Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
29. mar 2010

moni- no kedy ako 🙂 sak nech si este uzije no 🙂)

vejula
29. mar 2010

jj mate pravdu, teraz ku večeru sa trošku rozkopkal, asi bude nočné vtáča, ale cez den fakt pár kopančekov nejakých slabučkých, už som rozmýšlala že ked nezačne tak pôjdem pre istotu do nemocky nech mi ho skontroluj, ale chvalabohu mi to ulahčil že mi uštedril par kolienok, pár pätičiek 😀
No možno tým že trochu klesol tak zmenil polohu je viac nasmerovaný na cestu von. Aj nožičky cítim že ma o dosť nižšie pred tým ma kopal do rebier a teraz už nie... Už nech je streda, to mám poradnu, dufam že už poslednu, a že mi ho skontroluje srdiečko popočuva, joj, nech už zajtrajšok rýchlo prejde 😅

moni ja som ho stále pokušala ritku podoberala kolienka nožky tak z boku, ale krpček stále bol lenivý. Inač najlepšie ho vie rozkopať moja mamina. KEd mi začne hladkať bruška a provokovať ho, vždy sa rozkope ako bláznivý, ja vôbec neviem ako to robí, som sa to snažila naučiť ale akosi mi to nejde 😅

monika0001
29. mar 2010

Posielam vám na spestrenie večera fotky Maxa Rafaela od Zuzky 😉

moni
29. mar 2010

monika0001, dakujeme...mozeme sa kochat fesaciskom!

cicimon
29. mar 2010

peknucky....

majca424
29. mar 2010

boooožinku, aký je krasnučký 😵 aj ja už chceeeem 🙂

alicc
29. mar 2010

ahojte,
konečne som sa sem dostala.
dnes sme boli ešte na nákupy, aby mali moji všetko čo budú potrebovať v chladničke, a potom sme išli na pizzu, posledný raz v trojke, tak sme si to užili, v stredu už budeme štyria. 🙂 🙂 🙂 -tešííím
s dejnou ideme ten istý den, tak budeme možno spolu aj na izbe 😵

michalag
29. mar 2010

monika, Maxik je krasnuckyyyyyy 😵 😵 😵 😵 a pozdravujeme Zuzku 🙂

vejula
29. mar 2010

jej maxik je nadherný baculko 😵

alic tak sme dnes dve čo pizzovali 😝 joj sa ti to blíži , tak držím prsty 😉

moni
29. mar 2010

alicc, no budeme tebe aj dejne drzat palce!

michalag
29. mar 2010

my mame pizzu zajtra 😝 🙂

alicc jeeej tak to budete mat s dejnou rovnaky den 🙂

alicc
29. mar 2010

jej baby dakujem 😵
malý maxik je naozaj prekrásne bábätko 🙂

cheerlady
29. mar 2010

ahojte,tak medovniky konecne hotove,ale sak asi budem musiet spravit este jednu davku,lebo to sa do velkej noci asi aj zje 😝

cheerlady
29. mar 2010

baby akoze ten showdance to co je za trapas??? 😕 🙄

maxik je na spapanie 😵

alicc
29. mar 2010

miška veru budeme

s tým lakom na nechtoch mám tiež zážitok, ked som išla na prvý cisársky, tak som mala nalakované nechty na nohách a ked prišla sestrička tak mi povedala, že to nemožem, odlakovač som samozrejme nemala ani v bufete nebol a kedže to bolo ráno v den sekcie tak som si pekne krásne manikurovými nožničkami s tým brušinom dávala dole lak . 😝 😝 😝 no bol to heroický výkon 🙄

monva
29. mar 2010

Maxik je rozkosny 🙂 😉 🙂 dakujeme za fotky a pozdravujeme zuzku 😉

michalag
29. mar 2010

cheer ja to racsej nepozeram 🙄

michalag
29. mar 2010

a preco vlastne nemozu byt nalakovane nechty na nohach?

alicc
29. mar 2010

cheer aj ja mám rovnaký názor, nemôžem tomu prisť na chuť, ved tam ide jeden trapas za druhým, ja fialovú velmi nemusím, pre mna je velmi silená a vtipná za každú cenu 🙄

cheerlady
29. mar 2010

no baby,idem ja pre odlakovac 😀

michalag
29. mar 2010

alicc, presne ja ju tiez velmi nemusim 🙄 a ked ju nevidim tak .... 🙂

cheerlady
29. mar 2010

alicc ja ju tiez nemam rada a teraz ide morova-tu detto 🙄

moni
29. mar 2010

no mojej kamoske bola pocas porodu zima na nohy, takze rodila v hrubych ponozkach 😀 rozhodne nikomu nevadil lak na nechtoch.

alicc
29. mar 2010

kvoli tomu ak by baba potrebovala celkovú anestézu, tak kontrolujú nechtové lôžko či nemodrie, asi kvoli dostatku kyslíka a prekrveniu, a ešte neviem kvoli čomu, jednoducho v tých papieroch o anestézii to bolo zakázané 😒

moni
29. mar 2010

hehe, nestaci nechat jeden nenalakovany? 😀

alicc
29. mar 2010

teda morová ma ale výstrih, mm zhodnotil, že mohla prisť rovno nahá

michalag
29. mar 2010

moni, presne toto iste ma napadlo, nechat jeden dva nechty nenalakovane na obidvoch nohach a hotovo 😀

michalag
29. mar 2010

Morova vyzera ako ..... 😝

cheerlady
29. mar 2010

no keby v nom aspon nieco mala! 😀 😀 😀

alicc no ja nic take v papieroch k epi nemam 😒

moni
29. mar 2010

cheer, to sa tyka celkovej anestezy, nie epi. sice aj vtedy mozes byt na kysliku ale nie je to take kriticke ako pocas celkovej.
miska 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre