Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
3. mar 2010

ahojte, babuľky 😉
nestíham všetko dočítať... čo je nové so zuzkou a s tamtamkou?

my sme chodili s malou na celé poobedie von, keď bývalo tak teplúčko, už ju nechávam po vonku samu bežkať, nech si zvyká na vonkajší terén... práve riešim kúpu buggypodu, tak surfujem na nete a hľadám a chcem ho objednať cez obchod s kočíkmi u nás...

inak, už asi tretí deň ma svrbí celé telo 😝 😖 je to dosť nepríjemné, hlavne večer, keď chcem spať a nemôžem, lebo vtedy to najviac vnímam 😠 asi drobček tlačí na pečeň 😒 a furt kopcuje, ja už budem rada, keď porodím a oddýchnem si od kopancov 😅 mne fakt chýbať nebudú, aj pri sofi som to brala po pôrode skôr ako "úľavu" 😀

michalag
3. mar 2010

Ahojte 🙂

dejni, presne toto som mala aj ja, svrbelo ma cele telo a hlavne vecer a vtedy som zacala mat aj flaky, mala ti tlaci na pecen, to po porode prejde 😉

cicimon
3. mar 2010

jo, to svrbenie mam aj ja, myslela som, ci to nie je od nejakeho jedla alebo pracieho prasku - aj ked novy nemam....tiez to mam vecer, v robote take veci nejako nevnimam....takze je to z pecene?

moni
3. mar 2010

ahoj dejni, uz len par tyzdnov treba vydrzat 🙂

o tantamke nevieme, zuzke je na kramaroch, maju jej robit amnio aby videli ake ma maxik pluca a ked to bude OK, mame dalsiu aprilovku co sa poponahla 😵

ninuska8
3. mar 2010

juliap, dik za opytanie ta noha mi povolila ale trvalo ta asi dva tt. ako prislo tak odislo, ale som rada, hadam sa to uz nevrati, ja chodim ku dok. Kazimirovej do PO, zlata je, mozno natrafis aj ty na nu...

michalag
3. mar 2010

cici, ak ti mala na nu tlaci tak ano

a kedy by mali Zuzke robit amnio? to pocujem prvy krat ze to robia v neskorsom stadiu tehu 😲

pipimiska
3. mar 2010

dakujem 🙂

veve,aaa ktory tip mas??? 🙂

cicimon
3. mar 2010

michala - ja uz mam trpnutie prst, napuchnute nohy a este aj toto svrbenie...no som zvedava co este pride 🙂)

aktakk
3. mar 2010

AHojte, dnes vecera sa celkom krotite a nepisete tolko tusim..aspon stihnem citat.

Kiwi- tak si nas s tymi palacinkami nakazila, ze budem aj ja teda robit, ale az v piatok. A urobim kompromis, spravim aj na slano aj na sladko 😉 .

michalag
3. mar 2010

mnam palacinky aj ja by som si dala, ale nerada ich robim 😝

cici, uz to treba iba vydrzat 😅 😉 🙂

dejna3
3. mar 2010

ďakujem za info 🙂
tak zuzka asi už pojde rodiť 😉
no veď to - že pár týždňov ešte vydržať 😝 😀 mne to fakt ide teraz ku koncu akosi pomalšie 😝
keby som už aj ja mala aspoň približnú šajnu, kedy mi urobia sekciu... v TO už vraj od tohoto týždňa v pôrodke normálne fungujú a robia aj sekcie, takže aspoň to sa vyriešilo 😉

takže máte aj vy kočky, to svrbenie? fúúúú, je to ale riadne nepríjemnééééé 😝

cheerlady
3. mar 2010

baby mne to svrbenie zacalo zrovna dnes! asi pred hodinou som sa zacala skrabat na bruchu aj na rukach a uz aj hocikde 😠

inak baby ste mi citali myslienky,ja som chcela dnes robit palacinky ale nakoniec som to zrusila,lebo toho sladkeho mam az az teraz 😝

dejna3
3. mar 2010

babule, dnes tuším, kam sa pohnem, každý robí palacinky 😀 aj krstná mi dnes vravela, že mali na obed palacinky a s tvarohom a džemom

veve23
3. mar 2010

pipi, ja mam tu tristovku, ja som vysielacky nechcela, kedze mam 2 izbak tak nepotrebujem, to som kupovala ked bola ta akcia v Brendone ze bol k tomu kos na plienky.

jaaaaaaaaaj, nerobte mi chute, by som si dala orechove palacinky 😀

michalag
3. mar 2010

no mna najviac svrbelo brusko a stehna, vtedy som myslela ze zosaliem ked som vecer nemohla zaspat lebo som sa v kuse skriabala 😠 😒 , ale potom mi dokina na rizikovom dala 1/2 dithiadenu (neviem ci to nebolo okolo 36tt) a preslo to 🙂 , ale predtym som koli tomu bola aj hospitalizovana lebo som mala zvysene pecenove testy

aktakk
3. mar 2010

Palacinkova mania vypukla...ja som sa chystala uz davnejsie robit, ale drahy mal dovolenku a ked ich moc nemusi, tak idem az teraz robit.

dejna3
3. mar 2010

miška, aj mňa veľmi svrbia hlavne stehná na vnútornej strane, ale aj bruško a ruky... v podstate skoro celé telo, ale na tých stehnách je to asi najhoršie 😝 musím to povedať v pondelok dokimu, ak sa dovtedy nezbláznim z toho 😠

dejna3
3. mar 2010

tak baby, dostali ste ma, zajtra asi aj ja urobím palacinky, drahý sa poteší 🙂

michalag
3. mar 2010

dejni urcite mu to spomen 😉

moni
3. mar 2010

hehe, sranda, dnes rano som pozerala v TV chlapika co robil palacinky a slintali sme s mm ze sme davno nemali 😵

aktakk
3. mar 2010

Haha...Kiwi ani nevie, co tu aku debatu tu rozvírila. 😀

aktakk
3. mar 2010

Pojdem ja kocky do vecnych lovist. Prajem dobru nocku....a nie ze stihnete popisat zas na desat stran. 😝

veve23
3. mar 2010

kedze niesu palacinky, tak ako nahrada smotanova torta s jahodami 😀 😀 😀 ,robila som pre mm, este neni doma tak ochutnam 😀 😀 😀 😀 😀 ci sa nepokazila

michalag
3. mar 2010

veve, ty provokaterka 😀 😀 😀

michalag
3. mar 2010

pozeram ze uz ste isli asi vsetky do hajan, tak idem aj ja, lebo som dnes uplne KO a uz sa tesim do postele 🙂

bruuuu noc 😔

moni
3. mar 2010

veve, daj si aj za mna 😀
bru noc ostatnym!

kika29
3. mar 2010

dobrú noc 😔

aktakk
3. mar 2010

No teda...tak ja som sa sice lucila asi tak pred hodinou a pol a stale cucim pri PC. Pisem cez skype s kamoskami... 😨

monva
3. mar 2010

ahojte,
diky za drzanie prstov na poradnu

Dnes som velmi dobre nepochodila, poradna sice bola o.k. bral mi stery na mikrobiologiu, otvorena som na 1 palec, krcok sa skracuje, mala je hlavickou dolu a vazi 2447g. Potom sme este pochodili par obchodov, no ja len tak pomaly som sa suchotala, kym mm nakupoval, vacsinou som ostala v detskom obchodiku a on si ma pri odchode vyzdvihol. No ked som prisla domov, zistila som ze krvacam, volala som dokymu, vraj je to povysetreni v pohode, no mam z toho blby pocit, uz to sice zoslablo, zmenilo sa na spinenie a teraz po vecku svetlocerveny hlien a v nom take krvave zhluky. Bojim sa, aby to v noci nepokracovalo, je to najhorsi pocit ked idem v noci na wecko a zistim, ze krvacam, lebo vtedy neviem ani zaspat, neviem, ci ist na pohotovost, ci budit niekoho ... mala sa ale pekne hybe a nejake velke bolesti nemam, skor take mierne akoby predmrchovate. Uff, modlim sa aby to do zajtra preslo...

Sa mi zda, ze tu niekto minule spominal spinenie/krvacanie teraz po vysetreni??? kedy to prestalo, neviete???

idem si docitat, co ste dnes popisali ...a zistit, co je tu nove

dejna3
3. mar 2010

monva, môže to byť bežné krvácanie po vyšetrení, ale môže to byť aj zátka.. ale aj keby to bola zátka, netreba panikáriť... mne pri sofi zátka odišla a pôrod mi museli vyvolávať po vyše 2tt 😝 treba si len tie pohyby sledovať... ale veď ty to poznáš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre