Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
9. mar 2010

denisa a coze ta nepustia domov? jj, zapcha je "super" tiez mi na nu negativne vplyva aj lezanie..treba veeeela pit

cicimon
9. mar 2010

no ja som si kupila L este pred vianocami s tym, ze mi boli volne a som si myslela, ze do nich dorastiem...a furt mi padaju....tak som si kupila teraz M 😀

ja uz mam tiez hlavu v smutku z toho spania na boku, stale ma bolia boky, este mam aj sucho v nose, tak sa zobudzam na to, ze nemozem dychat....a tiez napuchnute nohy - ale zajtra idem na masaz 🙂

jankako
9. mar 2010

fleury,šak som vytrčala brucho..ked ma zastavil hned som si chytila brucho a zavzdychala..potom sa ma pýtal že či možem vystupiť a prejsť za kolegom.. 😀 nuž,zlava nebola,divadielko nezabralo..ale dal za tú rýchlosť to minimum..lepšie ako 100 ečiek..
aktakk,tento krat sa Schumacherstvo nevyplatilo..zase budem zorok kludna.. 😔

denisa1111
9. mar 2010

No nechcu ma pustit,ze este nejaky ten tyzden,teraz som na liekoch a ze domov s nimi nemozem,tak som z toho na nervy,pijem dost,akurat skusam zakysanku,tak dufam ze pohne lady...myslim ze mi tento pobyt vobec neprospieva,citim sa ovela horsie ako doma,bo aj psychika dost ovplyvni a ja mam same depky

fleury
9. mar 2010

cici to iste mam aj ja, to sucho v nose, neviem zaspat kvoli tomu 😠
ja mam nohavice S-ka, ale furt su volne 😝

denisa mna v nemocke z tych stresov praveze prehanalo. Pytaj si cipok, ked ta zapeka. A tie lieky to co je zac, ze doma s nimi nemozes byt? V infuziach?

janka tak uz ti ostava len dodrziavat rychlost 😎

denisa1111
9. mar 2010

Nie infuzky uz nemam,tbl maju neziaduce ucinky,tak sa ma boja pustit s nimi dom.nepoviem keby s tim nerobim,ale to je zas ta birokracia,dufam ze mi to aspon rychlo ubehne...

moni
9. mar 2010

ahojte, dnes mimoriadne nestiham 😝
idem docitat, dnes mam 7 stran zameskanych! kecalky 😅

alicc
9. mar 2010

tamtamke gratulujem k malej princezničke, zuzke 1971 držím palce

jankako vidíš, človek by si myslel, že ich to brušino obmäkčí a oni zatial ....

alicc
9. mar 2010

ahoj moni 😀

stanusa
9. mar 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tantama gratulujem ku Grétke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mne sa dá spať len na ľavom boku, poloboku - polobrušku, na pravej strane len chvíľku, lebo ma tam stále tlačí

cheerlady tá ekonómka doslova porušila lehotu, mala na vybavenie 8 dní, sa čudujem že nebola schopná dať pečiatku, podpis a vypísať pár čísel - robota na desať minút
😠
v poslednej dobe sa mi chce tak strašne spať, hodila som šlofíka od 1 a pred 4 som sa prinútila vstať, že už dosť bolo 😝
tehotenská nádcha ma neminula, už týždeň striekam slaný sprej a vyzerá, že to bude až do pôrodu
...no a balim tašku dnes večer

stanusa
9. mar 2010

cicimon na akú masáž ideš -pomáha aj na opuchy?

fleury
9. mar 2010

moni nejako sa flakas dneska 😅

cicimon
9. mar 2010

stanusa - idem na lymfomasaz pre tehotne, snad mi to dobre spravi, lebo uz nosim len botasky, kedze zimne topanky na zips uz nezapnem a aj tie botasky cakam kedy sa mi same vyzuju

stanusa
9. mar 2010

čižmy som včera musela obúť a ledva som zazipsovala aspoň pár centi...mám riadne spuchliny...tak nech ti masáž pomôže 😉
mm sa mi smeje, že mám tlapy ako yeti 😅

cicimon
9. mar 2010

zajtra zreferujem, ako bolo ;) ale aspon budem mat dobry pocit a trochu relax

civavava
autor
9. mar 2010

ahoj babule, tak som doma od veterinara, psik dostal kvapky do usi tak snad zaberu..inak sa mi zda, ze je uz dobre..tak nech to nezakriknem 🙂

som vyskusala aj ten robot-vysavac, to vam je sila, dobra vec to je 🙂 nech zije vysavanie od dnes 😀 😀 psikiy trocha stekali na to zo zaciatku,ale potom si to uz vobec nevsimali 😝

tari, colu kludne mozes, ja ju pijem, aj moni pisala, ze ju pije denne 🙂

jankako, skoda padiika, ale zas lepsie, ako ostat bez vodicaka..uplne ta chapem, aj ja som sa uz naplatila za rychlost .... 😝 😝

cicimon
9. mar 2010

civava - jedna kamoska ma tiez taky vysavac a velkeho psa a ten je taky flegmos, ze ked ten vysavac sa ho hoci aj dotkne, tak sa ani nepohne 🙂)

inac...vcera sme boli na jednej navsteve a len do mna tlacili jedlo, ze musis jest za dvoch....fakt neviem, preco si vsetci myslia, ze tehotne musia jest za 2...

civavava
autor
9. mar 2010

cici 😀 😀 😀

s tym jedlom - aj u mna boli tak tendencie, cez vianocne sviatky jak sme boli doma, nech len jem a jem...sodoma gomora 🙂)

civavava
autor
9. mar 2010

ozaj cici, ako prsty na rukach, trpnu este? u mna hej, je to hruuza, nelepsi sa to vobec 😖 😖

civavava
autor
9. mar 2010

no prave som zozrala polovicu mliecnej Milky...diéta-nediéta...snad raz to neuskodi...... 😲 😕 😨

dejna3
9. mar 2010

ja som až doteraz spala, a už čakám na sofi... o chvíľu tu bude 😉

civi - a povysáva to aj v kútoch? 😕

cicimon
9. mar 2010

civi - no uz mam strpnute prsty na oboch rukach cely den, najhorsie je to v noci, Mg vobec nepomaha...

a coko - vcera som dostala tu velku milku 300g a uz je tretina fuc 🙂

cicimon
9. mar 2010

inac...v noci ma boli prsty az do klbov, to ani nie je trpnutie ale fakt bolest, rano to prejde a uz je len to trpnutie. Az sa na to budim a skusam rozne polohy ruk

civavava
autor
9. mar 2010

cici, ja mam presne to iste...v noci to vyslovene nechutne boli az po klby..... 😠 ☹ musime to uz vydrzat ... 🤐
Mg nepomaha ani mne .....

dejni, v podstate hej, lebo ide to uplne do rohu a na boku su take 3 dlhsie stetiny, co do kuta dotiahnu a tie stetiny rotuju a prach vmetaju pod pristroj a ten to vcucne...takze pohodicka 🙂 jedine co je u nas "zle" je, ze sa nevojde pod postel, takze tam budeme musiet pouzivat klasicky vysavac....

inak je nizucky, bezne by pod postel mal vojst, ale my mame taku nestandardnu....je pod nou len taky uzucky priestor, ze tam ledva vojde hubica od klasickeho vysavaca....

jankako
9. mar 2010

civi to si si kúpila toho sluhu vysávač??vysáva sám???
ja som od 18.00.v posteli..Na dnes mám toho dosť..Zehlenie,varenie,kaderko/pokuta 🙂 /
Baby ja som nejaka strašne hladná začala bývať..to čo je???? 😖 😖

civavava
autor
9. mar 2010

jani hej, same to chodi a vysava, no haluuuz 😀 😝
aj mne asi takod min. tyzdna chuti jest ovela viacej, som viac hladna ako doteraz, som citala, ze teraz mimi ide do finale a nabera najviac tuku...tak to bude asi tym 😉

civavava
autor
9. mar 2010

babule, ja mam zajtra konzultaciu s anesteziologom, robi sa take aj na SK? boli ste na tom, co ste mali CS? ak hej, o co tam ide??? 😲

jankako
9. mar 2010

no ved mi aj brucho začalo rásť viacej..myslim..to akože priberiem teraz za posledny mes.viac ako doteraz??kde bude mojich krásnych +11,5 😖 Už tri týž.sa pekne držíme na +11,5..no skysnem pekne..ááále srať na to,len primár bude z toho rozhodeny..
civi robi sa to aj na Sk pred každou plánovanou operáciou...je to bežne..
civi,to si si kúpila ten vysávač??nie je to drahe???

civavava
autor
9. mar 2010

jani, hej, prislo to min.piatok, tunak to stalo 350 EUR, u nas myslim do 400...lacne to nie je, ale kedze sme zrusil nas romantikus vikend co sme xceli oslavit nase vyrocie svadby, tak sme si povedali, ze si kupime tohto pomocnika 🙂 nex nam usetri cas, ked tu bude mimi 🙂

tento to je:

http://www.irobot.sk/roomba-555/#url=%2Froomba-...

jankako
9. mar 2010

ach tak..no kukla som..a si spokojna???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre