Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
24. feb 2010

vejuli, take reci jednym uchom dnu a druhym von..aj ked viem, je to tazke....este ze mas chlpacika, je to super tvor na odreagovanie, ze? vsetko znasa verne po tichu, nefrfle, je stale tam, ked ho potrebujes....juj ja by som psikov za nic nedala 🙂

veve, dobraaaaaaa s tym Grankom, 😀 😀

kiwinka
24. feb 2010

veve,,viem o com hovoris,, ja som s mojim od roku 2001,, a manzelmi sme od septembra 2009,,uz sme toho vela zazili,, ale este vie dojst chvila kedy by som ho zabila xixi najradsej ked pinda na daco ,,, ale nevymenila by som ho za nic :P dufam ze ani ona mna xxixi
a s tym vystrihom som na tom podobne veve,,takze podprdy necham azz na zaver xiix a nechapem preco ich dali na zoznam pre maminku do porodky, ved naco????

civik,, ale ty mas prsia,,len ja na tie moje neviem jake cislo mam kupit chichi 😀 😀 😀

aktakk
24. feb 2010

Ahojte....tak zubky zaplombovane....

Kiwi- no ako som uz spominala aj nam v tom babymarkete len teutonku nukal...asi preto, ze je taka draha...haha. Ale tak na druhej strane, keby chcem dat tolko penazi do kocika, tak si ho isto kupit. Sestra ma nan ukecava tiez, ze je asi najlepsi....ked hladi na kriteria, ktore mam. Ja by som si aj ine vybrala, jedine co mi vadi na tych lepsich znackach, ze sa nedaju sportove casti otacat v smere a proti smere jazdy...teda na niektorych ano, ale to bud uplne na drahych alebo potom na lacnejsich, v tej strednej triede akoby to nikto nechcel. AKurat Jane nova kolekcia je otocna. Tak premyslam este nad tou. Akosi sa mi ale cas krati na kupu kocika, ze?

Zuzi- no oficialne zazmluvnenie je dost drahe, to ak by som si chcela zajednat doktora tak radsej len tak medzi styrmi ocami, vyjde to urcite lacnejsie.

kika29
24. feb 2010

kiwinka ja som s mm od roku 1998 vzali sme sa 2005 tiež sme toho preskákali ale dakedy mám pocit že ho vôbec nepoznám on ma dakedy vie prekvapiť no a nasrať tak to už potom stojí za to. 😀

vejula
24. feb 2010

😀 😀 😀 beb, vidíš že ma to nenapadlo 😝 Tým by som hjo asi inak odpálila, na to by mi asi už nemal čo povedať... Joj len mať taku duchaprítomnosť že by ma toto hned napadlo...
civi máš pravdu, tie chlpaté potvorky su užasne stvorenia, no kebyže ho nemám tak neviem čo robím. Strašne mi pomáha, tým že je stále pri mne a môžem sa mu hrabkať v kožušku ked mam slzičky na krajičku 😵

Kiwinka, no my poslednú dobu tie dva týždne tiež nič, čo sa sexu týka, akási som znechutená a už ani nemám moc chuť 😅

kiwinka
24. feb 2010

kika anoo, nasrat a riadne xixi,, ja mam pocit ze ja ho tak nedokazem nahnevat ako on mna,, ale mozno je to len moj pocit..HM.. mozno aj MM to tak vnimaju, ze my zeny ich vieme vytocit a nie oni nas 😀

aktakk,, noo, uz sa Ti krati cas na kúpu kocika veru veru, treb sa rozhodnuut.. ano, aj Jane je pekna znacka!
aj ta teutonka ma to otocne tam aj späť,, este ma aj odrazove sklicka na kolesach !! tak v tom sa vyzival najviac ten predajca xixi, taaak som sa smialaaaa 🙂 🙂 🙂

kika29
24. feb 2010

ako vyzerá ten kočík teutonka? kto ho má v albume? chcem vydieť čo to za čudo tak vychvalovali.

vejula
24. feb 2010

veve, s tou kašou si to dobre vyriešila... Ja ho v poslednom čase nech si kašu urobí aj sám, a to mi vždy povie že jemu sa tak nikdy nevydarí ako mne, tak aspon dačo...

kika ved ja by som ho tiež nevymenila, len asi tu situáciu v ktorej sme by som menila, lebo sme z toho obaja mimo a potom to vyzera takž že sa len vkuse hádame 😠

kika29
24. feb 2010

ale neboj veji ono to prejde, my sme tiež už mali na mále skoro sme sa rozišli ale tá búrka prehrmela a teraz je dobre klop klop. oni bez nás a my bez nich 😀 hádky patria k životu potom by sme sa nudili 😀

tarinka333
24. feb 2010

Ahojte dievocky,
tak ja som sa prave vratila z pohotovosti. Rano (teda u mna bolo nieco po 10:00 ked som vstala) mi trosku tvrdlo brusko. Mala som nejaku pracu, tak som to velmi neriesilo. Potom som ale zistila, ze nemozem dlho chodit ani sediet a musim si odbiehat lahnut, lebo brusko rano stvrdlo a bolo tvrde a tazke az kym som nelahla. tak som sa okolo tretej kus vylakala, volala som manzelovi a o hodinku sme uz sli na pohotovost - ved pre istotu. Tak najprv sestricka i lekar, ze co idem az teraz, ked mi brusko tvrdne uz od rana, natocili ozvy, urobili gyn. prehliadku a zistli, ze je vsetko OK! Sme uzavreti, kontrakcie ziadne, ale aspon som kludna... Hm, tak potom neviem, preco nam tak bruska tvrdnu. A to je ako vravim, cely den bez prestavky bolo tvrde !!!

A inak kym so mnou Dr. rozpaval, tak som si tak nevdojak hladkala brusko, sa ma pytal, ci to zvyknem robit casto a ja ze hej. Tak mi vravel, ze v nasom stadiu tehu by sme to robit nemali, lebo ze to vyvolava porod, ze aj oni ked chcu v nemocke vyvolat porod, tak stipkaju a hladkaju mamkam brusko, lebo su tam nejake nervove zakoncenia ci co... takze baby, nehladkat... myslim, ze sme to tu uz niekde spominali v diskusii...

kiwinka
24. feb 2010

KIka, no nam predal Teutonia Mistral S 2010 4kolku
http://i.testfreaks.co.uk/images/products/600x4... TO JE SPORTOVY
http://www.barnevognguiden.no/images/stories/jr... TO JE VANICKOVA
my mame ine farby.to je len na inspiraciu z googlu 🙂

ale prosim ta,, kocik ako kocik,, mne je to tak jedno,,, 🙂

kika29
24. feb 2010

tarinka a vieš že to môže byť pravda. aj mne stvrdne bruško a tiež si ho veľa hladkám a hladám kdeje a potom sme tvrdý 😀

vejula
24. feb 2010

jj kika ja sa to tak snažím brať, ale ked som priamo v tej hádke tak vtedy všetko vidím čiernobielo, ved chápeš...

tari tak super, že nakoniec takto dobre. Inač ja si bruško hladkám často a bruško zatial netvrdne, si myslím že to je aj dosť individuálne. Ale tak asi netreba nič prehánať, ale ja mám taký lepší pocit ked mu niečo hovorím a pritom si hladkám bruško, mám taký pocit že to maličký cíti 😵

moni
24. feb 2010

jaaaaj, zase chlapov pretriasate 🙂 jasa teda nemozem stazovat, obcas ma vytoci, ale neostavam mu nic dlzna 😀

tari, tak je dobre ze ste v poriadku! mne tvrdne hlavne v noci, ale ked som to spomenula lekarke, len ma pozrela a vsetko bolo OK. tie svaly sa potrebuju pripravit na velky den 😵

k tomu hladkaniu, pocula som to tiez od viacerych, ale neverim tomu absolutne 😅
a budem hladkat, ved castokrat to robim mimovolne, alebo ked sa mala velmi mele.

veve23
24. feb 2010

Veji....presne ako pise Kika, raz je dobre, raz zle...to patri ku vztahu....no a moj mm si nevie ani caj spravit, no a si predstav ze beries plny tanier spred vyse stokiloveho chlapa, vsak by nemal co papat ked mal chut na kasu a bola dobra, som ju chutnala aj hustota akurat, len si potreboval asi rypnut 😠 , ja zas znesiem kritiku a som si vedoma ked sa mi nezadari, no aj CHLAPY MAJU SVOJE DNI, aspon sa vzdy zabavim. Vsak skoro som sa zacala smiat koli tomu Granku, len to by ma asi zabil, ze si z neho robim prdel

kiwinka
24. feb 2010

aktakk,, tusim som ti spominala ze nam este chybal ten adapter na autosedacku... a ze objednaju to a budu nam volat ...
no tak sme tam boli osobne, lebo som sa nalakala po konikovej debate, ze polroka budem cakat na to.. tak sme dosli osobne, bol tam aj ten co nam to predaval a on ze aha a vam nikto nevolal? ved doslo 60kusov,, no a mame poslednych 10kusov,to mate stastie, lebo uz nebudeme objednavat najblizsia varka dojde a v aprily,,,
no my sme kukali jak debili,,ze dakujeme ze nam niekto volal jak slubili,,, a jeho to netrapilo vobec,, on bol spokojny ze uz nam predal teutonku chapes... ☹ jaj boze. no ale teda kupili sme,,kedze este mali posledne kusy... tak dalsich 60eur v prdeli 🙂 !

tarinka333
24. feb 2010

Aj ja som rada, nestiham Vas vobec citat, tak snad zajtra.... Teraz sa idem natiahnut 🙂 a oddychnut. Tak sa zatial na dnes majte 🙂

jankako
24. feb 2010

s tym hladkanim je to pravda...vylučuje sa oxitocín,ktory sa používa pri porode,neviem či ako vyvolanie alebo už počas porodu...ale velakrat na to v nemocke upozorňoval každy lekár..takže pozor...a asi to bude pravda ked vravi o tom každy lekár,nie?

vejula
24. feb 2010

veve, no si hned rozmyslel či bude kritizovať čo??? Ja sa priznám že kritiku znášam dosť ťažko, hlavne teraz v tehu, strašne všetko beriem osobne a hned si pripadám neschopná 😅

moni
24. feb 2010

jankako, ale oxitocin sa vylucuje pri intenzivnejsom tlaku na brusko, a to myslim ziadna z nas nerobi. hladkanie bruska prave ze vylucuje endorfiny, preto sa mamicky usmievaju a zlepsuje im to naladu.
okrem toho ako lekari vysvetlia prenatalne masaze? pri tych sa masiruje brusko pomerne silno a nevyvolavaju porod 😕 to by si predsa nikto nedovolil 😔

ale berte ma s rezervou, ked lekar povie, treba pocuvat, obzvlast rizikovky. ale ja som tomu venovala tolko casu aby som o tom zistila viac, ze mna nepresvedcia 🤐

veve23
24. feb 2010

ja sa v tom nevyznam, ale take mimovolne hladkanie nemoze ublizit, tak ako pise Moni, ja sa tiez zabudnem drzim si brucho najma ked si kychnem, alebo sa moc krpec mrvi a tak,obcas to nemoze ublizit

moni
24. feb 2010

veji, veve...okrem toho ze ja tiez zle znasam kritiku tak som este aj vztahovacna 😅 ale kupodivu v tehotenstve sa to nezhorsilo. na jeho stastie 😀

veve23
24. feb 2010

Veji...tak aj u mna je to v akom som citovom rozpolozeni aj ja mam citlive dni a trapi ma to, ale prave teraz som bola baran 😀 a vtedy idem tvdo 😎

vejula
24. feb 2010

moni veve, je sranda že to tehotenstvo na každu vplýva rozdielne na niekoho viac na niekoho menej, bohvie čím to môže byť 😅

Inač veve, ja som šla tvrdo pred tehu,. som dokázala sa zdržať plaču a tváriť sa že ja som nad vecou, teraz mi to bohužial nejde.. Dufam že po pôrode sa to opäť vráti k normálu 😅

veve23
24. feb 2010

Veji, to bude tehotenstvoma hormonmi a potom sa to zas upravi, pridu krpci azas budeme silnejsie, aj ja sa niekedy tvarim jak hrdina a vo vutri to vo mne vrie, raz by som sa smiala a raz plakala

vejula
24. feb 2010

jj veve verím tomu že hej 🙂

kika29
24. feb 2010

no a už ma páli záha svinsky 😝

moni
24. feb 2010

tak veru hormony 😅 so mnou trosku lomcovalo na zaciatku, to si veru parkrat vyzral.
no ja som baran, takze ani inak neviem ist...len hlavou proti muru 😀 akurat ze mm je lev takze tiez silna povaha 😅 ale sme spolu tak dlho ze sa velmi dobre pozname, a vieme finty jeden na druheho 😅

kika, aj mna zacala zaha palit, a ani mandle nezaberaju 🙄

veve23
24. feb 2010

Moni, ja som baran a mm je lev 😉

a pridavam sa do klubu vecernej zahy, idem dat citrovodu

silvia7
24. feb 2010

no práve som dovečerala (granadiersky pochod) k tomu kyslé uhorky, zapíjala som čajíkom a už mám kyselinu v hrdieeelku fasa.. takže sa pridávam babulky.. 🙄

a inak k tej veci s chlapmi - ich hundranie a nespokojnosť.. tak ja som sa nikdy nedala, vždy som si stála za tým, že ak sa mu nepáči, tak sa môže obslúžiť sám a kašlala som naňho 🙄 ruky, aj nohy má, pindať tiež vie, tak nech sa páči mladý muž 😝 ale je pravda, že v poslednej dobe sa mi teda 2x nechce "hádať sa" a stáť si za svojou pravdou.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre