. feb 2010

kami - jeeeej, tak Zuzka s Maxikom teda sú u jej rodičov? parádna izbička teda, aj ja by som chcela vlastnú mať pre Danka 🙂 možno čaasom.. no v Malackách v takom väčšom nákupnom "centre" takej červenej komunistickej farby je celé.. nejak na S sa to volá.. jejda, tehu skleróza 😀

kamilakd
12. feb 2010

kikus no je to strasne ale bolo nerealne sa z toho dostat aj ked to vyzeralo slubne ja som im drzala veeeelmi palce ale moja velmi dobra znama to zazila dva krat ☹ prvy krat mimi 24tt a zilo kratko a keby to prezilo nebolo by celkom normalne a nedozilo by sa vysokeho veku a druhe tehu 23 a to jej zomrelo po 30min od porodu bolo to strasne sice malo vsetko ale hned malo krvacanie...takze...v nebicku jej bude dobre

silvia7
12. feb 2010

viem, že dole na rohu tej budovy je DMka - to je také "poznávacie znamenie" pre mňa.. 😀

moni
12. feb 2010

mizu, no riesi sa to tak ze bud ostanes s babatkom doma a prides o pracu, alebo nastupis do prace a babatko das do jasliciek, alebo k opatrovatelke 😔
velmi velmi velmi zly system 😠

kika, mna to tiez totalne zobralo 😔

kamilakd
12. feb 2010

silvika no jasne uz viem kde je to ja som chodila do MA pracovne...ale uz chvalabohu tam nechodim

moni veeeeelmi zly system 😠

veve23
12. feb 2010

moni...ale to je pekne na h...., si zober ze cez den je v jaslickach alebo s opatrovatelkou, cize bud umele mliecko alebo odsavat, no a jak musi byt zena unavena, ked si ho po praci vyzdvihne a v noci sa nevyspi. Fakt velmi zly system, ......

silvia7
12. feb 2010

no Kami, keď budeš teda mať v pláne prísť do BA, tak sa ozvi určite aj mne, veď aj tak som stále doma a nudím sa..

🙂

silvia7
12. feb 2010

neviem si predstaviť, že po 8týždňoch by som opustila to malé stvorenie a išla na 8 a pol hod do roboty na každý deň.. je to postavené trošku dosť na hlavu.. nepoviem, keby dali aspoň toho pol roka čas.. 🙄

moni
12. feb 2010

veve, presne tak...preto tu vela mamiciek ani nezacina kojit 😒 ja mam velmi flexibilnu pracu co je tiez vyhoda, ale rozhodne budem musiet upravit pracovny cas. no nejako to budeme musiet zvladnut 😅

kami, az teraz citam o zuzke a maxikovi, pozdrav ju od nas ked spolu budete 😵

kamilakd
12. feb 2010

silvika jasne ozvem a dufam ze to stihnem...

moni jasne pozdravim ja ju informujem co tu piseme atd a kuk do mojho albumu maxikova izba

moni
12. feb 2010

kami, no krasna izbicka 😵
ta tvoja kamoska s anjelikmi si musela teda vytrpiet 😢

silvi, presne ako vravis, na hlavu postavene! uz som si to tolkokrat orevala ☹

kamilakd
12. feb 2010

moni mi hovor a vies ako mi bolo blbe jej oznamit ze som tehu? som sa bala ako zareaguje az som to tolko okladala kym ma nestretla s bruskom 😅 potom sme boli spolu aj v meste v detskom a bolo mi blbe ale ona to zvladla a teraz sa tesi ze budem mat mimi ale viem ze je to tazke pre nu

aktakk
12. feb 2010

Kocky- dakujem, urcite bude vsetko okej 😉 😉 😉

Moni- no to Ti nezavidim, ale hadam to nejak sklbite dokopy.

moni
12. feb 2010

kami, my sme nemohli dlho otehotniet a ako naschval (viem ze nie naschval, ale mne to tak prislo 😔 ) v mojom okoli same bruchate. tiez mi nebolo vsetko jedno, a to sa neda porovnavat s tym smutkom co tie holky zazivaju 😔

aktakk, no nic ine nam neostava 🙂 ale ja stale tvrdim ze kazdy ma cosi, malokto to ma v zivote lahke. mozeme byt radi ze sme zdravi, mame pracu, kde byvat, a ostatne uz nejako zvladneme 😵

zuzana1971
12. feb 2010

ahojte babulky, pisala som dnes sice uz civavke, kamilke a tamtamke, tak ale mam moznost sem na minutku nakuknut, tak vas chcem pozdravit a ohlasit, ze sme s Maxikom ok a nemame nic nove...V utorok mam tehu poradnu, tak potom sa ozvem ako som dopadla, drzte sa, zuzana

aktakk
12. feb 2010

Moni presne tak....nejde mat asi vsetko ale zdravie je to najdolezitejsie...a potom ostatne uz ide samo, niekomu lahsie, niekomu tazsie.

kamilakd
12. feb 2010

moni no ano to je strasny pocit u nas to bolo podobne dlho nic a necakane pri davani si pozor sup... 😅 od septembra som mala nastupit do novej prace ktoru som velmi chcela...a ze 14.9. crl 16.2 😀

kamilakd
12. feb 2010

jeee zuzka super som dala maxikovu izbicku do mojho albumu 🙂 a kocky ta nechali pozdravovat

silvia7
12. feb 2010

Zuzi ahooj - Kamilka nám ukázala izbičku pre Maxíka - no parádna je 😉

baby, chcem sa opýtať, viem, že už ste to tu preberali - ale viete mi napísať, čo nevyhnutne potrebujem z lekárne pre mimi?? kamošova mamina je magistra, tak viem mať zľavu, ale ja neviem, čo všetko mi treba.. Sudokrem, olivový olejček ???ešte čo 😅

silvia7
12. feb 2010

baby, mňa neskutočne svrbí to bruško... úplne hrozne moooc, už som si ho krémovala, lebo ma až pálilo a teraz svrbí "len" ... mám chuť si ho rozškraaabať..

veve23
12. feb 2010

kami..moni..no ja som na tom podobne, tiez sa niaky cas nedarilo a zrazu bolo....a to ma povysili v robote na veducu oddelenia, tak mali zo mna radost, ale co uz .....som rada ze je to takto, lebo akonahle som oznamila ze cakam babo, tak neboli nadseny akokeby som im urobila podraz a uplne inak sa ku mne spravali. Az ked som bola tehu som sa dozvedela ze kolega sa snazi o babo uz niekolko rokov, a uz absolvovali aj jedno umele opodnenie, ani som nevedela kolkym ludom, vlastne parom sa nedari, a to su aj mladsi odo mna, tato doba je niaka cudna

ahoj zuzi 🙂

aktakk
12. feb 2010

Silvi, ja som si poznacila toto:
Lekáreň:

- Tampóny do podprsenky - 60% lieh na pupok

- Avent- štartovacia sada - odsávačka na vysavač

- kalciová masť - jednorázové podložky

- gynekol.vložky - gazové štvorčeky 5x5

- nosový spray- sterimar - Ophtal na očka

- teplomer- do vody - hrebienok

- chrániče na prsia - kefka na vlasy

- rybacia masť na ritku - teplomer digitálny flexibilný
- Flatulin gél pri nadúvaní bruška - sieťkové nohavičky

aktakk
12. feb 2010

Maxik ma vybavicku ako "dospelak", parada. 😉

silvia7
12. feb 2010

aktakk - ďakujem 😉

juj odveeci otázka asi babule - ale tie gazové štvorčeky sa používajú na čo presne? na čistenie pupčeka?? 😅

moni
12. feb 2010

veve, mne prislo nespravodlive, ze ti co by chceli babo, tym sa nedarilo, a niekomu len tak na prvy sup. darmo som si to snazila vysvetlit, tiez som to brala ako podraz, a ze je cely svet proti mne. nastastie som mala take stavy len obcas, a to ma manzel hned vratil do reality s jeho optimizmom 😵

zuzi, maxik ma krasnu izbicku 😵

silvi, tak brusko zase rastie 😒

kamilakd
12. feb 2010

silvika skus si ho osprskovat vo vlaznej vode asi sa natahuje domcek 😉 a nekremuj ho skus len nieco neparfemove ak mas

veve kasli na nich je to dar a istym sposobom to ludia zavidia ked je zena tehu aspon u mna to tak bolo kamosky tiez kukali ze som tehu aj oni by chceli a nie su

silvia7
12. feb 2010

moni - jeeejda, to akože nech mi ten krpeč nehovorí, že je mu tam tesno, šak som ako teplovzdušný balón veľká 😠

vejula
12. feb 2010

ahojte kočky...Kukám píšete jak dračice....

ahoj kami.... Ako tlak??? A kukala som albumik tá maxikova izbička to je v ich rodičovskom dome??? No v garzonke asi nie... A Zuzka teda chce isť bývať tam, či ako??? Tá tvoja kamarátka to musela mať velmi ťažké v živote... A normálne sa s tým vyrovnala, či zanevrela trochu na svet??? Ma to teraz tak zaujíma, lebo si neviem predstaviť ako sa s týmto dá vyrovnať 😔

moni a kolko ste sa snažili o bábenko???

vewve inač moja kamarátka tiež mala isť na umele oplodnenie teraz niekedy aj si pichala nejaké injekcie ale že to museli stopnuť, bo uvolnila nejakých 20vajíčok... Neviem síce prečo to museli kvôli tomu zastaviť ale možno že by neboli také kvlitné alebo čo 😕 Moc sa do toho nevyznám 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre