Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
22. feb 2010

moni a nesla si k dokimu??

jankako
22. feb 2010

civi nestraš!!!!!!!!!!!!! 😕 to bol len vytok..bolesti nemaš nie?ved večer uvidiš,ked ideš k nemu...hlavne klud..

michalag
22. feb 2010

civavka, ked to zacina mozes mat tlaky na konecnik a moze ti treba viac krat na velku ako keby ta prehanalo a plodovka vyzera ako cista nezafarbena voda ... ale nechcem ta strasit nech ta racej pozru a uvidis ... ale budem na vas mysliet a cakat ako ste dopadli 😵

civavava
autor
22. feb 2010

jaaj babule sak uz aby bolo 19hod...

inak jani, pozerala som albumik tvojich neteriek, su rozkosneeeee 😵 😵 😵

ok idem ja offline, dam vediet potom neskor, ci som este v celku,alebo sa coskoro rozpadnem 😕 🙄 😀

moni
22. feb 2010

civi, nesla lebo som to uzavrela s tym ze je este skoro a je to vytok.

fleury
22. feb 2010

civi ved minke odtekala plodovka niekolko dni, takze aj keby to bola plodovka mozes to este pekne potiahnut 😉

moni ako keby sme aj bez problemov so stitnou nemali tych hormonalnych nerovnovah az az 😅

jankako
22. feb 2010

no moni aj u mňa všetko vyzeralo na pobláznenu štítnu..vysoky tep,potenie,zimnice,padanie vlasov.....vidiš a je to ok...šibe mojmu telu..je cele posrane z jedneho tehotenstva.. 😠

jankako
22. feb 2010

civi neboj všetko to bude ok,to je len vytok...potom sa ozvy keby dačo..ja som inak tiež už robila paniku kvoli plodovke..ale to som mala po vkladoch taky divny vodovy vytok...
dakujem/e/ civi..a ležkaj pekne...

michalag
22. feb 2010

baby ale akonahle vam zacne odtekat plodovka mali by ste ist do nemocky babo by sa malo tusim narodit do 24-48 hodin to uz presne neviem lebo hrozi infekcia ... tak som bola poucena pri Samkovi

fleury
22. feb 2010

ja mam kupodivu teraz pocas tehu vybornu kvalitu vlasov, nemastneju, nevypadavaju..len by to este chcelo ostrihat a melir 😀

fleury
22. feb 2010

michalag minke odtekala plodovka niekolko dni

jankako
22. feb 2010

ved civi ide večer k lekárovi,tak uvidi...inak že predávaju aj nejake testery alebo vložky na určenie plodovej vody...fleury ja mám vlasy a ksicht ako aj pred tehul...nezlepšilo sa nič...ale ani nezhoršilo...len už by aj kozmetiku potreboval moj ksicht..lenže kto by tam vydržal ležať..ešte musim stihnuť kaderko.možno buduci týž.podla toho ako dopadne poradna.

michalag
22. feb 2010

s tou plodovkou som sa pomylila lebo Samko mi nieco hovoril o vode

toto som nasla ako rozoznat ze ide naozaj o plodovku
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=odto...

michalag
22. feb 2010

fleury, ked odteka pomaly a slabo tak je tazko rozoznat ci ide o vytok alebo o plodovku

fleury
22. feb 2010

janka predavaju to v lekarni, ale je to fest drahe. Tvar mam ja otrasnu, taku zlu plet som nemala hadam ani v puberte 😝 Kadernicku si planujem aj ja zajednat buduci tyzden, ak ma necha doma..

michalag
22. feb 2010

ja tiez planujem stihnut kadernoctvo este pred porodom, lebo potom neviem kedy sa tam najskor dostanem a nemozem vyzerat ako 100 rokov za opicami 😅 😝 😀 a ksicht mam aj ja ako pubertak ale snad po porode sa to zlepsi

fleury
22. feb 2010

michalag no jej prva cast vytiekla dost vela, ale zas lezala v nemocke, tak ju mali pod kontrolou, preto vydrzala este viac dni

michalag
22. feb 2010

aj vam blbne konik?

michalag
22. feb 2010

fleury tak to je ine ked ju mali pod kontrolou, ine by bolo keby si ostala doma 😉

michalag
22. feb 2010

uz si pripadam akko keby som mudrovala 😅 , dufam ze to tak neberiete 😔

fleury
22. feb 2010

michalag neboj, len mudruj, vsak uz mas jedno dieta, aspon sa priucime 😉

fleury
22. feb 2010

konik blbne aj mne

moni
22. feb 2010

este dobre ze ste pripomenuli, idem sa objednat ku kadernicke 🙂 ja chcem este zaciatkom aprila stihnut melir tak uvidime.

ja neviem s tou plodovkou, mne to ustalo...a zdalo sa mi ze je to zakalane trochu do biela, tak to asi len moj podvozok strajkoval 🙄
a mala kope ako sisi tak snad je vsetko ok 🙂

fleury
22. feb 2010

preco ten konik ukazuje blbo tt?

moni
22. feb 2010

fleury, mne ukazuje den navyse, ale kaslem na to. tebe viac/menej?

uz aj mne to blbne 🙄

michalag
22. feb 2010

fleury to by aj mna zaujimalo 😒

jankako
22. feb 2010

blbne aj mne koň cely deň...ved ked sme tu napojene cely deň nan,tak sa ni nečudujem 😀 ukazuje sprosto tie tt.
ja plánujem tiež buduci týž.kaderko...nech nejdem ako šuta rodiť..ale neviem čo si dám spraviť.či si to nechať len trošku pristrihnuť aby neboli take dlhe,ale zase aby sa dali zopnuť/z praktickeho hladiska/,alebo tak viacej,nejaky strih..uvidim...

fleury
22. feb 2010

no ja az zajtra zacinam 32tt a tu mi uz svieti 33 😕

moni
22. feb 2010

fleury, hmmm...no ja zajtra zacinam 32tt. TP mas taky ako ukazuje v pase?

fleury
22. feb 2010

alebo zeby nam konik uz vestil tyzdne do porodu? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre