Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
14. mar 2010

moni 😉 ok

alicc
14. mar 2010

moni nemôžem spať práve preto, že si nemôžem už nájsť polohu, bábo ma tlačí do rebier a ťažšie sa mi dýcha ale nejako to vydržím, ved čo mi pravda iné zostáva, len je to strašne nepríjemné a tá noc potom trvá celú večnosť 🙄

silvia7
14. mar 2010

moni, no to jooo.... už škrtám v kalendári 😀 ale musím povedať, že doteraz mi fakt nič nebolo - tento týždeň som začala pociťovať asi poslíčkov a aj únavu - neviem, či jarnú alebo čo, ale poobede si zdriemnuť - to je moje..
babule, inak chcem sa opýtať - máte pre mimi nejaké hračky?? ja zatiaľ žiadne, teda jednu takú hrkalko dačo - sme dostali a drahý vraví, že počkáme, čo dostaneme 😝 že na začiatok netreba hračky.. plyšákov mám ešte svojich - skoro nových 3 vrecia plné, ale to necem dávať mimi..
a tiež máte podaktorá tú "zázračnú zavinovačku"??

cicimon
14. mar 2010

moni - no rady to pre zmenu neboli.....skor ona sa nevie dockat krstu, podla nej to ma byt potom oslava v restike...ale samozrejme dojse 8 ludi na 2 dni co budu chciet prespat a asi aj daco zjest 😝 vratane jej ale ju ani nenapadne sa spytat, ci nebude treba prist pomoc varit a chystat......neviem ci si mysli, ze ja s malym deckom tu budem skakat a varit pre 10 ludi..... (hlavne ked som povedala ze moja mama dojde den dopredu pomoct tak ju ani nehlo...)

alicc
14. mar 2010

babulky pozrite ak máte chuť túto tému, dejna na nu upozornila, skoro som sa pocikala od smiechu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cicimon
14. mar 2010

silvi - co je to zazracna zavinovacka? ja mam 3ks - 2 este po mne, stara klasika a jednu som dostala taku peknu bielu, tak to asi na krst pouzijeme (dalsiu mi nukala kamoska aj svokra ale som slusne odmietla, ze 3 staci)

a hracky....kupovat nejdem nic, snad dakto daco donesie, jedine co som dostala bola hrkalka...a doma mame este nejake plysaky, ale na to casu dost

alicc
14. mar 2010

ja som tie moderné zavinovačky nekupovala, mám 5 takých klasických bielych ešte po dcére a zdalo sa mi zbytočné ešte nejaké dokupovať, ved bábo je v tom iba chvíľu a na to mi tie čo mám stačia 😵

moni
14. mar 2010

alicc, no najhorsie na tom nespani je to ked vidis vedla seba manzela ako spokojne odfukuje 😠 mna ide vtedy rozhodit 🙄
no a ked sa mi konecne podari zaspat, tak zazvoni ten sprosty budik a treba vstavat 😝
no uz to nejako musime vydrzat!

silvia, ako vyzera ta zazracna vec? lebo ja budem mat nejaku miracle blanket, takze podla prekladu by to sedelo 😅
my mame zo dve hracky na zavesenia na sedacku, nejaku hrkalku ci co, a inac nic. plysakov vobec.

cici, fuuuha, a kde budu byvat ti cezpolni hostia? ved to predsa nemoze od teba nik cakat ze ich budes hostit 2 dni. budes mat ine starosti 😒 zvlastne ze niektori ludia potrebuju inym organizovat zivot 😠

cicimon
14. mar 2010

moni - no tu u nas v byte, ale kedze okrem spalne mame len 1 roztahovaci gauc, tak 2 tam a dalsi v dalsich izbach na nafukovackach....hold smola...
aj mna udivuje, ze sa ani nespyta, ci netreba pomoct, ked vie, kolki tu budu,,,,,a to este pozvala svojho syna, ktoreho sme my nevolali
a to bude fakt iba najblizsia rodina...2x nasi rodicia, krstni a moj brat...

alicc
14. mar 2010

moni ved to , moj mm spí ako zarezaný. práve za nami do spálne docestovala dcéra -robí to pravidelne každú noc, už som z toho na nervy a nevieme ako ju to odučiť.

alicc
14. mar 2010

cici tak to si fakt len ťažko predstvím ako budeš fungovať ešte aj s bábom a všetkými tými ľudmi okolo, ved by mohli byť trošku uznanliví a tolerantní. budeš to mať teda makačku. 😨

cicimon
14. mar 2010

no mam dojde pomoct, len som cakala, ze aj svokra sa ponukne..

moni
14. mar 2010

cici, no tak to nezavidim. viem ze niekedy sa neda odmietnut, obzvlast nie najblizsej rodine, ale toto je trosku privela 😖 uz len ked si vas predstavim rano v kupelni, tak mam husiu kozu 😒
urcite to nejako zvladnete, ale bude to stat kopu nervov.

cicimon
14. mar 2010

moni - ja mam skor strach z "veceer v kupelni" 🙂) ved uvidime, ked toho budem mat plne zuby ukazem im kde je chladnicka a tak a nech sa postaraju,,,,a naj je, ze v piatok mi mm zahlasil, ze ho sef nahlasil na skolenie den po tom, na 3 dni....a do prahy

moni
14. mar 2010

alicc, ja som ako decko zase najradsej zaspavala v mamine/ocinovej posteli. a potom ma museli prenasat do svojej. neviem preco som to robila 😒

moni
14. mar 2010

cici, no my sme tu mali len 3 ludi navyse a bolo to o hubu 😝
najlepsie je ozaj stanovit pravdila na zaciatku, nebudes predsa ty okolo nich poskakovat s malou v jednej ruke. mamina isto pomoze, ale aby im bolo jasne ze interhotel nie ste 😒
potom budete s malou gazdovat same, urobite svoj program, a oddychnete si.
na kedy planujete ten krst?

alicc
14. mar 2010

moni ved aj ja, tak mi je zas aj lúto ked jej dohovárame, lebo viem že v maminej posteli je najlepšie 😉

kika29
14. mar 2010

cici a kedy to budeš mať tie krstiny?

kika29
14. mar 2010

moja si dnes tiež lahla ku mne do postele ale len na chvílku a potom zdrhla na svoju válendu a tam zaspala 😀 len my máme ešte izbu spolu máme 2izbový byt a tak som zvedavá ako ju naučíme spať samú v izbe ked raz k tomu dôjde.

alicc
14. mar 2010

alica má izbu sama cca od 1,5 roka a boli časy ked spávala aj lepšie, teraz si to pre seba zdôvodnujem aj tak, že možno že cíti, že príde mimino tak chce aby sme boli spolu čo najviac

alicc
14. mar 2010

babulky idem sa ja pokúsiť spať, ak nie tak už mám preštudovaný program, v noci idú nejaké filmy tak tie to istia. tak sa majte pekne a dobrú noc vám prajem. 🙂 🙂 🙂

kika29
14. mar 2010

aj naša v poslednom čase vzbudzuje väčšiu pozornosť. nebola taká ale nejako sa zmenila. hovorý sa že 4rok je rok vzdoru a tvrdohlavosti no musím len potvrdiť. máme peklo. neviem síce či kôly tomu roku alebo aj ona cíti že o chvílku tu nebude sama. kto vie.... len teraz sa ma často pýta či je môj anieliček. musím jej to potvrdiť a vystískať ju. mm jej so srandy povedal že je erdekbaba a rozplaka sa. inokedy sa na tom smiala a aj sama na seba hovorila ked sme sa ju pýtali.

kika29
14. mar 2010

babenky dobrú noc. poplach pomynul 😀

lucinka1104
15. mar 2010

alic no jasom zase klasika horenemôžem spať , von je strašnépočasie a ja za začínam mať strach či si vnovom dome zvyknem a vôbec sa mi nedá spať.....hlavne sa obávamked stále niečo vychádza na povrch či sme nekupili " zlý dom" za také prachy.....

zväčšuje sami bruško malá sa včera asi dobre napapala 😀

moni
15. mar 2010

lucka, jasne ze si zvyknes v novom! nerob si zbytocne starosti dopredu, vsetko bude dobre 🙂

lucinka1104
15. mar 2010

moni díky len sa fakt bojím ked je tam tak vlhko a ešťe toľko roboty juj

moni
15. mar 2010

no asi sa netreba snazit urobit vsetko naraz, ale postupne. nikam to neutecie. hlavne aby vam to kurenie fungovalo, a hned to bude lepsie 🙂

lucinka1104
15. mar 2010

maš pravdu juj mna tak rozčuluje ten môj žaludok bola som hladná kedže som večer zvracala zjedla som jeden rožok a tak mi je zle ....
najhoršie je aký nervák je teraz so mna+ to sťahovanie je mi ľúto synčeka bud po nom kričím alebo nemám nanho čas a potom po nocich len premýšľam čo ako v dome a či sme mali teraz do toho isť ked tým malý trpí ,ale už je ako je snád mu to ešťe vynahradím ani nevie ako ho ľúbim a ako ma to mrzí
idem do pstele skusiť čo to pospať po mužovej robote sa ide fachčiť do domu

lucinka1104
15. mar 2010

ozaj moni a ako sa bude malá volať?

moni
15. mar 2010

luci, no to su vsetko stresy 😒 chod si pekne lahnut!
meno este nemame definitivne vybrate, takze bude prekvapenie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre