Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
13. mar 2010

ahooj babule,

som nakukla, dufam, ze ste vsetky OK, specialne jankako a dejna 🙂

frucht, nerodis dnes? 😅

my sme boli rano u dokiho, potom na obed oslavit nase 6.vyrocie svadby, (z torty inak uz neostalo 😀 😀), odtial nakupit a potom sup domov si lahnut. teraz sme vstali, mm siel so psikmi a ja vas idem precitat 🙂)

cicimon
13. mar 2010

no ja som mala placky min sobotu = nemam na to dobre spomienky - svokra ich piekla v takom mnozstve masti, ze som pol noci stravila na wc...

pri kojeni - neviem este, ale ak skusat, tak nie vsetko naraz...nech viem, co sa malej nepaci 🙂

fleury
13. mar 2010

moni to aj moj mm hovori furt, ze najlepsie kapustniky robila jeho starka 🙂
Ale vsak to asi kazdy ma tak, moja zase robila najlepsie pirohy, kysnute kolace, macanku, lokse .. 😅

A raz aj nas budu chvalit vnucata!!! 😎

moni
13. mar 2010

civava, no aka pekna sobota 😵

cici, tak veru, postupne skusat...aj ked akurat mi kamoska hovorila ze ona bola vkuse hladna, jedla piate cez deviate a potom ked maleho nadrapovalo, tak nevedela z coho.
no ved uvidime ake bruska budu mat tie nase cicavce 😵

dejna3
13. mar 2010

tak ja som dnes tiež celý byt povysávala a zajtra ešte utriem prach a prinútim mm umyť podlahy - klasika.... pripájam sa k maniakom, ktorí musia mať čisté wc-ko 😀 ja ho drhnem hocikedy aj 2 - 3 krát v týždni (podľa potreby) a kúpeľku tiež 😅 "vodní kámen - to je previt" 😀 😀

fleury
13. mar 2010

cici ty na tu svokru nedas dopustit 😀

moni
13. mar 2010

cici, brr tak mastne placky nemam rada. robievam ich len na troche oleja, a este aj co zostane navrchu poutieram. ja mavam z mastnych/smazenych jedal hrozne migreny takze preto som vela jedal musela obmedzit.

fleury, no moja starka robila najlepsie sisky, makovnik a orechovnik. som zvedava v com budeme my dobre 🙂

dejni, no teda ty si sikulka, mne sa este len obed vari. o upratovani tu len vypravam ale nechce sa mi 😝

ale zemiaky na salat su uz skoro hotove 😀

cicimon
13. mar 2010

fleu - nooooo....ked ona vzdy do vsetkeho rype......no ani nehovorim, ze na postne Vianoce vyprazala ryby v bravcovej masti 🙂

sak uz aj krstiny zorganizovala, kto co kde ako.... no kto by ju nemal rad.....ale inac pohoda 😲

fleury
13. mar 2010

cici tak v tvojom pripade naozaj plati, ze dobre, ze je na opacnom konci slovenska 🙂))

marika1902
13. mar 2010

cicomon citam ze mas podobnu svokru ako ja len s tou mojou to az taka pohoda nie je ☹

marika1902
13. mar 2010

taha mi na 30 a svokra kebyze moze vezme mi obcanak a mangelovi tiez

lucinka1104
13. mar 2010

caves ja amm zase také bolesti 😒

marika1902
13. mar 2010

tak baby prave som spraskala dve mrkvi dobre boli a este to zaklincujem bananom v poslednej dobe by som iba taketo jedla

fleury
13. mar 2010

luci tak oddychuj, nie ze stahujes!!

vejula
13. mar 2010

lucinka, zas??? A nechceš skočiť na pohotovosť? Pre istotu. Ved mm si dá s Lukinom rady určite, a ked tebe je stále tak zle... No neviem ja by som pre istotu skočila...

Inač ja som práve došla, bola som s psíkom na prechádzke tak sa vybláznil s jednou fenkou tu na sídlisku, len zas bol zasvinený celý jak po sebe skákali. No tak zas hajde do sprchy... A to počítam že večer to tiež bude o hubu, ked je vobku tak hnusno mokro. Už mo pri tom chlpáčovi asi kríže odídu ked sa každý den aj trikrát musím pri nom krčiť...
A mm išiel s chalanmi sadnuť a zahrať stolný futbal, takže som tu sama, teda takmer 😝

Inač môj mm mapri varení za každým chváli a často mi hovorí ked niečo uvarím že je to lepšie ako od mamy... Tak som celkom poctená... No keby povedal že maam robí lepšie asi by som sa trocha urazila 😅

fleury
13. mar 2010

mne mm nikdy nepovedal, ze varim horsie ako jeho mamina, a na starku neziarlim, tiez mam babku a nedam na nu dopustit! 😉

marika1902
13. mar 2010

Luci fakt si davaj pozor a ked mas velke bolesti asi by si mala skocit na pohotovost vsak predsa ide o drobceka aj o teba

fleury
13. mar 2010

luci a nereze ta ten steh?

marika1902
13. mar 2010

ani mne mm nikdy nepovedal ze zle varim 😀 😀 ale to asi preto lebo nevarim bo nam vari svokra do kuchyne ma nechce pustit moj mm este ani poriadne z auta nevystupi a ona uz nanho krici co mu urobi ☹

moni
13. mar 2010

luci, veru bacha! kedy vlastne stahujete?

veji, na ktorom sidlisku ty vlastne byvas?

no niekedy je vyhoda byt na opacnom konci sveta, niektori clenovia rodiny nemaju potom dosah 😉 aj ked ja som ta posledna ktora ma narok sa stazovat.

moni
13. mar 2010

marika, si spominala ze staviate...ked budete vo svojom, budes mat viac kludu. uz aby to bolo, pravda?

mna mm tiez chvali (az na tie fliacky 😀 ), ale musim uznat ze on je lepsi kuchar ako ja.

marika1902
13. mar 2010

akurat davaju v telke babicove dobroty on fakt robi dobre veci vzdy sa mi zbiehaju slynky

fleury
13. mar 2010

moni tak to sa zase zhodneme 😀 tiez musim uznat, ze mm vari lepsie

marika1902
13. mar 2010

moni kazdy den sa modlim aby ma niekto uspal a vstala som az bude dostavane inak predpoklad je leto tak uz to niak vydrzime 😀

cicimon
13. mar 2010

marika = ona je v pohode ale len preto ze je tak daleko 🙂

vejula
13. mar 2010

moni ja bývam teraz na hlinách, a pred tým som bývala na Solinkách... Ty si bývala kde?

môj mm asi nevarí lepšie odomna, ale zas nevarí zle to nemôžem povedať, určite by hladom neumrel kebyže odídem 😉

marika1902
13. mar 2010

aj moja by bola keby bola daleko 😀

moni
13. mar 2010

marika, no to nejako zvladnete! po prichode z porodnice to sice bude o hubu ak sa ti bude do vsetkeho montovat, ale netreba sa dat, a manzela mat na svojej strane.

fleury, nam nastastie nerobi problemy varit spolu, lebo to berieme ako relax. vzdy koncom tyzdna vymyslame co vyskusame cez vikend, v piatok urobime nakup a cez vikend sa s poharom vinka motkame v kuchyni. ked raz budeme velki, tak budeme mat oooobrovsku kuchynu 😅
mm je na experimentovanie, vselijake speciality, a ja mam na starosti rychle jedla na tyzden 🙂

moni
13. mar 2010

veji, ja som z vlciniec. na hliny som chodila na gympel 🙂

marika1902
13. mar 2010

no je pravda ze mam vacsi strah zo svokry ako z porodu ale my to niak zmakneme ja som vzdy radsej ticho proste nechcem aby sa pokazili vztahy predsa len je to mama mojho mm a tu si nik nevybera aj ked aj moj mm je z nej na prasky ale dost o nej ja aka je a asi ju moja zlost nanu nezmeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre