Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
15. feb 2010

dakujem kika.no zajtra idem do poradne tak sa skusím spýtať,alebo dnes ked si pojdem kupiť niečo pre seba ved v lekárni mi snad povedia.on mal teplotu len jeden den,nasťastie.paťko je slabý jedák aj ked neni chorý,ale teraz len mlieko nič iné.no a dám mu aj nutrolin b aj ked zatial nehnačkuje.

tantama
15. feb 2010

oliinka ja si myslím že kombinovať 2 sirupi od kašlu je zbytočmné... ak máš pocit že tej jeden nezaberá tak ho vysať a dalšiu dávku daj toho druhého... a čo sa týka hedelixu môžem len odporučiť... ja s ním mám najlepšie skusenosti..... a nám pomáha aj preventant akut... je to bez predpisu pre deti a je to na cumlanie... to mám odskušané.... skus.

tantama
15. feb 2010

myslím hedelix aj pre malého

kika29
15. feb 2010

oliinka neviem či som ti vôbec poradila 😕

ja ešte stále neviem aký kočík kúpiť 😠 nemám ani len potuchy a ani vela € takže len niečo prijatelné musíme popozerať. Neboli ste niektorá pozrieť v KE na Blšáku? Vraj tam majú celkom pekný výber a niesu velmi drahé. Tu jedna sestrina známa kúpili na Blšakú kočík aj s autosedačkou a vyšiel ich na 240€ ináč že stál 270€ ale zjednali cenu. Snad nám to konečne výde a v sobotu sa už vyberieme niečo popozerať aj my 😒

fleury
15. feb 2010

kika
na blsaku je viacero predajcov kocikov, treba ist pozriet. Maju hlavne polske, ak nemas zaujem o znackove, urcite si vyberies. Zjednat sa s nimi da a davaju aj zlavu, ak clovek este vezme napriklad aj postielku davaju napriklad zadarmo matrac, pripadne ti daju zlavu na iny tovar co tam maju .. supravy do postielok, fusaky, autosedacky, perinky atd ...
Ale celkom pekne zlavy maju na kociky aj v predajniach v KE, teraz vypredavaju minulorocne modely, zbavuju sa zasob.

civavava
autor
15. feb 2010

ahooj babule,

konecne konikujem, budem sem moct chodit len poobede, lebo od dnes az do 5.3 mam cele doobedie nemcinu 🙂
a je tu aj manzeilk do 25.2., takze vecer nebudem na konikovi 😉

som vas docitala, frucht pekne si usila, sikovna si

seus, ten kocik nie je vobec zly, ani skaredy, nebud smutna, ved ide aj tak o ine a nie o kocik...netreba mu prikladat az taku dolezitost, hlavne, ze mimi sa bude mat v com vozit a Graco nie je urcite zla znacka

ked uz o kocikoch,my sme vcera poskladali ten nas, tak sa tesiiim, uz parkuje na chodbe 😵...a mam uz aj komplet zabalenu tasku do pordonice, tak uz ma nemoze teda nic prekvapit
😉

😝

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aktakk, to je mi luto s tvojim partnerom, dufam, ze je OK a ze je ta hnusna choroba zazehnana! drzim moc palceky

ludka, dodatocne vsetko naj k narodeninkam

moni
15. feb 2010

ahoj dievcata, tak u nas je dnes sviatok, ale ja musim ist do prace 😝 snad sa vybavim rychlo lebo tento tyzden bude zabijak tak ci tak, tak chcem nazbierat sily 😵

frucht, ake cestovatelske plany! snad vam vyjde pocasie 😵

chorym deturencom a tehulam, skore uzdravnie!

civavava
autor
15. feb 2010

ahooj moni tak uz sa minul sneh u vas???? 😝

tu snezi zase od vcera vecera, uz ma ide drbnut z toho, tato zima je nejak dlha na moj vkus..

a co mate dnes za sviatok, ten Presidents day? ci to je inokedy?

moni
15. feb 2010

civi, ale kde! snehu je kopa, haldy spinave blokuju chodniky, parkoviska, odbocovacie pruhy 😝 do toho je vsetko zladovatele takze chodim ako pokakana aby sa mi nesmyklo 😀
veru Presidents Day, ludia sa zas budu blaznit na vypredajoch 😅

veru aj ja mam tejto zimy dost. len sa obavam ze jar bude tyzden a potom zas udru horucavy. ani tak dobre, ani tak 🙂
snad si tu u vas ten sneh rozmysli.

idem skusit asi 150x volat do socialky, tak som zvedava ci sa cosi dozviem 🙄

tarinka333
15. feb 2010

Ahojte babulky, tak ja sa chystam k zubarke... uah, tak sa mi nechce, nemam rada zubarku... fuh...

A inak som taka unavena, ze az...

civavava
autor
15. feb 2010

tari, tak nech ta rychlo a bezbolestne osetria..ja tiez neznasam zubarov, grrrrrrr

moni, ved prave, ze pomaly ani nie je jar, z kosy sa ide rovno do letnych horucav..ale co uz, nenavyberas si...

pekne nakup, vypredaje v USA su legendarne..juuj ako som si tam dobre nakupila..isla som do NY s 1 kufrom a vracala som sa so 4mi 🙂) stalo mi to aj za priplatok za nadvahu 😀 😀

anaja81
15. feb 2010

Ahojte,
v prvom rade gratulujem prvej maminke a malej Vaneske....malej prajem, aby sla pekne s vahou hore a vsetky komplikacie ju nadaleko obchadzali a mamicke prajem vela mliecka a hlavne trpezlivost, lebo co to bude trvat, kym vas pustia domov....hlavne nech svetko je v najlepsom poriadku 😵

v druhom rade velke sorry.....hrozne dlho som sa neozvala, ale priebezne som vas citala, aj ked vsetko sa neda, lebo vy ako keby ste boli na olympiade v pisani do konika 😀

mam kludovy rezim....v stredu bude tomu tyzden co ma po dvoch tyzdnoch hospitalizacie v nemocke pustili domov....zacalo to tak, ze som bola klasicky v poradni a len som dr spomenula, ze mi uz puchnu nohy cely den, ze sem tam mi trvdne brusko a pobolieva v podbrusku....tak ma prezrel a vravel, ze maly ma dost nizko hlavicku tak ma poslal ma take pasy, kde sa sleduju ozvy babatka a tam mi zaznamenami kontrakcie (pritom ja som sa citila ok a vobec nic som necitila)....takze automaticky som musela ostat v nemocnici, uz ma nepustili domov si ist ani pre veci do nemocnice...nasadili liecbu a oddychovala som tak jak taky lazar 🙂.....kazdy den som chodila na tie pasy na ozvy a aj na ultrazvuk na prietoky....a ako mi doktorka vravela, ze maly ma 1850g v 31tt a ze je otoceny zadockom dole tak som bola dost soknuta.....dufam, ze sa stihne otocit, lebo inak to bude len a len sekcia a tu ja nechcem 😒 ...tak som zvedava, co mi povie dr tuto stredu, ked idem k nemu do poradne....hadam bude vsetko OK

a uz si presne nepamatam, ktore baby kecali, ze kolko pribrali....tak ja som pred hospitalizaciou mala +15kg a som zvedava kolko to bude na najblizsej poradni, kedze clovek ak je v nemocnici tak mu nosia neunosne mnozstvo "zradla" a clevek ani nie je hladny len oci mu jedia...tak uvidim na akom cisle sa rucicka vahy zastavi 😝

moni
15. feb 2010

civi, my sme boli vcera v malle a tooolko ludi bolo, ze odmietam 😝 online shopping to isti 😵

anaja, malicky sa urcite este otoci ved ma este cas! hlavne ze ste doma v klude, asi ta chcel len postrasit aby si ho brala vazne 🙂 opatrujte sa, aby ste vydrzali co najdlhsie!

baby bratislavcanky, nemate nahodou cislo na socialnu poistovnu? potrebujem sa informovat na matersku, teta na call centre mi dala 02/20813308,-309,-325 (odd. nemocenskeho poistenia) ale neviem sa tam dovolat 🙄

cheerlady
15. feb 2010

aktakk taky kocik ako popisujes je napr.bexa b3 - ja som si ho objednala,tento tyzden mi ma prist,tak sa tesim 😀 ma vsetko co popisujes a nie je ani drahy-290 eur aj s autosedackou a tym adapterom do auta,dalej je ku kazdej casti ten fusak na nohy,plastenka proti dazdu,taska 😉 a ak nechces 3-kolku,tak ho robia aj ako 4-kolku - to je tusim bexa b4.

alicc
15. feb 2010

ahojte,
vy pisatelky, idem si vás prečítať, veru nezahálali ste 😉

aktakk
15. feb 2010

Civi- no ta choroba uz nas bude sprevadzat cely zivot, ale ja verim, ze len kontrolami 😉 a nicim inym. A diky 😉.

Cheer- hej hej, Bexu som mala aj ja na plane kupovat, len sa mi tam velmi nepozdavali farby, bola som ten kocik pozriet aj nazivo. Vcelku sa mi pacil, len napriklad mi tam chybalo vetranie pre babatko. Ja som asi moooc narocna. Hlavne, ze este donedavna som taketo veci neriesila, myslela som, ze kocik vyberiem raz dva. 😖

alicc
15. feb 2010

Minka gratulujem a Vaneske prajem len všetko naj... 🙂 🙂 🙂

alicc
15. feb 2010

baby ja som včera večer myslela, že už je to tu.
boli sme na návšteve u známych a potom ked som prišla domov ma tak rozčúlila švagriná-kvoli blbosti, že mi zostalo zle od zalúdka, oblial ma pot a mala som také slabé krce v podbrušku. to by ešte nič nebolo, ale tie krče sa v pravidelných intervaloch opakovali, krc-uvolnenie. taksi v posteli hovorím, že ešte počkám, nebudem panikáriť ale našťastie to prešlo. ale aj tak som dnes nejaká ubolená a veru už sa nemôžem dočkať poradne v piatok, aby doktorka skontrolovala, či je všetko ok. malá sa inak hmýri jak divá. len dúfam, že niečo poriešia s tou našou topolcianskou porodnicou, nechce sa mi isť rodiť do inej 😒

cicimon
15. feb 2010

moni - skus 02/59 248 989

dejna3
15. feb 2010

ahojte,
ja som bola dnes na kontrolu na diabetológii, dopadlo to super, cukor mám nízky, takmer pod normu a to aj po najedení sa... ale diétovať preventívne musím až do pôrodu 😒 no ale dnes som si od radosti dopriala moravské koláčiky aj colu (som cez víkend len slintala, keď ste ju spománali 😅 )... raz za čas neuškodí 😀
teraz si idem urobiť kafčo, dočítam, čo ste popísali a konečne si trochu oddýchnem... som taká "ubehaná" dnes, lebo som bola u dokiny na 3x - 2x mi brali krv a poslali ma najesť sa a tretí krát na vyšetrenie... ale vzali ma prednostne, takže som aspoň nečakala 😉

zuvinka102
15. feb 2010

ahojte babulky tak Tobiaskov bilbord uz je na zastavke na kramaroch ale mam lepsiu spravu.. z ktorej som uplne happy.. Maly Tobino ma dnes 8mesiacov a stala sa uplne neuveritelna vec... pustili ho dnes na skusku domov ak sa bude citit dobre a bude vsetko v poriadku tak to aj tak ostane... Jeho maminka je tak stastna no uz sa tesim ked knim pojdeme ale to budem musiet byt uplne zdrava aby malinky nic nedostal.. 😀 😀 dnes sa vas budem snazit precitat ked sa vratim lebo idem k zubarke.. no ale nebola som tu dva dni a vidim, ze pribudlo az nejakych 10 stran, mam co robit... prajem vam pekny dnik zatial..

zuvinka102
15. feb 2010

Inac u mna v albume najdete fotku toho bilbordu

moni
15. feb 2010

cici, to som skusala minule, teta mi nevedela nic povedat a dala mi cislo priamo na nemocenske poistenie 🙄

dejni, super! ja som si odoprela colu cez vikend, mala som depky ze som tucko 😅

zuvinka, veeelmi sa tesime 😵 vela sil tobiaskovi aj rodicom!

fleury
15. feb 2010

moni a to si si este nezvykla, ze na slovensku sa telefonicky vybavit neda skoro nic? mna minule prepajali na socialnej poistovni na 3x a nakoniec mi povedali, nech pridem osobne radsej 😀

roxi
15. feb 2010

ahojte, dlho som tu nebola, ale nestíham, už týždeň sa chystám zbaliť aspoň tašku do nemocnice a ani k tomu som sa nedostala, no už som v 34tt, tak už by aj bolo treba, pre istotu 😉 , asi sa do toho večer pustím,

dnes sme boli s malou na pekne dlhej prechádzke aj na ihrisku, aj tam chcela ešte zostať, ale chúďa musela so mnou utekať domov, môj mechúr už toho veľa neudrží 😠

a to už máme prvé aprílčatko: maminke blahoželáme 😵 😵 😵 , želáme skoré zotavenie, veľa mliečka a Vaneske do života všetko dobré 🙂 😵 🙂

cicimon
15. feb 2010

moni - skoda, mne tam poradila celkom dobre

moni
15. feb 2010

huraaa, dnes budem asi oslavovat! podarilo sa mi tam dovolat!!! neprehanam, ak som to neskusala 100x tak ani raz 🙄 a dokonca som natrafila na milu tetusku. ale aj tak si neboli iste, takze je mozne ze ma bude cakat prekvapenie 😕
fleury, prave ze som si uz odvykla 😀 u mna to tiez skoncilo tak ze musim niekoho poslat osobne 😠 ale rozpravala som so zivym clovekom!!! to je vykon 😅

roxi, veru tie mechuriky vedia zmenit plany 😅

dejna3
15. feb 2010

ludka, aj dodatočne gartulujem k narodkám, želám veľa zdravíčka a ľahký pôrod 😉

moni, a ty jak to, že si zasa v práci? 😲 ty jedna workoholička 😀 😀

zuvinka, super, že tobiaska pustili domkov 😵

moni
15. feb 2010

dejna, no sprosta som 🙄 miesto toho aby som doma bola a sviatkovala, trepem sa sem. zajtra nam zacina velka akcia, a vsetci to maju na haku, len sef a ja sme tu 🙄 som si myslela ze za 3-4 hodky vypadnem, ale neviem neviem kedze musim behat vybavovat 😠

veve23
15. feb 2010

moni, super ze sa zadarilo, ja to mam podobne, som V BA ale firma patri pod Trnavsku socialku, tak tiez vsetko riesim cez telefon, ale ja po tych mojich nezhodach som rovno volala na sekretariat riaditelovi a hned sa to pohlo. Ale KONECNE som dostala PN za 3 mesiace, tooolko penazi, normalne neviem co skorej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre