Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
21. apr 2010

baby ja vas opustam ja idem dat ten teply kupel a uvidim co to bude a potom sem este nakuknem tak zatial

moni
21. apr 2010

miska, no ja som doteraz bola hrdinka, ale v noci ked nemozem spat, tak veru vselico mi chodi po rozume 😒

ja skusim tiez kupel neskor, isto sa nic nerozbehne, ale malej sa to bohovsky paci 😵

kamilakd
21. apr 2010

moni aj tebe brusko skace ked sa kupes?chi aj mne mame to ale deturence 😀 ok idem plavat vana napustena

michalag
21. apr 2010

no u nas to vyzera na zaujimavu noc 😅 , brusko mi nejako moc tvrdne, ale ako predpokladam nic z toho nebude

moni
21. apr 2010

kami, ona je z toho uplne vyorana ked som vo vani, guuula sa tam, prevaluje z jednej strany na druhu 🙂

miska, no ja som uz ako magor, tvrdnutie sa snazim nevsimat, ale ked cosi zaboli, hned sa potesim 😀 😀 😀

mackopuf
21. apr 2010

moni-ani by si si kedysi nemyslela,ze ti bolest sposobi radost,ze? 😀 😀 😀

michalag
21. apr 2010

moni 😀

moni
21. apr 2010

mackopuf, no cista masochistka sa zo mna stava 😀

mackopuf
21. apr 2010

moni-no ked sme tehotne,tak sa z nas mnohokrat stava to,co nechceme... 😀 😀 😀

moni
21. apr 2010

mackopuf, no uprimne...prepina nam. teda mne urcite 😀

mackopuf
21. apr 2010

moni-kludne mozes pisat NAM 😉 Ja som nervozna,si teraz pripadam ako taka macocha,iba mam nervy na malu a vlastne na vsetkych dookola 😖 Ani spavat nemozem a presne viem ako sa citis,ked mm vedla odfukuje a ty nie a nie zaspat 😠 .. No ja este musim vydrzat 4 dni a potom sa budem snazit malemu trochu pomoct,aj ked ako citam vas si tie nase drobce asi sami povedia kedy je cas 😝 😀

moni
21. apr 2010

mackopuf, no to je to, ze oni si povedia sami...a su teda pekne tvrdohlave. a to som si myslela ze ja som tiez, ale na toho cervika sa nechytam 😅
preco este 4 dni? mate nejake plany na vikend?

mackopuf
21. apr 2010

moni 😀
Lebo nesmiem porodit pred terminom,lebo si platim dobrovolne nem.poistenie a musis splnat 270 dni poistenia a ja to splnim presne na termin 😅

moni
21. apr 2010

mackopuf, ahaaa, uz mi je to jasne 😉 tak to sa ozaj nikam neponahlaj!

mackopuf
21. apr 2010

moni,ak dovtedy neporodim,tak po 25.-tom sa pridavam k vam,co uz to budu chciet mat co najskor za sebou. Zatial sa do diskusii moc nezapajam,ale potom.... 😀 😵

michalag
21. apr 2010

babenky, idem ja do hajan snad sa mi podari zaspat

bruuuuu nocku 🙂

mackopuf
21. apr 2010

michalag,dobru nocku prajem 😉

moni
21. apr 2010

mackopuf, tak neviem ci sa vyhrazas alebo slubujes s tym zapajanim do diskusii 😀

vsetkym dobru!

monva
21. apr 2010

hmm uz tu asi nikto nie je, tehulky zaspinkali, maminky su s babatkami 😵

ja som prave doodsavala mlieko (hrcka stale zostava 😠 prikladam na nu vodkove obklady, dufam, ze to malinkej nevadi, stale si pred kojenim prso umujem, no aj tak mam z toho cudny pocit), dala som tretiu sprchu (uz sa mi na pleciach vyhodil nejaky ekzem, asi z toho sprchovania, lebo sa nekremujem po nom (jednak nestiham a ani nechcem, aby mala Tanicka zmatok z roznych voni - sprchac, krem ...)

prajem dobru noc a tesim sa na nejake zajtrajsie babatko, zeby miska ??? 😵

moni
21. apr 2010

monva, no hadam sa miska nebude predbiehat 🙂
snad ta hrcka coskoro zmizne, urcite to nie je nic prijemne!

sanyk
22. apr 2010

breee ranko ze by vsetko este spalo? ja som uplne paf maly mi prespal celunoc od 21 do 5,30rano ja som bola tak unavena ze som sa ani nezobudila aby som jeho zobudila 🙂 ale rano sa zobudil s kludom anglicana len sa mrvil a mrnkal prebalili sme sa prezliekli a on nic ziadny krik od hladu k prsu sa sice prisal jak prisavnik tahal riadne tak 10 min a znova spinka.je to normalne? ale asi mu nic nechyba ked je spokojny na druhej strane cez den toho moc nenaspi bo ho trapi brusko

stanusa
22. apr 2010

dobré ránko 🙂
juj sanyk to je parada, minule som malého zobudila v noci na kŕmenie a taký bol chudák zaspatý, že ani poriadne nepapal...tak už nebudím, ale väčšinou sa zobudí sám s plačom

nášmu na bruško pomohol krém pupík a masírovanie...teda zatial, mám aj kvapky espumisan kúpené keby bolo treba

marika blahoželám k Jakubkovi aj ďalším dvom maminkám 🙂

kamilakd
22. apr 2010

dobre ranko dievcata 😉

MONI to moje babo je tiez vyorane nie len s vane ale aj so sprchy len neviem,ci ho to budi alebo sa tesi 😀 ale ked som dala kupel bolo to lepsie hned bol klud ziadne metenice v bruchu asi ho to uspalo dnes idem kupit ten zazracny ananas...niektora tu pisala ze je to dobre na vyvolanie 😅 a ci to je pravda uvidime

MISKA no ved uvidis co sa z toho tvrdnutia vykluje 🙂

kamilakd
22. apr 2010

STANUSKA ahoj a to si kde kupila masticku a kvapky na volny predaj v lekarni ci treba predpisat?...tiez som daco citala o dakej masticke na babatkovske brusko masirovat proti smeru hod ruciciek a potom troska nozickami pocvicit a vraj pomaha

cheerlady
22. apr 2010

ahojte baby,tak mi sme mali noc blbec-maly bol hore skoro kazdu hodinu 😒 ale zase cez den pekne spinkal.vcera sme boli v nemocke na ockovani,na stastie neplackal 🙂 dnes mam posledny den na napisanie seminarky do skoly,tak som veeeeelmi zvedava ako to zvladnem a stihnem,mam chut sa vykaslat na celu blbu skolu 😠

kamilakd
22. apr 2010

cheer ale uz tak dlho si tam bacovala a venovala cas tak to dako uz len dokrut drzime palceky nech to pekne dopises....

cheerlady
22. apr 2010

kami ja som si myslela,ze to zvladnem,lenze to som nevedela,ze okrem skusok si povymyslaju z kazdeho predmetu aj seminarky 😠 a to je zabijak casu a hlavne teraz pri malinkom mam pocit,ze absolutne nic nestiham ani doma,nie este do skoly.

sanyk
22. apr 2010

no az teraz sa mi zobudil uz som ho chcela budit. tu mast davame aj kvapky infakol a masaze miluje ale skruca sa furt cez den. ale neplace az tak len tlaci a kruti sa to pri prvej dcere som si uzila tri mesiace nocneho placu

michalag
22. apr 2010

Ahooojteeee 🙂
tak my sme stale 2v1 🙂 , ale poviem vam ze poslovia vcera vecer ako som si lahla riadne zauradovali ..... lezala som s bolestami krizov a aj som zaspala ale opat som sa po hodke zobudila na ukrutnu bolest krizov .... isla som na wc a potom to preslo, ale prve co bolo ked som si lahla tak ma drahy hladal a myslel si ze uz rodime co som si myslela uz aj ja 😅 😀

kami ta masticka Pupik na brusko sa da kupit v lekarni ale popravde ja som ju pri Samkovi nepotrebovala viac nam pomahala rurka do ritky a cvicenie

moni, snad sa ta hrcka coskoro strati 🙂 .... a nepytala si sa na to gyn.?

mackopuf
22. apr 2010

Ahojte,tak aj som este v kope 😅 . Ale tato noc stala za to ☹ Mala kaslala celu noc,tak som sa nic nevyspala,navyse si chcela ist k nam lahnut,tak som skusala spat v jej posteli,ale to bola hroza,tak som sa vratila naspat a tlacili sme sa tam ako sardinky 😒
Som cela dolamana a rano som rychlo zavrhla myslienku ist ku doktorke,pojde mm zajtra 😀 😎
moni-neviem,ale asi to bolo vyhrazanie sa 😀 😀 😀 ,ale na koho je to moc tvrde,tak nech to berie ako prislub 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre